Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, dufam, ze sa mozem k vam pridat :-). Ja dnes mam prvy den faza 1. Moja momentalna vaha je 57,3 kg a cielova vaha je 52 kg, teda - 5,3 kg. V prvej faze mam byt teda 3 dni?
Odpovedať
Profilova fotka
@misiba ahoj a vitaj medzi nami :-) jasne 3 dni by mali byt OK, viac urcite nie. Drzim prsty.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Dakujem :-) esteze je take teplo, sa mi az tak neziada mlsat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misiba zato mne teraz chutiiiii aj za troch :-D
Odpovedať
@atota myslím, že je to problém. Len tak zo srandy nekážu ovocie len doobeda. Ale ako píše merulka, v lete si užime to čo máme, ovocie a zeleninku a na zimu nás nebude nič pokúšať, tak môžeme byť poctivky. Inak mne tiež lezie na nervy keď mi niekto povie: ja nepotrebujem záhradu, načo, veď mi niekto dá. To ako ja. Narobím sa ako blázen, niekto sedí na riti, a ešte mu to donesú až pod nos. ]-( ]-( ]-( Ale tento rok majú smolu. Nech ma aj rozpučí!!!
Odpovedať
Dnešok: R - chlieb s džemom D - len káva O - celozrnné bryndzové halušky Ol - jahody poliate jogurtom V - ja neviem Kočeny dnes je katastrofa. 34stupňov. Syn je strčený v bazéne. Ja ešte ale hodinku počkám. Celý deň som sa škvarila, počkám kým nebude tak silno svietiť.
Odpovedať
@misiba ahoj medzi nami. Podľa mňa nemá cenu aby si sa trápila v 1.F. 3dni. Ty chceš len 5kg. Kľudne ti stačia aj dva dni. základ je aby si jedla 5-krát denne. Aj keď ti nechutí. Vždy do seba niečo dostaň. Ak nebudeš pravideľne jesť, telo si začne ukladať zásoby a si v háji. Môj jedálniček si môc nevšímaj, aby ťa nedráždil. Ja som už v nekonečnej 4.F. ;-) Predpokladám, že pravidlá ovládaš. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak ty si ozaj ako ja len rozdavas a rozdavas a moje kamosky maju ozdobne zahrady a pridu si pre to co ja napestujem ved nic....:-):-):-):-) A to som nikde necitala naozaj,ze do obeda mam jest ovocie ci pana,odkedy su jahody tak kazdy den az vecer no co uz ach jaj....dik,ze si upozornila no neviem co budem robit
Odpovedať
@atota ja viem čo budeš robiť. Pekne krásne ich jesť ako ja. Kým sú. Nie je to lepšie ako dať si niečo vyprážané alebo mastné živočíšne?napr.taká pečená krkovička? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda som si nemyslela ze jest bude take tazke, normalne nemozem ani nic vidiet bielkovinove, brrrr :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no krkovicka je tiez dobraaaaa a jahody su teraz vyyyyborneee sladunkeeee mnamky
Odpovedať
@misiba mit tvou vahu 57kg pri sve vysce 174cm tak jdu rovnou na molo predvadet bikiny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni :-D no to by sa aj mne pacilo :)
Odpovedať
@cukrik580 Ty papkej jak mas chut,ale pozor na tuky..Miminko potrebuje zdravou stravu a kvalitni,pestrou..jak na barvy tak vitaminy a vse nam krasne zraje i v obchodech je toho dost..ale domaci bez postriku je proste to prave Bio.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :), dnes ma vaha milo prekvapila ze 55,6 kg. To je minus 1,7 kg :-) :-) Vcera som ranajkovala nizkotucny tvaroh, desiata platok syra, obed panenka, olovrant 2 platky syra s lucinou, vecera 5 platkov sunky a 2 platky syra (light vsetko) a druha vecera 2 bielky. Cely den som popijala kamilkovy caj asi 2 litre a asi liter vody.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, misiba gratulujem, len som si vsimla ze nemas v jedalnicku otruby, tie su velmi dolezite, tak ich zarad. Ja dnes vaha plus kilo a pol, zacina MS, brucho ako balon, ved to poznate. :-D Ani som sa nemala dnes vazit, ale just som sa postavila na vahu nech sa zosokujem, lebo vcera som o deviatej vecer ZOZRALA (doslova. fakt asi minutu mi to trvalo) cely nanuk, musim si spravit nejaku light zmrzlinu, inac to v lete nezvladnem.
Odpovedať
@merulka ja som dostala včera. Takže odvážim sa keď mi skončia. Brucho mám ako balón asi zo všetkej tej zeleniny, ovocia aj z menzesu. R - chlieb s medom D - 1/2 žltého melóna, jahody, pesekané a zaliate jogobelou O - sojové mäso, kuskus, zelený šalát Ol, V - uvidíme čo ma ešte napadne.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Dakujem za pripomenutie, rychlo som otruby utekala kupit, nasla som v dm od Alnatura. @11xena11 teda, to je mnaaam :)
Odpovedať
@misiba dúfam, že si kúpila ovsenné, lebo niektoré z nevedomosti baštili pšeničné ;-)
Odpovedať
Takže dnešný olovrant bolo asi za hrsť jahôd, lehnila som v bazéne na madračke, tak som sa na iné nezmohla :-D :-D A večeru práve robím. Praženicu s párkami. Myslela som, že dojem ten kuskus so sojovým mäsom, ale nechám si to zajtra k obedu.
Odpovedať
tak kocky uz jsem dnes taky dostala ms,jsme jako aquabely zesynchronizovane.moc mi nechutna,do jidla se vylozene nutim at mi neni blbe..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano, ovsene :) tieto
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ach..su dolu hlavou ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no aj mesiac ide hore,vsetko sa na nas lepi,aj ja som pred mm a brucho mam jak balon,strasne vela pijem a zda sa mi,ze ta voda mi vyraza na bruchu,tak musime vydrzat tusim,ze do nedele,ked mesiaciknzacnevklesat
Odpovedať
@misiba upec si z tech ovesnych otrub placky na panvi nebo tousty v toustovaci nebo chlebik,at ti nechybi pecivko.aj tvarohovy kopkovy kolac muzes,kasu receptu je spousta na dukanovadieta.com
Odpovedať
@merulka ja jsem me vcera na veceru 1pivo 0,5l plzen 12% a ledva jsme dosly s kamaradkou dom,ale vaha stejna..jen v tom horku je to takove o nicem..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Dakujem za tip :) skusim to Dnes vaha ukazala 55,4 uz to nejde tak rychlo, zostava -3,4 kg. Zajtra by som chcela mat posledny den faze I a v sobotunhura zeleninka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj by som citala Vase diskusie dozadu ale nemozem, na kazden druhej stranke narazim na nejake uzasne foto vytvorov mnaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
@atota taktiez mam pocit, ze vsetko na bruchu mam cez MS, takze do nedele treba vydrzat? Dufam, ze v pondelok bude na vahe prekvapko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?