Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni oh pivo mi ani nespominaj, by som bola schopna sa nim nalievat cely den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka vydrz,vydrz a uvidis aka budes kocka,inac mne teraz tiez beha vaa od 60 do 62,5-7 to asi podla toho co zjem alebo vypijem
Odpovedať
to horko je k nevydrzeni,vcera jsme meli 35C a dnes mam na teplomeru 37 C,ani ptaci nechcu letat,moje dcera je cestou ze skoly zachranuje ze silnic a dava do keru..sak jsem ji rikala ze nesmi na ne sahat,ze v sacku ho nesla s rozbitym zobackem..
Odpovedať
@pantaloni máš pravdu je to katastrofálne. Ja som dnes syna nechala doma, lebo mi večer vracal a aj mňa strašne bolela hlava. Určite úpal. A to sme sa cez obed schovávali. Ja som vliezla do bazéna až po 16hod. Dnes asi na to kašleme. Zákaz vychádzania. Vidíš to !!! Kto by nám ulahodil. Doteraz sme nariekali, že stále prší. Ale toto nie je normálne tieto extrémy!!!
Odpovedať
Dievčatá momentálne idem skysnúť. Som po desiate: R - celozrnné cereálie s mliekom D - ovocný šalát poliaty jogurtom(jablko, žltý melón, jahody) - asi za lavór.Som sprostá jak bagandža!!!! :-( :-( O - ak prežijem, že ma nerozvalí, tak sojové mäso, kuskus, zelený šalát Ol - praženica s párkom zo včera V - kuskus, zelený šalát Baby moje ja si myslím, že tie naše pupky sú momentálne naliate z toľkého ovocia a zeleniny nie kvôli menzesu !!! Čo myslíte. Toto by nám nemalo ísť na úžitok. To je len voda. Nie??? :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
u nas na teplomeri v chladku 29, vnutri 28,5, ventilator na mna...a hore pod strechou hic ako hovado, minimalne o 12 stupnov viac...asi pojdem do spalne a zapnem klimu...je mi zleeeeee :-(
Odpovedať
@cukrik580 choď do sprchy a ustel si vo vani. :-D :-D Ta moja tehotná kámoška z NR mi písala, že oni v tých paneloch majú 100stupňov(býva v činžiaku). To bolo samozrejme obrazné, ale pre tehotnú babu utrpenie. 3/4dňa vraj strávi v sprche. Chúďatká moje :-( :-(
Odpovedať
Baby niečo vám napíšem. Vám môžem, ste kámošky. Už mi je lepšie. Ten môj organizmus je múdrejší ako ja. On tu moju desiatu asi psychicky nezvládol a všetko to zo mňa vyletelo(som sa doslova posrala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 my sme v dome a meme len sprchovy kut :-( uz som dnes bola dvakrat na navstevu sprchy... navyse mi je nejak blbo...a to moje dieta ma tlaci na mechurik, stale chodim na wc, ale len cvrknut :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 vyborne :-D a mozes ist obedovat, ked uz mas miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D :-D aj creva treba precistit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa dnes snazim o bielkovinovy den, uz som strasne davno nemala R: jogurt D: nic, lebo som vedela, ze obed bude pred dvanastou O: otrubova pizza s kozim syrom light D: latte V: tuniak s vajcom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@merulka ako tak citam, dnes tomu jedlu moc nedas...
Odpovedať
@merulka sledujem, že ti asi nechutí v tom hice.
Odpovedať
Ja si dám obed asi o hodinu, lebo stále sa cítim sýta. @cukrik580 v takomto počasí nie je nad rodinný dom. ;-) stále sa nalievaj vodou
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 @11xena11 veru vobec mi nechuti a uz vobec nie bielkoviny. Vonku je pod mrakom a horuco, sa modlim nech sprchne, lebo ten vzduch sa ani dychat neda. Poriadna burka nech sa spusti. Kupila som dnes melon, ale pockam s nim na zajtra, dnes chcem zvladnut tie bielkoviny a zajtra bude melonovy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 stale pijem, pijem, pijem, ale som asi vadna, lebo by som len zrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej prsi :-)
Odpovedať
@merulka jéj. Aj tu by mohlo. Ale začal pofukovať vetrík. Možno.......
Odpovedať
Práve si dávam na terase olovrant a zistila som , že tu mám signál. Wau !!
Odpovedať
@pantaloni kde si? Veď to s tými vtáčikmi nepreháňajte!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 tu som uz,lezim vykocena na posteli a jde mi hlava prasknut z toho hicu!aj brufen jsem si musela dat,holky to je poprve co ja nemam nafoukle bricho pri kramech,a to je mam uz 2.den.Ale kaslu na otruby uz 3.den,nemela jsem je jak jist.jim samu zeleninu a ovoce.ted jsem v tom vedru ja krava dopekla kolac s tvarohem a jahodama,ale asi ho ochutnam az zitra.myslim si,ze jak se ty otruby ji delsi dobu,nafukuje nam to streva.u me to tak je.a furt chodim do sprchy.mala chtela at jdeme na koupaliste,nikam nemam na to nervy.nechapu jak jsem tam s ni pred 2roky mohla byt cely den,dnes bych si musela objednat rovnou pohrebak a rakev s klimosku.
Odpovedať
@merulka jsi dobra,ze se k nemu dokazes donutit ten BD drzet,mne ted zadne maso nechutna.jim jen ovoce zeleninu a cotage a vcera padlo pivo.A to jsme zacinaly stejne drzet.Ja uz flakam uplne vsecko,nic me v tom hicu nemotivuje,ale mam vahu jen o+1,2kg navic.tak to neresim..
Odpovedať
@cukrik580 nasa tehulka musi trpet taky jako kun.Ja kdyz jsem ve 20-i cekala prvni dceru,tak jsem myslela ze pres leto porodim driv,zadychana jak vlcak,furt ucuravat a pripadala jsem si jak velryba na suchu,druha dcera se nastesti narodila v unoru,to bylo uplne v pohode..davej na sebe pozor,nechod na to sproste slunko pres poledne a odpocivej.
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy...silno dnes na mna myslite :-D teraz rano, ranicko idem k obvodnej na preventivku, uz som od piatej hore, co sa mi neda spat...nesmiem jest, ale cert to zober, musela som si dat pol rohlika, lebo by som skapala...a hlavne na mna myslite 12:40...ideme na potvrdenie tehu ;-) podla mojich vypoctov by som dnes mala byt 6+6 tak uvidime co povie doky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 drzim silno palceky:) Tak vcerajsom bol D3, tazko tazko, jedina zarchrana cola light, dala som si deci a ma aspon aku taku chut. Dnesne vazenie 55 kg, ubytok -2,3 kg a zostava este 3kg dat dole. Dnes posledny den Faza 1, uz sa neviem dockat zeleninky...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni musela som sa nutit, ale zas az take hrozne to nebolo, masa som sice vela nepojedla a vecer som si dala kusok melonu, ale oplatilo sa. Rano som sa vazila a vaha sa vratila tam kde bola, na 69,4kg. :-) A dnes od rana sa dzgam melonom a chodim curat :-D :-D
Odpovedať
@merulka to si dobre udelala s tim melounem,protahne ti streva ty jaderka a duznina vycisti streva,je to 100krat lepsi jak napr.3kostky horke coky jak doporucuje Dukan.Nechapu,proc ho zakazal tolik cukru v nem zase neni ani v jahodach a v kazde diete se doporucuje!Dej si jak mas chut,rozhodne se pohnes dole!
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ved ma uz aj poriadne prehnalo :-D:-D zozrala som uz celu polku, ani mi nic ine nechyba, len predsa na obed som si spravila tie hyperproteinove cestoviny nech dam aj nieco ine do zaludka. Tiez si myslim, ze je blbost, ze cerveny melon by sa nemal a jahody a cucoriedky tiez nemaju vela cukru, takze aj tie jedavam. Jedine co si z ovocia odopieram su zatial banany, hrozno, marhule a cukrovy melon a aj ceresne len ochutnam trochu, ked sa k nejakym dostanem. Este som si sprvila otrubove lievance, tak asi si ich dam na skoru veceru so zvyskom melonu :-D
Odpovedať
@merulka mas recht,vidis sama,ze kolik veci jime jakoze nepovolenych podle dukana a da se hubnout i s tim malem.radsi pomalu,ale prijemne.Po delsi dobe telo na diete ma na vse chut,ja ted nejim maso vubec,max.2platky sunky vcera a dost.ale to sezonni ovoce zeru na kg,aj zeleninku a k tomu mozarelu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?