Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr ved toto, ale nejak to zvladneme. Nas tiez svokor pozval na navstevu (zije na novej kaledonii) a kupil nam letenky tak ideme. Inac mam z toho nocnu moru, teda z tak dlheho letu.
Odpovedať
Profilova fotka
akurat robim tiramisu, vraj pomaha, ak sa podari hodim fotku :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, a dnesna vecera. Nejak malo kremu mi vyslo.
Odpovedať
mnaaaaaaaaaaaam vypada uuuuuuzaaaaaasneeeeeeee.....ako si to robila? milujem tiramisu
Odpovedať
@adinka24 ja som to tiez dala dole bez cvicenia, akurat minuly tyzden a dnes som bola vo fitku, ale asi budem chodit castejsie nech sa ta vaha hybe......aj sa sama tomu cudujem ako sa to drzi, ze fakt ani o gramy ani hore ani dole..... :) a pevne dufam a verim ze aj buduci mesiac schudnem takto 3,60 a budem mat vysnenu vahu :))) zacinala som so 66,60 a chcem mat 58
Odpovedať
@nissinka noo tak to sa necudujem, ze sa ti to drzi, ked potrebujes zhodit tak malinko... ja potrebujem mooooc, ale dnes bolo uz konecne zase nieco dolu a dokopy mam dolu 4,4kg...
Odpovedať
Baby mavate aj vy take ladove ruky a nohy a pocit ze vam je pomaly stale zima??? Ja neuveritelne... :(
Odpovedať
@merulka malo by sa ti to rozhybat, mne vaha tak dlho nestala na jednom cisle ale stalo sa mi, ze mi isla hore o 0,7 alebo 0,6 a potom klesla, mozno aj u teba to je tak ze najprv nieco hore a potom dolu... a pijes vela tekutin???
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 uff dakujem, si ma ukludnila. :) Pred MS mi to stalo vzdy, teda skakalo hore dole, ale v strede cyklu nie. No deste nemam za sebou ani 2 mesiace, tak len aby som vedela ci je to normalne alebo nie. Pijem okolo 2,5-3 l denne (neratam kavu).
Odpovedať
@adinka24 kup si gynko :)
Odpovedať
@merulka 3x mi skocila vaha hore a bolo to aj pred ms, myslim ze je to normalka... na wc chodis v pohode? mozno aj to ak nechodis na velku pravidelnejsie hocico sa moze diat, ja teraz ratam s tym, ze mi tiez aj zajtra rano stupne... uvidime.... a to som neporusila este ani raz iba prvy vikend ked sme boli na oslave, inak nic.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka recept je niekde na tych dukan strankach. Klasicka dukan piskota a tvarohovy krem. Ja som robila korpus len z 3 vajec na plech 20x20 cm a ten som nitkou predelila na 2 tensie- uff makacka to bola(3 vacia oddelit bielka, sladidlo+zltka+lyzica (alebo dve) jogurtu alebo tvarohu+3lyzice maizeny+prasok do pec-vymiesat a pridat sneh z bielkov) Lepsie je asi upiect korpus na vacsom plechu tenky a potom ho rozdelit. Krem som si prisposobila podla toho co bolo doma v chladnicke. jemny tvaroh+2 aktivie+sladidlo a vanilkova aroma. V deci mlieka som rozpustila jeden a pol platku zelatiny a vmiesala do tvarohu s jogurtom (bolo to potom tekute). Korpus polievas kavou so sladidlom a rumovou aromou a vrstvis. Asi najlepsie do misky, na maly plech alebo poharov priamo. Ten krem je tekuty ale po par hodinach mi krasne stuhol. Dobre skusenosti mam s platkovou zelatinou, ked som nieco robila s tou granulovanou tak sa mi tvorili hrudky v tvarohu. V starsich prispeckoch som citala, ze niekto miesto tvarohu pouzil riccotu. S nou som to neskusala tak neviem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked je to normalne tak potom OK, uz som kludna :D Na wc chodim normalne, s tym nemam problem absolutne, dokonca ani v prvej faze som nemala problem so zachou. A dufam ze ani nebudem mat :-N
Odpovedať
Merulka, dakujem ti za receptik, ked budem mat viac casu, vyskusam, lebo ja milujem tiramisuuuuu najviac na svete... :))) len chodim domov neskoro z prace, vobec sa mi nechce potom uz varit alebo piect, ale dnes som urobila jednu mnamku, normalne mi to chutilo, zmiesala som cottage+vajce+otruby a dala na panvicu, vyyyyborna vecera za 5minut :-D dnes som bola aj vo fitku, rano sa odvazim, strasne ma to motivuje ak idu dole čo i len deká :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nissinka oh take chute si mi spravila, ja o cottage cheese snivam kazdy den, len vo FR to neviem nikde zohnat. Preluskala som vsetky diskusie, tam mi poradili ze Danone Jockey to robi, tak som si kupila kilovy kelimok, a ked som to otvorila tak to bol obycajny kremovy tvaroh len stal viac ako ten co normalne kupujem. No radost. Tiez sa budem vazit rano, vsetci ospevuju tiramisu, ze po nom klesa vaha, tak som tvedava hehe :-p
Odpovedať
na toto som sa tešila :D dnešné raňajky :)
Odpovedať
ortubove placky na spôsob pizze.. ja milujem pizzu :D :D :D (samozrejme, 100% paradajky ako zaklad, sunka 1% tuku a syr pierko :D :D :D)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bude tazky den. Pred zajtrajsim odchodom na trojtyzdnovu dovolenku dnes dojedame len zvysky, chladnicka je skoro prazdna....no ale aspon ma nema co lakat :-D Dnes vaha 73,9, cize len o 100g menej, zazracne tiramisu nejak na mna nefunguje. Este ze bolo take dobre, inac by som sa hnevala :-p
Odpovedať
@merulka Tiramisu robievam podla tohto receptu http://www.dieta-protal.sk/tiramisu/ a peciem v tortovej forme. Po upeceni dam dole ram formy, korpus v strede narezem okraj a rozrezem nitkou. Vrchny plat dam dole a zalozim zase ram formy, plat co ostal vo forme pokropim kavou, dam polku kremu, prilozim vrchny plat - pokropim a natriem zvysok kremu. V tej forme to nevyteka a je to take dobre vysoke, ked to stuhne. Tiez davam platkovu zelatinu podla navodu a nie praskovu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian priblizne tak som ho robila, len bez otrub, tie som uz zjedla rano vo forme chleba. Perfektna mnamka to bola. :) Teda este mam aj na dnes, lebo skrobu tam bolo viac.
Odpovedať
@nissinka mna tiez velmi motivuju aj ked idu dolu deka... dnes islo dolu 0,20 kg, tesí ma to stále super a kope ma to dopredu :) dnes zeleninkovo kuraci vyvar a ako druhe no neviem mozno bude stacit masko z polievocky :)
Odpovedať
Ahojte kocky, ak by ste nahodou niektora mala zaujem o dukanovu dietu - knihu tak vam ju mozem poskytnut. Neviem po com momentalne idu ja som ju kupovala za 9,90 ale to nase knihkupectvo je dost drahe tak by to bolo samoska za menej...ja ju uz mam precitanu celucicku a nemam potrebu ju mat dalej doma :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky moje - prosím vás, potrebujem súrne link na cvičenie od Michelle...a som zabudla ako ďalej, aj keby ste ma zabili, nespomeniem si a sľúbila som známej - pomoooooooooc :-) ďakujem. Ako sa mi inak mávate? som tu nebola dlho predlho, ale dukanujem stále ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj, vola sa Jillian Michaels (tiez mi trvalo asi 2 minuty kym som spravne vygooglila) http://uloz.to/hledej/?q=jillian%20mi... na uloz.to si daj vyhladavat podla toho ake civicenie chces. Ja som svicila to 30 days shred to mi najviac vyhovovalo, potom ma aj cardio a body revolution a kopu dalsich.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka zlatáááááááá ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz pozerám, listujem tak narýchlo, a pozerám že neskutočne veľa kočiek tu pribudlo, tak super - všetkým vám držím palce a prajem pevnú vôľu ;-) Ja som na dukanovke od júna 2012, dole mám -15kg, 2 -3 konfekčné veľkosti a už to neberiem ako diétu, ale ako niečo, na čo som si zvykla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 perfektne :) si moj vzor
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, vsetko pobalene, zajtra vyrazame na 3 tyzdne do tropov. Drzte prsty nech sa nevratim s par kilami navyse. :-N
Odpovedať
@merulka SUper dovolenkuuuuuuuuuuu ti prajem, uzi si to a potom nam pridi napisat ako bolo a ako si na tom s dietkou :D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka chi, že vzor..neblázni :-)))) som pozerala kde je Nová Kaledónia, lebo som sa akosi stratila na mape - tak woow, podľa fotiek raj na zemi, už teraz ti závidim..ale veru, riaaadne ďaleko. Uži si to tam, vychutnaj si miestne špeciality do sýta. Diéta neutečie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?