Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem to je slovo do bitky,tak po troske si budem davkovat ved vies ja som len 30 dni v 3 faze a mam byt 180 ojojojjjj
Odpovedať
@atota No prave,kdyz toho nesnis 5kg pred spanim,jsi z toho venku..A cukr z ovoce potrebujes,na to nam funguje mozek a telo ma z toho energii..Tak si nic nevycitej,uz nemas proc,mas za sebou kus prace na dukance..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes som zasla do bioobchodu, nikdy som v ziadnom nebola, len co maju v supermarketoch bio kutiky, a takeeeee veci som tam nasla. Oplieskala som hned 40 eur :-D Otruby mali za polovicnu cenu, ako v supermarkete, konecne som tu zohnala ochutene tofu, kefir a tvaroh co sa podoba na slovensky a idem vyskusat xilitol miesto stevie. Dokonca mali aj syridlo, tak idem vyskusta pinetkin syr :-D Sa vytesujem, ze az.
Odpovedať
Čaute baby. Dnes som čítala "ZDRAVIE". Viete čo tam bolo? MOžNO ODPOVEĎ NA MOJE čUDOVANIE SA, žE PREčO MáM STáLE TAKé BRUCHO AKO MELÓN. - nafučané. Absolutne sa neodporúča kombinácia jogurt a ovocie. Vraj to vo vás len kysne a duje z toho a nafúka. A teraz čo ? Pantaloni čo ty na to ako odborník ? Lebo to je moja každodenná desiata alebo olovrant, plus ešte otruby.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 Tiez castokrat mam ovocie s jogurtom a nebol ziaden problem. Vyskusaj par dni to nekombinovat a uvidis ci sa to zlepsi, ak ano, tak budes musiet papat ovocie a jogurt oddelene...
Odpovedať
@merulka aj to mám v pláne. Uvidím čo to spraví, lebo 100ľudí, 100 chutí. Každý človek reaguje inak. Syr sa už vyrába? Ja práve pečiem chleba.
Odpovedať
@11xena11 pokud ti to dela to ovoce,jez to samostatne a nechej mu cas pul hodky na traveni,pak si snez jogurt.vyzkousej a uvidis.
Odpovedať
@merulka super,jsi zasobena,ja zatim nemam nic,nikde jsem nebyla,uz se mi i ryma pridala,asi nejaka viroza nebo co.tak jak bude syr,supni fotecku,at mam na co zase slintat..ja si musim pockat,verim,ze te ten nakup aj potesil,kdyz sis toho tolik koupila,ja mam taky ten xylit.kamaradky chteji tvuj recept na kokosove mufinky,vedes merulka..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano ano, uz sa mi syridluje syr, len syridlo nemam tekute ale praskove a na navode je, ze to mam nechat syrit 18 az 24 hodin a az tak zcedit, tak som zvedava co z toho bude, celkom to uz hustne, tak asi rano to scedim. Som zvedava co z toho bude, mozno len tvaroh :-D @pantaloni tesim sa, ze mufiny chutia. Tiez su moje oblubene :) Zajtra idem piect dalsiu varku.
Odpovedať
Ja jim treba jablko v otrubove kasi,nastrouhane a zatim me to nenafukuje,ale vyzkousejte si kazda,prece nebudeme tahat balony na brise.Grep,pomeranc jim take samostatne,ale banan si davam ke tvarohu ovofit,nebo i jahody.Do jogurtu si davam fitnes cerealie,bebe keksy,proste podle toho,jak ma na co chut,do toho 1 pl kokosu,tak mi to chutna.Xena,jak jsi kdysi rikala,ze potrebujes poradit neco,kdyz se hubne at se nepridavaji v obliceji vrasky,nebo nevim jak to presneji popsat,proste krasne vyhladit kuzi,vypnout,pouzivejte holky COLAFIT v tabletkach,ja to cisty kolagen,pomaha jak na plet,vlasy,klouby,baby to maji vyzkousene a zabira jim to.Takze muj dalsi nakup bude toto,taky si nekdy pripadam takova scvrkla hlavne po ranu v obliceji,no a aspon me nebudou ani kolena pobolivat.. :-)
Odpovedať
@merulka Ano,chutnaly a moc,dokonce jak jam tam supla jeden vanickovy tvaroh k tomu jogurtu,bylo jich celkem24ks,to se to rozdavalo,jen jsem to musela opatrne z tech silik,formicek vytahovat at to nepotrham,ale ta chut,aj potrhane jsem slupla..Zrovna si dve dam k caji,kdyz ted nejak moc nejim,musim se nutit,ja takovy gurman,kyble zeleniny.. :-)
Odpovedať
@pantaloni ja som myslela, že kolafit je len na kĺby. Musím to vyhľadať a preštudovať. Práve som skotila hemendex. Bacha od zajtra tu máme spln. Robíte mi chute s tými mafinami. Ten recept je tuším ale tri strany späť. Že? Prehovorili ste ma. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 taky jsem si to o tom kolagenu myslela,je to ale tak hlavne ty recenze jsou dost pozitivni,pri diete,existuje i nejaky dokonce s chytosanem,ktery vychytava tuky z jidla,polyka se pred jidlem.myfiny jsem snedla s activii,to byla mnamka..recept je zpet,nevim,kukni neni to dlouho,je fakt vyborny,zadna pachut po otrubach.. :-) :-D :-D
Odpovedať
Kocky znate vajecnou hrudku,nebo tak nejak se to jmenuje,dela se z 1L mleka,10ks vajec,da se pomalu sehrivat,osolit,bylinky jako pazitka apod.stale michat na plotne az se vse vysrazi,pak scedit pres uterku jako tvaroh.Dnes jsem to videla na FB,neznam to,mozna i Xena vi,o co jde ,jak to chutna ta kula.Az budu mit vice vajec,pustim se do toho. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matterhj tak len davaj pozor aby si namiesto svadby nebola v nemocnici to si prehnala ved 1f mas dodrziavat najviac 10 dni,len davaj pozor.....
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja to robim na velku noc staaaale,mne to chuti,dik,ze si pripomenula urobim si to aj teraz ani ma to nenapadlo,ze sa moze aj teraz
Odpovedať
@atota Tusila jsem,ze se nektera z vas ozve,ja tu vajecnou kouli nebo jak to nazvat neznam,u nas se to na Morave nedela a vy slovenky jste takove praktictejsi baby aj v te kuchyni..:-)
Odpovedať
tak kamaradky moje,posnidala jsem posledni 2kokos.mufinky s activii,vypila kavu s mlekem,a jdu lezet.Kycham na vsecky strany,pridal se suchy kasel a sucho v puse,jako kdyz jsem mela jen Bi den,uvarim bramboracku se zampionama,prave hriby nemam,na obed mame ze vcera spagety s mletym masem a bolonskou omackou,mozna udelam pak tvarohove livance s ovesnyma vlockama.Citim se slaba jak mucha,nemam do niceho takovy ten muj elan..Uz at me to nachlazeni prejde..Kocky,ktere drzite dukanku,piste sem neco.Ja uz jsem mesic ve 4.f.a pisu,nektera se ozvete,nudim se v posteli..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ano poznam, u nas je to typicke jedlo co sa pripavuje na velku noc. Ma to taku chut ako omeleta, ked sa to dobre ochuti a osoli, tak mi to velmu chuti.
Odpovedať
Profilova fotka
moj syr co odkvapkavam, sa tvari ze z neho bude ricotta alebo tvaroh a nie syr. No nevadi, ked pojdem na slovensku, tak si kupim to syridlo co mala pinetka. R: zemle, paprikova natierka D: proteinova tycinka O: sampinonovo kuracie spizy Ol: kokosove muffiny, kava V: asi ladovy salar s niecim. Konecne som zanechala tekutu stravu, zub sa ukludnil, a v utorok ma caka zubar :-( @pantaloni pekne sa liec, z nadchy sa kludne moze vyklut nejaka dalsia pliaga. Inac dnes na FB stranke dukanovskej, niekto dal video o aspartame, budem mat z toho nocne mory, coly light sa uz nikdy nedotknem. Esteze mnoho potravin uz robia so steviou.
Odpovedať
@merulka to by si sa nemohla dotknúť vôbec ničoho čo kupuješ a ješ. To by sme sa len pásli v našich záhradkách. Čo už o chvíľu aj bude. Zatiaľ mám len reďkovku. Predbehla zelený šalát. :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni ja si myslím, že keď sme takto pekne schudli asi sa nám troška oslabila imunita. Veď ja som nebola 5 rokov chorá. Až minulý týždeň. A nikto nemôže povedať, že jem málo vitamínov. Pekne sa vylieč, ja som už zdravá. Ja tú hrudku nerobievam. Ja som ju jedávala na intráku. Nosila nám ju spolubývajúca z KE. Vraj je to východniarske jedlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 vzdy som sa snazila vyhybat produktom s aspartamom, ale colu zero som si obcas dala a o curikoch a zuvackach ani nehovorim....co si firmy ochotne spravit pre zisk, je chore.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni uvar si 5l zazvor s citronom a budes fit,budes aj vela curat ale neva
Odpovedať
@merulka mas pravdu s tim aspartamem,me z bolera bolela pokazde hlava,uz ho nepiju ani nic co s tim je,hlavne kdyz to nacpou do vseho a jeste se na tom paradne vsichni napakuji,strasne..fuj..
Odpovedať
@atota dik,zitra zajdu koupit,dnes jsem nikde nebyla,nastesti vse vytahuju z mrazaku,ale jsem nejaka o nicem..je pravda,ze v zime,jak jsm zacla s dukanem mi nic nebylo,a ted se ochladi trosku jako na podzim a jsem jak male decko.. :-) :-( Aj jsem na rano uz na zitra nasmazila vyborne livance s ovesnyma vlockama,malej jsem je potrela povidlama,zakysanou smetanou a vanilkovym cukrem,je tam plny kopec toho,a ja jsem si dala grep.a vecer si oloupu cerstvy ananas..
Odpovedať
@11xena11 kombinácia ovocia a bielkovín - celééééé zle, ak to zješ v poradí: prvé bielkoviny, druhé ovocie. Bielkoviny sa rozkladajú pomaly a tým pádom ovocie nad tým ( v čreve) kysne. Daj si najskôr ovocie, potom hoďku nič, a pred bielkovinovým jedlom sa poriadne napi. Vyskúšaj a uvidíš. Zrejme máš už dosť citlivé sliznice a reagujú prehnane aj na ovocný jogurt. Ak je vôbec ovocný :-|
Odpovedať
Ešte som zabudla, dnes som robila môj obľúúúúbený syrííííček s bylinkami. Som tam nasekala trošku kôpru a bazalky zo záhradky. Fotka nebude, lebo už je syr preč. Prišiel švagor a to bol veľmi rýchly priebeh :-D :-D :-D ale ženy......bol famózny....
Odpovedať
Ahojte dievčatá. Dnes som si povedala, že si dám taký vodový deň. Nech odfučím.Asi máš pinetka pravdu. Asi fakt už blbo reagujem na tú kombináciu. Skúsim sa ale dva dni prečistiť a tú blbú kombináciu zruším. O rána sa lejem čajmi(ginko, prečistenie, cholesterol - striedam ich), mala som dve kávy, bolerove vody(pantaloni, mne to zatiaľ nič nerobí, aspartám znášam. Ten sáčok mám na dve 2Lfľaše., silné to nezarábam), a ráno som sa napila trocha mlieka. Zatiaľ sa držím, chcem to vydržať lebo cítim, že niečo nie je v poriadku.
Odpovedať
@11Xena11,jak citis,ze je neco zle,musis reagovat,aj ja to tak mam,a je mi fuk jestli je to proti pravidlum dukana..je zvlastni,jak zmenou stravy telo reaguje..ja dnes jim dopol.same ovoce,piju taky od rana jen same caje,trochu polevky ze vcera,a pak siroke nudle s makem a maslem,dnes nechci videt zadne maso..je mi z neho uz zle jen ho ucitim..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?