Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 tak to som asi pobabrala :-| :-| , v niektorých veciach z diéty mám ešte chaos.. tak ešte raz ďakujem a budem sa snažiť niečo vymyslieť...veď ide víkend, tak bude čas :-) a smiem sa opýtať kedy si asi začala s diétou? ..
Odpovedať
@layte ďakujem za nasmerovanie, ;-) musím nájsť ten recept a snáď to dám, aspoň že ste také zlaté a poradíme a posuniete človeka tým správnym smerom ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@pantaloni to je super :-) , dúfam, že aj ja sa tam dostanem /niekedy mi chýba výdrž - hlavne keď nevidím výsledok/ :-D,
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim vas moze mi niektora z vas poradit? V tejto diete sa pise ze mame jest kedy chces,kolko chces.To znamena ze mozem aj kazdu hodku daco zchrumkat? Podla vasich jedalnickov to tak nevyzera ,mne sa zda ,ze je te velmi malinko ked vsade pisu kedy chces a kolko chces........
Odpovedať
Profilova fotka
@atota zo zaciatku som jedla vkuse nieco. Fakt mozno aj kazdu hodinu. A postupne mi bolo treba stale menej a menej. Este zavisi ci mam v case ovulky alebo nie, ja to mam nejak obratene. Ked je ovulka by som vkuse zrala a cez MS mi nic nechuti. A na druhej strane. s mliecnymi vyrobkami opatrne, aby si nemala problem s oblickami, ako dneska pantaloni.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem,preto som sa pytala lebo niekedy by som jedla vsetko zaradom a furt som hladna,inokedy musi do seba daco dostat aby som vobec jedla.Najviac vsak zerinkam cez vikendy kedy aj vela vypekam a to co najdem na receptoch a potom kostujem a ja len ze ci mozem ked sa pise ze mozes neobmedzene mnozstvo- pravda podla dni .
Odpovedať
Profilova fotka
@atota vikendy su najhorsie asi pre nas vsetky :-D Hlavne nebud hladna a pi vela vela vela vody. To tie zrave nalady budu kolisat stale.
Odpovedať
@5dada Jasne ze se tam dostanes,kazde z nas to trva jinak dlouho,nejsme vsechny stejne,ja jsem zacala 15.12.2012 z vahy 68.3kg a s hormonalnimi leky na stitnou zlazu,takze ja jsem aj 14dni stala,pak 0.5kg dole,pak v ovulce 1kg hore jak na houpacce.
Odpovedať
@layte V knize co mam doma ma dukan uz napsane i jine cykly stridani a to 1/1 pak 5/5 a novy typ ze 2BI napr.Ut a Ct +5Ze to znamena ze je je to pro baby co chude pres prsa a sirsi pres zadek-typ hruska.a takto muzer jist i v 3.f pokud chces hubnout,ale pomalu.Takze kdyz mi neco zustane navic z te pizzy,vim jak na to.uvidim v Ne rano a v Po rano.
Odpovedať
@atota Presne jak napsala merulka,kdy chces a co chces,ale opravdu bacha hlavne pij.Kdyby byla slabost tak aj kolu light nebo zero nebo se stevii,a hlavne kocky nez budete ve 3.f nejite ovoce,musite koupit komletni vitaminy v tabletkach,to je zaklad.dodnes je jim,aj zinek,horcik na krece a ja musim aj omega 3 olej v kapslich.
Odpovedať
Dobre ranko;-) ...Dnes mám fofri,rýchlo upratať,ešte jednu dávku tých zemliciek lebo kamoska čo roky neje chlieb,tak minule tu bola a jej to veľmi zachutilo,tak pre ňu idem napiect.Ja sa rada delim o dobre veci;-) .No a potom k sestre na návštevu s tými dobrotami:-D .Tak sa majte zatim krásne dievčence...
Odpovedať
@layte Podaruj sestru nech i ona ma neco zdraveho,v ochodej je to narvane cukrem ani o tom nevime..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni no teraz mi volala,že ranajkuje tie sušienky,že jej moc chutia;-) .Ja mám teraz ocistny deň;-) ,keďže poobede ideme tam,určite dačo nachysta,tak si dám ale s tými zemlickami.Pijem len cajik a acidko.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte budes coskoro vypekat pre cele mesto ;-)
Odpovedať
@merulka :-D no tak to vyzerá;-) jesť by to jedli,no piecť sa im nechce;-)
Odpovedať
Deti sa zo mňa smejú,vraj mami keď budeš stale odbehovat na ten "internet";-) tak nikdy nedoupratujes.Čo už,dom veľký tak sa nepretrhnem.A teraz som stale doma,tak vravím,že upratujem priebežne,každý deň.
Odpovedať
@5dada neboj na to sme tu. Ak budeš mať nejaké medzery len sa pýtaj. Radi ti odpovieme. Ja budem mať v apríli rok, čo som na dukanke. Neuveriteľne ten čas letí.
Odpovedať
@layte aj zo mňa sa smejú. Hovoria mi, že som ako taká puberťáčka za noťasom. Teraz si aj tak pripadám. Oni behajú s handrami a ja si tu píšem :-D :-D :-D :-D Pekne som si to naučila. Nie? :-D :-D Ale zasa aby ste si niečo zlé o mne nemysleli, ja popri tom varím obed. ;-) ;-)
Odpovedať
Moje sobotné menu: R - cereálie+mlieko, káva, čaj D - jablko, banán, vlašské orechy O - sojové rezance so zelenými strukami+prírodná ryža(je to možné?už ju varím pol hodinu a stále je tvrdá) Ol - otrubová kaša, acidko V- celozrnný chlieb, párky, paprika
Odpovedať
@11xena11 :-D nič zle si nikto nemyslí,však?;-) Moji ešte nie sú tak vyškolení...starší má 11r.a mladší 7 a sú to chlapci,tak tých asi ani nevyskolim;-) ...vyskolili sa sami,ale na robenie neporiadku;-)
Odpovedať
@11xena11 a ako chutí ta otrubova kaša?Dá sa zjesť?To je asi nasladko,vsak?Musím pozrieť recept;-)
Odpovedať
@layte Je chutna,zasyti a ja si do ni davam pokazde jinou prichup pudingu dr.Oetker,kokos,malina a nejvic pistacie,a do vanilkove davam 1PL goti,neni suche a je jako rozinky nabobtna to v te kasi.
Odpovedať
@11xena11 Bohuzel je to mozne,tak dlouho se vari,nez je hotova snim maso jen se zelenymi fazolkama..
Odpovedať
@layte môj synátor má 11 a baby 16 a 19. No já som ti už taká starožitnosť :-D :-D :-D Tá kaša je fajn, dá sa, ale sem-tam potrebujem od nej pauzu.
Odpovedať
@pantaloni varila som ju hodinu, aj tak mi chrúmala.
Odpovedať
@11xena11 Neprehanej,jsi super.Sak ktera baba tady ve 4.f radi a pise novym zkusenosti?Ani jedna,bud su uz chude nebo znova nabrali a su zklamane ze se to neudrzelo.TY JSI SUPER!
Odpovedať
@11xena11 Stale rikam ze draha dieta jak na potraviny a ted uz i na energie,do slaka..
Odpovedať
@pantaloni veru.do šlaka :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni tak to je super :-) :-) :-) , budem sa snažiť aj ja, aspoň tu medzi vami získam dobrú motiváciu, lebo samej to ide horšie :-S , aspoň z vlastnej skúsenosti :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 aká starozitnost,veď keď môj syn bude mať 19 ja budem mať 39,to už budem tiež starozitnost;-) ja ešte len začnem žiť:-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?