Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tie ozaj hnusobne posledne kila sa nas drzia ako kliest,ved im je dobre na nasom telicku,a ako dlho sme si ich pestovali,no zvykli si a teraz sa im je tazko lucit sa s nami.Ja musim moje pekne presvedcit ze je nacase sa poberat kade lahsie.Toto forum mi dodalo viac sil tak este vydrzim.A pocula som ze treba pit vele vela vody a najme za vypiskanim staledoplnovat.Tak ideme na to.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota spravne slova do boja :)
Odpovedať
Profilova fotka
R: otrubove lievance D: vajicko natvrdo, kava O: varene hovadzie s koprovym jogurtom Ol: kafe latte, V: jogurtove mlieko alebo tvaroh s goji
Odpovedať
Ahojte kočeny...Koľko to vlastne tých otrub sa má jest na deň?Myslím koľko gramov.Ja som to brala na lyžice,aj do tých zemliciek som davala 12 lyžíc,ale vyslo mi tak 6 mini zemliciek.Tak som si dala vždy ráno 2,fakt mini.Zdalo sa mi,ze sú to vlastne 4lyžice na deň,logika;-) .Lenže teraz ich.idem akurát piecť a reku odvazim...ja tie lyžice,nedavam plne,len tak troch po okraj,no a jedna tá moja lyzica má len tak 6-8g.Skúsila som dať plnejsiu a furt to je len 12 g.Ja už som z toho...tak teraz neviem.Poraďte,už som fakt hladna;-) ...
Odpovedať
@merulka drahá na Jilian som hnilá jak veš !!!! :-( :-D
Odpovedať
Tak už som ich dala piecť,hlad je hlad;-) ...no zabudla som do nich dať prášok do pečiva.Nevadi,zjem aj také a večer spravím druhé.A za radu vopred ďakujem...knihu som požičala kamoske,leto sa blíži,tak sa zlakla:-D ;-) ...a ináč tá sosovicova polievka je super,mnam.
Odpovedať
@layte prosím ťa nerieš tu gramy. Máme merať na PL. Ja dávam také zarovnané lyžice. 12 PL máš na 3dni po 2 žemličky. Len pekne krásne lyžicuj. ;-)
Odpovedať
@merulka prosím ťa ako robíš tie otrubové lievance? Ja už sa psychycky pripravujem na Bštvrtok. Nemôžem sa dnes moc rozožrať, inak zajtrajšok nezvládnem. Dnes: R - cereálie+mlieko, káva D - tvaroh s ananásom, vlašské orechy O - fazuľová polievka, káva Ol - praženica s párkom, celozrnné pečivo V - jogurt +3PL otrúb
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahoj, robim si dvojitu davku na 2 dni. 4 lyzice otrub, 2 vajicka mensie alebo 3 bielka, 2 nizkotucne aktivie, a lyzicu skrobu. Vyjde mi 8 az 10 lievancov. :) Ja co sa tyka otrub, mam take vlny tyzdnove. Jeden tyzden jem stale pizzu, potom sa prejem, tak si spravim chlieb, potom kasa, potom ciste do jogurtu a teraz mam fazu lievancov :D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ahoj, preluskala som nejake francuzske fora a nasla som, ze jedna lyzica by mala byt 15 gramov. CIze v druhej faze 30g a v tretej 45g. Ale mam to len ze neoficialnych for a diskusii, na oficialnej stranke sa pise len o lyziciach. Len to je taky udaj o nicom, kazda lyzca je ina. :-S tu si kocky vazili kolko im dala ich lyzcia a vacsina mala tych 15g: http://www.dukanaute.com/forum/poid_d...
Odpovedať
@merulka to je fajn stránka. Super recepty. Chutia tie lievance?nedávaš tam aj sladidlo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka tak ja mám veľmi malé lyžice:-D .Kaslat na to,máte pravdu...no ale dnes sa mi moooc vydarili:-D tvrdé jak skala,to asi ten prášok do pečiva chýbal:-) .Nevadí aj tak som to zjedla.Ja kupujem otruby v zdravej výžive,ale sú moc mleté,určite to nie sú také ako v tom dukan eshope.Kupujete to tam?Čo este take z tých výrobkov stojí za to si ich objednať.
Odpovedať
@11xena11 4lyžice na deň?;-) ...
Odpovedať
@11xena11 Taky jsem tu Jilian včera kukala,jsem 2.veš v řadě,tak jsem se zasmála,že jsem pc poprskala :-D :-D :-D
Odpovedať
@layte Když jsi ve 2.fázi tak 2PL po 15gr=30gr na den.Prostě jedna lžíce má mít 15gr,buď si odvaž,kolik se ti tam vleze na lžíci,nebo si odvaž na váze15gr,přesyp do skleničky nebo průhledného kelímku a udělej risku ať se nešidíš,má to být vrchovatá polévková lžíce ale stejně to zkus zvážit,taky jsem se na začátku dost šidila..Prostě 1.F=15 gr, 2.F=30 gr, 3.F=45gr Někomu se těch 15gr vleze na polévkovou lžíci,ale někomu ne,musím mít vrchovatou a mám i 16gr.Doufám,žes to pochopila.
Odpovedať
@pantaloni pochopila:-) ...dakujem krásne.Ja tie fázy až tak striktne nedodrziavam,jem už pomali všetko,až na normalny chlieb a prílohy,to nemusim.Ale to množstvo otrub chcem dodržať,pretože výrobky z muky vôbec nejem,tak si to kompenzujem tymi otrubami.
Odpovedať
@layte ja som si tiež tak kompenzovala chlieb. Musela som mať niečo "pevné" na kúsanie. Fičala som na cibuľových žemličkách.
Odpovedať
@pantaloni my sme tuším rovnaké gymnastky :-D :-D :-D Ja sa radšej uskromním s plávaním 1krát do týždňa. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 momentalne mi chutia, ktovie dokedy :-D Sladidlo tam nedavam, lebo dva lievance jem naslano s 3%karickou a zvysne nasladko s takou "orieskovou" natierkou (nasla som to tu v jednom obchode, nikde inde to nemaju, znacka Gerble, 100g ma 252 kalorii). Ale ked to budes jest nasladko len, tak kludne daj sladidlo, alebo pudingovy prasok s prichutou. neviem ci sa to da zohnat na slovensku, ale ak ano, tak odporucam: http://www.gerble.fr/mes-produits.php...
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ja si z dukan shopu nic neobjednavam, je to predrazene a dukan otruby na obrazku vyzeraju rovnako ako tie co kupujem v bio kutiku a stoja o polovicu menej.
Odpovedať
Baby a Vám nevadí tá pachuť umelého sladidla? Ja používam Stéviu - je to prírodné sladislo bez kalórií, pretože veci čo som čítala o aspartame a podobných umelých sladidlách sú naozaj hrôzostrašné. Ale aj tak mi Vadí tá chuť. Nie je to ako cukor, no jedným slovom je to podľa mňa hnusné. Radšej už nesladím vôbec, ale neviem dokedy to vydržím... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kikaaaaa ahoj,mne vobec nevadia umele sladidla,hlavne,ze su sladke.Ja som bola aj som veeeeeeeelmi na sladkosti,musela som denne zjest aj 3 cokoladky.No od 7 januara som mala v ustach len dukanove sladkosti.Ked mam chut na sladke upeciem si kolacik,najviac tiramisu,alebo tvaroh vymiesam s nejakou esenciou+sladidlo+kakao a mam to.Sama sebe sa cudujem no teda aj moji znami sa cuduju a neveria,ze nepapkam cokoldky ale vidia ma uz v inej forme.Tak ked mas chut na sladke daj si um.sladidlo aj esenciu podla chuti a budes mat nebicko v papulke.
Odpovedať
@atota Ked ta stevia je taka hnusna :-| Akoze je to sladke, ale taka pachut mi z toho zostane v ustach az ma napina... hnus... to aj ostatne su take??
Odpovedať
Profilova fotka
@kikaaaaa takze niesom sama hura, mne tiez ta stevia smrdi. Ale na sladke velmi niesom, pouzivam ju minimalne. Obcas pouzivam sukralozu, teda hlavne na pecenie, ta mi najviac pripomina cukor. A vraj xylitol alebo tak nejak tiez nema pachut a je prirodny...len neviem kde to zohnat.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 takto vyzeraju, na dva dni v druhej faze, v tretej a stvrtej tusim mozes viac lyzic otrub.
Odpovedať
@merulka http://www.jetotak.sk/zdravo/chcete-p... Strašneé... :-x
Odpovedať
@kikaaaaa ja mám na sladenie HUXOL. Májú ho všade. Je bez pachuti a chutí mi(hlavne, že je sladký).
Odpovedať
@merulka obrázok ma presvedčil o tom, že zajtra budú na obed. Na sladko + tvaroh s vanilkovou arómou a sladidlom a škoricou. Dávno som nemala nejaký mls. ďakujem ti. A ty kde žiješ ? Francúzsko? Či ? A máš pravdu. Ten Dukanshop je neskutočne predražený. Tiež neobjednávam.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikaaaaa ach....tak so sukralozou koncim asi nadobro :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?