Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Kocky ten menzes ted je nejaka hromadna zalezitost?Normalne jsem to dostala o 5dni driv to se mi jeste nestalo,ja si rikam,ze rano vaha +1kg,pak nafoukle bricho a to jsem si dnes dala Bi den,takze uvidim v patek nebo v sobotu.ale bricho me vubec nebolelo jak byva u me zvykem..kocky ve ctrtek rano mrknete na vahu,mesic by nam uz nemel pridavat tak pak informujte.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nestiham nic :-S R: cibulove zemle, uhorka, sunka D: proteinova tycinka O: paradajkova polievka (husta) s mozzarelou light Ol: proteinova tycinka, latte (asi plnotucne) V: paradajkova polievka a vsetko co mi prislo pod ruku (kysle uhorky, camambert light, baby mrkva, sunka) Prave som docvicila 40 minut na orbitreku a na Jillian uz nieje cas, zacala liga majstrov :-D Inac som dnes mala mat BL den, len som nato rano nejak zabudla...
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no ale aspon sa nenudis :) mne sa nejako stale drzi vaha na 64 ale tak dufam ze to este pojde dole no
Odpovedať
Čau kočičky. Dnešné menu: R - cereálie+mlieko, káva, čaj D - jablko, orechy O - morčací vývar, morka+ryža+ľadový šalát(to čo včera) Ol - rozhodla som sa, že si upečiem Dchlieb na dva dni. Už dávno som nemala, možno mi zasa príde na chuť. Dchlieb+šunka+syr V - Dchlieb+praženica s párkom Dnes idem na rodičko, takže bude HACA - PACA. :-D :-D A ešte ožehliť plnýýýýý kôš prádla. :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka no si prredstav,ja dneska vaha 60,2 az mi oci vybehli ale stastna som jak blcha,a cas mi tak uteka,ze sa bojim ako rychlo mi utecie aj leto....
Odpovedať
@atota teraz máš moju vysnívanú váhu. Super !! Žeby tiramisu ?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kočeny,dlho som tu nebola,vidim,že sa vám darí:-D Chcela by som dať ešte 2-3kilecka dole,no stojí tá váha:-( .Čítam tu,že to tiramisu pomáha,dnes večer sa ho chystám prvýkrát spraviť.Len nechapem čím je také zázračne;-) ,že pomáha s váhou dole.Tými bielkovinami?Normálne sa ho bojím jesť na večeru,furt mám v hlave zakorenené,že je to sladkost:-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte treba vyskusat ci na teba zaberie. Na mna nezabralo, alebo som aspon nebola vytrvala :-D Pantaloni vravela, ze to bude asi tym tvarohom, zelatinou a kavou. Takze ziadne strachy, ze to je sladkost. Steviu mozeme jest aj o polnoci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dnes necvicim, taka nadcha sa mi spustila, ze koniec. Dufam, ze som nechytila aj ja nejaku alergiu, uz len to by mi chybalo. :-| A este BL den k tomu R: cibulove zemle, sunka, philadelphia D: proteinova tycinka (fofry) O: pecene stehno Ol: latte, kusok cokolady V: omeleta so sunkou
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 oh, to zehlenie nezavidim. To je fakt praca, ktoru z duse neznasam, radsej by som okna umyvala
Odpovedať
@merulka ďakujem za radu,tak to vyskúšam,či budem chudnut alebo nie po tom tiramisu,už sa na nho teším,sladké som nemala už moc moc dlho.Ja neviem,ale ja keď si dám večeru napr.tak ako teraz dukanzemlicka +zeleninka,tak ja mám výčitky,že tak neskoro som jedla,že prečo som nedokazala vydržať do rána.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte zbytocne si nieco vycitas, ja niekedy veceriam aj o desiatej vecer, ked idem spat neskoro.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka tak už si nebudem vyčítať,ta zemlicka mi fakt padla vhod,mnamka;-) zbožňujem ich
Odpovedať
No, ten dnešný Dchlieb som zvládla na silu.Ledva som tú dávku na deň zjedla. Darmo. 5 mesiacov denno-denne urobilo svoje. Takže zostávam naďalej verná kaši. :-| Zajtra to ešte musím zvládnuť. Nie som kinoba (aké i?) :-D , nevyhodím ho predsa. Naše úžasné otruby. Plán na zajtra(Bštvrtok): R - jogurt(zvolenský 0%), káva D - čoko light zvolenský jogurt, čaj, čaj, čaj (kúpila som super chutí zelený jačmeň) O - morčací vývar, Dchlieb údenáč Ol - Dchlieb, light karička, šunka V - kyslé ryby Teraz si nadávam, lebo som si kúpila acidko len jahodové. Ach , na štvrtok som nemyslela. Som zvedavá dokedy ma tie štvrtky budú baviť. Ale ak by som si mala vybrať medzi žehlením a štvrtkom, tak jasné že vyhral štvrtok :-) :-)
Odpovedať
@layte a o tom je Dukan. Pokiaľ ješ poctivo len povolené jedlá, môžeš aj o polnoci. Ja som veru zo začiatku také defekty mala. O 22,23hod. Roztiahnuté črevo robí svoje. Teraz večeriam o 18.30 a ani mi na mysel neskôr nepríde, že by som si ešte niečo dala. Tomuto som skutočne rada, lebo som sa nevedela od toho odnaučiť. A potom som sa len v posteli prehadzovala a nemohla som zaspať.
Odpovedať
@11xena11 hej,lenže ako som tu už viackrat písala,moja hlava makova,si furt myslí,že stačí jesť 2krát na deň.Síce som schudla,ale hlavne vďaka dukanovi a tým jeho zemlickam;-) ,ale už mi to stoplo a tie 2-3kg nie a nie dať a nie a nie tu 50-tku poraziť:@ ...tak asi vyskúšam jest častejšie,dufam,že nebudem priberat;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 aj ja som chcela ist na taku vahu,no kazdy mi vravi,ze som vyschnuta a ja furt dookola,ze zavidia,no ale uz dalej nechcem ist bo fakt sa mi zda,ze trosku prehanam,ved zo 78 asi na teraz dost nie?aby som pravdu povedala je mi fajn,nosim male veci nie uz xl.No a myslim si,ze je to aj tou tyramisou,ktora mi tecie asi uz aj z usi hi hi
Odpovedať
Profilova fotka
@layte moja ja teraz som zase dorobila tiramisu a o hodku si ju dam,mozes mi verit,jem ju denne podla kamosky a ona tak isto schudla,a nedavam si malicky kustik ale kusisko,len nemacaj do kavy ako tam pisu ale pokvapkaj lyzickou,ja davam do toho aj goju a teraz uz aj jahody,nic sa neboj z toho nemozes pribrat
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja mam tolko zehlenia,ze nemam uz co prat hroza nad hrozu ale tiez to nenavidim a neviem kedy sa do toho pustim
Odpovedať
@atota to vážne?;-) ...a ja blba mám výčitky,že nedokážem vydržať s ranajkami a obedom...čo už so mnou:-D ..Tak zajtra si dám ráno zemlicku so zeleninou,obed krabie tyčinky s cuketou a zeleninovy šalát,no a večera bude to tiramisu,ak sa vydarí;-) ...no už sa teším:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ja papkam ako babatko,kazde 2 hodky samo,ze le to co je povolene ale muz sa smeje,ze furt daco zuvam,pred tym som jedla 2x za den a priberala som,teraz jem furt a chudnem no nie je to fajn?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no presne,zajtra je spln tak uz bude fajn vsetko bude ubudat teda aj kilecka,drzim vsetkym palce aby kila ryyyychlo zbehli dole
Odpovedať
@atota tak to je fakt super.Mne to muž tlači do hlavy pár rokov a ja nie a nie pocuvnut.Drasticky schudnem za krátky čas aj na 43kg,potom začnem trocha jesť a šup ho naspäť mám 57kg.Takto to ide už hodne dlho.Už ma to nebaví,také extremi.Viem,že kde robim chybu,no ja blba nie a nie sa toho zlého navyku zbaviť.Ale od dnes už fakt začnem jest častejšie.Idem si dať raňajky a potom začnem robiť to tiramisu;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@layte no zlatko ja mat 57 tak ani nerozmyslam o diete ved ked zafuka vietor tak by sme lietali,davaj pozor
Odpovedať
@atota :-) ja mám teraz 50 kg,ale u mňa je to dosť,som nízka a hlavne sa mi uklada na bokoch a zadku.Takže asi sa zameriam na cvičenie a pokračovať budem dukanom.Práve som ranajkovala dukan zemlicku a jednu parku+zelenina.Bože to sú výčitky ,že parku pri dietke;-) .Idem povysavat dom,nech to spalim:-)
Odpovedať
babeny ja viem ze recepty su na dukanovskej stranke aze sa to tu asi uz tisickrat pisalo ale mozem poprosit od vas to tiramisu presne take ako vy robite ?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe 4 vajca,2 pol.lyzice ovs.otruby,2 lyzice gustin kukuricny skrob,2 lyzicky prasok do peciva,vanilkova aroma,rumova aroma silna kava,zelatina dktor etker,600g tvaroh nizkotucny,2 jogurty nizkotucne Vyslaham bielky,potom vyslaham zltky s 2 lyzicami sladidla,pridam skrob,otruby,prasok do peciva,vanilkovu aromu ,domiesam bielky a dam piect do vyhritej rury na 180st 20-25min. Tvaroh zmiesam s jogurtom,pridam rumovu esenciu,ESTE PRED TYM UVARIM SILNU KAVU aby vychladla. Do pohara dam 20 tabliet cukru/stevia/zalejem horucou vodou az vriacou,primiesam zelatinu a ked vychladne zmiesam s tvarohom a jogurtom Po vychladnutu korpus porezem na male kocky asi ako piskoty,dam na dno,pokvapkam kavou,nalejem polku plnky,posypem goji,zase dam piskoty,pokvapkam kavou dolejem zvysnu zmes,posypem goji a troskou kakaa,niekedy pokvapkam aj nutelou samozrejme dd a poroztahujem jemne vidlickou.Dobru chut
Odpovedať
Profilova fotka
@layte mne tak isto boky plavali no aj teraz mam este plavaci pas ale ved sa blizia dovolenky tak sa hadam neutopime,ze?no nie je to uz az tak hrozne ale mam,ked sa chcem ukludnit tak si povie,ze mam narok po dvoch detoch nie? Ale hadam pomaly to pojde ok,hlavne zachovajme paniku
Odpovedať
@atota :-) ...piskota na tiramisu sa už pecie,len dufam ze sa mi ten tvaroh s tou zelatinou vydari,lebo stále mi sa z tej zelatiny spravia akesi hrudky v kreme,keď som predtým robila nejaký krém,tak uvidím...dám vedieť;-)
Odpovedať
@atota vidíš ja mám taký istý recept,len tie otruby do piskoty nešli a piskota dobre vyzerá akurát trocha tensia.Ale usporila som si otruby a môžem si dať zemlicku;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?