Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 tak kynuté koláče není ani moje parketa,ale dnes jsem dělala langoše s česnekem a sýrem,aj kámošku jsem podarovala,ale mouku jsem dala hladkou kukuřičnou a tu moji namíchanou proteinovou,tak uvidím,jestli mi moje váha zůstane nebo nakynu,ale riskla jsem to.
Odpovedať
baby ktore ste schudli, chudne sa viac z kg alebo z cm ?
Odpovedať
krasne letni rano,modelecky moje zlate.takze hlasim,ze po vcerejsi me ochutnavce 2ks langosu mam vahu stejnou 64,3kg,uz mi stoji delsi dobu,ale ten pocit ze muzu jist ovoce na kg a vsechno je nenahraditelny..Ja jsem stejne zjistila ze ted v lete na maso nemam chut ale na syry a ruzne veci ano.Uziju si sezonnich dobrutek jako jsou melouny merunky tresne apod..
Odpovedať
@kika1892 ja som dala skoro všade v priemere 10cm dole. A kilov 15. aj keď sa ti váha zastaví, keď stagnuješ, cm ti idú dole. Hneď na začiatku som si zmerala ruky, prsia, stehná, brucho, zadok.
Odpovedať
@11xena11 a nemas receptik na chlebik ?
Odpovedať
@pantaloni ahoj. Ja som tiež teraz spokojná. Zeleniny a ovocia zjem za vagón(ovocie dokonca aj poobede). Včera aj dnes som obedovala cestoviny s bolonese omáčkou(cibuľka, párky). Na večeru spravím špenát a volské oči. Zajtra máme sviatok, tak so susedmi varíme vonku guláš. Na sobotu plánujem zajaca s ryžou. To je v skratke môj plán, teraz keď sú všetci doma už nemám toľko času písať, ale to sa v septembri zlepší. :-D :-D
Odpovedať
@kika1892 CHLIEB: Recept: 6 lyzic ovsenych otrub, 3 lyzic psenicnych otrub,4 lyzice suseneho mlieka,1/2 lyzicky prasku do peciva,2 cl suseneho drozdia,lyzicka jogurtu, 2 vajcia, sol,2 lyzice teplej vody, 2 lyzice nizkotucneho taveneho syra ( ja som dávala nizkotucny tvaroh) Tvaroh, jogurt, vodu, vajcia a drozdie vymiesame a nechame asi 20 min. odpocivat, pokial hmota neziska hustu konzistenciu. Osobitne zmiesame otruby, susene mlieko, sol, rascu celu a prasok do peciva. Zmiesame s tekutou hmotou. 150 a pecieme asi 45 min. Ale mne viac chutili cibuľové žemle. Pozri na Broninej stránke: dukanovadieta.sk .
Odpovedať
@11xena11 znam to,taky sem chodim min,ale to je ten shon o prazdninach.Vecer jdeme s deckama a kamaradkou na Delfin si zaplavat,aj stare plavky musija zatim postacit,ale zpevnit kostru uz musim,a plavu rada.Tak uz se tesime,hlavne mala a jeji kamaradka.
Odpovedať
@rosa197 ahoj. To sa nedá povedať, že koľko za mesiac. To je u každého individuálne. Ten prvý mesiac ti to pôjde dole najlepšie, lebo sa odvodníš a v podstate novou stravou šokneš telo. Neskôr keď si na to telo zvykne, tak už to pôjde slepačím krokom. Ale pomaly ďalej zájdeš !!! Ja som schudla 16kg za 5 mesiacov. Teraz som už v 4.F. Ťahám akože 15. mesiac. Jedno kilo mi nabehlo naspäť, ale ja som spokojná, lebo to nie je ani poznať. Možno to kilo robí len to množstvo ovocia a zeleniny. V tele sa viac drží voda. Snažím sa stravovať zdravo. Odstránila som zo stravy živočíšne tuky a bielu múku.(aj keď musím priznať, že s tou múkou je to ako-kedy). Začala som sa viac pozorovať a pravideľne sa vážim. Ak začne hroziť nebezpečenstvo, tak sa haltujem. Dá sa to. Všetko je to len v hlave, v presvedčení a hlavne je to o pevnej vôli. Ak chceme niečo dosiahnuť, musíme si za tým ísť a potom ide všetko ;-) ;-)
Odpovedať
@pantaloni Delfín je super. Nedám dopustiť. Len momentálne akosi neni čas. Teraz nám stačí na ožbrndanie aj bazén na dvore. Teraz športujem na záhrade. A so žehličkou!!!!!!!!! Ak to babám operiem do konca prázdnin, tak som dobrá. Bože, kde toho toľko nabrali? ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, dnes som začala s DD a celkom som to prežila v pohode. Začínam s váhou 99,8 kg. Dukan mi vypočítal, že by som mala schudnúť na 78 kg. Len potrebujem nejakú morálnu podporu, aby som to zvládla. Hladná som dnes vôbec nebola a to som jedla len tri krát denne. Mám trošku problém s mäskom, lebo ho moc nemusim. Ja som viac chlebíková,preto sa bojím či to vydržím. Ráno som si robila otrubový chlebík a normálne mi chutil. Dúfam že ma podporíte. Vopred ďakujem.
Odpovedať
caues kocky,po vcerejsim testovacim dni na sobe,mam vahu rovnych 64kg,to jsem prosim pekla kolace z celozrnne mouky snedla jsem dva a byly tam v nich aj povidla s tvarohama,ono to fakt funguje,nepribira se po nich,dokonce to jde pomalicky trosku dole,to je to trvale hubnuti bez drastarny.A pak ze to nejde ve 4.f s moukou na peceni,jde! ale s celozrnnou a xylitem misto cukru,ostatní ingredience jako drozdi,povidla nebo marmelada v podobe 1clzicky na 1 kolaci nas asi nezabiji.To pan Dukan asi nepredpokladal,ale sním max.2ks víc ne! :-) :-) 8-) 8-) zbytek mam v mrazaku na chute do dalsich dni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lekorica ahoj,jasne ze te podporime,ja teda uz jen udrzuju jsem ve 4.f.kdyz nemas rada masko,tak zkus ryby,pangas,treska,file v kostce,zavinace a nebo tvaroh,to ti take nahradi maso,ale bude to tezsi.polevku si v 1.f udelej cesnecku na oleji podus cibulku,zalij nizkotuc.bujonem,pridas vajicko na zahusteni,koreni treba v talirku kolecko tvaruzku,to se smi,ale jde to trosku citit.zvyknes si.az budes ve 2.f zacni veceret tiramisu pred spanim,po nem se nam krasne hubne,chce to jen vydrzet..je v nem skrob,to je tolerovana potravina,tak proto az v te 2.f. :-)
Odpovedať
@lekorica a jeste bys mela jist tak 5kart denne aspon,ne jen 3krat,to je malo,zpomalis si telo a pak bys nehubla,udelej si neco aj na mlsani treba pana cotu,ta se může aj v 1.f,nebo si naštuduj co se smí,a na co máš chuť,jak tě to přepadne..
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Pantaloni, to som potrebovala, lebo už som myslela že umriem ak nebudem mať polievočku. Tie mám velmi rada. Mám papať 5 krát denne aj keď mi nechutí? Sladké moc nemusím, ale poviem ti pravdu, že už tých bielkovín mám po krk. Zajtra si urobím niečo sladké. Už som si naštudovala nejaké recepty, ale ešte mi chýbajú nejaké ingrediencie. Kde prosím ťa kúpim odtučnené mlieko a kakao?
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa smiem opýtať, kolko kg si schudla? Máš peknú váhu. Ja takú nikdy nebudem mať, lebo pán Dukan mi oznámil, že môžem schudnúť maximálne na 78 kg, lebo mám ťažké kosti. Pri výške 178 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, práve som došla z Tesca a neuveríte, kúpila som tam naozaj všetko, len sladidlo mali Stéviu, ostatným som neverila. A kúpila som aj Olomoucké syrečky a sú velmi dobré. Nebyť DD ani ich nevyskúšam. Prišla som strašne hladná, tak som si dala štyri syrečky a zapila to cidofilným mliekom, samozrejme 1% tným. A urobila som si na zajtra panna cottu. Uvidím či sa mi podarí. Tak dobrú noc vám prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak naspat doma zo slovenska. Bolo perfektne, len aj tak mi skoro 2 kila vybehli hore. Nasadila som zihlavovy caj nech sa odvodnim a dam si zo dva BL dni. Lenze moj drahy gazdoval tyzden a pol sam a chladnicka a mrazak prazdny zjedol vsetky zasoby a samozrejme, ze nic nenakupil a u nas v nedelu vsetko zavrete, tak asi budem na tuniakovych konzervach do zajtra (ak vobec tie este mame :-D) A este k tomu mi oznamil, ze buduci tyzden si vzal dovolenku a ide na tyzden hrat tenisove turnaje niekde na juh a idem s nim. To zas bude zaberak na stravovanie... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lekorica ahoj a vitaj medzi nami :-) po case uvidis, ako ti sadne strava dukanova a mozno vaha pojde nizsie ako ti vypocital. Len to bude potom uz dlho trvat, tak sa nenechaj znechutit :-) Ja som dala dole zatial 11 ki od decembral (momentalne po navsteve slovenska mi sice pribidlo plus 1,7kg, ale to je snad len zadrzana voda). Mne to trva tak dlho, lebo jem aj ovocie a raz za cas mam hody, lebo dost cestujem a chodim na navstevy, tak mi je blbe stale robit drahoty, ze toto nemozem a tamto nemozem. Ale na centimetroch mi slo dole poriadne teda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem. Budem sa snažiť. Teraz ma čaká cesta do Chorvátska, ale nemám obavy, lebo si varíme sami a môj muž miluje mäsko, takže to nebude problém. Len sa bojím, či tam nájdem nejakéodtučnené výrobky. A ty si pri akej váhe začínala?
Odpovedať
Profilova fotka
@lekorica zacinala som na 80 kg, uz si to ani neviem predstavit. :-D
Odpovedať
@lekorica odepisuju až teď,šak furt nestíhám bože můj,začínala jsem s váhou 68,3kg/174cm,ale v cm mi šlo teda dost,prsa -10cm,mám teď 90cm,pas -7cm,mám teď 73cm,boky - 6cm,mám 99cm,tam asi nikdy nebudu mít málo,ale vel.oblečení mám 38,a roků skoro jako ty 40 tento rok na podzim,po 2 dětech.Dnes váha 63,9kg po testovacím týdnu s pokusy pečením kdečeho jen nahrazuju bílou mouku a maso nejím skoro vůbec.Ano aj když nemáš hlad,jez každé co 3hod něco,kdyby to mělo být aj plátky šunky,nebo samotný cotage,po bílkovinách totiž hlad necítíš,tráví se dost dlouho až 12hod maso,ale tělu musíš dávát furt práci v podobě jídla.Já jsem včera ve 22.30 snědla uzenou makrelu s celou okurkou,paprikou a ředkvičkama,ani špatně mi nebylo,měla jsem na ni strašnou chuť.A dnešní dopoledne jsem už stihla zbaštit tak 1kg ovoce v podobě meruněk,jablek,nektarinek.Normálně se ctím cpu jak praštěná,asi doháním to,že jsem ho nesměla dost dlouho.Upekla jsem opět 2 chlebíky z celozrnné mouky,tak si dám s rajčetem florou light a cibulí na svačku a musím dodělat tiramisu,ať mám co jezt před spaním.Normálně bych nevěřila,že se vrátím zase na mou váhu ve 2.f když jím furt něco kynutého,to ta vylepšená mouka.
Odpovedať
@merulka ale šak my víme ,že už můžeš jít předvádět plavky jako modelka,když furt cvičíš.Neboj aj s tou váhou budeš za chvilku spokojená taky.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Tak to si fááááááááááákt dobrá. Ďalšia inšpirácie pre mňa. A ako dlho ti to trvalo?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Už sa teším, keď budem môcť papať aspoň zeleninku, lebo tej mám teraz v záhradke ajajajaj. Kaleráby sa na mňa každý večer pozerajú a kričia na mňa aby som ich odtrhla a ten krásny ľadový šalátik. Mňam. Na šťastie mám aj bylinkovú záhradku, takže ich nemusím kupovať. No a teraz na potvoru ešte aj malinky s ríbezľami dozrievajú. A tie nádherné egreše. Toto bude pre mňa ťažký oriešok, ale viem, že nemôžem. ;-( .
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no od modelky mam daleko ale s vrchnou castou tela som spokojna :-D Vahu hlavne koli kolenam potrebujem dat dole, chrupavky mam uz zosuchane. Kupila som si teraz ten kolafit co si mi odporucila, tak uz tyzden ho beriem. Snad to pomoze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lekorica zacinala som v decembri, takze to je presne 7 mesaicov. Ale zo mna si priklad neber, ja som si to upravila podla svojho. Dukan mi vypocital, ze by som mala mat vahu 63 kil uz v marci, ale jem aj ovocie, semienka a obcas si doprajem normalne jedlo, ked niekde sme na navsteve (ale to sa snazim, jest tak, ze prilohu nezjem) a preto mi to trva tak dlho a este stale nemam ani 68 kil. Teraz mi to uz ide len tak, ze jedno kilo za jeden mesiac. Na zaciatku to relativne rychlo. Ale zas nemam pocit, ze sa obmedzujem, alebo ze dietujem. Ja som masovy typ, takze mi to uplne vyhovuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tak je to super. Ja keď budem mať 80 kg, budem skoro v konečnej fáze. Mne ani teraz nikto neverí, že mám skoro metrák. Možno to bude aj tým, že som v mladosti aktívne šporovala a tam som nabrala nejaké tie svaly. Ja som taká ubytá. Ani celulitídu mi dáko nevidno.
Odpovedať
Baby, dúfam že sa k vám môžem aj ja pridať :-) ...dnes som druhý deň v 2fáze ...a nechudnem :-( schudla som možno 1kg, a dodržiavam to...:-/
Odpovedať
@rosa197 klid,teď papáš zeleninku,ta obsahuje v sobě vodu,takže ti aj stoupne váha jako každé,ale neřeš to,až budeš delejc ve 2.f tak budeš pěkně chudnut,já už jsem pak chudla jen když jsem měla zeleninové dny,a v bi dny jsem stála.nevaž se každý den,stačí 1krát týdně,porovnej to a hlavně se měřte krejčovským metrem,ty obvody jsou důležitější..a vítej s náma v této skupince.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?