Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka alebo nemyslíš, že by to mohlo byť aj tým, že som začala tesne pred menzesom a telo udržiava vodu? s tým máš nejaké skúsenosti?
Odpovedať
Dnes skúšam ďalší deň bez ovocia a zeleniny. Uvidím ráno čo ukáže váha. Keď nebude to blbé kilo dole, kašlem už na to !! ]-( ]-( ]-( R - cereálie s mliekom D - acidko O - celozrnné špagety s kuracím mäsom Ol - otrubová kaša V - celozrnná dalamanka s treskou Bez zeleniny a ovocia som stále smädná. Pijem raz toľko. A hurááááá. Konečne máme voľno, len škoda, že zasa prší.
Odpovedať
@sasas20069 no a máš to vyriešené. To si mala hneď povedať. jasné, že to preto. Cez menzes sa nikdy neváž. Môžu nabehnúť aj 2 kg. Keď ti skončia budeš vysmiata , sľubujem ;-) ;-)
Odpovedať
@merulka vieš, a ešte som si to počítala na tej dukanovej stránke, o ktorej sa tu hovorilo a vypočítalo mi to Dať dole aspoň jedno kilečko počas 1.F a nič, som zúfalá :-( , dnes som chcela skončiť prvú fázu ale mám pocit, že asi dám tomu ešte deň, nejak to pretrpím, konečne sa chcem v plavkách cítiť aspoň trošku sexy, ostatným vám to šlo ako dole? :-)
Odpovedať
@11xena11 dakujem ti velmi pekne. Aj tebe to ide skvele ako citam. Neboj to kilecko nic neni. Ja malo hresim preto, lebo viem kolko sa namakam kym napr. 400 kcal spalim, tak si dobre rozmyslim ci si dam nieco zakazane. A popravde ma nic ani nelaka, nie som moc na sladke :-D a nemavam hodove dni pretoze ani neviem co by som si dala po nicom mi srdce nepisti ( chutove pohariky) proste telo si uz zvyklo :-)
Odpovedať
@alore takže je mi to jasné. Vždy si na teba spomeniem(pri nekalom úmysle), čo si napísala. Koľko sme sa nadreli dať to dole. Takže keď začneš štikútať a bude to často, nenadávaj na mňa. Pomysli si, že ideš niekomu príkladom. :-D :-D :-D Bože toto ma nenapadlo. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@merulka u vás svieti slnko a u nás leje. Úžas !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 tu bude na 99% tym. Pred MS, zadrziavas vodu a ked pijes malo, tak este viac. Telo si brani to malo co ma. Vypit by si mala 3 litre, ked mas zvyseny prijem bielkovin, aby ti potom neodisli aj oblicky. Bielkoviny v takom mnozstve su pre nich zataz. A v prvej faze stracas hlavne vodu, tak asi preto ti neodislo ani kilo, lebo telo si brani zasoby vody co ma. A podla mna zbytocne neostavaj v prbej faze pridlho, uprav ten pitny rezim a po MS, to zide dole. Tiez mi teraz kilo vybehlo pred MS
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ved sa obavam, ze som to zakrkla, taka ciernava sa tu vali z jednej strany....
Odpovedať
@sasas20069 Je to tím,že jsi začla před menzesem,to se nemá.Aspoň pij,jak ti radily kočky,tím že to tzv.vyčůráš se i odvodńuješ a ta moč musí být průsvitná,tmavá-piješ málo a kyselinu močovou musíš vyčůrat jinak ti časem sedne do kloubů.jak budeš dlouho na dukance.Opravdu minimálně 3litry čaju,vody,nebo nápoje ligt,radši nebublinkované.Pití je tu základ,jinak ledviny se jistě ozvou.
Odpovedať
@11xena11 Aj já na to kašlu,jde mi ovulka,tak proto i to 1kg hore,Dukan sice píše,že když jde ve 4.f váha nohoru,že se to srazí držením 2BI dnů,ale nenapsal jestli po sobě jdoucích nebo jen v týdnu.Ale na to je čas,podle mě u tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
@sasas20069 tak presne ako xena aj pantaloni vravia. Ono kludne mozes zacat dietu pred MS, nemal by byt problem, skor ide o demotivaciu, vtedy to ide pomalsie, tak sa radi aby sa zacalo po MS. Ale po MS mozno bude oto prijemnejsi skok na vahe smerom dolu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore Jestli se můžu ozvat,čučím a obdivuju,jak dokážeš se takto ovládat.Hotová fitnesačka,klobouk dolů,ta já neumím krotit i ty chutě a jak dokážeš neexistovat bez cvičení,že W.A.U.U.
Odpovedať
@pantaloni cvičenie je jedno a Jillien druhé. To je zabiják. Alore je neskutočná. Som z nej na prášky. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 Ano,má výdrž.Mě zabilo jen to video,jak jsem sladovala z gauče,moje dcera zkoušela a funěla jak ježek,já bych tě prášků musela brát kabelu.. :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni aj ja mám super gauč !!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @11xena11 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D baby vy ste sisky. :-D :-D :-D Tiez pri Jilian funim, ked prejdem na novy level, ale ten pocit potom je genialny.
Odpovedať
joj žienky, aspoň ste ma potešili teraz a budem piť ako u dušu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni A si si ista tym , co si napisala,,, lebo to je vlastne sama "muka" v uvodzovkach,,, Teda myslim ten recept, lebo pofdla mna cesto ma byt take ine,,, take lepkavejsie nie? to ako ked tam tu muku vysypem do tej nadoby tak sa to v trube spoji ci jako???
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, tie co ste tu,,, neviete nejaky dobry recept na chlebik do srncieho chrbta,,, pripadne nejakej podobnej nadoby? Lebo pantaloni mi dala tento "10PL Psenicnych,10PL susen.mleka,3PL Kukuric.skrobu,4CLzicky prasku do peciva,4PL teple vody,1CL soli" ale je to sama muka tak neviem ci je dobry,,,:( zda sa mi to moc sypke na to aby z tohpo bol nakoniec chleba,,, dikeees,,,
Odpovedať
@myjuska Mas pravdu,chybi tam to nejdulezitejsi jeste 4vejce,a 4 PL jogurtu nebo tvarohu.Nevim proc se mi to tam ztratilo v tom recepte.Nejdriv vymichej metlickou vejce s jogurtem a teplou vodou,Pak smichas vsecky sypke/mukove prisady/a to do toho prisypes.Nechas tak 10min postat,nabobtna to jakoby a pak vlijes do formy.Je to na 10dni,vyjdou ti zhruba 2 krasne platky na den,krajim je tak 1.5cm nebo 1cm siroke,zbytek zamrazuju oddelene papirkem.Promin,ze to tam chybelo v recepte,ale psala jsem na mobilu.
Odpovedať
A muzes do toho jeste pridat po 1cl seminek-sezam,lnene seminka a slunecnice loupana,suseny cesnek-neni tam citit,a 1cl drceneho kminu.Temi seminky to posyp aj zvrchu ve forme,je to vyborne,tu formu vyloz pecic.papirem,jinak by se prilepil.
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska ja som to uz pisala ja si najcastejsie robim ten tuniakovy ale namiest tuniaka/velmi ho tam citit/davam sunku a niekedy aj hociake huby-sampiony,dubaciky,podpnovky,proste ake mam+2 struc cesnak a velmi mi to chuti a chuti to aj tym,co nedrzia dukanku
Odpovedať
Profilova fotka
A este som robila ten chlebik aj tak,ze som tam nasekala udene kuracie stehna-mnamky,a tak ako pise pantaloni hocikedy nejake semienka a nezabudam ani na kmin ja to do mrazaku nedavam lebo co nezjem ja vrhne sa na to moje okolie =-)
Odpovedať
@pantaloni dakujem, ale od fitnesacky mam daleko :-D vcera som bola aj vo fitku na pase drzala som sa len jednou rukou. Vsetko sa da ked clovek chce :-) pekny vikendik vsetkym dukankam prajem a ziadne prehresky baby, radsej prechadzku ked je konecne pekne ;-)
Odpovedať
@alore Co dodat? jsi vyjimecna a mas vydrz.Ja nachodim se 2 psama denne dost,ale necvicim ani se zdravymi rukami.Dnes me ceka kopa zehleni,uklid a vareni pro 5osob,spanelske ptacky z hoveziho a masa,a asi ryzu..
Odpovedať
Profilova fotka
kraasny slnecny den prajem vsetkym :) R: zemla, susena sunka, uhorka D: jogurt O: vajickova tlacenka, sampinonova polievka Ol: latte V: baby mrkva, tzatziky dressing...teda ak si manzel nebude chciet vyzehlit vcerajsok a nepozve ma na veceru.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ja som vcera nebola doma a dnes neviem co skor,ci upratovat,ci varit,ci sadit,kvietky presadzat no proste neviem sa zaradit a lietam ako fredka do zahrady,k hrncom a tak myslite si to mozem zaradit akoze cvicim? :-o ]-( =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota jasnacka, pri takom nasadeni vecer odpadnes od unavy, lepsie ako cvicenie ;-)
Odpovedať
@atota Máme skoro stejný den,já bez přesazování květin,s tím oddaluju,nemám hlínu.Jinak oběd dodělaný,trochu vydechnu a valím si vyžehlit prádlo,hlavně flanelové povlečení,tak je toho kopa,ale pak už dám krep a bude to ulehčené.To máme jako poloviční sport,neposilujeme,ale utahané budem obě dvě.. :-) Ještě upéct něco z dukana sladkého a chleba,a končím,šak nejsem lokomotiva..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?