Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ahoj vies co ja by som to aj brala ale teraz nemozem ani nahodou budem cim viac doma mamca mi ide na operaciu takze chcem byt doma s nou a pomoct jej chapes... skusim sa niekoho spytat a dam ti vediet... a chuti ti to tiramisu ? posles mi recept pls ? vdaka :)
Odpovedať
@11xena11 Nevim jak jsem to vsecko do sebe dostala,ale vidis sama,ze toto u me neni dieta jako na mnozstvi,ja miluju surovou zeleninu a ja mam ted chute jak mam menzes,tak radsi hodne povoleneho nez neco total kalorickeho.chtela jsem,abyste vedeli,ze po cem jsem zhubla,hladovka to fakt nebyla,myslim ze ten protein to vecer nejak urychluje.
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka tiramissa mi chuti a presny recept je as o 2-3strany naspat pisala som niekedy v utorok
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 o jeje ta dost davno kosice sa zmenili aale ja uz tiez 1 rok byvam na dedine a byvala som presne na kvp
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak som naspat :-) Dosli sme vcera v noci, 6 hodin v aute ouffff. Vikend bol super a len s mini prehreskami (kuskus ako priloha, dva pohare cerveneho vina, ovocny salat v ktorom bol pridany cukor) no aj tak cez kilo mi vybehla vaha hore. Ale to dame dole do 2 dni :-D Dnes BL den, ale netusim co budem jest, chladnicka prazdna, musim ist na nakup. Lenze tu tak leje, ze sa mi nechce nikam von, tuniak v konzerve a vajicka to istia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atota aj ja som byvala na KVP :-)
Odpovedať
@merulka aj tu by už mohlo popršať. Stále nás to obchádza. Takže po tvrdom víkende nastolíme zasa poriadok v stravovaní. Ja som sa radšej nevážila. Pre istotu. R - cereálie D - čerstvý ananás, banán O - fazulová mliečna polievka, rezeň, chlieb :-D (čo s tým. Treba to dojesť) Ol - párky, chlieb, uvarené vajcia V - asi len otruby, lebo idem do Dubnice s bratom(pozval ma) na "partičku" A periem a periem.
Odpovedať
@merulka ja to iste,len o trocha horsie;-) ...piatok bola zurka,trocha vína.V sobotu rodinné stretko,grilované mäsko,zas dva pohare vína a dnes šup 2kg hore.Nechapem to to víno môže tak spraviť?Ale predpokladam,že do troch dni to dám dole.Dnes raňajky zemla so zeleninou a poobede si dam krabie tyčinky so zeleninovym šalátom.Nič viac,treba odčiniť víkendove prehrešky:-(
Odpovedať
ahojte, prosím Vás dajte nejakú radu prvého júna idem na svadbu a potrebujem zhodiť 10kg dá sa to ´dukanovou dietou? Dnes som začala, mám takú očistu nejem nič. Dakujem za akú koľvek radu.
Odpovedať
@layte Kocky KLID,taky mam +1,5kg vzdyt nehori,ja jsem si ty HODY ale naplanovala.Telo ktere jelo nizkosacharidovou stravu na to neni bohuzel zvykle,za chvilku to mame dole vsecky,zadny stres to skodi..a v klubu drzime vsecky partu..mam vas rada tady.Jinak mam fajn recept na KEBAB PLACKY DUKAN-250gr tvarohu,2 vejce a 6PL ovesnych otrub,sul-vse smichat,pect na papire 4placky asi 25_30min pri 180c,kazdou posypat lzickou lnenym seminkem,dala jsem i sezam..trosku zmena.
Odpovedať
@matterhj za mesiac 10kg? A kde si bola doteraz? Možno polovicu by si tvrdým sebazapieraním zvládla. Nabehni na bielkoviny, nezabudni pitný režim a uvidí sa. ;-) ;-)
Odpovedať
@merulka To neni tak strasne,to das se zavrenymi ocmi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matterhj Dukanova dieta neni o hladu,z toho leda priberes.Zacni nizkotuc.bilkovinama jako napr.activia bila,nebo nizkotuc.tvaroh vymichany se sladidlem,protoze kakao muzes az od 2.f,nejake kureci masko k tomu placku dukan.Nenapsalas z jake vahy jdes a jak jsi vysoka,tem hubenym co chteji dat dole kolem 6kg to jde pomaleji,ale vetsinou 8kg se da shodit za 2mesice,tvrde dodrzenou stravou z povolenych potravin.uvidis sama,zkus..ale jez!
Odpovedať
@11xena11 Do 4.f skacu rovnyma nohama s+1,5kg navrch,a myslis ze me to stve?ani nahodou,vim ze snim kopec zeleniny polite olivovym olejem a mam to dole,vcera jsem ji nejedla,jen prilohy a toto je vysledek..Ale vim jak na to a jsem uplne free.
Odpovedať
@pantaloni :-) tak sa naprogramujem na žiadny stres;-) a kopec zeleniny.Len som na seba nastvana,že cez týždeň idem jak píla,všetko dodrziavam a vykend,no hrôza.Ani niee tak s jedenim,ale asi to víno mi zadržiava vodu,ináč si to neviem vysvetliť.Brucho mám jak balón a to mám 52 kg...dnes už nejem nič a hotovo!!!
Odpovedať
Dakujem za reakcie a idem z váhy 65kg tak mám začať bielkovinou kde nájdem ktorý deň, mám čo jesť dakujem Heňa
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ano?a kde?ja hemerkova
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka kua co sme vsetky porobili aj mne slo1,5kg hore no ja som mala vybornu tortu,zeby z toho?tak,musime ist dole
Odpovedať
Profilova fotka
@atota este by som sa chcela spytat myslis ze to bude fungovat aj kebyze si urobim len ten krem bez cesticka???
Odpovedať
@atota :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Asi sme mali víkend s veľkým "V".
Odpovedať
@matterhj naťukaj si dukanovadieta.sk Máš tam všetky povolené potraviny. Sú tam aj vzorové jedálničky. Ale sprav si podľa seba, podľa toho čo ti chutí.
Odpovedať
@pantaloni ja som úplne zabudla. Práve tu bol kurier a doniesol moju večeru na mesiac. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Som zvedavá ako to chutí. Takže pred mojim večerným kultúrnym vyžitím jedno vypijem. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota :-D no co sme si dopriali, treba aj to.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota na bauerovej
Odpovedať
Profilova fotka
Dnesny dezert, panna cota (ci ako sa to pise) s jahodovym domacim dzemom (so steviou) a malinovm sirupom (so steviou) 2,5 dcl plnotucneho a 2,5 dcl nizkotucneho mlieka, lyzica tvarohu, 3 platky zelatiny, stevia, vanilkovy lusk. V 2,5 dcl mliekauvarit vanilku a rppustit zelatiu a steviu a zmiesat so zvyskom mlieka a tvarohu. Dat stuhnut. Celkom je to dobre, ale viac mi to chutilo len ciste bez sirupu.
Odpovedať
@merulka ze MNAM,muzu se s dovolenim prijit dorazit,nech tu vahu trosku zaokrouhlim nahoru?vypada to prudce jedle...
Odpovedať
@11xena11 Myslim ze ti bude chutnat at mas jakoukoliv prichut,je to tak sladke,ze jsem nepoznala ze tam neni cukr ale sladidlo..
Odpovedať
@layte presne tak,nestresuj se..budes pak produkovat hormon ktery se bohuzel uklada do bricha,mej se rada,vahu mas super a bricho za 3dny zplaskne,to ti rucim,ale do vecera jeste neco maleho zbasti min.po 3hod,at neukladas tuk,ten prece nechceme..hlavne si rekni vypadam skvele a vypust to z hlavy.to pujde.
Odpovedať
@pantaloni vanilka - jahoda - banán - čoko Jahodu mám práve za sebou. Dala som 250ml mlieka. Je to dosť husté(možno by som mohla aj 300ml). Musela som to zapiť vodou :-D :-D :-D Teraz to bude skúška, koľko vydržím byť sýta. Práve odchádzam na tú kultúru.Tak pá zajtra. ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?