Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tiez sa mi nitricka paci :-D neviem ci by som vedela zit inde :-D tiez som tu mala zopar frajerov :-p :-D :-D a strednu a zakladnu a skolku a jasle a vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnesne vazenie teda hruza, jedno kilo hore. Ale to bude asi ovulkou. Teda dufam. :-|
Odpovedať
Merulka pripájam sa k tebe. Katastrofa.63kg. A to som sa cítila tak vychrtlá(tak sploštené brucho som ešte hádam ani nemala). Celkom som bola pripravená na to, že vám tu budem jasať, že som prekonala tú 62-jku, a uvidím 60-61. Je to v háji. Dnešok: R - celozrnná bageta, jahodový džem, káva, čaj D - dve vajcia, banán O - kuracie slížiky na smotane, celozrnná cestovina Ol-3PLotrúb V - uvidím, možno to, čo na obed :-| :-| :-| ]-( ]-( ]-( ;-( ;-( ;-( :-( :-( :-( do riti
Odpovedať
No ahojte, dlho som tu nebola :) ja sa drzim, tento tyzden koncim 3. fazu a som na 51. Cize som velmi spokojna. bojim sa tej 4. ale ]-(
Odpovedať
Tak kocky,vaha 63,7 takze nejakych 40dkg tam furt je navic,ale zachovejme paniku,ono to pomalu sleze,taky mam bricho jak placku,musime vydrzet a doufat...verim tomu,ze pristi tyden budem na tom lip..
Odpovedať
@zuzika_tr Ale vis,ze prakticky 4.f. neni,jen pokracujes ve 3.pokud chces udrzet?My tu zatim vsecky trosku skaceme jak micek na tenise,podle toho co si ktera doprejeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa dnes normalne tesila na vazenie, tiez splasle brucho, som cakala ze budem naspat na mojich 70,8 ak nie aj menej a miesto toho mi nielenze nezisli tie posledne gramy vikendove, ale plus jedno kilo, takze 72. Ale merala som si brucho a minus 1 cm takze no stress :-D
Odpovedať
@pantaloni ano nejako takto mi to doslo - budem ale pokracovat delenou stravou a budem sa "normal" stravovat - bez sacharidov... sladke aj tak nemusim ... ale aj tak mam strach... budem kaaaaaaaaazdy den stat na vahe :D
Odpovedať
Moje menu dneska: snidane-activia bila,kava s mlekem,svacina-vlasske orechy,pomeranc,2.svacina-celozrnna pohankova kaiserka s paprikovym tvarohem,3platky kruti sunky a 3platky 10%syru madeland fitnes+3dcl merunkoveho kefiru,obed-kureci na paprice,testoviny nebo tortila dukan,udelam oboje.svacina-naladuju se zelenin.salatem s mozarelou,vecere-netusim,uz ted jsem najezena Zkracuju interval na 2h mezi jidlama,tak uvidim.Ale za Bilkovinovy den ztratit 0,7kg neni tak malo,ale chtela jsem byt na svojem.Nebudu to hrotit..Zitra zvysuju davku na sz,tak to treba sleze pomalu samo..Xena,ty brdo dokazes me fakt povzbudit tym dodatkem na konci.:-D :-D
Odpovedať
@zuzika_tr Resenim je i delena strava,ja to kombinuju tak jak se mi chce,ale dopol.jim vse..krotit se zacinam po 15h.tak podej obcas hlaseni,at udrzujem paniku..
Odpovedať
Baby, podla vas mozem pit žihlavovy čaj ? :) uz mesiac pijem zeleny caj s citronom, citim sa skvelo po nom, ale teraz chcem skusit zihlavu na odvodnenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka ano mozes a na odvodnenie je to super :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby, tak vcerajsiu veceru som prezila v poho, ziaden alkohol a len povolene veci. Lenze potom sme si pustili hudbu, ze vsak si zatancujeme, no a nejak som si dodrbala koleno, neviem na nho stupit :-( Takze pauza so sportom, dufam, ze to nieje nic vazne.
Odpovedať
@merulka anjelík dávam ti pochvalu za večerné slušné správanie. To koleno ma mrzí :-( :-( :-( . rada by som videla tie tanečky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem :-D Tanecky super boli, sme sa salili so svagrininou malou a takto to dopadlo :-D
Odpovedať
Dnešný deň prebieha úplne v pohode. Doteraz som sa plantala v kuchyni, dcéry upratali :-D :-D . Momentálne lehním na gauči a chrúmem mandle(kvôli vlasom, pokožke a nechtom :-D ). R - cereálie s mliekom D - detská jablková výživa s piškótami O - slepačí vývar, sliepka(trojročná, takže čo sa dalo užuť, som užula :-D )+varené zemiaky s upraženou cibuľkou, hrsť mandlí. A idem zkysnúť. Idem si čítať, peknú sobotu kočky.(konečne neprší)
Odpovedať
@merulka aspoň že tá malá dopadla lepšie. :-D :-D Ktovie čo jej tak prelietalo hlavičkou keď videla tetušku pripleštenú k zemi. :-D :-D :-D :-D Ach jaj !!!! Tá moja predstavivosť ;-) ;-)
Odpovedať
@merulka Musis davat na sebe vic bacha,tuku jsme se zbavili tak te nema pri padu co tlumit.doufam ze budes brzo o.k.bez bolesti..peknou sobotu a nedelu.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D chvalabohu mala si este neuvedomuje aku sibnutu tetu ma :-D Ale koleno spuchlo poriadne.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem :-) No kebyze pristanem na prdel tak este by bolo cim tlmit, ale kolena nie. Aj tebe pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babyyyy :) ja sa len tak hlasim, ze som vporiadku, nepriberam, odvcera mam ms, tak som jak zbity pes...boliiiiii ma uuuuplne vsetko, este korienky vlasov, ale uz zajtra bude dobre, vaha na minime, takze aj napriek tomu, ze momentalne dietku nedrzim uz cca dva tyzdne, som spokojna :-D a vcera bola u nas kamoska aj s muzom a s malym miskom-takmer 4 mesacnym a sme si grilovali :-D a ja len tak zo srandy, ze mala by som posadit, ked konecne neprsi, nech to stihnem a janka, ze ja ti pomozem, a uz sme aj sadili :-D takze v zahradocke porobene a uz mame jednu rajcinuuuuu, sice malu a zelenu ale je taaaaam :-D uz 3 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute prave odfukujem po obede a sotva sa hybem, plus to opuchnute koleno, ale uz je to lepsie. R: jogurt D: vela mrkvy O: pizza so sampinonmi a mozzarelou Ol: latte, panna cotta V: salat s kuracim maskom.
Odpovedať
Caute koceny,ja na to,ze je NE,nemam na nic chut.Vcera mne totalne chybel cukr,musela jsem pojest vsecko,co bylo sladke-hruuza,pate pres devate,mozno si udelam bilkovinovy den,pokud to do vecera necim nepokazim,je zvlastni jak si telo rekne samo,co mu chybi.Zatim mam v sobe jen dukanske jidla,uvidim jestli moje telo vydrzi.
Odpovedať
Čaute dievčatá. R - celozrnný chlieb, tavený syr, šunka, rajčiny, paprika, káva, čaj D - detská výživa-jablková+2ks celozrnné BB dobré ráno O - slepačí vývar, kurací peskelt + celozrnné mušličky, musela som si dať jeden slivkový perník(a zostalo mi po ňom blbo) Tiež cítim deficit cukru(alebo lepšie povedané čokolády). Pantaloni dala si telu čo žiadalo, zasa ti dá na čas pokoj. Dnes je vonku krásne, len sa nedá nikam ísť. Celú noc pršalo a všade je mokro a blato. Dnes na večeru plánujem proteínový nápoj. Zistila som, že to nemôžem piť každý večer. Mám potom problém s WeCkom. Ani som si neuvedomila, že som tri dni nebola va veľkej. ]-( Už je to OK :-D :-D . Asi treba potom viac piť. Možno tam bolo to moje kilo :-D :-D . Ale nie. Stále mám 63kg. :-S
Odpovedať
@cukrik580 máš super kámošku. Ja mám posadené len tak na polovicu. Posledný týždeň stále prší a nedá sa. Ale naša zajačia poživeň bude(kaleráby, šalát, uhorky, rajčiny, dyne, cukyne). V lete sa nám žije zdravšie a lacnejšie. Z marketov to nie je bohviečo. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak vam zavidim, ze mate zahradky. Ja si tak maximalne sadim bylinky na balkone. Cukrik, najviac zavidim vsak opekacku :-D Inac som sa dnes rano vazila, a bolo na vahe 71,1 kg, tak po ovulke to uz zas pomaly zlieza. Lenze sa ani nenazdam a zas bude MS, takze uz mam potvrdene, ze jediny cas za mesiac, kedy mi zide vaha, je po ovulke a potom to zas pred MS vyskoci a drzi sa to az po dalsiu ovulku. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka vies co?pod ku mne ja ti z mojej 20ar.zahrady trocha prepustim,sadim,sejem jak diva a do jesene to nema konca,stale potom kopem aj tak zarasta,ked som uz na konci,zacinam furt od zaciatku a tak to ide od jary az do neskorej jesene
Odpovedať
ahojte,tak se zatim drzim a bilkovinovy den pomalu za mnou,chute neprisly,ani se nedivim po vcerejsich cukrovych orgiich.Xena to je mi lito,ze ti ten protein zpusobil trosku potize,mne nic,ale je fakt,ze vecer snim dost syrove zeleniny pak mam mezeru a pak naposledy ve 3dcj mleka protein a rano hned 3dcl vody s citronem a pak activia bila a skoro nestiham..Dnes mam rybi a mlecny den a jde to.jo a tu rebarboru za 70kc meli v Lidli,ale radsi jsem koupila za ty penize banany pomerance a jahody za cenu 1kg sprosteho kyseleho stoviku,uplne me presla chut,nekradu a nechapu..kam na ty ceny sakra chodi?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no sak to mas hotove pole doma :-D ale hned by som sa vysantila.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni cosiii, to za tolko rebarboru predavaju? Musim skocin na trznicu, ze kolko tu stoji. Ale fakt rozumnejsie za tie peniaze nakupit inu zeleninu a ovocie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?