Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak vadi ked potrebujem ist s vahou na 60kg a uz to dlho trvaaaa ved vies ze chcem uz postupit.........do 3f
Odpovedať
@merulka tak už pijem asi čo to dá, nejaké 2 l denne v tom problém nie je, uvidíme :)
Odpovedať
@foofee Nedá mi na toto reagovat,je vidět,že to psal chlap ale ten jeho slovník jak se vyjadřuje,chování řeznického psa.On mluví o redukční dietě a hladovce zároveň,ale my tady jíme každé 2hod,vyloučili jsme cukr a nahradili ho v pozdějších fázích cukrem z ovoce,bílou mouku jsme taky vyloučili,protože jsem ještě nikoho neviděla po koláčích a knedlících hubnout.Je fakt,že sportem se hubne nejrychleji,ale zkusme se podívat na ženskou,která ma 120kg,jde do posilovny,a doma neudělá ani dřep,protože jí bolí z nadváhy klouby,potí se už při chůzi,neudělá ani dřep.Jak dlouho vydrží takový člověk chodit cvičit,když mu to dělá problémy?Už jste někdy viděla hrocha s nadváhou běhat,nebo dělat sedy lehy?Já osobně tedy ne,nejdříve musí úpravou stravy zhubnout a pak až je to možné,přidat pohyb.Je jasné,že rychlá redukce váhy není zdravá,ale tady se v průměru hubne 0,5-1kg za týden.Já jsem za 6týdnů zhubla 5,5kg a rozhodně toho nelituju.Článek je vhodný spíše pro anorektičky,které sní za celý den např,1ks jablka a připadají si tlusté.My dukanku dokončujem s tím,že jíme ovoce,sacharidy přijímáme jak ze zeleniny,jíme semínka které obsahují omega 3 tuky,a kdo to nechápe,že mi se neničíme,ať nám neradí.Nejsme bláznívé byba,které se hodlají zničit dietou,ale poradíme si sobě jak upravit stravu i proti pravidlům dukanky,ať hubneme pomalu nebo už váhu udržujeme.A se štítnou žlázou mám taky své zkušenosti.
Odpovedať
@atota Já už bych šla do 3.,f,skoro každému tam kila sletěly už jen tím,že přidaly ovoce a pomalu další věci,tělo to potřebovalo,pohyb u tebe není problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dobre si dala hore fooffe,ked sa nezapaja a nevie tak nech nema blbe komentare,zeby zavist? Prehovorila si ma idem od nedele do 3f,inac rano vaha 61,6 tak uz idem na ovocicko diky
Odpovedať
@atota Zapojit se může každý,ale proč hned kritizovat?Kdo nezná a nemá vlastní zkušenost,ať neodrazuje druhých od jeho vůle se sebou něco dělat a cítit se líp.Já bych rozhodně nešla tak daleko,že chci mít váhu např.60kg,být na nervy a zdravotní problémy.Tady navíc nejde o váhu,ale o cm a zdravotní stav,A když budu pociťovat,že přešlapuju na jednom místě,nebo mi to nesedí toto stravování,šak proboha stravu si upravím sama.Jak bych pak jako matka od dětí šla příkladem?Zdravý rozum používat a je to.a tak to mělo být i myšlené.Já studuji dost životních stylů najednou,a z každého si vyberu jen to dobré pro mě a zdravé pro tělo.A přesně jak jsem říkala o těch nízkotučných jogurtech,obsahují jen škroby a vodu.Nejde mi sem dát odkaz,ale klikněte si tam kočky a pochopíte.www:rady-hubnutí.cz/metabolismus-a-vyber-tuku/.Takže vím,že tuky jsou dobré i špatné.Ale řekněte tým 100% dukankám,že si ubližijí,nepochopili by,dokud se jim něco nestane.Ale toto není můj případ,naštěstí. :-) :-) :-)
Odpovedať
@merulka Tak jem dost sice nepravidelne kedze mam doma babo a kopec povinnosti ale nehladujem. Tak teda pockam vdaka za podporu.
Odpovedať
Kočky zapomněla jsem se tady pochválit,po včerejší práci kolem záhonků -300gr a měla normální oběd s bílou rýží.Ale odpoledne už jen dukan strava a výborná vepřová šunka zauzená 2 plátky s dukan chlebem a asi půl okurky a chery rajčata a večer zavináče,ale jmenuje se to lahůdkové řezy.Takže žádná anorektička ze mě nebude,jak si o nás někdo myslí. :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni kto si pre pana krala o tebe mysli ze si anorekticka? To je len zavist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni krasne napisane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 no sup sup kazde 3 hodinky nieco zjest. Na zaciatku som si nastavovala budik koli tomu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
R: zemle, philadelphia D: maliny v dukan cokolade....neviem to dojest, mam sladko az za usami, asi to dojem poobede ako dezert, aj ked poobede uz nechcem jest ovocie... O: morske potvory Ol: latte V: morske potvory Dnes mam BL den, ale tie maliny som si nevedela odpustit, ked som ich uz kupila, akcia na trznici, no nekup to :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
;-) ;-) @merulka no len vieš chcela by som, ešte to nejaké kilečko dole,....
Odpovedať
Čaute ANOREKTIĆKY !!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Pantaloni ty si zlato ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Načo sem vôbec niekto taký chodí ?!?!?!?! Nech si hľadajú diskusie :chudnime športom, posilňovne, ... a pod. Som rada, že som tu ten čas nebola, lebo tak inteligentne ako pantaloni alebo merulka by som to nedokázala. Takýto ľudia ma vedia vždy vytočiť. Taký čo majú tendencie behať po fórach a vytáčať a poučovať ľudí. Máme 10rokov? Ja si myslím, že každá máme svoj rozum. Mne to lekár schválil. Výsledky mám ako 20ročný športovec. A to mám o 20viac. My sa nemusíme báť dokonca ani vysokého cholesterolu. A zdravá strava(tá naša)už niekomu ublížila ? Každá jedna vieme, že musíme veľa piť(kvôli ladvinám), prísun vitamínov máme, tak čo ešte chcú ?? Jesus odchod !!!
Odpovedať
dnešné menu: R - celozrnný chlieb, light maslo, dia džem D - jablko, pomaranč O - parížsky šalát (musím, kolegyňa má meniny), celozrnné pečivo Ol - otrubová kaša V - ešte netuším
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 idem si asi precitat ten clanok co bol vyssie spomenuty, ked sa tu tie anorekticky spominaju, nejak niesom v obraze. Len dufam, ze sa nerozuclim :-D:-D:-D No dosla som po druhy odstavec a necitam, slovnik hruza a stacilo mi, ze ide o redukcnu dietu, to sa nas netyka.
Odpovedať
@merulka redukcna dieta je dieta ktora ti zakazuje a prikazuje nieco jest.....v dukanovej diete podla toho co som o tom citala, tak sa v jednej faze mozu jest iba bielkoviny, co je pri zdravej strasve uplna blbost....ale ja nikoho neodhovaram :) kazdy sa musi zariadit ako chce :) ja som povedala svoju skusenost s chudnutim....tod vse
Odpovedať
http://zdravie.pravda.sk/zdrava-vyziv... http://zdravie.cvicte.sk/zdravie-1/du... myslim, ze toto su celkom objektivne clanky.....
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci lenze v tom clanku, to bral ako obmedzenie prijmu na minimum, co sa nas netyka. Ale v tomto suhlasim co sa original pravidel dukana tyka, ze su pritiahnute za vlasy.
Odpovedať
@merulka ano ja viem, ze ty to nedrzis az tak striktne, ale my sme hovorili prave o tej PRAVEJ dukanovej diete, lebo to mi pride strasne drsne, ja osobne tym ze cvicim vela,mala len bielkoviny, tak moje telo to nema sancu zvladnut.....ako asi aj vy papam zdravo, prijimam tolko energie kolko moje telo potrebuje na moje cvicenie a je to super....inak ludia ,co sa vyhovaraju, ze nemozu cvicit, je mi to smiesne....lebo existuje tolko typov sportov ze ach jaj....aj pilates je krasne cvicenie ak niekoho bolia klby.... ale viem, ze kazdy dokaze najst to svoje....ked to naozaj chce....
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka tak sup sup, vyskusaj zaradit a mozno pomoze. Jedavas uz vsetko?
Odpovedať
Kocky,nejsem tu chvilku a hned 10palcu od vas nahoru,tesi me to.Jeste dalsi info,pokud nekdo nechce drzet tzv.tvrdeho Dukana,tak kdyz vypustite otruby at uz z jakehokoliv duvodu,drzite Paleo zivot.styl.Princip je u vseho temer totozny,nezakazuje se ani ovoce ani zelenina,je povolena mandlova mouka-dost draha 20dkg za 90kc,ale protoze to jsou vlastne pomlete mandle,delate si palacinky a ruzne keksy.Zakaz bileho cukru a bile mouky plati,takze nikdo nic noveho nevymyslel.Takze merulka ovoce vubec neres.A Xena ty me pokazde dostanes!Vsecky vas mam rada a zastanu se vas,pokud nejaky mozek zacne radit!
Odpovedať
Profilova fotka
joj zeny mne uz tak stoji vaha ze konec :( uz ma to ani nebavi drzat ked ani deko nieje dole :( stalo by sa nieco keby zacnem nanovo???
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka pokial si neporusovala dietu, tak zbytocne budes zacinat nanovo. Vaha moze stat aj 2-3 tyzdne. Trpezlivost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka No praveze porusila parkrat som si kupila celozrne pecivo k parkam lebo so m nestihala pocas skoly piect chlieb :(
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka jaaaj ved to nevadi pokial si nezbastila celu cokoladu :-D Ja by som pokracovala dalej normalne.
Odpovedať
@misipajka Nezacinej nanovo bez porusovani,pridej vic vody,zeleniny ta rozhybe streva,jez pravidelne a kup si vlakninu psylium a dej rano a vecer 1,5lzicky do vody a jeste jednou tolik vody to zapij,pridej vic chuze ale nezmensuj si porce jidla..neco by melo zabrat,ale me vaha taky pak stala asi 4tydny.telo si zvyka..
Odpovedať
@merulka Cha to je dobre,ty budik a ja mobil kazde 2h...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ne cokoladu celkovo nepapam ked uz mam fest chut na nieco sladke tak max sojovy rez
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no asi to tak urobim budem papat este viac jogurtov , tvarohu atd... zeleninku ... a kde mozem zohnat tu vlakninu psylium?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?