Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka Taky jsi nám chyběla a váha bude určitě dobrá.. :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, moja vaha je asi zaskenuta na jesnom cisle a beha len hore dole par gramov. Vazila som sa aj u kamosky dnes rano a ta ukazovala ako ta mamcina, tak asi menim vahu nadobro. ALE kaslat na vahu, natrieskala som moju velku rit do rifli c 38 :D (sice elastickych ale nevadi) No tak sa tesim, ze az.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte som tu nová :D tak sa vás chcem popýtať aké máte úspechy ? pochvále sa !! :-N
Odpovedať
@angelika23 ja som dnes presne dva mesiace na DD a dala som dole -8kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 vitaj, s prestavkami bude tento tyzden 120 dni co dietujem a ked spriemerujem vahy na ktorych sa vazim, tak mam dole 8,5 kila, ale objemovo 2 konfekcne velkosti a cvicenim sa uz rysuju kocky na bruchu :) Plus dietu nedodrziavam 100% podla oficialnych pravidiel, takze to ide pomalsie, ale ja mam cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 ahoj, ja drzim od 7.1.2013, porusujem staaaaale :-D a mam dolu 16,5 kg, ale neber si zo mna priklad :-D
Odpovedať
No ráno som sa vážila prvý krát po Veľkej noci a som smutná. Nepomohol ani Bštvrtok. 63kg. Kde je moja dvojka ? Jedno kilo hore a som z toho na nervy. Ukľudním sa až keď budem mať znova 62kg. Neexistuje, aby sme v 4. F. jedli už všetko. To bude 3.F. navždy!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 ahoj ja drzim dd od 7.1.2013 a dala som dole 16kg.Som v druhej faze ale pocitam ze do 1.maja sa prelejem do 3f.treba mi dat dole este 2kg Vitaj msdzi nami a drz sa,keby nieco tak sme tu
Odpovedať
Profilova fotka
Objavila som v skriny sojove vlocky, uz im aj zaruka pomaly konci. Myslite, ze sa mozu?
Odpovedať
@merulka Vis co,kasli na vahu,vem si obleceni jako miru,a rifle vel.38 no vzdyt to je uspech!za mesic ti budou padat,uvidis a na vaze to nepoznas.Sak mne prijde ze vazim taky uz mesic stejne ale rifle jsem v obchode oblekla vel.28 a vel.38 mi zacina padat..takze hlavu vzhuru..
Odpovedať
@11xena11 Prosim te draha moje uklidni se,toto je normalni.Ja kdyz to prezenu s hodama,ze zapomenu udelat 1den mezi nima zeleninovy,vaha me skoci ze 62,2 az na 64,to se leknu hned druhy den dam BI DEN a zas mam cely tyden pokoj.me to skace furt,ale od 1.f.nepujdu ani za nic,to je asi ta stabilizace a u me jeste 2krat tydne hormonalni prasky dost silne..uklidni se..
Odpovedať
@merulka taky mam doma sojove,ryzove i jahlove a varim je jen v sojovem mleku.normalni pouzivam pri masu a nasi dukan strave.je to na principu delene stravy,a mleko je zivoc.puvodu,takze asi tak.pak si 2hod odstup a zas dukan a pohoda.muzes.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atota a chcem sa spýtať ked budem jest namisto rýba kuracinu , či to nejako extra neprekáža ,, a tie ovsenne otruby dem si robyť na včeru nejaké tousty z toho :D a gratulujem užasný úspech :D
Odpovedať
@angelika23 Jasne ze muzes papkat jak kureci masko,tak morcaci,vse je povolene.Nesmis jen tu kuzi,ani ze stehen ani z kridel,je v ni tuk.kdyz ti nikdo neodpovedel tak jsem napsala ja.
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 prepac boli sme na oslavach. Samozrejme ze mozes jest maso namiest ryby a naopak,to co ti chuti.Otruby si rob tiez ako chces ale pozor na davkovanie-1faz 1,5 lyzice a 2 faz mozes 2 lyzice.Ja ich mam najradsej v otrubovej kasi s vodou a mliekom a v tvarohu s jogurtom +vanilkovu a mandlovu esenciu teda marcipan.Drzim palce a dakujem.
Odpovedať
Kocky vcera jsem pekla nenormalne vyborny bananovo-jablecny chlebik z celozrnne mouky a trtinoveho cukru,aj na mufiny 6ks zustalo.Jedla jsem to vcera bohuzel vecer v 19h,takze vaha dnes opet +1,2kg.Sak nevadi,do dalsiho vazeni to ze me spadne.Ale oblecu elasticke rifle c.28 moji dcery,tak se nestresuju.Dneska dukan,obed treska se zeleninou na pare,rodince vysmazena s bramb.kasi.Mejte se pohodove krasne..
Odpovedať
Ahojte, vie mi niekto poradiť kde kúpim shirataki, hlavne nie cez e shop, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@andreajackova este davnejsie nejake kocky spominali, ze sa to dalo zohnat v azijskych potravinach. Viem, ze v BA su tie potraviny ako si 3 veze pri benzinke. Mimo BA netusim.
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, idem kupovat novu vahu. Sli sme na vikend k svokre a aj jej vaha mi ukazala tak ako mamkina a kamoskina. No a ked som sa postavila po prichode na moju doma ukazala mi 93 kil, ten prvotny sok si viete predstavit. Vymenila som baterky a aj tak ukazovala cez 90 kil. Poprosila som manzela nech on vyskusa a zas cez 90 kil. Takze asi vaha odisla do vecnych lovist, asi nezvladla tu moju premenu :D
Odpovedať
@merulka ďakujem, len nie som z BA
Odpovedať
Profilova fotka
@andreajackova potom fakt to zozenies len na eshope nejakom pokial u vas nieje azijsky obchod, kde by sa to dalo objednat. Ja som z kosic povodne a veruze neviem ani tam, kde by sa to dalo zohnat.
Odpovedať
@merulka Proboha kde by si ti vzala tolko kil?To bysme na nej museli stat obe dve dohromady,tvoje tvar nevypada na taku vahu.Kup si novou a uvidis jaka budes prekvapena,ze sak jis same ryby a zeleninku.Ja kdyz nemam chut na zadne bilkoviny a jim cely den jen sacharidy,ovoce a zeleninu tehdy mam vahu nahore.
Odpovedať
Profilova fotka
odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
@andreajackova odkial si?
Odpovedať
@cukrik580 Ružomberok
Odpovedať
Profilova fotka
R: cibulove zemicky, karicka D: jogurt O: ladovy salat s hermelinom light a platok jahnacieho masa (neodolala som, svokra nam nabalila zo vcera) Ol: kafe latte V: vela vela zeleninovej polievky :)
Odpovedať
@11xena11 kde jsi? Už nám chybíš. :-( :-(
Odpovedať
@pantaloni som tu. Ale som strašne znechutená. Chodím čítať, ale nemám sa čím pochváliť. R - puding, káva, čaj D - pomaranč O - žemlovka, káva Ol - tvaroh, jablko, 3PL otrúb V - brokolicová polievka a budem chrúmať vlákninu bez kalórií A pripravujem sa na prijímačky. :-D :-D :-D veľká študentka Neviem čo si mám naplánovať na zajtra. Mám ľadový šalát, tak možno do neho opražím na gyros korení kuracie slížiky. Musím nejako dosiahnuť späť to kilo.
Odpovedať
@11xena11 šupni tam aj bílé tofu,zabírá to i na mě.už ho cpu i ráno do amolety,mám ho tak na 3krát.Netrap se,toto je dieta taková,že pokud tělo naučíme na nízký příjem sacharidů,tak pak je z toho v šoku a všecky je uloží.Taky si myslím,že jíst cokoliv a vše ve 4.f nemůže až tak 100% fungovat,leda když je to tá 3.f.Mám pravdu? dukan troška kecal.. :-( :-(
Odpovedať
@11xena11 Držím ti pěstičky na přjímačky,když si dala tolik dní na DD a jen 1kg hore,které stejně opadne,tak ty to napíšeš aj bez ruk a se zavázanýma očima,to si piš!!! ;-) ;-) 8-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?