Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 Já jsem si taky koupila celkem dobré složení cereálií včera v Kauflandě,nějaká jejich značka flakes PURE NATURAL 250gr za skoro zdadarmo v akci 15kč.na 100gr mají 376kcal, 12,7 gr bílkovin, 9,9gr cukru, 67,8gr sacharidů a vlákniny 14,9gr-mají pšeničné otruby asi si přikupím.Dala jsem ti di jablečné jogobely light asi 2pl lžíce,ale chutná to i samotné. :-)
Odpovedať
@hamajka Nejlepší čas je začat v úterý,to aj já si dám Bi den místo čtvrtka.Do té doby vydrž. :-)
Odpovedať
@pantaloni tie tri kila hej len ja som zacinala s vahou 73 kg mala som 65 a dnes mam 68 a chcem mat 58 :D takze 10 kg chcem docielit :D najtazsie je ale zacat potom to uz ide ja uz idem na to tretikrat a nikdy som sa nedostala dalej ako do druhej fazy :Dhamba mi ale je jar teraz to pojde snad lahsie viac pohybu ziadne sviatky na blizku :D a ty si ako na tom ? prepac ak si to uz nahodou pisala ale som tu strasne davno nebola a nechce sa mi to hladat s5 :-p
Odpovedať
Moje meníčko dnes:-jogobela light jablečná+celozrnné cereálie a ořechy vlašské, káva s mlékem bez cukru - 2 párky,chleba,huřčice,paprika čaj bez cukru Hanasaki,pak půlka grepu -skoro půl kg brokolice na páře polité olivov.olejem,kuřecí játra na cibulce a 1ks tortily dukan -asi tvaroh a jahody čerstvé večeru nevím,ale mám chuť pořád jíst zeleninu,tak asi salát a strouhaná mozarela,chleba
Odpovedať
@melbe V pohodě,za 14dní jsem už ve 4.f u Xenušky a váhu mám zatím pořád 63,3.,měla jsem 68,3kg,ale vel.38,takže objem šel dost dole.
Odpovedať
@pantaloni TO mas krasne a kolko uz drzis DD ?
Odpovedať
@pantaloni tuším ťažké alkoholičky z nás. :-D :-D :-D Vieš aké cereálie ja kupujem ? Fitnes. (čoko, jogurt, samotné). Mňa to normálne na tri hodiny zasýti. Dnes mi kurier doniesol Ginko, Lecitín, sušené Goji. Tak bacha, taká ja budem múdra a ešte aj imúnna. :-D :-D :-D No tuším mi kaša prihára. =-) =-)
Odpovedať
@11xena11 asi máš pravdu,...počkam a potom začnem poriadne ;-)
Odpovedať
@pantaloni no uvidíme,....no určite po svojich dnoch začnem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja som zvedava dokedy mi bude chutit ta tiramisa lebo ozaj ju mam kazdy den
Odpovedať
@atota práve som skotila večeru. Prišla som z večernej prechádzky a myslela som si, že len tiramisu mi stačiť nebude, tak pred tým som si dala ešte praženicu s párkom. Ale taká som, že ledva fučím.
Odpovedať
@melbe Začala jsem 15.12.2012,tak od té doby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 mám doma taky balík Titnes,už dlouho,ale měli dost cukru na to,že byly cereální bez ničeho.Taky jsem zjistila,že to zase tak nevadí,protože když držíš celou dietu úplně bez cukru,tak potom stačí málo a přibereš.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no to ja som bola na navsteve teraz som prisla a nahadzala som do seba vsetko co mi stalo v ceste samozrejme dd ale aj tak to s tym vzostupujucim mesiacom je ozaj pravda sak to nieje mozne toto....
Odpovedať
@atota Asi to je mozne,jinak bychom toho tolik nepojedli.Vcera jsem taky jeste i vecer jedla surovu zeleninu,bricho zdute a nafoukle jako koza,ale rano placka a -100gr na vaze..Na teto diete je fajn,ze nas naucila varit a pect takove jidla,z kterych nepribereme a oblbneme svoje chute aj pri fazich mesice.Muj muz uz se ode me trosku nakazil,vecer jedl misto domacich klobas z cisteho masa ryby slede v tomate bez chleba..ze nechce v lete vypadat jak vepr.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, velke upratovanie, konecne sme dokupili nabytok pod telku a novy konferency stolik, tak presuvam nabytok kade tade po byte, nech to nejak vyzera a vsade kopa prachu. Vecer ma dojst navsteva, tak musim stihnut nakup a nieco na vecer nachystat. Som si uvedomila, ze nemozem zit v strese, vtedy nejem. Na ranajky som si otvorila jogurt a doteraz som z neho zjedla len dve lyzicky, dostanem na zadok ja viem. Uz je jedenast hodin skoro a bez ranajok a desiaty. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Ahojte dievčatá. Prvý krát som si od rána sadla. Mám svalovicu aj na prstoch. Normálne mám problémy s ťukaním na klávesnicu. Dnes ma chytil predmenštruačný šábes. To ja vždy. O 7hod som už makala na záhrade. Okopala som si všetky jahody a minuloročný pórik. Najskôr to boli R - džemový chlieb, potom D - banán, orechy Potom som kmitala na terase. Teším sa ako tam budeme zasa jedávať(naša letná jedáleň), periem poťahy z húpačky, to je moja leháreň. O - ach nešťastnica zasa guláš - ale už posledný, jeden kúsok čerešňovej bublaniny :-D :-D :-D No a teraz konečne mám už voľno. Idem si čítať niečo rozumné. Ol - jogurt, otruby V - tiramisu :-D :-D :-D A do hajan. Čaviček zajtra. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
konecne nabytok poskaldany, upratane, uz len nieco navsteve nachystat na vecer. Dnes rano hrozne stravovanie, ale od obeda uz v pohode. R/D: jogurt ]-( ]-( O: varena zelenina, lievance z otrub Ol: pribinak, latte V: hovadzie fasirky so salatom
Odpovedať
Profilova fotka
prave odisla navsteva....cele zle. Co sa jedla tyka tak vsetko OK, ale vypila som dva pohare sampanskeho a dva pohare bieleho vina. Pridavam sa do klubu alkoholiciek ]-(
Odpovedať
@merulka tak vitej v klubu,neboj ono ti vahu nepokazi..mne vahha ze zacatku skakala ve 3.f hore-dole az 1,5kg byla jsem z toho nekdy nervozni,pak jsem si rekla ze to nebudu sledovat,a zajima jen po Bi dni a uz je to ustalene na 63,3kg .netloustnu a super,kdyz mam chut na sladke nedukan veci,jim dopoledne.
Odpovedať
Peknú nedeľu kočičky. Merulka čo robí hlavienka ? ]-( ]-( . Ty si to zobrala šupom. To my, o tom zatiaľ len polemizujeme. :-D :-D Dnešné menu: R - treska, celozrnná bageta, káva, čaj(zelený jačmeň) D - pomaranč, banán O - brokolicová polievka s vajíčkom, gyros+natural ryža(konečne som minula celý sáčok-viac nekupujem) Ol - tiramisu V - tiramisu
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 hlava celkom ok, to mnozstvo bolo od siestej vecer do jednej rano, a zapijala som to mnozstvom vody....ale veru vycitky svedomia mam. :-S Dnes mam za trst BL den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dufam, ze vaha bude ok. Zajtra sa vazim po MS, tak dufam, ze budem mat naspat tych mojich 71 a do dalsej MS uz chcem vidiet na vahe 69.
Odpovedať
Kocky doted jsem pracovala na zahradce,asi hodinu ale prsty na ruce boli jak slak..to je udrzovani me vahy.Jinak snidane-2domaci klobasky,kecup,chleba a moc rajcat,hanasaki caj bez cukru.svacina-1banan a pul jabka s jogurtem a tvarohem posypane mandlemi-orechy nemam,obed ze vcera mi zustala zapecena kotleta,grilovana cuketa,olivy,3syrecky a 1okurek-to se do me vsecko vlezlo,zapila jsem to mlekem s otrubama,svacina-activia a 1grep,seminka a veceru planuju drozdovou pomazanku na cibulce s vejci.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes uspesny, aj ked neplanovany BL den :) R: otrubove lievance, kakaova poleva D: jogurtove mlieko O: hovadzie fasirky Ol: latte V: grilovane prsicko
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka tak kde si moja?dlho sa neozyvas ako s krupickami?ja mam krupicku kazdy den na ranajky a dufam,ze si neukoncila dd
Odpovedať
Kocky dalsi informace pro vsechny,ktere to prave ctete.Povinne vsechny postavit k posteli na stolek sklenici ciste neperlive vody o objemu min.0,3l-0,5l necham na kazde z vas,je to na rano a kdo chce zbavit telo po nocnim anabolickem procesu traveni toho bordelu ze strev,tak se toto hned naucte.kazda vecerime jen bilkoviny,nektere i se zeleninou abysme zustali stihle,tak timto si ty streva vycistime.ja davam navic stavu z 1citrona.delam to uz 3dny a fakt to funguje..driv jsem po ranu pila hned caj a to jen 2dcl.to bylo malo,a taky mam rano o -100gr min na vaze.tak pijte,pijte..
Odpovedať
@merulka nie je to blbé dať si na nedeľu Bdeň ?
Odpovedať
@pantaloni drahá moja a tebe neni blbé dať si domáce klobásy ? Normálne som sa musela na tom zasmiať. To tu ešte nebolo. :-D :-D :-D OK každé ráno aspoň 3dcl piť, piť, piť.
Odpovedať
@merulka ale v podstate si mala dobrotky, takže beriem späť. To len ja mám drasťáky na Bdeň-to bývam na studenom odchove.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?