Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@layte Jsi zlata,snědla jsem v 9.30 pomeranč,stejně by mě pokoušel až do večera.Jsem si říkala že moje dcera sní dopol.kdejaké ovoce a hubne dál i tak.Teď sice stojí asi tak týden,ale nestresuje se.Kašlu na bolero..
Odpovedať
@olovo80,žádná hanba,ty těstoviny VERMICELLI mají u nás ve zdravé výživě opravdu z rýžové mouky a dělají se i ze škrobu z mungo fazolek.tak ty jsem nekupovala,měli i ty skleněné nudle ty prave z muky z bobů mungo,120gr za 37kc,na přední straně je nápis FIRST DRAGON,GREEN BEAN GLASS NOODLE,výrobce Thajsko.Tak jsem vzala 2poslední baličky a dnes uvařím ke kuřecím játrům,/pečienky./.Baby vy jste fakt s.u.p.e.r. a ZLATÉ...
Odpovedať
Ahojte babenky,...dlho som tu pri Vás nebola,... vítam nové bojovníčky a prajem veľa šťastia pri chudnutí :) tak hlásim sa po dlhšej pauze s dukankou. No musím sa priznať aj keď som nejedla presne to čo som mala,..okrem mojej kašičky tak som pribrala len kilo :-) takže teraz je znova čas pokračovať a dať dole ďalšie tie kilečká ]-( hor sa do chudnutia :-N Pekný deň 8-)
Odpovedať
@layte ja mam tiez taku skusenost ze akykolvek chlebik skusim tak bud nechuti alebo sa mi nepaci... :-|
Odpovedať
@pantaloni vieš ako je to s tým ovocím ? Nemôže sa preto, lebo je v ňom veľmi vysoký obsah cukru, a to ti potom trocha stagnuje váha. a prídu nervy zo stagnácie. Ale vraví sa, že pomaly ďalej zájdeš. Telo nie je také zošokované. Moja skúsenosť : Ja som bola v 2.F. v lete, takže som narmálne fičala na melóne a sem-tam jahoda a malina zo záhrady. Myslím, že keď si to ovocie dáš do nejakej 11hod., máš šancu tú fruktózu ešte spáliť. Ale spomalíš si chudnutie. Ja to Bolero pijem stále. Čistú vodu nemôžem, nepáči sa to môjmu žalúdku. Tiež som to sypala do jogurtu a klamala som samu seba :)
Odpovedať
Kočky skúšali ste niektorá dukanovské BB sušienky ?Nerada by som plytvala niečim do koša. Neviem akoby som tak vydržala 3 PL otrúb do konca života. Ja už som sa prejedla aj tej kaše. Pomóóóóc.
Odpovedať
@olovo80 haha. Si ma rozosmiala :) Ale každá snaha sa ráta. Ja som napr. o vermicelli ani len nepočula.
Odpovedať
@11xena11 no co moja nepozerala som mozno si uz o tom pisala ale ako s vahou ? nevracia sa nic s5 ?
Odpovedať
@melbe stále si držím svojich 62kg. Už 5mesiacov. Som rada. Chcem (teda keby to šlo) takto pokračovať do mája. Rada by som potom skúsila 60kg. To vieš, my ženy sa nikdy s ničím neuspokojíme. :) Ty si na tom ako ?
Odpovedať
@11xena11 ja mam 63 za sebou sono vsetko v poriadku aj so zlcnikom ok len podrazdeny tak si dam teraz tyzden len ryzu natural nech s ami to ukludni a potom sa k vam este pridam krvne testy aj sono je v poriadku tak len uz to nebudem drzat tak striktne a hlavne budem vela vody pit chcem mat mojich 58 :D
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna vermicelli su proste druh cestovin...su ako spagety, ale nie su to spagety...druh myslim ako muslicky, penne, macaroni a tak ...ako druh ...a kazdy druh cestovin moze byt vyrobeny z akychkolvek surovin...ale ten tvar tej cestoviny sa vola stale rovnako...myslim :D uz neviem ako sa vyjadrit :D a ako vravim, ked som dd drzala minuly rok, tak som v hypernove tie z mungo fazuliek kupovala bezne :D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak naspat po dovolenke a vaha...no nepotesila, ale tragicke to nieje. Po skoro 3 tyzdnoch dovolenkovej stravy a alkohole to mohlo byt aj horsie. Ale nevzdavame sa, dnes prvy BD den a dalsie 4 predo mnou nech sa nastartujem. Idem si vas precitat, nech mam prehlad kto pribudol. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Recept na chlebik ktery chutna i mne:6PL ovesnych otrub,3PL psenicnych otrub,1/2 lzicky prasku do peciva,2cl suseneho drozdi,2vejce /staci i 1/,1lzicka jogurtu,2lzice teple vody,2PL nizkotuc.taveneho syra/davam linesu z lidla/nebo co mam,muze byt i tvaroh.Syr,jogurt,vodu,vejce a drozdi vymichat dohromady,nechat 20min.odpocinout,dokud hmota neziska takovou hladkou konzistenci.Zvlast smichat v misce otruby,susene mleko,sul,cely kmin,a prasek do peciva,vse smichat s tekutou 1.hmotou.Pecu v troube asi tak 30min pri 170C,zkusim spejli,nebo dle trouby.Pecu to ve sklene misce na srnci hrbet do ktere dam pecici papir.Je to na 3dny davka.a dcera ma rada krupave tolarky,recept:3PL jogurtu,1 zloutek,4PL oves.otrub,1clzicka prasku do peciva,a 0,5 PL kukuric.skrobu.Udelat hustsi testo a kavovou lzickou delat kopecky na pecici papir na plech.Pecu pri 200C asi tak 17min,tolarky musi byt takove krupave a jsou,tmave.Ze dvojite davky vyjde asi 24ks.jedna davka je na 2dny.stridam to,zbytek davam zamrazit ale jsou tak vynikajici ze je basti i mladsi dcera..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni prosim ta napis jak ti to chutilo,ja este tiez mam ale musim si vymiesliet ku comu to uvarim,respektive s cim si to dam :-D
Odpovedať
no ... dnes mi sefka povedala, ze uz nemam chudnut, lebo uz to nevyzera dobre :-| aj ked som este nesplnila svoj "sen" tak urcite v piatok bud. tyzden idem do 3. fazy... tesim sa na chlebiik syr a ovocieee mnam :D a 1x tyzdenne normalne jedlo - ako prve bude Mc Donald :-D
Odpovedať
@olovo80 Bylo to super,teda ty nudle jen zaleješ horkou vodou z konvice a nechala jsem je stát asi 5min.zapomněla jsem na ně.Osmahla jsem k tomu kuřecí maso na kari s cibulkou pokrájenou na kostičky,osmahla na 1lžičce oleje,pak to opékala opatrně zasucha,podlela asi 0,5l mléka 1.5,nízkotučné nepiju,nemá žádné živiny.Přidala sůl,nízkotučný tavený sýr,pizza koření a trošku mezi prsty vegety.No chuťově bomba,takto bych vydržela i rok jest.Dcera se taky napráskala.K tomu jsem udělala salát ze zelí,nastrouhat asi půlku hlávky bílého,4mrkve nadrobno,mezi prsty trošku mletého kmínu,1jogurt se 4PL mléka a rozpustit v tom sladidlo,dávám sypkou sukralozu,už mi začíná ta umělina ze sladidla smrdět,ochutnáš,přisolíš a max.opepříš.Dala jsem aj 2PL nízkotučné zakysané smetany,jogurt byl dost kyslý.Zbytek salátu je v lednici na vychlazení,prej coleslav po česku a příprava po Dukanovsku..Nehladuju.Dík za tip.Jen škoda,že u nás ve zdravé výživě měli poslední 2 sáčky.Ty nudle jsou takové gelové nesolím je a k omáčce luxus.
Odpovedať
@zuzika_tr Moje dcera mi řekla taky,že jsem už jako chrt.Ale šak já už vydržím ještě 2týdny a šupky dupky do 3.f.Nech už je na váze kolik chce.
Odpovedať
@pantaloni prosím ťa akú máš výšku a váhu ? Možno si to už písala, ale ušlo mi to.
Odpovedať
@11xena11 moje dnešní váha 63kg,výška 173cm.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no to je super,skusim aj ja nieco podobne,mam skoro vsetko co si opisala,ani ja nepijem nizkotucne mlieko,ja dokonca kupujem 3,5%-ne mlieko,a dari sa mi aj tak,lebo nevidim rozdiel ze syr napr je 8% tak preco by mlieko nemohlo byt 3,5%?No nie?Nikdy v zivote pri dukan som nepouzivala nizkotucne mlieko,a chudnem aj tak,a este to chuti aj viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby poradte,obrovske problemy so zapchou,nepomaha uz nic,ani vela vody,ani otruby,dokonca aj tabletka na zapchu horko tazko,ked viete nieco dobre poradte prosim
Odpovedať
@olovo80 na tvůj problém jím vždy v bílkovinový den psylium,to je vláknina 2pl do coly light,vznikne gel,ten pak hned zapít dalším 0,3l coly nebo co máš ráda.Já to ve vodě nesnesu,a v zeleninový den jím vždy celou červenou syrovou papriku k pečivku z otrub,acidko,kávu a zas tu colu light a jdu opravdu hned..Taky mám zkušenost,že musím jíst i ty pšeničné otruby,aspoň v těch sušenkách nebo pečivku.Kupuju si 100% PSYLIUM-indická vláknina od MEDICAL,zelená krabička.Beru to v BI pravidelně ráno a večer,nemám problém jít na WC.V 1.f jsem to neznala,a kvůli zacpě jsem myslela,že stouto dietou skončím,bylo to jako malá porod.
Odpovedať
Profilova fotka
presne ako porod,ja som dnes rano skoro plakala :-D ,a kde to dostat?psenicne otruby tiez mam,tak skusim aj to s ovsenymi otrubami prekombinovat,no neviem ci tu u nas dostat ten psylium,predtym som mala senny caj,bolo to velmi silne no stale to pomohlo,teraz mi to doslo,a neviem to zohnat,a kavy mozem vypit aj 4 do obeda a u mna nic,tak neviem,a ked si dam kavu vecer pred spanim este aj zaspim :-D :-D :-D :-D ,nema to na mna ucinok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 u mna hoooooodne sladidla, ako som uz pisala zabera a hlavne gumenni medvedici z dukanovadieta-eshop.com :D
Odpovedať
@cukrik580 ahoj no co ako pokracujes s vahou ide to ? od pondelka sa pridavam :)
Odpovedať
@olovo80 PSYLIUM kupuju u nás v drogerii DM,ale dá se to koupit i v lékárně,je to vláknina.Kdyby bylo nejhůř,tak bych ti ti koupila u nás a poslala tobě domů na adresu,kdybys mi dala info.Uvidíš sama.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni diky moc,ja sa pozrem u nas v lekarni,a ked nebudu mat tak je este jeden obchod,vola sa Di,tam tiez maju vseliaciny,no a ked nebude tak ti dam vediet a mozes poslat,este raz dik
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 @pantaloni moj brat ma podobny problem,on mi tiez poradil gumenne cukriky,a co je naj rada od neho....do bielej palenky(napr vodka) dat malu lyzicky cierneho pepru a vypit,no neviem ci sa to oplati vyskusat :-D ,jemu to pomohlo,teraz som si dala jogurt nizkotucny s otrubamy ovsenymi a jedna lyzica psenicnych plus sladidlo,ja mam so sladidlom ten problem ze ked si dam do niecoho tak neskorsie mam strasnu chut na sladkosti :-D
Odpovedať
@olovo80 zjedz cely balicek tik taku (cukriky mentolove) a tak pojdes ze ani zachod nedobehnes :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe vazne????toto som este nikde nikde nepocula,ale vyskusam,v minulosti som mala eukaliptusove cukriky,ale tie boli moc kaloricke,ale si spominam ze celi den som presedela na zachode,a to mi dal sused ktori povedal ze on nemoze tie cukroky lebo ho prehanaju :-D ,ale tic-tac vyskusam :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?