Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 MS si uz dostala? Zvacsa sa to pohne az po nej. A zarad uz aj zeleninu, nech sa ti rozhybu creva. Ked sa to nepohne ani po MS, tak potom ako cukrik hovori, dieta asi nieje pre teba. :-|
Odpovedať
Ahojte. Dnes nám krásne svieti slniečko. Človek má hneď lepšiu náladu. Dnes plánujem : R - cereálie D - jablko, banán O - rajčinová polievka, bravč.prírodné s ryžou Ol - otrubová kaša V - minuli sa mi zásoby celozrnného chleba, takže dnes pečiem. Takže nejaké light masielko, zeleninka A tiež valííím po víkende. Periem o dušu, a zrejme už poodkladám zimné bundy a topánky. :-D :-D
Odpovedať
@vladinka808 myslím, že bielkovinových dní si mala viac než dosť. Nemáš aj zácpu ? Aj ten menzes hrá v tom rolu. Poď pekne na druhú fázu, a uvidíš čo sa stane. Vydrž ešte, raz to musí povoliť. Skús aspoň dva týždne. Potom už by som sa na to aj ja vykašlala.
Odpovedať
@merulka Tak prave teraz mam,mysliš že to može byt tým ovplyvnene?
Odpovedať
Zácpu nemam roky uživam sirup lebo bez neho vobec nejdem na WC. Ale je pravda,že teraz mam menzes. TAk teda skusím počkat či sa to po nom pohne.
Odpovedať
@vladinka808 Pohne,ja jsem v 1.f nejdriv zhubla 0.7kg a drzela 3dny,pak jak jsem zacla stridat dny BI a BZ,hubla jsem nejdriv po bilkovinach a po mesici obracene az po zelenine.Vydrz tech 14dni at to muzes porovnat,metabolismus pri zmene stravy se meni az po 14dnech,kdyz to na tebe nebude pusobit,prestanes a najdes si jinou dietu,je jich dost.
Odpovedať
Kocky jsem zpocena jak mys,ale ne ze cviceni,z tech zahonku jak jsem upravovala,na zahrade pradlo,ani obed jeste nebyl tak jdu nebo uz mam aj hlad.a jeste kopec dalsi prace,ale to slunicko to je pro me balzam,skoro leto.Do prcic sak nemam jeste nove plavky,jen si nevim vybrat.
Odpovedať
Dieta - najlepsi sposob ako vystresovat telo, juj baby, preco sa radsje nestravujete zdravo a necvicite? po diete zacnete jest normalne a dovjnasobok vahy je spat....a to z jednoducheho principu....telo sa pri diete spomaluje resp metabolizmus...a travi vam to pomaly....a ak necvicite, nespevnetujete sa, netvorite svaly ( ktore mimochcodom zozeru neskutocne vela energie len na svoje bytie a preto je chudnutie trvale).....ved si znicite tela....hovorim z vlastne skusneost...ja os po 3 mesiacochv posielke schudla 12 kil trvalo, mam pevne telo, vysoku kondicku, 36-38 konfekcnu velkost a co je dolezite aj pri znizenej funkcii stitnej zlazy nepriberaaaaaaaaaaaaaaaaaam aj ked jem co chcem :) moje telo sa len nabudilo :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://sevcik.blog.sme.sk/c/244394/Dr...
Odpovedať
@foofee tak toto je trosku drsne napisane :-D ale uplne pravdivy....pravidelne cvicenie a zdrave stravovanie je to najlepsie co mozeme pre telo urobit....a hlavne pre seba...vy nechcete byt nabity energiou? nemate zdravotne problemy a este popritom spevnovat telicka a chudnut? tak sup sup :) drzim palce kazdemu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci tak dufam ze som nikoho neurazila, ale je to presne tak ako je to tam napisane, cim skor si to ludia uvedomia, tym lepsie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, siestujem pri obrovskom latte. Tu dnes prsi, no ale ved nemoze byt krasne stale. R: cibulove zemle, karicka D: jogurt, par jahod O: grilovane tofu, pecena cuketa Ol: tvarohovy kolac, latte V: este neviem, musim ist na nakup. A k prispevkom vyssie, pre mna toto nieje dieta, ale zdrave stravovanie, jem skoro vsetko a presne to co chcem a naco mam chut. Nechudnem rapidne, skor pomaly, zrychlil sa mi metabolizmus a cvicim kazdy den okrem nedele.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni bude radost kupovat nove plavky toho roku :-)
Odpovedať
@foofee ja to hovorim z vlastnych skusenosti, mala som neskutocne problemy s chudnutim, drzala som dietu a sice som schudla osem kil, ale pribrala 17....v decembri som sa rozhodla najat si osobneho trenera (najma z dovodu ze mam chore srdieckoa musim byt pod dohladom), ten mi vysvetlil aku velku chybu som robila, presne ako je to uvedene v clanku,a ko velmi som si spomalila metabolizmus, a ublizila sama sebe, plus stitna zlaza do toho....zacali sme makat, naordinoval mi jedalnicek ktory je uplne dostupny pre ludi, kazdu nedelu som mala motivacne volno....a ked osm zbadla sama na sebe vysledky, zistila ze uz vybehnem hore schodmi bez udychcania....najlepsi pocit...a svalstvo si bere tolko energie, ze uz aj ked zhresim tak to nema nasledky......a ta radost z pohybu jeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 pockaj fakt dva tyzdne a uvidis, dufam, ze papas dost a aspon 5 krat denne. Nieze si spomalis metabolizmus. Treba jest poriadne a pravidelne. A urcite zarad uz zeleninu. Drzim prsty ;-)
Odpovedať
@merulka k tomu jedalnicku, v zdravom stravovani, obed by mal byt este sacharidovy.....ak jete malo ako vam moze eneia vydrzat do vecera ked este aj cvicite? normlane sa je 6 krat denne, posledne je jedlo hodinu pred spankom...pri chudnuti su poobbede vylucene sacharidy - cestoviny, zemiaky, ryza, chleby, vsetko c obsahuje psenicu a podobne..to su najvacsie zdroje priberania.....a treba jest velaaaaaaaaa zeleniny k vsetkemu :) .... a cvicenie, ja cvicim ti krat do tyzdna v posilke, a vikendy len zabavne, korculky a take....viac nemozem inak by som sa dostala do stavu pretrenovanosti lebo ak clovek na treningoch maka, tak telo potrebuje cas na oddych, aby sa svaly zregenerovali...a smoazrejme im po trenengu doprajem sacharidy- ovocie a bielkoviny.....to je velmi dolezite pri cviceni
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci do jedalnicka pisem, len hlavne veci co jem. V podstate jem kazde 3 hodiny nieco, uvacsa zeleninu. A cvicim kazdy den tu pol hodku, energie mam na rozdavanie. Proste mi to tak vyhovuje. Predtym som nejedla vobec, ax vecer som si spomenula, ze nieco by som mala zjest. mala som spomaleny metabolizmus a priberala aj zo vzduchu. Toto stravovanie mam schvalene lekarom, takze v tom nevidim problem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni bola som na vysetreni mocu, tak chvalabohu niesom prekyslena, tie klby bolia uz asi starobou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem vas baby,chodim do roboty tak vobec nemam cas tu byt s vami,co moc chyba,a vidno to aj na postave :-S ,dufam ze sa mate ok,a chudnete zdravo,prajem vam vela sil a trpezlivosti,ja len dufam ze ked tu pridem nabuduce tak budem mat menej kg nez mam teraz.....70kg,az mi je zle z tohto cisla.... :-(
Odpovedať
@merulka akurat som si citala o dukanovej diete, a teda...teda nehovorim konkretne na vas :) ale taku kravinu ako jest ocas nejakej fazy len biekoviny a potom ist na bielkoviny so zeleninou...po jednom treningu by mi telo totalne skolabovalo :D som to ukazovala trenerovi a ten sa na tom teda riadne bavi. Aha ked je vas jedalnicke este doplneny tak super ;-) lebo niektori to beru prilis vazne ahlavne niektori neuvazuju nad tym, ze ak schudnu trebars 15kil a necvicia tak telo telo vyzera uplne ochabnuto hnusne.....
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci jasne , ze doplneny jedalnicek je potrebny, keby sme sa drzali len cisto dukanovych pravidiel, tak po mesiaci sme plesate a suche :-D
Odpovedať
@merulka no pripomenula si mi že toho som sa chcela držať,...no fungujem len na otrubách ale asi začnem aj s tým bielkovinovým dnom,...ved mi to môže len pomôcť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mna ale stve lebo len co som sa pochvalila rano uz som zase mala 62,2 som nasrata lebo neviem kedy sa dostanem do 3f
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja som si teraz sadla ale este nekoncim iba maly oddych,ked som prisla z prace tak som sla hned okopavat jahody,potom pripravit veceru,pozehlit ,upratat a zase nejake papierovacky a ze z toho nechudnem ja neviem.......
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 toto cislo vobec nieje velke a ver tomu,ze kilecka ti utecu jedna radost
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka ale cosi, ved ked chudnes alebo udrziavas aj bez toho, tak naco sa trapit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 mojo, 70 kg ved to je nic :-D, tolko este nemam ani po schudnuti :-D
Odpovedať
@atota to je pekne cislo,co ti na nem vadi?citis se dobre a sebevedomi mas,tak co?jsi zdrava a je ti fajn?je! Raduj se ze zivota,zas nesmis hlavu zamestnavat jen vahou,to je zle,tak to nema vypadat.
Odpovedať
žienky, aké máte skúsenosti s bolesťou obličiek pri diete?
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 ak ta bolia oblicky tak prestan a chod na vysetrenie. Vacsie mnozstvo bielkovin je zataz na oblicky, hlavne ak sa malo pije a ak ta bolia, nic dobre to neznamena. Pokial mas oblicky OK a lekar potvrdi, ze mozes pokracovat, tak pokracuj, ale kusok obmadz mliecne vyrobky, max liter na den.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?