Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@rosa197 s melónom som porušovala aj ja. Menšie zlo bude hádam v ten zeleninový deň, ale len do obeda. Ty by si sacharózu ešte nemala. Trocha sa spomalíš, ale kto by odolal melónu. Že?! Tie tvoje raňajky a desiata sa mi nepáčia. Nerob to!!!! Musíš, hocičo malé, inak si telo začne ukladať !!!!!!!!!Jogurt, kúsok syra,...........
Odpovedať
@merulka čo sa trápiš nad jedným kilom? A nemáš náhodou pred menzesom? Veď to tu mávame skoro všetky spolu. :-D :-D . Ja sa preto nerozčulujem nad mojim nafúklým bruchom. V pondelok mám dostať. So športovcami to nebudeš mať ťažké. Ako si písala, cestoviny, zelenina, splaš nejaké bielkoviny(momentálne ma nenapadá na rýchlo aké ;-) ;-) ). Uži si dovolenku aj keď skončíš v kuchyni. Mysli na niečo milé a nenechaj sa znechutiť varením. Ty nebudeš chodiť s nimi?
Odpovedať
@pantaloni máš pravdu. Kašlem na žehlenie(krásne to pribúda :-( ). Idem sa vyvaliť do bazéna. Na konci týždňa už hlásia búrky, tak to treba využiť. :-D :-D Inak nič proti slniečku, ale popršať by už mohlo. Záhrada to už potrebuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jedno kilo by ma netrapilo, keby som bola uz na vahe akej som chcela, takto mi to robi este 5 kil do ciela :-D Cestoviny im navarim, ale okrem mojho muza zeleninu skoro nikto z nich neje a jeden je dokonca taky co normalnu stravu neda do ust len pizza, hranolky a blbosti. Ma nas tam byt cez desat a kazdy hra tennis inde, podla toho aku maju uroven. Obcas pojdem asi draheho povzbudit, ale ked budem mat auto, tak sa odveziem na plaz, to by mala byt taka polhodina autom. Lenze velmi neverim, ze auta budu na rozdavanie, ked oni budu cestovat na zapasy....budem musiet nabalit knihy nejake. Boze, nechapem, ze sa im chce plahocit na kurte miesto toho aby sa valali v bazene a hrali rekreacne badminton :-D :-D :-D Inac nechapem, jak sa taka partia dokaze dat dokopy, najmladsi clen ma 23 rokov a najstarsia 40, ale ked su spolu mas pocit, ze si v materskej skole....a ja som vzdy ta zla co vraj kazi zabavu a chodi prva spat :-D boze, ako toto prezijem bez alkoholu???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka niekoho mi to pripomína. Ja mávam tiež prvá odchod do postele. Ale všetci si už na to zvykli, tak sa už ani nesnažia ma prehovárať. Jednoducho príde na mňa útlm a hotovo. Ani zvuk, ani obraz. Partie sú super, ale niekedy už z toho bývam unavená a teším sa na zimu. Vtedy nie sme takí akční. Tento víkend som sa už tešila normálne na pondelok. Tri dni guláš, gril,bazén . .....KO. Ešte do piatku sa budem vyžívať v tom tichu(aj keď majú deti prázdniny), ale susedia, to sú iné kapky !! Ako hovoríš. Materská škola, až jasle by som povedala. :-D :-D :-D Idem pokračovať v mojom močení sa v bazéne. ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 no nemala by som, ale tak čo narobím, kedy to budem jesť, je leto všade ovocie, áááááách :-( :-( :-( ....no ja viem, ale vážne som tie raňajky nestíhala :-| :-D
Odpovedať
kedy je najlepšie sa vážiť? :-) ráno nalačno, alebo večer napráskaná? :-D
Odpovedať
@rosa197 ráno na lačno, a raz týždenne.Ja som sa vážila vždy po Bdni.
Odpovedať
Hurááááá pršíííííí !!!!!
Odpovedať
môj obed... šalátik mňam...ale cuketa neviem či mi bude chutiť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 milujem cuketu na hocijaky sposob, kludne mi posli, ked ti nebude chutit. Ja sa od rana pcham melonom a na obed budu dusene sampinony s kuracim masom a otrubova placka.
Odpovedať
@merulka ja cuketu moc nemusím...ak máš nejaký recept pošli, mám doma plno cukety :-D :-D ...šampióny som si chcela urobiť aj ja, ale plnené, už odkedy si na ne chutím :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rosa197 najradsej si ju robim ako pecene zemiaky, nakrajam na kolieska alebo krizalky spravim marinadu z jednej polievkovej lyzice oleja, sojovej omacky, cesnaku a pomleteho farebneho korenia a peciem to ako zemiaky. Alebo zapekanu s paradajkami a modrym syrom light si robim. :-)
Odpovedať
@rosa197 ja cuketu grilujem, alebo si ju na panvici udusím(granulovaný cesnak, sladká paprika, soľ). Celú druhú fázu som to jedla akože príloha namiesto zemiakov. Aj tento rok som si jej veľa nasadila. Alebo som si to umágala na kašu, tam som pridala nízkotučnú karičku, aby to nebolo také vodové. Cuketa mi veľmi pomohla preklenúť sa druhou fázou, lebo príloha mi veľmi chýbala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, tak ako sa mi tu mate?ja uz som znudena ako pes :-/ uz ma vsetko boliiiii z gauca :-D
Odpovedať
Ďakujem vám baby za recepty, cukina mi moc nechutila, takže ju asi vyhodím, u nás ju nikto nezje a to ich mám doma asi ešte 5 :-| ....dnešný jedálniček: R: polku dukanoveho chlebíka D: nič O:pečienky na šťave s druhou polkou chlebíka Ol: plátok syra a jogurt V: 3 párky
Odpovedať
kocky asi nebudu stihat vypisovat,mam pracu a nestiham,ledva navarim dopredu 1den,nebo jsem v praci tak decka jen ohrivaji hotove,chodim aj v so a ne,takze jsem rada,ze vlezu pak do sprchy a do postele..
Odpovedať
@pantaloni drž sa a neužeň sa. Všetko s mierou. Žiadne stresy ;-) ;-)
Odpovedať
Ja mám dnes také nijaké menu. V pondelok mám dostať menzes a som strašne nafúklá. Ja len dúfam, že potom mi to už konečne otečie a ja budem zasa taká ako pred tým. R - celozrnné cereálie s mliekom D - marhule, melón O - celozrnná žemľa, údenáč, zelený šalát Ol - melón V - zelený šalát. Som totál naliata vodou až po dekel.
Odpovedať
@rosa197 to je mi ľúto, že ti nechutila. Skús rôzne spôsoby a koreniny. Ja už sa na ňu teším. Tu máš istotu, že sa jej môžeš nafutrovať a nepriberieš. To o zemiakoch povedať nemôžeme.
Odpovedať
Baby čítali ste v piatok Plus 1 deň ? Bol tam článok o Dukanovi a princezne Katie. On vraj odporučil navyše aj nejaké tbl. na chudnutie , rapidne išli kilá dole. Tabletky obsahovali niečo veľmi zdraviu škodlivé. Vylúčili ho z lekárskej komory a zobrali mu diplom. Má na svedomí veľa dievčat čo boli na hranici .........Katie vraj bola vychudnutá na kosť. Ach jaj. A ja som tiež poskúšala kade čo. Tie tbl. sú asi ozaj bordel. Ale mám aj taký názor, že do nikoho to nepchal nasilu. Veď sme dospelí ľudia a vieme čo ideme spraviť. Nie? Každý je zodpovedný sám za seba. Veď keď chcem vyzerať ako karoséria potiahnutá kožekou, a podarí sa mi to, tak potom z toho kohosi neobviním. Nie? Veď asi som to chcela !!!! Tým tbl. sa čudujem. Veď každý nový výrobok musí predsa prejsť nejakou kontrolou a musí splňať aj nejaké normy. Predtým to nikto nezistil, že je to bordel? Alebo to tie baby prehnali s dávkovaním? :-| :-|
Odpovedať
@11xena11 caues,neboj se o me,je fakt ze stojim na nohou 7hod,ale budu opatrna na sebe,jen nestiham jist pravidelne,mam takovy frmol,ze nevim ci jsem.ale jim dost cerstveho ovoce aj zeleniny,celozr.pecivko,pak mam vybornou veceri aj varenym bramborem a dnes rano 63,5kg vybehala jsem to na 2.f.aniz bych se o to snazila,doma jen pak varim pecu chutnam,taky mam v po dostat ms,ale otruby uz tyden nejim a jsem totalne placata,nenafoukla az se divim..jindy jsou holky jak tehulky v 5.mesici s brichem..tak se drzte..ozvu se opet az navecer,v klidu.
Odpovedať
Baby... na nete som našla penové pusinky dukan... ááá budem mať narodky piatok a milujem penovú tortu...tak som rozmýšlala že by som urobila namiesto pusiniek pláty...len rozmýšlam, ako urobím plnku...do plnky by som dala žĺtka, sladidlo, nízkotučné kakao... ááále potom do toho ide maslo...existuje nejaké nizkotučnéé???? prosíííííím nech áááno :-( :-(
Odpovedať
@rosa197 maslo je predsa stužený tuk !!!!!!!!! My používame na dukan zákusky pudingové plnky, tvarohové... ;-)
Odpovedať
@11xena11 a čím to mám nahradiť??? ak chcem urobiť plnku na penovú tortu? :-P
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky... Ja som Majuš a s dukanovou dietou som začala v pondelok ... dnes ráno tj. v stredu mám o 2,6 kg menej.. huuura :D ide to ako po masle.. začiatočná váha 71,6 kg Dnes: 69 kg :) môj cieľ je však 55 kg takže mám toho ešte moc moc pred sebou ale som plná optimizmu a odhodlania práve vďaka tomuto fóru, vašim skúsenosiam a radám. :) Ďakujeeem a držte palce mne tak ako sa držím palce vám všetkým. priebežne budem informovať o mojich úspechoch :)
Odpovedať
@maajuuskka Ahoj :-) ..to ti závidím, ja ju držím 2 týždne a šlo dole 1 - 2 kg, stále sa to mení a hýbe horu a dolu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 aj ja sa obávam e to začne kolísať keď sa dostanem do druhej fázy.. ale budeme bojovať.. a piješ dostatok tekutín?
Odpovedať
@maajuuskka no veď to je môj problém, že zabúdam piť :-| :-D :-D ....ale na cm to ževraj vidieť.. už mi povedali že som nejaka "chudšia" ... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 skús si dať na tom záležať.. mne sa pred pár rokmi podarilo schudnúť 14 kg s 90 dnovou dietou ale keby som nepila vtedy ani teraz tolko a aj viac ako je predpis tak by to šlo len veľi ťažko.. denne vypijem aj 3 litre čistej vody.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?