Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
prave som dojedla polievku s gnocchi. Do cesta som primiesala mrazenu petrzlenovu vnat a v tej polievke to bolo super. Len som zabudla dat do cesta aj psenicne otruby, tak to ho bolo menej. Ale celkom dobra zmena co sa otrub tyka. R: jogurt s lanovymi semienkami D: pol salatovej uhorky O: zeleninova polievka s gnocchi, misticka tuniakoveho salatu s cinskou kapustou. Ol: nieco sladke si spravim, ked uz je ta sobota. Bud palacinky, alebo puding V: mrkva s jogurtovym dressingom Tie zeleninove vecere milujem, nachystam si kopu zeleniny na tanier a s manzelom chrumeme pri telke. A ziadne chipsy nam uz netreba :)
Odpovedať
@11xena11 tak to ťa veľmi obdivujem :-) , ale ďakujem za podporu a pomoc ak by som niečo nevedela ;-) , snáď to bude takto ľahšie...
Odpovedať
@5dada určite to bude ľahšie.To si píš!! ;-) ;-)
Odpovedať
@merulka chcem skúsiť tie otrubové gnocchi, a aby ich bolo viac dosypem celozrnnú múku. V pondelok si spravím bryndzové gnocchi.- alebo to pustím cez sito a budú halušky. už dávno som nemala.
Odpovedať
@merulka super jedálniček...musím si to písať,ako inšpiráciu;-) a aj tie gnocci vyskúšam
Odpovedať
@merulka a ešte,ale nič v zlom,len v dobrom...máš super jedalnicky,tak to už musíš mať dobrú váhu,či...?Veď to je ukážkový jedálniček zdravej výživy,fakt;-)
Odpovedať
@11xena11 super nápad,tie halušky,ja svojím trom chlapom často robim,ale klasické,tak ja len ovoniam;-) :-D .No ale už by som len nevoniala,dala si tam brindzu alebo kyslu kapusticku jemne osmazenu.Ste úžasné baby jedna rada lepšia ako druhá.Konečne môžem bez výčitiek jesť.Ako som tu už písala,boli týždne,mesiace keď som bola na jednom jablku denne...nervózna,slabá.Potom som začala jesť a pribrala,aj to som jedla málo.Teraz papkam;-) normálne,ale zdravšie a chudnem.Mám už 51kg,ešte troška a som happy:-) ...ale takto sa budem stále stravovať.Už nechcem byť hladna a 60kg:-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kocky mohla by som poprosit recept na tie gnochy?Ja by som si ich urobila s vajickom.diiiiiiiiiiky
Odpovedať
@atota myslím , že merulka ho písala ale dve strany do zadu. Ja si ho prispôsobím sebe k 4.F. : 3PL ovs. otrúb,1PL pš. otrúb, vajce, soľ, voda, dosypem celozr.múku
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem no ja som len v 2f a muku nemozem,skusimpohladat ten recept a niecim nahradit muku
Odpovedať
@atota tú múku si odmysli a ovs.otrúb si daj 1,5PL či 2PL?No porzi už neviem koľko sa môže v 2.F . Teraz už presne neviem čo tam ešte merulka dáva.pokukaj ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 bola som dost daleko mozno aj 5,6 stran no nenasla som dufam ze sa mi ozve merulka uz mam chut na tie halussssssky je sobota a ja som zrava mala by som vypadnut z domu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@merulka ahoj neviem najst tvoj recept na gnochy pomooooooc mam na ne chut som naliata vodou ale chute na somarinky mam asi musim niekam do prirody no moc sa mi nechce lebo je zima,tak prosiiiiim
Odpovedať
@atota ja sa vtedy nalievam.práve som dopila pol litra Ginko čaju(keby to ginko aspoň pomáhalo) :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@layte kiez by to tak bolo. Isla som z vahy 80 kg a stale sa mi to toci okolo 71 az po 73,3 uz vyse mesiaca a pol. Akurat dnes rano bolo 73,3 rano na vahe, cize som bola kusok v soku, ze to tak stuplo, ale mam aj pred MS. Moj problem bol ten, ze som mala kvazi poruchu prijmu potravy cca rok, teda dokedy som sa po svadbe prestahovala do FR, nic som nejedla cely den, a az vecer (ak vobec) som si spomenula, ze mam nieco zjest. Castokrat sa stalo, ze som sa prejedla, prislo mi zle a sup na WC. A tak to dopadlo, ze za rok sa mi to vysplhalo z 69kg na 80. Takze taraz som strasne rada, ze na jedlo myslim, planujem si ho a jem pravidelne, manzel na mna dozera a konecne sa mi pomalicky nastartoval metabolizmus. Asi aj preto mi tie kila idu o dost pomalsie ako ostatnym.
Odpovedať
@atota strana 449...už sa asi treba napapat:-D
Odpovedať
@atota našla som to, prekopírujem ti to : merulka: toto chcem zajtra vyskusat, ze otrubove gnocchi. (2pl ovsenych a 1pl psenicnych otrub, 1pl tvarohu jemneho- spravit gulicky a uvarit vo vode kym nevyplavaju na povrch)- Len to asi nejak ochutim bylinkami nech nieje citit tu varohovu kyslu chut. A asi toho ani nebude nejak vela, ale treba obmenit sposob prijmu otrub zase. http://www.dukanaute.com/recette_gnoc...
Odpovedať
Profilova fotka
@atota cauko z tejto FR stranky ho mam: http://www.dukanaute.com/recette_gnoc... preklad: 2 lyzice ovsenych otrub (60g) 1 lyzica psenicnych a 1 lyzica makkeho tvarohu- rozrobit na tuhe cesto, spravit sulanec a nakrajat alebo urobit gulicky. Varit vo vriacej vode kym nevyplavaju. Ja som cesto aj osolila a nasekala patrzlenovu vnat mrazenu, nech nieje citit kyslu chut tvarohu. Aebo hocijakymi bylinkami ochutit, popripade dat kusok pesta do cesta. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem pekne idem na to
Odpovedať
@merulka to isté som mala aj ja,3 roky nič poriadne do úst,váha 40 kg,kosť a koža.Potom som začala jesť,kilá šli hore,akože šok a hybaj na vecko...Tak mi vaha skákala 10rokov.No proste kolotoč.Teraz mi je super,ako som pisala,jem cvičím a váha dole,pekne sa mi aj postava upravila.Už nie som až taká ta hrusticka;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem ti pekne,medzi tym mi ho pohladala aj xena11 dik ze ste take ake ste moc mi to pomaha
Odpovedať
@merulka zahrala som sa na tvoju sekretárku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte tak tak, najlepsie na tom je, ze konecne jeme pravidelne.
Odpovedať
Ahojte babenky, ;-) už som tu dlho nezavítala. Chcem sa s Vami podeliť o skúsenosť. Diétu som začala držať od októbra s váhou 77 kg do Vianoc som schudla na 68. :-) Cez Vianoce ako to už chodí som tie 2 kg pribrala, :-| ved ako si odriecť kapustnicu :-D. No potom som pokračovala lebo som chcela späť tých 68 :-N . to som dosiahla asi tak koncom januára. Od vtedy už nedržím diétu no môj deň vždy začína otrubovou kašou a musím Vám povedať že nepriberááááám :-D :-D :-D stále mám svojich 68 a som šťastná. x-) x-) x-)
Odpovedať
@merulka taky jsem dělala ty k gnocchi,dala jsem ale 2pl tvarohu,otruby jak jsi psala,osolila ale bylo to plané,tak jsem přidala sušené bylinky,petrželku,asi 2 plátky šunky na nudličky, a 2 plátky sýra také na nudličky,udělala 6 větších kulek,uvařila ve slané vodě a jedla jsem to ke kotletě na žampionéch,jak to bylo dobré.Dobrý recept,stačil upravit a příloha na světě.. :-) :-)
Odpovedať
@atota 2pl ovesných otrub,1pl pšeničných otrub,1pl tvarohu toto je základ,zbytek je na nás..
Odpovedať
@hamajka Takže jsi ve 4.f a dodržuješ pravidla nebo jsi úplně dukana opustila??
Odpovedať
Jinak kočky,dnes je mi fajn,nic mě nebolí,hlídám si bílkoviny lepší,takže nepřeháním to s nima,váha po včerejším 1 kousku pizze úplně stejná,což je super a dnes jsem jedla dle 3.f dukana poctivě,taky jsem si na zítra nachystala zákusek z jablek asi 3kusy,oloupat a nakrájet na malé kousíčky,šupnout do malého hrnce,přidat půl lžičky kyseliny citronové práškov,sladidlo dle chuti,podlít vodou asi 3dcl,2pl goji a dát provařit,pak přidat 1 vanilkový puding rozmíchaný opět ve 3dcl vody,zkusit chuť,musela jsem přidat sladidlo,je to podle kyselosti jablek,a povařit tak 1min až 2min.Mám to ve vysokých pohárech ve skle dané chladit,jako jablkový dia dort.jinak večer budu opět křupat tak menší vozík zeleninky surové..Zase je mi úžasně s váma tady..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni super napad primesat aj syr a sunku. Inac mi tak potom napadlo, ze u vas bude asi treba viac tvarohu, lebo co si spominam, tak u nas jemny tvaroh je dost tuhy, tu ma konzistenciu smotanoveho jogurtu, tak preto mne stacila len jedna lyzica, aby to nebolo riedke :) Taku chut si mi spravila na tie jablkove pohare....hmmmm mnam ]-( ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky mozem jest cisty vyvar s kuracim maskom v prvej faze,,,?;))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?