Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@melbe zdravie je na prvom mieste. Skús správnu životosprávu, ovocie, zelenina, vyraď múku z jedálnička, daj sa na celozrnné veci, to nezdravé, tučné, vyprážané si daj len sem-tam. Ja tiež teraz v 4.F. mienim takto pokračovať. To mi je ľúto, že to takto dopadlo, chráň si zdravie, máš len jedno !!
Odpovedať
@lulian ty uz ides podla tohto ? nejdes podla dd ? co uz vidis dake vysledky ? ja sa halvne teraz bojim ze priberiem ked prejdem z DD na tuto no uvidime
Odpovedať
@11xena11 jasne akoze nemam to nic vazne ze nie dake dozivotn poskodenie ale ze uz toho bolo na oragnizmus moc :(
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe uff, davaj si pozor na seba. Papaj kazdy den ovocie aj zeleninu. Drzim prsty silno. Ja som pod kontrolou lekara pri diete, ale s tym, ze mi kazal jest aj ovocie aj orechy a semena.
Odpovedať
@merulka veru tak musim na seba dbat ... dnes som zacala s 90 dnovou a na obed som si bachla kura na veceru uz dam len zeleninku radsej a uz mam za sebou liter vody tak snad to bude ok :) inak baby neviete mi pomoct kde je tu dake forum ohladom 90 dnovej diety mne to nesmierne pomaha ked nemam forum tak ani nechudnem :D
Odpovedať
@melbe Nie, nie - drzim Dukana, len odtial beriem recepty. Ale kolegyna presne drzala tych 28 dni, co tam je a dala dole 7 kil. Ona mi este hovorila, ze keby isla znova, bola by mudrejsia a aby nemusela chystat na kazdy den nove jedla, tak by drzala za sebou vzdy dva rovnake jedalnicky. Lebo toto je zalozene na energetickom prijme a nemozes sa ,,dotlacit" povolenymi potravinami.
Odpovedať
@lulian ja to pre teraz vyskusam s 90 dnovou mam doma knihu uz niekolko rokov problem je ze tu dietu som nikdy nevydrzala viac ako 12 dni :D dukan bol paradny to som mala 4 mesiace a s malymi prehreskami krasny vysledok 8 kg ale couz musim skusit inu alternativu by som len rada vedela ci to funguje lebo na nete toho asz tak moc neni vsetko co je je stare tak z 2008 roku tak uz ta dieta asi nie je moc v trende
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe hehe, presne viem o com hovoris, pred par rokmi som ju zacala robit, nevydrzala som viac ako dva tyzdne (maximum), jediny den z toho cyklu mi vyhovoval bielkovinovy, a stale som bola hladna. Ja nemozem mat nalinkovane, kedy a co mam jest plus este v akom mnozstve. Pritom mamka s nou schudla kraaaasne, aj brasko. Tento dukan je pre mna fajn (teda obdoba dukana, lebo jem aj ovocie), konecne jem pravidelne a nie len dvakrat do dna, a konecne chudnem a nepriberam aj ked jem ovela viac ako som jedla predtym. Strasne ti drzim prsty, snad ta 90dnovka sa podari, predsa ked mas problem s oblickami, je to lepsie ako same bielkoviny.
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe a ked nenajdes ziadne forum, tak kludne prispievaj sem, ved podporovat sa mozeme aj tak. Myslim, ze s 90dnovkou tu ma vela kociek skusenost, tak poradit si budeme vediet.
Odpovedať
@merulka dakujem krasne si strasne zlata a vlasne aj vsetky kocky co sa tu podporujeme je to uzasne chudne sa tak ovela lahsie ked vidis ze je v tom niekto s tebou dobre teda tak idem na to a budem vam hlasit moje vysledky predsa mam dost velky ciel dnes rano vaha 65 kg do ciela 58 :) drzim vam vsetkym palceky
Odpovedať
@merulka dakujem za receptik vyskusam..
Odpovedať
@cukrik580 a to je vsetko to staci?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@teticka54 co ci staci?
Odpovedať
Melbe ja mam ten isty ciel co ty :-))) zacala som s 66,60 a chcem mat 58 :-))) teraz mam 63,30 a za sebou 22dní... :-)
Odpovedať
@nissinka tak ak chces pod so mnou na 90 dnovu dietku ja mam dnes druhy den škroby na ranajky som mala pomaranc a na obed salat s varenymi zemiakmi ja som tie zemiaky jedla tak akoby aj predtym aj pomaranc nie ze dako zravo pri dukanovi mi to ani nechybalo takze pohodicka ale som viac hladna ako pri dukanovi :D
Odpovedať
@nissinka a ty to uz zachvilocku mas par kileciek este do ciela :) ja idem z vahy 73 :D
Odpovedať
Melbe este chcem dat 6 kil dole ale ide mi to uz hrozne tazko....musim zapojit viac pohybu, teraz na to nebol cas...vaha ale bud stoji alebo sa kolíše hore-dole kilo.... a dnes ma nebolia ladviny, tak sa tesim a pokracujem dalej :-/// dufam ze to bolo len take......na 90dnovu teraz nechcem moc prechadzat lebo sa bojim ze sa mi vaha zvysi....ale ked budes mat s nou dobre skusenosti tak na nu preskocim :-DDD
Odpovedať
@nissinka ja vas budem informovat ze ako mi to ide dolu s vahou a uvidime :) dnes mam svoje dni a neskutocnu chut na sladkeeee :D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako vam to ide? Mne vaha stoji tyzden a co je najhorsie, buduci tyzden letime s manzelm na skoro 3 tyzdne na navstevu svokra a jeho druhej zeny, tak sa strasne bojim kolko tam priberiem. Dufam, ze sa to bude dat dodrziavat, ale fakt neviem do coho idem, nikdy som tam nebola a neviem ako sa stravuju. A zas, nechcem byt ta co vymysla... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to tu vymrelo cez vikend. Ako sa mate? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dobre, dobre :) mne sa dariiiiii, splnila som si ciel, dokonca este o 200 gramov viac, tak sme boli s manzelom vcera na veceru, dala som si kuracie prsicka a rokfortovou omackou a so zeleninkovou oblohou a dnes opat o 200 gramov menej, spolu uz 7,8kg za tri tyzdne ;)
Odpovedať
@merulka ahoj, mne uz tiez stoji vaha par dni :( uvdidime.. tiez letime cca o 2 tyzdne - na neplanovanu dovcu, tak som verila ze ciel splnim dovtedy, ale asi nieee :( budem sa snazit dodrziavat :(
Odpovedať
...mne váha stála 10 dni, ale nevzdala som to :-) inak za 24dni som dala dole 3,40kg neviem ci mam byt spokojna? :))) ale asi hej... ;-)
Odpovedať
@nissinka ahoj, no tak to si pašáčka, ked si v pohode vydrzala ze sa ti vaha ani nepohla... waw... ja drzim 20 dni dnes presne a mam dole 3,60 kg, kolko mas povodnu vahu? ak smiem vediet, kludne napis do spravy :) urcite, aj cvicis? mne tolko islo pomaly bez cvicenia tak spokojna som :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 gratulacia obrovska :) wow
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr tej dovolenky sa aj ja bojim. Snad tam zozeniem otruby a aspon jogurty. Ale asi najhorsie to bude s alkoholom, ked oni kazdu chvilu vino piju a vzdy nejake apero... Kam sa chystate na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
Inac, dnes na vahe po tyzdni statia +300g :-( A to po 2 BD dnoch bez prehresku. MS cakam az o 2 tyzdne. Mali ste niekto taky pripad aj cez ovulku?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem, ale musim porusit dietku, nakupila som tony ovocia, som chora...zmohla ma daka chripka alebo co :/
Odpovedať
@merulka ideme do Egypta, dostala som poukaz z prace, inak by som nesla...ale treba vyuzit. Sak to to ... tam sa bude zabavat, vinko popijat, dobrotky papat a ja nic... musim to nejako zorganizovat az na marec :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 ovocie je v pohode :-) Hlavne sa vyliec skoro.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?