Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
Registrovala sa 9. marca 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 276 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 dakujem zajtra kupim,ja som este len v2f tak ovocie nejem a chcem dat este 4-5kg dole cos je asi mesiac ajaj jaj
20. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
Registrovala sa 7. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 736 príspevkov. Česká republika.
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 Maturitu si delala dcera,byl to preklep.Zitra mam na jidlo to co ty,jen s dukan knedlou,placky uz mam objezene.A vaha spis prekonala me,ja jen nejim pecivo,obed zatim normalni a snazim se zvysovat tento tyden na 2 skroby a 2hody.ale jen do 15h,vecer jen se zeleninou,a jahody tech se ted nedokazu dozrat...driv jsem je sladila,ted jen tak se zakysanou smetanou s tvarohem posypane platky mandli..
20. mar 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
Registrovala sa 8. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Okres Medzilaborce.
  • Svadba bola 10. júna 2000
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
Registrovala sa 8. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 184 príspevkov. Okres Medzilaborce.
 @cukrik580 a k comu je to dobre?Teraz som si o tom tiež prečítala,samé chvály,ale neni to tiež len umelo vytvorene,vyrobené...?Ja neviem,ale odkedy som čítala článok od jedného farmaceuta...,aký je to biznis a ako ľudia všetkému veria,tak odvtedy som k tomu skeptická.Som moderná žena,ale čo sa liekov týka,tak doma nemám jediný liek proti bolesti a moje deti v živote nebrali antibiotika a podotýkam,že boli občas chorí.Ale ako sa vraví,na každú chorobu,neduhu...vyrástla na zemi bylinkaemoticon .A o tých minerálov sa píše,že pomáhajú aj pri psoriaze,my to máme v rodine a neexistuje nič čo by ju vyliecilo.Je to ochorenie dedičné,pečene...sami lekári nevedia ako to liečiť.Pichnu jednu injekciu,zmizne to na par mesiacov,odbura sa pritom vapnik z kosti a potom sa to vrati este v horšom prevedení.
20. mar 2013 o 21:18  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @myjuska Ten metr je lepsi jak ta vaha,ja oblecu veci ktere jsem mela vyrazene pred dietou o 2konfekcni velikosti,a ted ve 3.f.jsem jeste sletela objemove o -1cm.kalhoty kupene nove vel.38 mi plandaji v pase,stale je potahuju a to jsem si je koupila po diete za odmenu-bokovky,bez pasku do nich dam ruku.takze nechapu jak to,sak vaha sla jen o -0,8kg dole ve 3.f..
20. mar 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
 @pantaloni vyborne gratulujem ja stojim uz zase z vahou ale vydrzim.Myslela som ze do velkej noci uz budem v 3f ale ako vidim uz je vysoky datum tak este nic
20. mar 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 A brať umelé vitamíny...tak to si dám radšej jedno jablcko denne a misku zeleniny a je to.Čo jedli niekedy naši starí rodičia???Vitamíny z lekárne?Moja babka má 85 rokov a ešte fungujeemoticon ...môj ocko mal mať 60,môj svokor 63 a už tu nie sú....Jaj nechcem byť taká negatívna...ináč váha 50kg,už som tym aj sestru naockovala,je rada,za týždeň schudla 3kg,ma vahu 62,vlastne teraz 59...tak je taka rada.
20. mar 2013 o 21:27  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
 @layte jojjoj ja som za uz neviem co mam robit kazda radite ine-ja sa viac priklanam k normalnej zelenine ved umele vitaminy su len reklamny tah.Vyhlasujem sutaz kolke ste za umele vitaminy a ktore nie ste.A odmena?No ktora strana vyhra tej budem najviac drzat prsteky na najvecsi ubyto vahy a samozrejme sa podla toho rozhodnem ci vitaminy alebo nie lebo uz som z toho magor.Ako som pisala nic mi nieje,citim sa vyborne,prestala ma bolievat hlava ktora ma pred dietou bolievala veeeeelmi casto,prestali mi vypadavat vlasy,som plna elanu a co je najdolezitejsie kocky ja som schudlaaaaaaaaaaaaa.Vopred dakujem za vase hlasy,nazory
20. mar 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
atota
  • Nevie kedy bude svadba
 @myjuska gratulujem,je to nadherne a je to mozne len tomu ver a pokracuj vsak je to krasny pocit
20. mar 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @atota je to stale len chemia a hnus...,takže ja som proti...a chudnem krásneemoticon ,ale hlavné je,že som v pohode a to vďaka tomu ovociu,veď ešte som nezažila aby niekto pribral keď si dá do obeda nejaké to ovocie.
20. mar 2013 o 23:00  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
merulka (30 r.)
Registrovala sa 11. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 24. septembra 2011
    okres Košice
 @atota pokial nejes kazdy den zeleninu a ovocie, tak by si si mala dat aj doplnkove vitaminy.
20. mar 2013 o 23:33  •  Svadba bola v septembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @merulka Mluvis mi z duse.Ale kdyz se citi dobre a nema problemy,to je dobre.Ja pokazde nesnim tolik zeleniny aby me to pokrylo vsecky vitaminy,a pokud se salat ze zeleniny nepolije lzickou oleje,tak ty vitaminy se k nam z te zeleniny do tela stejne nevstrebaji.a jeste neni takova ta prava letni sezona tak vim ze tolik ovoce stejne nesnime za cely den..
21. mar 2013 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @atota Prave proto jsem uz sla do 3.f,taky mi to stalo a uz me to nebavilo,strasne mi chybelo jak ovoce,testoviny,ryse.a uz jsem nevedela co mam varit,furt dokola.
21. mar 2013 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
5dada
Registrovala sa 11. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
5dada
Registrovala sa 11. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja si osobne myslím, že tie vitamíny nemôžu nijako ublížiť a hlavne v tomto počasí.. emoticon tiež som ich síce zatiaľ nebrala ale už som si dala u známej zistiť aké sú najlepšie a dnes mi ich dá.. emoticon som síce na diéte len druhý týždeň a musím povedať, že váha ide pekne dole, čo ma prekvapuje ale u mňa mám pocit, že to zase moc nevidím na tých centimetroch - teda aspoň nie zadok a stehná emoticon emoticon , aj keď viem, že odtiaľ to ide najhoršie emoticon , ešte môžem sa opýtať, tie otruby sa môžu vypiť len z vodou? emoticon Ďakujem a všetkým držím palce... emoticon
21. mar 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myjuska (27 r.)
Registrovala sa 4. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
myjuska (27 r.)
Registrovala sa 4. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 31 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Pezinok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj kocky, takze dnes uz prvykrat zeleninku,,, hned si uvarim kapustovu polievocku ;)) mnaaam ;)) pekny den ;))
21. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 Dobre rankoemoticon .Dnešné menu:R:dukan zemlicka s prazenicou D:ovocie O:krabie tyčinky a kooopec zeleniny V: acidko
21. mar 2013 o 08:12  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myjuska (27 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
myjuska (27 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Babenky co sa tyka tych vitaminov, tak najlepsie su vitaminy Bion 3. Su to prirodne probitotika a doplnia vam vsetky vitaminy, ktore vam chybaju pri tejto diete,,, ja som kupila 60tabliet-co je na 2 mesiace (1tabletka denne) za cenu 14€. Maju samozrejme aj mensie balenia ;)
21. mar 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
  • Svadba bola 20. októbra 2010
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 286 príspevkov a 2 albumy. Má 27 priateľov. Podhorany-Sokolniky, okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 @layte mne o nich aj kolegynka hovorila, jej to naordinovala dcera :D a fakt jej to pomohlo a je to ozaj prirodne, to ma byt daky "piesok" :D idem to skusit, hlavne ma zaujalo ze to pomaha pri bolestivej ms a pri dne, mame v rodine dnu a zvysenu kyselinu mocovu a vcul ked papam same masko a bielkoviny a tak, tak sa zide to dacim poistit, dakedy v juni by som mala ist na krv, tak nech sa tam nic zle neukaze :D
21. mar 2013 o 09:57  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
 @layte Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ...

Schindeleho minerály sú prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Schindeleho minerály pomáhajú pri problémoch s trávením, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

Tento minerálny doplnok výživy rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a navyše čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy.

Viac tu: http://www.zdraviepreteba.sk/products/schindeleho-mineraly-1-kg/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
21. mar 2013 o 09:59  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @cukrik580 fakt je to na čisto prírodnej báze?Skús,dáš vedieť,či zaberáemoticon ...idem o tom ešte počítať.Ja mám zas zvýšený cholesterol,aj keď nejem nič mastné,vyprážané.Ale môže byť aj od stresu.
21. mar 2013 o 10:02  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @cukrik580 tak už to nemusím hľadaťemoticon akurát mrknem cenu.
21. mar 2013 o 10:04  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @cukrik580 zvyšuje výkonnosť závodných koníemoticon tak pozoremoticon .No ale do krému na tvár alebo ako masku by som vyskúšalaemoticon
21. mar 2013 o 10:09  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
 @layte to sa mi tiez paci, ze sa to da pridat do vselicoho, do sprchoveho gelu, a fakt by to malo byt na prirodnej baze...vyskusam, uvidim, cena do 25 eur, u nas to ma evicka v slniecku-zdrava vyziva, tak v sobotu jej idem vykupit obchod :D idem aj na stihlu ryzu a pene a goji marmeladu, mozno aj daku cokoladku steviovu uvidim :D
21. mar 2013 o 10:19  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pantaloni (43 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @layte Velkou Pardubickou sak nebudes behat.emoticon emoticon
21. mar 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @pantaloni emoticon emoticon. To bolo dobré
21. mar 2013 o 10:26  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @cukrik580 jej penne?Ake,to je cestovina,žeemoticon a čo vlastne papas v druhej fáze?Daj priklad jedálničkaemoticon
21. mar 2013 o 10:30  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
cukrik580 (29 r.)
1
    V Nitre, okres Nitra
 @layte ano su to cestoviny, ale z takeho "materialu" ako shirataki :D vselico papam...radsej ti ani nebudem davat priklad :D lebo ma zdzubes :D vcera som mala len dva parky, papriku, rajcinu a sojovu tycinku :D ale bolo mi zleeee...v utorok sme boli na oslave a prinutili ma zrat a pit, lebo ja som prisla az z roboty a nedalo sa odporovat pripitym ludom :D ale tak normalne bezne, cottage cheese, zeleninka, alebo volske oci.parky...alebo jogurt na ranajky, masko na obed so zeleninou a vecer sunku, dumbier light...vajko, jogurt, grilovana zelenina, co ide okolo mna a moze sa to v dukanke :D samozrejme nie vsetko naraz :D peciem si z otrub sem tam daco, segedin, kapustnica na sposob DD pozri toto ak chces http://janakozmalova.blog.sk/
21. mar 2013 o 10:49  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
Registrovala sa 13. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzika_tr
Registrovala sa 13. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 67 príspevkov. Okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dievcata, tak vidim, ze sa Vam uzasne dari, mam z Vas radost. Ja uz 21 dni v tretej faze, Vaha stale drzi na 52 tesim sa. Predvcerom som si dala pizzu wau, ta mi strasne chybala. Milujem Pizzu emoticon
21. mar 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @cukrik580 dik,budem mať čo čítať,keď dovarim obedik.Tak tie cestoviny by som si dala,musím zájsť pozrieť či majú.Je to tá ista predajna,slniečko,ale možno bude musieť objednaťemoticon .Ale mám cestovinu zo spaldovej múky,tak asi spravím.A dnes varím palacinky plnené tvarohom,ananasom.Polejem pudingom a dám zapiect.Potom na vrch sneh z bielkov.No,že mňamemoticon ,Len peciem,jest to budú moji traja chlapiemoticon .A dievčence,dá sa spraviť dukan palacinka?Nejem moc sladké jedlá,ale s ananasom by som si dalaemoticon
21. mar 2013 o 11:57  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
layte (34 r.)
 @zuzika_tr super,ty si začínala zhruba v tom čase ako ja,však?Koľko si to schudla?Ja ešte musím dať trocha dole,váhu ani nie,ale tá prdel sa ma drží jak kiest.Aj cvičím a tá sviňa nie a nie to pochopiťemoticon
21. mar 2013 o 12:01  •  Svadba bola v júni 2000  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Ahojte.

@pantaloni no ako zvládaš štvrtok? Ja od rána nemám na nič chuť. Prsíčka zostali surové v chladničke, vôbec mi na ne nejde chuť. Ráno som zjedla polovicu cotagge, káva. A teraz som vypila asi 3dcl acidka. tak ale o dve hodiny si asi spravím palacinky. Pondelok mám dostať krámy, takže mi ide chuť skôr na sladké.
Pamätáš ako si hovorila, že nie sme ešte staré, že o pol roka so 40-tkou začíname žiť ďalšiu etapu života(niečo v tom zmysle)???Vieš čo som dnes urobila? Poslala som si prihlášku na VŠ(som to zabila). Takže ak ma zoberú, začnem 40-tku v škole. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon (možno hneď na začiatku poletím, ale vyčítam si už 20rokov, že som to neskúsila.

@layte ty si takto skôr na zelinky? Ja sa tej možnosti tiež nebránim, ale tiež nemám takú možnosť napráskať sa vitamínov z ovocia a zeleniny(momentálne sú pre mňa málo dostupné). Keby som tie vitamíny nebrala, počítam, že by mi už vlasy vypadali, bola by som bez farby a pokožku by som mala ako hroch. Teším sa už na sezónu na tie PRAVÉ vitamíny emoticon emoticon
21. mar 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš