Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Jdu lehce posvačit ten malinový piškot,šak už mám kurnik aj hlad při tom sepisování tady,ještě že už nehubnu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni samozrejme vsetko co my este chudnuce smieme a vy co uz nechudnete vsetko naco mate chut-olivy,kuracie masko,susene paradajky,paprika a nic ma uz narychlo nenapada lebo myslim na ten malinovy zakusok co ides bastit-tak dobru chut ja som o 7 zjedla este tiramisu ale dala by som si aj z tvojej
Odpovedať
@atota Dala bych ti,ale jako? leda tak virtuálně,bože to bylo dobré,aj s čerstvýma malinama..šak aj když trošku naberu nic se neděje..rifle mám velké dost..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem akoby sa stalo
Odpovedať
Dnes si musim udelat BI den,ve ctvrtek jedu pryc a nemohla bych to dodrzet...Vsem hubnoucim hezky den,a mam testo na pernicky-ne dukan,ale normalni,takze o praci mam postarane..
Odpovedať
To tiramisu je naozaj zázračné :-D tri týždne mi stále váha a dnes konečne ukázala -1kg čiže 63kg :-) :-) :-) teším sa na dnešnú večeru :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana vyborne a ked ti este chuti tak je to fajn.Uz si idem aj ja robit lebo nemam a vecer 8-9 budem bastit.
Odpovedať
@myjuska ahoj tak čo sa týka môjho chudnutia,..schudla som kilo alebo stojím ,..no čo je u mna podstatné je to že NEPRIBERAM!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
@misipajka Tak co,už sis tiramisu udělala?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni o 100% su nase mliecne vyrobky lepsie ako vo feancuzsku. Tam mi to pride ako zele, riedke to je, kysle. No cisty jogurt uz vo fr do ust nedam. Len do peciva ho pouzivam. :-|
Odpovedať
@merulka Ja nizkotuc.bile jogurty davam jen do otruboveho peciva,ted je nepozru a prebijet to umelyma sladidlama a kde cim uz nebudu.Radsi snim jogurt do 3.5..% tuku,vim je krasne husty,ma ziviny a probiotika a dopol.si do nej dam bud med nebo 1lzicku sirupu z agave.z te chemie mi uz bylo fakt na nic.a kdyz jsem zjistila,ze v tech nizkot.jogurtech je narvany skrob,aby to jakztakz drzelo pohromae,no nikdy vic na jidlo!a v pecivu to nepoznam,nastesti..skoda,ze tato dieta je ze zacatku takova drastarna,ale uz je to za mnou..a kamosce jsem rekla,ze at jde na 14dni do 3.f,byla tak nervozni a vycerpana,ze kricela doma po vsech clenech rodiny a dopovala se stejne horkou cokoladou,nebo ten cukr ji uz po 2mesicich ocividne dost chybel..
Odpovedať
Jinak po vcerejsim BI dni mam vahu 63,trochu mi to skace.Cely den se to dalo,ale holky vecer tak se mi motala hlava,ze jsem sla brzo radsi lezet a ta migrena,ani nemluvim.pila jsem dost,jedla taky,ale je to zaprah.Nekdy to nepocituju vubec,ale ted ta zmena byla velka..Fakt se telo brani..rano jsem si dala med do ovocneho jogurtu a zabralo to,ty cukry na sobe fakt dost poznam.Ja bych nedokazala drzet 1.f.vic jak 3dny,to bych byla asi mrtvola.proto obdivuju holky,ktere to dokazou a i tyden vkuse.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni este nie mala som toho vela v skole ale akonahle pridem domov idem natom :)
Odpovedať
Ahojte kočky : Trocha som sa odmlčala. Maľovali sme, ešte behám s handrami a drhnem. Včera som zistila až o 17 hod(keď mi už bolo dobre zle), že som zabudla jesť. Trocha som to poserkala. A to som prehltla len otruby s vodou a dala som si ryžové rezance s kuracím mäskom. Dnes sa už kontrolujem(nechcem aby sa mi znova začalo niečo usádzať), aby nezačali rásť špeky. Dnešné menu: R - cereálie+mlieko D - postrúhaná mrkva s jablkami O - bryndzová cestovina Ol - 3PL otrúb, celozrnný chlieb, philadelfia light V - celozrnný chlieb, praženica Ja tiež tento týždeň mením Bdeň. Zo štvrtka na piatok(pôst). Tak nech netrpím hladom dva dni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :) Tiez nejak malo casu na internet ostava. Rodinne navstevy (uspesne vysvetlene,ze kolace jest nemozem), vypekanie, upratovanie. Dnes a zajtra mam BL den, taktiez koli postu. Zajtra bude tofu na obed a dnes som spasala udene stehno z Lidlu. :) Kupila som si v DM otruby nejake, tak dufam, ze tie sa mozu, lebo vyzerali trosku inak ako tie co kupujem vo Francuzsku, su mensie a tazsie a pvela viac nasavaju vlhkost... A upiekla som si dukan kavovy zakusok. Podobne ako tiramisu, ale do tvarohu som dala nesku aj lyzicku zrnkovej pomletej kavy a kakao. No mnamka celkom. :)
Odpovedať
Čaute chudé modelky,tak je poznat ten velikonoční shon,ani já moc nestíhám,ale v kauflandu mají od dnes akci na ovesné otruby,tak jsem si tam zašla a udělala zásoby,tak snad budu mít aspoň na měsíc pokoj,něco zase napeču a mine se to ani se nenazdám,Jinak večeřím ledový salát s míchanou čerstvou zeleninou,krabí tyčinky a francouzský dresing..Strašně dlouho jsem ho neměla a už se mi na něj sbíhaly slinky..Jen nevím za jak dlouho dostanu hlad,ale určitě bude i 2.večere,váha je zatím stejná,jen musím myslet na to,že přílohy jsou jakoby obden,ještě mě to někdy zarazí.Tak se mějte kočky.. ;-)
Odpovedať
Čaute. Dnes som dokončila upratovanie po maľovaní. Huráááá. To bol nekonečný týždeň :-( :-( Dnešný obed boli bryndzové cestoviny(som si tak nenápadne odložila zo včera-zbožňujem bryndzu). A na večeru som spravila špenát s volským okom. Že nech sme teda celý rok zdraví(dnes som čítala v novom čase veľkonočné zvyky) :-D Zajtra bude ešte niečo horšie ako Bštvrtok. Ja osobne držím hladovku+3PL otrúb :-D :-D :-D Mala by som to zvládnuť, lebo plánujem len lehniť a pozerať telku(svalovicu mám tuším aj na vlasoch), vôbec nemám v pláne ani sa len pohnúť. Pá kočeny. Stretneme sa(teda vidíme, či píšeme) asi až po sviatkoch. U nás bude mela. Príde na sviatky sestra s rodinou, takže nestíhačky. Papá. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 Jaj,ze hladovku cely den,chuderka nasa,taka disciplinovana a jeste aj tvrda na sebe,a co ty otruby maji z tebe vychytavat za spatnu stravu a tuky?voda zadne nema..no snad ti to neublizi,drzim pesti.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak ako ste prezili vcerajsi post? Xena zijes?:)))))) Dnes 200g dole. :-) Takze super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja vcerajsi post som prezila v pohode ale dnes vecer som sa rozbehla-doma vsetko domace-klobasy,sunky,syrecky,plnky,kolace atd.no proste pre mna hrozne vone.Ja som si upiekla 2 druhy chlebov,3druhy kolacov +udene kuracie v aspiku a zo vsetkeho som si dala dvojitu davku,+som si dala kolecko domacej sunky,kolecko domacej klobasky no proste som to nevelmi zvladla,uvidim co to este bude do utorka
Odpovedať
Tak snad se toho tolik nestalo,pak se po velikonocich zarazis a budes zpatky na dukanovi..to das..
Odpovedať
Hezky nedelni den,vaha stale 63kg,dnes jsem posnidala 2 banany na lacno,a je mi jedno ze je zakazany.Nemela jsem ho uz vic jak 3mes.na Dukance,musela jsem,dostala jsem menzes a na horkou cokoladu nejsem,nechutna mi a s mlecnou jeste neriskuju.Snad me ten banan nezabije,orechy jsou taky zakazane ale denne snim asi 1-2lzicky a jsem v pohode,nejsem takova nervozni..Jak svatkujete?asi se stretneme az po pondelku vsechny tady...zitra pozor na zadecky,kdyz uz na nich ubyva tuk..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no to si pis uz dneska to vyzera zatial,ze som ookk no vcera to bolo hrozne.Ta v pondelok si zreferujeme co a ako
Odpovedať
Profilova fotka
u mna sviatky cista sodoma gomora :/ od utorku nabieham na par bielkovinovych dni ;)
Odpovedať
...no tak som sa rozhodla Ked dietu tak Dukanovu.Pripojí sa niekto? ja som už začala,ale bohužial týžden pred Velkou nocou ale za týžden som scudla 2,5 kg takže ked skončí tento cirku tak začínam od znova ono to funguje a tak dufam,že to zvladnem. Moj ciel -7kg teda 55 kg.Držte palce a podte do toho! Je to úžasne a myslím že sa to dá zvladnuť... :-)
Odpovedať
@tesoro dobrý deň! Chcem sa opýtať ako sa držíte?Nepribrali ste?Chcem ísť do toho aj ja..
Odpovedať
oldra ja začínam zajtra teda aspoň by som to chcela skúsiť... :) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@oldra ja začínam zajtra teda aspoň by som to chcela skúsiť... :-) :-) :-) :-) pridávam sa k tebe :-D
Odpovedať
Zdravím... Ja držím Dukanku 6 týždňov... ale priznám sa.. nie velmi prísne :)
Odpovedať
@cukrik580 ahoj. pridávam sa asi k tebe. Pôst som prežila, ale to čo som do seba napchala včera a dnes, to už nemá obdoby. Na Vianoce som bola disciplinovanejšia!! ]-( Nejako sa mi zväčšilo brucho. Rezne, šalát, kukla, zákusky. Neskutočnéééé!!!! :-( :-( :-( Dnes som si dala ešte normálny obed, ale pokračujem už diétne. Bojím sa stupiť na váhu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?