Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@hamajka ano bude,na shození 5kg se drží 2dny,holky drží jako pojistku 3dny.
Odpovedať
@atota Co jsi? Jen nestíhačka.Jinak přispívám tak,že aj pc se mi seká,jako o dušu..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem,toto som robila na zaciatku ale uz som na to zabudla ale cez vikend ho urobim,no nie je to ten,kremes je z piskoty a celkom bol ako normalny kremes,len po dukanovsky musim hladat,nevytlacila som si ho ked som videla tak teraz musim hladat. No ked myslis,ze mam pokracovat v diete tak asi budem,no nechcem si zase menit garderobu ked uz pomaly mam dokupene k terajsej postave.
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka 10 dni???????? To je strasne vela, 10 dni sa ma drzat prva faza oficialne u tych co chu schudnut viac ako 30 kil, a aj to sa mi zda prehnane. Ja som prvu drzala 3 dni.
Odpovedať
@atota Jak ho najdes,hod ho aj sem,at mame inspiraci.Jasne ze ted musis davat pozor at nemame vse zpet.Zatim to funguje ten 1den ze ti to vahu srazi.Jenom at to tak zustane naporad,mne ten 1den nijak neomezuje ani kdyz nejsem doma,20dkg sunky v pohode zapite acidofilnim mlekem a zbytek dukana az doma.Jde to!
Odpovedať
Čaute. Dnes mám bielkoviny. Už to neberiem tak drasticky. Vylúčila som len ovocie a zeleninu. R - ovsenné neplnené taštičky +mlieko D - nutri drink capuccino (umelá výživa) O - dnes plánujem tie nákupy(už aj idem). Tam si dám opekané rezance. Ol - asi nestihnem V - neviem Keď prídem spravím si tiramisu. Na dva dni bude po probléme, že čo na večeru.
Odpovedať
Takže do 25. si máme dávať pozor ?!! :-| :-| :-| :-| Dobre vedieť. Dííííky.
Odpovedať
Kocky musim se pochvalit,moje sestra je ze me nadsena,jaka jsem stihla.Takze ona jde do toho od pondeli a jeji kamaradka co ji u nas vyzvedla taky..Nejlepsi kdyz segra videla jak si micham tunaka se 3 vajickama na tvrdo,k tomu dukan chleba a zeleninu a jako svacinu puding.kasu a cuci a pta se,jis vubec neco?az kdyz videla,ze to vsechno muzu a nepriberu,ofotila jsem ji jidelnicky a recepty a zbytek je na nich..caute letim koupit grilovane kure a nejake vody neperlive..venku skoro leto,super..takze asi az navecer sem zaskocim.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 vidim, ze olovrant a veceru zatial mame rovnaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano tak pisu v lunarnom kalendary tak bacha baby...
Odpovedať
@merulka no lebo ja som chcela dať čo najviac dole vieš ]-(
Odpovedať
@pantaloni no tak dám tie tri radčej pre istotu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Takže až teraz som prišla z nákupov. Stovka vyletela hore komínom, pre moje zdravie a štíhlu líniu. :-D :-D :-D Odrazu neviem čo skôr jesť. Je to lepšie keď má človek doma zásoby. Už som bola zúfalá. Takže teraz som zapila 3PL otrúb, a práve gendžím tiramisu. To bude piatok, sobota večera. Sladké mi zapasuje, v pondelok zasa menzes. Bože ten mesiac tak letí. Tak ale o 19 hod si dám večeru. Praženicu s párkom, len tak bez ničoho, keď som to už na obed poserkala s tými opekanými rezancami.
Odpovedať
@merulka no čo si vymyslela na tú večeru ?
Odpovedať
@hamajka to ti teraz zapasuje. Podla toho lunára. Aspoň sa nemusíš báť že ti nejaké kilečko pribudne. Všetky by sme mali teraz držať chúťky na uzde. Ale samotné bielkoviny, to by bol masaker. Aspoň pre mňa, keď mi kypí chladnička.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 akurat tlacim vajickovy salat. (vajcia na tvrfo, sunka, uhorka, syr, jogurt, horcica) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja som jedla o 5 tej tiramisu a teraz zase tiramisu lebo zajtra robim novu
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja by som teraz jedla kazdu minutu zda sa ze naozaj ten mesiac fuguje ci? =-) :-|
Odpovedať
@atota Kocky moje vecera kureci prso restovane asi na 6 zampionech s cibulu a k tomu plna misa rukoly,redkvicky,paprika ,chery,mala okurka,posypane susenym cesnekem a 1PL oleje.Ale jsem si doprala,a ty velke hrnky s cajama ani nepocitam.Normalne mam zase asi zeleninovo-salatove dny.Kaufland vykoupeny ode me.XENA mam i smes mouky z Lidlu na celozrnny chleb a jejich vyborne parky DULANO.
Odpovedať
@11xena11 len teraz neviem či môžem začať hned kedže mám svoje dni :-|
Odpovedať
@11xena11 ahoj xena co ty ako pokracujes ? ako po diete drzia sa kilecka ? ci zacala si drzat zasa davno som tu nebola ale dva mesiace tak neviem co sa zmenilo :) ako vidis po dlhej odmlke som tu o 5 pred letom sa chcem dat este trochu do poriadku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som zaspala, este stastie, ze mam volno. R/D: zemle, philadelphia O: losos, zelena fazulka D: pribinacik V: zeleninova polievka
Odpovedať
@melbe no som rada, že sa ozývaš. Ja som dopadla asi tak, že som si zavarila na Veľkú noc. Mám o kilo viac. Viem, že to nie je moc, ale ja to normálne cítim. Ja to mám normálne všetko v bruchu. ]-( ]-( . Ja sa toho brucha asi nezbavím.
Odpovedať
@hamajka počkaj. Aspoň ja by som počkala. Zbytočne budeš demotivovaná. Aj tak si teraz určite naliata. Nie ?
Odpovedať
@atota dúfam, že sa NEOTIRAMISUJEME !!! Bože to je ťažké slovo. :-D :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni pekne. Uvidíš, že ten chlieb je úžasný a tie párky tiež. Rovesníčka moja, tak si predstav, že dnes mi prišlo prijatie na VŠ. Takže od septembra začínam novú éru života. Asi som sa zbláznila. :-D :-D :-D
Odpovedať
R - konečne cereálie s mliekom D - banán, orechy O - guláš (dúfam, že keď prídu baby z intráku, tak mi ho neotrepú o hlavu, je ho za kotel-asi zavolám susedov) :-| :-| Ol - otrubová kaša zmiešaná s celozrnnou krupicou, škorica V - :-D :-D tiramisu :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 ja som pribrala s5 tri kila aale sa velmi cudujem ze len tolko nakolko soms avazne za posledny mesiac maximalne prezierala tak vcerajsie postavenie na vahu bolo konecne som v tom zasa s vami :D uz mam za sebou otrubovu kasu D
Odpovedať
@11xena11 NO TO JE S.U.P.E.R.!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Takže z tebe bude nejen štíhlá a sexy samica,ale ještě navíc aj chytrá... 8-) 8-) 8-) Takže toho šampáňa bude asi málo ne?,než za tebou dorazím do 4.f. Ne,že pak ze mě bude alkoholik hned po dukanovi.. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@melbe To není moc jen 3kg zpátky pokud si na dukana už pak kašlala,to máš dole hned.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?