Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atota Mas recht,staci se zkontrolovat 1krat tydne po bi dni,a mas prehled..my uz jsme prece krasne..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni to vies ze sme uz krasne
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka aj ja som robila tiramisu ale v noci,tak,ze od rana k nej stale zabehavam na kostovku a tak to vyzera ze v noci budem piect dalsiu x-) :-N :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka to si pis ,ze zvldnem.......ale cim dalej tym tazsie
Odpovedať
@atota Neboj,kdyby neco,dame tipy mezi sebou co a jak poradime si,zatim je na to cas..Ja si na chute take delam dukanovske sladkosti,at je muzu kostovat aj navecer,kremy apod,dopol.si dam s normalnim cukrem,ale uz ctu etiketu a mirnim se,hold drzet odznova dukana nemam v planu.
Odpovedať
Kocky potrebuju radu,pisu z mobilu uz 3.den mi nejde zapnout notebok,dlouze to musim podrzet asi 15sec,jen problikne modra kontrolka a odfoukne si vetracek ale nespusti se mi,pak to zase natvrdo vypinam,dlouze to zase drzim a nic.nevite nektera co s tim 2letym zgarbem mam udelat?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni braskovi sa nieco podobne stalo, nakoniec problem bol v tom, ze kusok prachu mu zasekol ventilator a koli prehrievaniu mu ho neslo zapnut. Skus ho povysavat...a ked nepomoze, tak problem uz bude v niecom inom asi. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni lenze ja kostujem tie dd sladkosti kazdu chvilu,bola som velmi naucena na sladkosti kazdy den 2-3cokoladky tak mi to uz skoro po4mes.zacina chybat,no aj tak nikdy by som nepovedala,ze vydrzim viac jak 3 tyzdne bez sladkosti a dokazala som to len,ze sa mi zacina prejavovat abstak a tak robim same dd sladkosti a ich aj do seba tlacim,teraz prave mam aj pred mm tak by som vyzrala cely orion,och boze pomahaj......
Odpovedať
@merulka O.k.zitra zkusim povysavat vysavacem,stve me to,pres mobil nejde poradne psat dlouhy prispevek,pak se to ztrati pryc a uz se mi to znovu nechce cele psat odznova,a ty chyby kdyz to ctu po sobe a uz to nejde pak prepsat.Uz jsem v ntb aj baterku vytahla,no doufam ze nebudu muset kupovat novou,ach jo..zitra vysaju
Odpovedať
@atota Ty chute na sladke to dela to umele sladidlo,ja od te doby co jim hodne ovoce hlavne dopoledne,mam klid,dnes jsem mela 2banany a po obede bile hrozny,jim to k jogurtu,tvarohu nebo syru,tim snizuju glykemicky index toho ovoce.Ale chci zkusit zase neco upect,jen nemam motivaci,holky maji dost lakave recepty na FB tvarohovy rez s rebarborou,a hned bych si dala,jen sehnat rebarboru a pustit se do toho,ale zitra si planuju Bi den,a chci jit s dcerou a kamoskou plavat na bazen..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni rebarboru teraz uz maju u nas v lidli ja som kupila a urobila som vyzivu,no jednu som si nechala,zeby na kolacik?no nemam recept das nejaky alebo si vymislim.Mohla by som ju asi uvarit ako na kasicku a zmiesat s tvarohom nie?bola by to mozno dobra plnka.
Odpovedať
@atota REBARBOROVY KOLAC Z BANANOVEHO PUDINGU,testo-4vejce,asi 2pl sladidla cukrenu,trochu rumoveho aroma,4PL suseneho mleka,1bananovy puding,1 vanickovy tvaroh 250gr,4PL otrub/2ovesne-2psenicne/,trochu mleka,1prasek do peciva.Zloutky vyslehat s cukrenem a rumovym aroma,pak pridat vsecko sypje a prasekdp,naredit trochou mlem zhruba do hustoty testa na bavovku,pridat tuhy snih a pect na 150c asi 40min.NAPLN-2tvarohy po 250gr vanicky,2zloutky a 2PL sladidla,pridat trosku rumoueho aroma nebo uplne vynechat,REBARBORA-asi 4az 5 stonku rebarbory dat do misky vhodne do MT,posypat 2az 3 pl cukrenu a vlnit na plny vykon asi 5min na kasi.Po 40min.peceni testa jeste na teple naplacat ten tvaroh,na nej rebarboru a pect to asi jeste dalsich 20min,dokun ten tvaroh nebude hotovy.SNEHOVA CEPICKA- uslehat 2bilky a zamichat do nich asi 2pl sladidla cukrenu a asi 50-100gr jemne mletych mandli,toto naplacat nahoru a dopect dalsich 10min dozlatova..
Odpovedať
Článok sa načítava...
PUDINKOVY DUKAN REZ OD IVY-4pl pudingu,1/2 tvarohu,4 vejce,sladidlo dle chuti,2cl praskudp,4PL horke vody.Vyslehame vejce se sladidlem,pridame horkou vodu,tvaroh,do pudingu zamichame pdp,vmichame do testa a nakonec vyslehame bilky na snih a pridame,upeceme plat,pak ho naplnime ochucenym tvarohem,nakonec rebarboru kterou povarime chvili v MT,nechame schladnout rebarboru,nalijeme na rez,na to bud agar nebo zelatinu ochucenou dle chuti..
Odpovedať
Recepty jsem pridala tak,jak jsem je nasla.Notas sice povysavany,aj 3tlacitka to vysalo,ale bohuzel nic se nezmenilo,nekamaradi se mnou,ted je na nabijecce pak to zkusim znovu,ale mam tuseni,ze odesla baterka jako zdroj..Ja uz taky odchazim-nakoupit a navarit,mam bi den,ale asi bude cerny jako noc..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem ti dobra viiiila x-) ale nebude sa to piect dlho?aby mi potom ten korpus nezhorel =-) :-o :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni nic sa neboj nebude cierny den,vsetci sa usmievame je maj,svieti slniecko tak co nam chyba.....usmev prosim a mozme si daco aj zaspievat to nas rozpruuudi x-) :-S =-) :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni keby odisla baterka, tak na nabijacke by isiel zapnut...aspon ten moj bol bez baterky cez nabijacku a isiel
Odpovedať
@pantaloni môjmu synovi sa to stalo na stolovom počítači a odišiel mu zdroj. To s baterkou nemá nič, veď máš kábel. :-(
Odpovedať
Čaute kočky. Dnes sme sa zobudili do obrovitánskej búrky. Zbožňujem búrky. Keby som nemusela do práce, tak si sadnem na terasu a vyžívam sa v tom. Včerajší deň som strávila s deťmi na výlete(Modra, TT ). Obed bolo polovica pizze, ostatné OK, len na otruby som zabudla (1.krát). Spomenula som si až večer v posteli, ale nebudem sa tým predsa napchávať v noci keď sú tam sacharidy.(aj cukry?). Večera bol tvaroh. B-Dnešok: R - 300ml zvolenský jogurt, káva, čaj D .- káva , iné som nestihla-veľa práce O -3ks párky, 2ks verené vajíčka, chlieb, čaj, káva Ol - otrubová kaša V - proteín(dnes to bude čoko) Ráno bude váženie.
Odpovedať
@cukrik580 len zasahuj koľko len chceš. Vždy sa poteším keď ťa vidím, NR je moja srdcovka. (4roky strednej a zopár frajerov :-x :-x )
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak konecne sa aj tu vyjasnilo. Xeni, to fakt mas rada burky????? Ja sa bojim ako male decko :-D Dnes zeleninujem: R: paprika, sunka, otrubovy lievanec D: jogurt O: dukanburger, ladovy salat Ol: tiramisu, latte V: baby mrkva, uhorka, dressing
Odpovedať
@merulka provokuješ vo štvrtok so zeleninou?!?!?! :-S :-S :-S :-S Búrky ma ukľudňujú. Ale neuveriteľne. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja sa bojim bleskov, fakt ako decko :-D Hej dnes zeleninujem, po vikende som si posunula BL den skor a od pondelka do vcera som mala len BL :-|
Odpovedať
Som tu zase, po nejakom mesiaci.. :-) dostala som uplny deficit sladkého, tak som musela prestat s DD a pojest vsetky mozné čokolady :-D ale teraz som sa dala na striktré dodrziavanie..... neuveritelne, zacala som s tiramisu, po 2 dnoch som mala na váhe zo 62,70 - 60,70 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka gratulacia :-) Drzim prsty
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka tiramisa to je ono uz na nu idem....
Odpovedať
Profilova fotka
@atota tiez tlacim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 aj ja som dnes mala kuracie halusky s novou kapustou bolo to mnamkyyyyy zajtra si dam bez zeleini myslis ze to vadi,ked sa prehodia dni?
Odpovedať
Ja si prohazuju Bi den stale,ale dnes ho dodrzuju,nebudu dietit na svatek.Tak ntb nejde a nejde.Jinak kocky zvysily mi leky na stitnou zlazu jednou tolik,Letrox 200 4krat v tydnu,Letrox 150 3krat tydne.Proto jsem hubla pomalu jako snek,jeste ze uz to mam za sebou.Dnes snidane-activia bila,kafe s mlekem,svacina-dukan chleba,syr,sunka,mleko,obed-hovezi maso 1platek zadni,kebab placka dukan-mleko,svacina-uzena mala makrela,mozarela,vecere-tvaroh s activii,goji,2.vecere-80%protein. Rano rande na vaze,a at ukazuje co ma,mrska jedna fikana.Plavat jsme nebyli,leje tady cely den i bourky od rana.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota nevadi to, vzdy si vyberies jeden den, ktory ti vyohvuje. Nemusi to byt stale stvrtok. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?