Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Dnešné menu: R - tiramisu(pomóóóc, už dosť, ja to hádam nedojem, ešte tak na dva krát - uff!!) D - hrudkový tvaroh+ananas(lidl), banán O - zostatky z nedele - gyros+natural ryža, ľadový šalát Ol - otruby a niečo V - tiramisu ??? - UFF !
Odpovedať
@11xena11 draha moje,neni mi to blbe,byly jen z cisteho chudeho masa,musela bys to videt,zadne tukove oka jak u nas v obchode.ten pan,co je delal doma,je uz v letech a trpi na zlucnik,ani sul v nich jsem necitila,tak proto..sak nebudu jen na otrubach a na sunce,uz to chce i zmenu,a poslusna jsem byla dost dlouho ve 2.f.,ted musim pomalu vse pridavat..
Odpovedať
@11xena11 Jsi dobra s tim tiramisu,ja uz jsem 2 posledni kousky musela vyhodit plesnive pomalu.ted pridavam denne 1cl medu jen tak do pusy.
Odpovedať
Jinak kocky ktere jeste furt hubnou a maji chut na dukanuv chleb jakoze s maslem,tak jsem se dozvedela na FB,ze Flora Light je povolena z ni 1cl,takze vam pak zbyde jeste 1cl oleje napr.na vareni...to jsem mela vedet driv,ne az ted.
Odpovedať
Baby viete mi poradit ci sa da pri tejto diete pit nejaky alkohol?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 som zistila, ze ked mam BL den neplanovane tak to ide lahsie. Muz jedol to co ja, len s prilohou, takze neboli pokusenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 neda, dokonca ani nealkoholicke pivo sa nemoze. Aj ked ja som ticho po minulej sobote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dnes som sa rano vazila po MS a juchuuuu 70,8 kg :-) Takze tie dve MS kila co vybehli hore zisli plus dalsich 200g dole.
Odpovedať
@merulka júúúúúúúj super !!! :-D :-D :-D :-D :-D Ja mám tento týždeň. Dúfam, že to trpenie s tiramisu mi vráti mojich 62kg :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
@vladinka808 rozlúč sa s alkoholom. Samééééé cukry !!!!!! My sa tu len alkoholom vyhrážame. Až na niektoré, ktoré si hneď lupnú, aj bez vyhrážok !! :-D :-D :-D :-D :-D Nechcem menovať ani ukazovať prstom :-D :-D :-D :-D veď tá trafená hus zagááága. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 s tolkym tirmisu budes mat aj pod 62 :-D
Odpovedať
@merulka bodaj by si mala pravdu :-D :-D :-D :-D Nechcem bonzovať, ale čakala som od teba, že : ga-ga-ga :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atota ahoj nie nie neukoncila teda ako sa to vezme kusa si menim pravidla ale tak chudnem takze to ide :) a kasicky no samozrejme ze mam :) a ty inak ako sa mas
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D siska. No co uz, som to poserkala, ale dobre bolo :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Holky normalne jsem dnes cvicila Jil s moji mladsi dcerou,vydrzela jsem bohuzel jen 15min,pak jsem letela curat,no moje nervy uz nic nevydrzim.pak jsme si naplnili plastove 0.5l flasky vodou,ze mame jako cinky.dcerku to strasne bavi,budu muset zapracovat na sobe..
Odpovedať
Kocky dnes jsem si nechala zmerit tuk,kdyz mi bylo vysvetlene,ze i zena s vahou 52kg muze mit nadvahu tzv.nadvahu sveho tuku.tak normalni index u zeny v % je mezi 20%-27%,ja mam 18,8%tuku a normalni hmotnost tuku je mezi 13,4kg-19,8kg a ja mam vahu tuku12,3kg a jsem trochu vyssi nez jsem si myslela mam 175cm a ne 173,ale to je detail.Jinak mam trosku podvahu.takze nechapu vypocet dukanuv ze ideal 61,4kg to bych byla fakt kostra..ja jsem hapy uz furt.
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka ja mam teraz behacky praca v robote a doma praca,nic nestiham mali sme oslavy a od piatka sama navsteva no a ja som uz schudla aj od toho,dneska rano vaha 61kg tak neviem ci z diety alebo z behaciek,nic proste nestiham este aj dnes navsteva na 3x,dufam,ze uz to konci a ja sa vratim do normalu,tak sa drz
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no moja pre seba pridaj na flase 1l hi hi
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka gratulejsn,aj ja som sla s vahou dole ale prisamvacku asi od tyramisy,jem ju kazdy den a vela,vela je to mozne?
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 mne sa zda ze som citala,ze v 3f sa moze pohar sucheho vinka ale neviem ci denne alebo co,uz aj ja by som si dala viiiiineckoooo x-) |-| :-S x-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 na tiramisu nedam dopustit naozaj kazdy den papkam vela,vela,vela
Odpovedať
@atota kdyz si das suche vino,je jedno ci bile nebo cervene,muzes aj kazdy den nebo aj na oslave cely vecer,s vahou to neudela nic a jeste z neho dostanete prospesne latky do krve,kterou timto naredite.nesmi byt sladke,pokud ano tak 1pohar na tyden-cukr..a ty flase 1l jako amater,sak to bych nedala..chi,chi
Odpovedať
Kocky tady je takovy clanek o tom tuku,nejde mi pres mobil pridat link,ale kterou vas to zaujme prectete si o tom podkoznim tuku neco,i kdyz u vas modelek uz tam asi toho moc nebude. Je to www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdr... Ted me chybi ty svaly,a chtela bych nejake tak se musim do toho dat s malou jak dojde ze skoly,uz jsem neco zkusila,ale kondicka moje je na bode mrazu,ach jo,ale vydrzim budu 5min.pridavat radsi potrochu nez s tym seknout...holky aj ja chci tak vydrzet jako vy..
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem, moze byt ze z tiramisu sa chudne viac, len mne to nejak nikdy nepomohlo. To bude asi tym ze samotne mi to na veceru nikdy nestacilo a vzdysom zdlabla este cosi ine :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni celkom zaujimvy blog. Zeby sme vyskusali to ciastocne hladovanie raz za cas?
Odpovedať
@merulka Ja nebudu nikdy zkouset hladovku ani pust,mne by se leda tak tocila hlava z nizkeho tlaku,radsi budu jist stridme porad.Uz jsem jednou sebou triskla v nemocnici o podlahu hned z rana po operaci a nevedela o sobe 5min,jen jsem zustala v kreci a pak nevim.Pro me by to byl hazard,radsi chodim a beham vyrizovat porad neco.
Odpovedať
Ahojte. No ja neviem čo si mám o tom článku myslieť. Moc sa mi to nepozdáva.Celé mi to prišlo nejaké čudné. Dnešné menu: R - cereálie s mliekom (máš pravdu pantaloni, obsah cukru na porciu je tam 6g, ale beriem to ako prísun energie, naštartuje ma to, a na tri hodiny zasýti, a do obeda bývam akčnejšia ako poobede, takže to vybehám) D - ovocná tvarohová pena, banán O - morčacia polievka, stehno s ryžou a ľadovým šalátom Ol - 1/4 zo synovej pizze, cereálna bageta, šunka, syr, zopár vlašských orechov V - už mám pripravený čoko puding s otrubami a hádam už dojem to tiramisu Dnes mám dosť veľký apetít. To ten menzes. Inak ráno som mala 63kg. Je mi to divné. Žeby mi to ozaj po menzese spadlo naspäť na 62? :-N :-N :-N Čarovné tiramisu ??? :-D :-D :-D No ale ešte je len útorok a do nedele sa to môže aj zvrtnúť. :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni vyborna sprava-vinko 1 pohar ale iba suche si dam velmi rada,uz bolo tolko oslav a ja osuchu no vobec mi to nevadilo ja pijem malicko alebo vobec no ale teraz v3f chcem vsetko co mozem,mozem,mozem mozno aj klince,a ten 1l flasu by si urcite zvladla ved nie si padavka no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ale ved ja tiez zjem daco a este tiramisu nemysli si,ze len tak ani mne by to nestcilo a nahorsie ci najlepsie?je to ze ju jem aj vecer o 23hod.a mne vyhovuje lebo sa robi velmi jednoducho.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?