Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzika_tr V Avione v predajnicke so zdravou vyzivou som si uz druhy krat kupila horku cokoladu sladenu steviou. Fakt dobra :-) Samozrejme tie tuky v nej su ako v kazdej inej, ale aspon, ze ten cukor nie je.
Odpovedať
@evicka333 My mame odovzdat tiez koncom marca ale ani neviem presne datum...akurat sa chystam na nej zapracovat, uz cosi mam ale nic moc to neni. Ja to chcem jednoznacne stihnut lebo popritom aj pracujem a uz toho mam dost...cez tyzden praca a cez vikend skola a navyse dost velka cast vyplat odchadza prave na studium... :-| To ti verim ze si unavena...mas len 1 dieta? Urcite sa tazko studuje pri dietati, ked mas malokedy klud....Drzim prsty aby si to zvladla. Ja si hovorim ze uz to nejako zvladneme ked sme to v podstate uz raz prezili na bakalarskych 8-) ja sa niekedy dokazem ovladat ale niekedy ma prepadne doslova taka chut ze by som sla do obchodu ci drzim DD ci nie ci padaju vonku tanky ci nie :-D :-D :-D Neviem ci sa toho da zbavit...mozno len obmedzit. Cokolada forever :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 ako to citam hned mam viac slin v ustach :-D :-D Tiez som o tom pocula, aj som nad tym rozmyslala...mozno to skusim, aspon nebude ta voda taka bezchuti...davas si tam aj sladidlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr no vidis parada,a este k tomu to aj mas rada,to je super,ja horku cokoladu nemusim no moj syn to tiez lubi,a k tomu ze vraj je to velmi dobre na zaludok...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa nie sladidlo nedavam,ja kysle lubim a je to uplne v pohode aj ked to vymackas do obycajnej vody,inac ja som v minulosti kazdy den zjedla jeden citron,nakrajala som na mesiaciky a tak som jedla,no to je trapenie ale stiahne zaludok a vobec nemas chut na sladke,no hovorim ze na to treba odvahu len tak zjest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr a este som ti chcela napisat ze predavaju aj vselijake tycinky proteinove,no na svk neviem v ktorych obchodoch,mi tu mame z toho hodne no nikdy som este nekupila a ani neviem jak chutia ale predavaju jahodove,vanilkove a pod a samozrejme bez cukru,to len taky moj napad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa inac ja mam velmi ale velmi rada sojove rezy zo slovenska.....este dobre ze som nemala navstevu lebo moja mama mi stale posle jeden karton :-D :-D :-D :-D ,a u mna dieta sa prerusa vacsinou so sojovym rezom 8-(
Odpovedať
@olovo80 Asi pred dvoma rokmi som drzala dietu: do vody rozpustit 1 citron a takto to slo dalej az som sa dostala k 10 citronom na den :-D V tele mi to mozno nieco urobilo ale urco som z toho neschudla...no poviem ti to bolo trapenie :-D :-D Teraz ked uz mam ako tak zdravy usudok co zvladnem a co nie skusim ten jeden na den...
Odpovedať
@olovo80 ja milujem kavenky :-p Inak preco ma nase telo nato chut ked je to take nezdrave pren? Hmmm to mi povedz... :-D Ja ked sa zatnem tak drzim dlho ale niekedy mam take obdobie ako teraz ze proste sa nedokazem ovladat...ale pripisujem to aj stresu (skusky, drahy odchadzal...)...takze ked sa ukludnim tak na sladke uplne zabudnem... PS: A ked ma nahnevas tak ti poslem balikom sojove rezy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa :-D :-D :-D ,no ja som tiez tak jak ty,ja potrebujem uplne bezstresove obdobie aby som mohla schudnut,ked len nieco nevychadza tak jak ma ja automaticky vyzieram chladnicku a sladke,a moj muz je opak,on ked je v strese dokeze schudnut za tyzden dva neskutocne vela....To chces povedat ze 10citronov za jeden den???Inac moja mama je veducou v jednote,ked chces dam ti na nu telefon ci nema zlavu na kavenky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
To by som nezvladla :-D :-D :-D Ale mozno by som sa ich tak prezrala, ze by som ich uz prestala mat rada - mozeme to vyskusat...ty sa prezeries sojovych rezov a ja kaveniek...aaaa potom presedlame na nieco ine 8-) Ano desat...aspon vidis co je clovek schopny urobit ked si precita v casaku ze je to ucinne :-D
Odpovedať
@olovo80 ta sprava nadomnou je tebe...zabudla som ju adresovat :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@radushkaa no jasne,ja som raz nasla clanok a reklamu na nete na acai berry,videla som foto ja zena po dvoch detoch jak krasne schudla,a to skarede brucho uplne stratila,bol to dobry fotomontaz,lebo na bruchu zostala popraskana koza a jazva tak som si myslela ze wow....len schudla a neklame.Tak som to zhanala po nete kde sa to da objednat,nakoniec som to objednala za 30eur 60 kapsul,schudla som 0,00g,a odvtedy viem ze nechudnem od toho co zjem ale od toho co nezjem,podobne skusenosti aj s jablcnym octom,po niekolkych tyzdnoch boli moje zuby neskutocne citlive a usadzalo hnedy povlak od kavy a cigarety,zralo to zubnu sklovynu....Treba si davat pozor,kedy koncis v robote?
Odpovedať
@olovo80 :-D Presne, clovek sa musi presvedcit, ze tieto internetove reklamy na 99,9% nefunguju...diety su tiez neni nejak extra zdrave ale co uz ked sme odsudene na celozivotne sledovanie sa lebo ked to presvihneme tak to ide dolu vodou...inak to acai berry som tiez uz videla a takisto nad tym rozmyslala ale odkedy mamina kolegyna zomrela na rakovinu zaludka pravdepodobne z nejakych nebezpecnych dietnych praskov tak nic neriskujem...Koncim o 14,00 potom hor sa domov na obed - uz som hladna jak vlk...ty co obedujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na obed urobila nasledovny recept; 3 trojuholnikove nizkotucne syry,7%-nu syrokrem,por,1kysla uhorka,kuracia sunka,petrzlenova vnat pomiesala som a naplnila cervenu kapiu,potom som nakrajala na kruzky,bol to studeny obed no chutovo super a uplne to stacilo a uz som vypila 1.5 litra mineralky a dalsiu velku "americku" kavu,tak teraz len cikat chodim :-D :-D :-D
Odpovedať
fúúú, ale sa nám to tu rozbehlo, veď nestíham čítať 8-) zuzika_tr áno, evička ti to vysvetlila krááásne, ďakujem evik, moje telo si zvyklo na nízky príjem, trocha som ho ustabilizovala v tretej fáze a od štvrtku šup do prvej bielkovinovej :-D :-D :-D
Odpovedať
Sestra tiez zacala s dietou a zatialma pevnu volu a dari sa jej
Odpovedať
baby potrebujem od vas radu od vcera mam starsne bolesti pod pravym rebrom ked lezim je to ok ako nahle sa posadim alebo chodim bolest je pichava mam podozrenie ze ide o zlcnik co poviete ? dnes pijem len caj a suchy rozok no stale to neprechadza nemate niekto skusenosti s tym co na to pomaha ?
Odpovedať
baby ja som daka doniktozena :( oblicky ok uz som uplne fit teraz zasa toto :( ale na odlahcenie dnes vdaka mojim tazkostiam prvykrat vaha 63 kg ale teraz by som radsej mala aj tych mojich 73 len ench to prejde
Odpovedať
@melbe no moja, ak je to žlčník, pomohla by NOSPA. Aspoň mne vždy zabrala, uvoľňuje hladké svalstvo :-S ale kľudne to môže byť aj pečeň, to by si mala žlté oči (teda bielka). Skontroluj oči a daj vedieť :-p
Odpovedať
@melbe gratulujem k váhe - báječná :-)
Odpovedať
@pinetka26 určite je to aj na žlčník ? Moju dcéru strašne bolelo brucho a lekárka jej predpísala Nospa na brucho a črevá. Hlavne, že je to na prečistenie čriev. Tak neviem či to pomôže aj žlčníku. Melbe má možno nejakú koliku. Neviem, s tým skúsenosť nemám. @melbe
Odpovedať
Moje dnešné menu : R - hrudkový tvaroh s príchuťou jablka a škorice D - chlieb, šunka O - dala som do pekáča sudovú kapustu(kupovanú v sáčku), na to divinu, koreniny, horčicu, uvarenú fazuľu a na to zemiaky. Bez oleja, len tak na sucho. Vlastne sa to asi dusilo, upečené boli len zemiaky na vrchu. Pieklo sa to asi 1,5 hod. Ja som jedla bez zemiakov. Paráda. Ol - vyskúšala som prvý krát otrubové placky (vyšli 2). Dala som medzi ne light ementál a dia džem. Mám dnes čudné chúťky ale chutilo to fajne. Mám rada chuť ementálu a džemu. Bolo to veľmi sýte. V - chlieb, údenáč
Odpovedať
Kočky, vy čo študujete popri deťoch a práci, vás neskutočne obdivujem. Ja by som to asi s nervami nevydržala a všetko to učenie.....ach hrúza. Ja o tom v kútiku duše potichúčku snívam. Už ale 10 rokov. Ale nikdy sa na to neodvážim. Máte môj obdiv !!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
nospa je na krce...ja som si ju kupovala na bolesti pri ms...mne teda vobec nepomohla, ale to mne malo co...pecen asi nie...teda neviem, mna vzdy ucili, ze ta neboli :D
Odpovedať
@pinetka26 oci mam normalne biele este by som asi mala podotknut co som jedla ale hambim sa :D paprika s rozkom na ktorom bola tatarska zmes ta v konzerve to je akoze pasteka taka pikantna som to zabila :D bola som v lekarni teraz vecer dali mi fichtiol uz som si dala dve tabletky a nic ... uvidime ak nepomoze zajtra idem kupit nospu
Odpovedať
ale rozok bol celozrnny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko,ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som nieco dobre,citajte.....Sladke vody su nevhodne v tom, ze narusuju hladinu krvneho cukru, co ma za nasledok vlci hlad. Pokial nepotrebujes schudnut, alebo po nich nie si hladna tak to nie je problem. Cukor tiez môze spomalovat metabolizmus. A pozor na umele sladidla. Tie vytvoria v ustach sladku chut, nasledne sa vyplavy inzulin, ale ziaden cukor do tela nedostanes. Cize inzulin spali cukor v krvi, a nasledne mas nedostatok glukozy, ktora sa prejavuje hladom.
Odpovedať
Profilova fotka
citajte.....Po šiestej večer už nesmiem jesť To platí iba vtedy ak chodíte spávať o ôsmej alebo najneskôr o deviatej večer. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý chodí spávať o jedenástej alebo dvanástej večer alebo ešte neskôr, tak sa riaďte zásadou, že posledná jedlo (ľahké) by malo byť cca 3 hodiny pred spaním. Pokiaľ napríklad 6 hodín pred spaním nejete, tak sa Vám spomaľuje metabolizmus a pri chudnutí to nakoniec môže mať opačný efekt.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?