Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
O.K.Dakujem veľmi pekne ak dačo budem sa pýtať papa
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka ahoj, tak ako ti to ide? Ci uz si s tym prastila? :-)
Odpovedať
@merulka to bolo teraz myslené na musly či na kukuricu? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 na obidve bohuzial :-| Musli obsahuje pridany cukor a kukurica ma tiez vela sacharidov a vysoky glykemicky index. Ale par zrniek kukurice co je v mrazenej zmesi ta nezabije, alebo ked si das vareny sulok raz za cas. Musli je ta horsia moznost pre mna :-)
Odpovedať
@sasas20069 kup si musli Fitnes,nejlip celozrnne,bohuzel v kazdem je nejaky cukr na 100gr,udelej to tak ze ho posnidas do obeda,a to bud v jogurtu,muzes pridat i ovoce,nebo v mlece,ale dej si ze zacatku 1Plzici,at vidis co ti to dela,nez si telo zvykne na sacharidy.pak dalsi tyden muzes zkusit uz 2Plzice.kdyz to jis s mlecnym vyrobkem,snizujes o neco GI.snad jsem trochu pomohla.Jdu delat drepy,jdeme s malou od nedele kazdy den,no cely mesic nevim jestli zvladnu-konci se 245drepy..au.dnes mame 70.jdu plnit.
Odpovedať
@merulka Ahoj,...ak ti mám povedať pravdu tak ani som sa k tomu nedostala,..momentálne riešim svadbu takže neviem čo skôr :-(
Odpovedať
@pantaloni to je aké milé, ja bohužia+ popri škole stíham tak jednu hodinu do týždňa volejbalu :/
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka jaaaaaaj, no jasne pripravy svadobne su stres sam o sebe. Drzim prsty, nech vam vsetko krasne klapne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni wow obdiv ku drepom, budes mat krasnu pevnu ritku :-D Ja dnes zas len cinky, do nedele bez cvicenia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahjte dievcata citam prvy krat o tejto diete je tu niekto kto by mi poradil ako zacat? nejaky jedalnicek popripade kde by som ho nasla moj sen je mat pod 65 kil teraz mam 72,5 dakujem
Odpovedať
@merulka Tak pekny zadek bych chtela,hlavne mit na nem neco,ale nevim jestli mi to pomuze,mam spis placaty a stve me to.Delame drepy do praveho uhlu,ne na paty at si neznicim kolena,hlavne leve,me vzdycky ta 10rocna dcerka upozornuje mami jdeme na drepy.Zvlastni ze me boli z toho nohy vzadu a ne zadek.tak snad vydrzim.
Odpovedať
@katkazaborska precti si a nastuduj stranky dukanovadieta.com,nebo dieta-protal.sk a jis podle sebe na co mas chut,ale jidelnicky si na zacatku vytiskni pro orientaci,nez to budes vedet zpameti.a tady mas vypocet a plan kolik zhubnes,jen se zaregistrujes,vyplnis a vypocte ti to tvou ideal.vahu dukandiet.co.uk ja mam sesit a tam si vse doted pisu a vahu do maleho kalendare,je to prehlednejsi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sasas20069 Mne dcerka vola,jdeme delat drepy,ju to aj bavi.Je tam vzdy pauza po 3 dnech,ale nebudu pauzovat,jinak bych to nedala a kazdy den se pridava,ale jak uz jich bude moc,budu to muset rozdelit behem dne,zatim to jde jsem na zacatku.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka som rada ze tam nic nemas a ze je to ok,musis davat pozor
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska vsetko zakladne si musis prestudovat ako pise pantaloni lebo tu sa to neda vsetko pisat,je toho vela.....a potom ti uz budeme pomahat radit aj podla nasich skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @atota dakujem pekne,dam dievcata spinkat a budem studovat. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska ahoj a vitaj :-) Mozno ti pomozu aj prve strany tejto diskusie, ked kocky zacinali, a ked budes mat ako taky prehlad, kludne sa pytaj na nejasnosti. Zaklad je kupit si ovsene otruby a zasobu nizkotucnych mliecnych vyrobkov, chudeho maska, ryby, tuniak vo vlastnej stave,vajicka na prvu fazu (tu by si mala mat 3 dni) a potom uz ku zakladnym veciam pridavas zeleninu a tolerovane potraviny. A samozrejme doplnkove vitaminy, dufam, ze nemas problemy s oblickami, inac je tato dieta nevhodna, kedze zvyseny obsah bielkovin je zataz na oblicky- z toho dovodu je aj nevyhnutne PIT aspon 3litre tekutin denne
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni a co vies, mozno to pomoze. A jake zlate, ze mala ta taha cvicit :-) Len tak dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ahoj a dakujem,este jedna otazocka tie otruby kupim kde?aj v tescu ci v nejakom bio obchodiku...a je aj viac druhov?
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska pokial viem daju sa najst aj v tesku, kauflande a samozrejme bio obchody a zdrava vyziva. Dolezite je aby boli ovsene, neviem ci existuju nejake specialne druhy, mozno sa odlisuju len v hrubke pomletia, ale to si myslim nieje dolezite. V druhej faze mozes denne pridat este aj lyzicu psenicnych otrub, ale ja ich skoro vobec nepouzivam.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem pekne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska prestuduj a ked nebudes rozumiet od toho su tu ostatne dukanky aby poradili posluzili,prajem vela zdaru
Odpovedať
@atota jak se ti dari,ze je tato 3.f rozhodne pestrejsi na stravu jak to pred tim.ja jsem vcera normalne zapomela na otruby,vubec jsen je nejedla,jen jsem mela par dukanovskych piskotu,ale na tu davku bych musela snist tak 3 plechy,a bylo to jen par kousku,protoze jsem mela pozdni obed v 16.h pecene kachni prsa,odrezala jsem si platek bez tuku a kuze,dala k tomu moc syrove zeleniny s ledovym salatem rucolou a rajcatami s olivovym olejem a do vecera jsem byla najezena,tak pak ty piskoty.jeste mam furt navic asi 6Odkg,pak pridam zase nejake testoviny celozrnne jako prilohu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ide to zatial dobre,davam pozor co jem,iba 1x som mala hody trocha sa obavam,vaha 60,5 ale uz si dam kazdy den dajaku sladkost no fuj
Odpovedať
@11xena11 cauky,tak zapominam na otruby.ale zjistila jsem,ze nemuzu jist 3pl,ale max.2pl a to jeste rozdelene.jen jednou jsem si vecer dala celou povinnou davku do mleka,a ty krece ve 2rano,hruza.a vcera jsem to nedodrzela vubec,zapomnela jsem na ne uplne,ja jim rano totiz 4ks toho knackebrotu s lucinou,sunkou,rajcetem nebo maslem a dzemem,jak mam chut.no hlavne ze curat nezapominam,jdu drepovat dnes 80 drepu.. ;-)
Odpovedať
@merulka dakujem krásne a čo sa týka tých stresov,..nikdy by som nepovedala že hľadanie šiat je až taký veľký problem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka no co ti budem hovorit, ja som si saty ppozicala az v Senci a svadna bola v Kosiciach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inac Xeni, ako tvoj zaludok po javorovej kure? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja jem otruby celu davku rano,urobim si krupicku a nic mi to nerobi a ani som nikde necitala,ze to mame rozdelit a to ich papam od 8.1.tr co teraz?
Odpovedať
@atota Nic,ty to jis dobre,nechcu te poplantat s tema otrubama.Mne proste nedela dobre snist 3PL otrub naraz,v noci mam z toho krece.Musim si to rozdelit behem dne,treba v pecivu,kasi a tak..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?