Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, ja začínam s Dukanovkou. Prečítala som si knihu a už mám aj objednané recepty. Keďže milujem maso a ryby, tak sa celkom teším. Mám druhý deň a vôbec nie som hladná :D Budeme sledovať úbytok kíl :D
Odpovedať
@olovo80 fajnove menu :-) ja idem asi upiect chleba v mikrovlnke na zajtra do prace, dnes sme mali na obed cinu...a vazit sa budem asi az v nedelu buducu - dufam ze ma vvysledok aspon trocha potesi...Kolko ides byt v utocnej tych 10 dni?
Odpovedať
whohoooo dnes prvykrat vaha 65 kg takze sumarizacia 3 a pol mesiaca na DD - 8 kg ako vidite ide mi to velmi pomaly ale isto :)
Odpovedať
@olovo80 ahoj, ale co si cez vianoce som dukanku nedrzala, vlastne cely december nie, ked uz som vypeka kolace nedalo sa to, neviem sa az tak hrozne tyrat. mam 65 kg nabrala som trochu na seba, jasne ze ma to stve, ale tak to byva... tak som na diete zase presne tyzden a dala som dole ani nie 2 a pol kg haha smejem sa , vobec mi to nejde ale tak mam co si zasluzim.. :-)
Odpovedať
Ahojte :-) ako čítam sme na tom ,,skoro ,, všetky rovnako mala som už 62 i menej a teraz po VIANOCIACH 65 KG ]-( tak od dnes začínam i ja :-D musím chcem spať svoju váhu a dosiahnúť svoj cieľ tých 59-58 kg x-) . Je tu niekto kto behá i v tomto období ? ja som behala cez leto , jeseň a ptm v posilovni , teraz som doma a tu nemáme nikde bežiaci pás :-( mi to chýba tak som rozmýšľala , že by som šla i po snehu , lenže neviem či to v botaskách prežijem :-D
Odpovedať
@15nisa ahoj. Teraz s behom neblázni. U nás je kalamitka, poľadovica... Dolámeš sa. Vydrž.
Odpovedať
@layte všade píšu, že povolené potraviny môžeme neobmedzene. Ale tiež píšu, že mliečnych výrobkov môžeme 1kg (L) denne.
Odpovedať
@11xena11 ďakujem...ja len tak,že furtmá smedi,tak to mliecko bodne,ale vypijem ho tak do 7 deci.z toho 3 deci si dávam na veceru a do toho proteinovy prášok.Neviem či sa to až tak smie,pripadá mi to chuťovo dosť sladké,ale cukru má len 4.4g na dávku a 2g tuku
Odpovedať
Az teraz mi "doplo";-) takže ak zjem jogurt,nejaký ten syr,tak už zostane zhruba len pollitra mlieka.Tak čo maaaam jest?;-) Mne mäso moc nechutiiii:-) .Idem si spravit nejaku placku,ale čo k nej mäso už nechcem.
Odpovedať
3. deň, 57 kg, -1,4 kg, do cieľa -7 kg :) Dnes si idem pre knihu recepty, máte s ňou skúsenosti? Oplatí sa ? Ja som našla nejaké recepty aj na vareche také na náš slovenský štýl (lebo v knihe píše o takých veciach ako parafínový olej atd. ktoré sa nedajú u nás zohnat :()
Odpovedať
@layte toto vobec neries ak pijes mlieko nizkotucne alebo polotucne tak tym duplom jedz syry jogurty a mlieka kolko chces ja vobec nic neriesim ked mam bielkoviny tak jem kolko mi chuti :)
Odpovedať
@zuzika_tr práve si ju čítam.Neni zla a neni na škodu ju mať doma...sú tam dobre recepty,zvlášť ked ta uz samu nic nenapada.Ja mám v sebe stale taky "blok",ze ked začnem normalne jest,myslim teraz v tej prvej fáze tie bielkoviny,tak neschudnem.To som truba čo?Dlhsie som mala problemy s prijmom potravy,potom vsakovake hladovky,tak...Teraz si napr.dávam prazenicu z jedneho vajicka a bielka a k tomu taku placku z 1.5 lyzice otrub,co je priam povinna dávka v 1.faze a rozmýšľam,či to neni moc veľa.Ale som sa rozpisala,prepáčte;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
A mimochodom,ste strašne zlaté,všetky....;-) poradíte,povzbudite....nemám slov:-) Budete mi dva tyzdne chýbať,ale keď sa vrátim a ja se vrátim;-) tak sa hneď na vás kuknem.Tam budem samobojovnicka;-) ,ale dám to aspoň na 52kg(za dva tyzdne z 55kg,dá sa) a potom.....;-) Len aby som sa nezabudla a nedrzala prvú fázu nekonecne:-) ...to ten blok treba nechat doma:-)
Odpovedať
@layte určitě to není moc :-) Víš, ono to zní divně, ale je fakt, že čím víc jíš, tím víc chudneš. Já jsem se fakt cpala- pekla si koláče, roládky, lívance, jedla celý den, že kolikrát jsem byla nacpaná a hubla jsem na můj vkus fakt rychle (od 15.10-17.10.-1. fáze a pak do 15.12. druhá fáze, pak týden ve 3. fázi a zhubla jsem celkem 10kg.. Můj cíl byl 8kg, ale nějak to spadlo víc.. Takže já doporučuju fakt jíst hodně. Moje švagrová drží celý život diety a hladovky a tak a už se jí váha vůbec nehla- začala držet DD, hodně jíst (samo, že povolené potraviny:-)) a váha letí dolů ;-) Tak ať se daří!! ;-)
Odpovedať
@evicka333 no veď to ma už začína rozculovat,že moc nejem a váha od stredy furt rovnaká až na tie dva kilá čo zišli hneď prvý deň.Dodrzujem všetko,až na víkend ked bolo to víno,tak preto som od nedele dala znova prvú fázu.Ja viem,že sa to nedá tak rýchlo,ale cez deň zjem ráno jogurt,obed mäso alebo vajicka s tou plackou a večer ten proteinovy napoj.Ráno mám 55 kg a večer vždy 56kg.Ale už som všetko vyskusala od anore....cez buli....hladovky(bolo to sice dávnejšie),tak sa telo asi potrebuje spamätať.Uvidím no,nebudem sa toľko sledovať a vážiť a možno sa to rozbehne;-)
Odpovedať
No to ajmne sa už váha nehybala smerom dole,telo si už zvyklo na vsetky tie hlúposti,dokonca som začala aj priberat,preto som sa rozhodla pre dukana,vyskúšať niečo iné,niečo normálne;-)
Odpovedať
@layte Nestresuj sa tou vahou, ja za tyzden diety tiez len 1 kg dole. Kamarat fitnesak tvrdi, ze metabolizmus prepne az po 7 tyzdnoch zmeny stravy. Tak dnes mam len bielkoviny a hlavne sa snazim nezabudat pit, co je moja slaba stranka.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte drzala som to mesiac a pol,a ze preco som pribrala.....?isla zima a som si myslela ze kabat to zakryje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,ako sa mas,ano budem 10 dni v utocnej,ale uz mi to ide hore krkom,aj ja sa budem vazit az v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania takze budes tu s nami?Aj ja som pribrala naspat 12kg za tri mesiace,takze tvojich 65 je ok,si pamatam ked sme chudli rovnako,a tak isto sme boli rovnako na tych 62 a ty si pisala ze si uz ok s vahou,no ja som este trosku drzala a isla som dole na 58,a teraz ze 70kg :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ste si objednavali nieco z nejakeho shopu dukanovej diety?ta lieskovoorieskova natierka je supeeer :)
Odpovedať
Akosi si začínam cítiť ľadviny,dole ma začína dosť bolieť.Asi už dám zeleninu;-) .Dnes cestujem:-( joj ako sa mi nechce ísť:-( scvoknem tam z tej nudy;-) Neviem čo si vziať jesť na tú 12 hod.cestu.Chleba napeceneho nemám a už ani nestiham.Ešte sa musím zbaliť,ozehlit...
Odpovedať
@layte to je normálne, keď ráno vážiš menej, preto sa má vážiť iba ráno :D v noci sa ti všetky tuky a jedlo spracujú. Ešte môžeš vážiť viac, keď dostaneš "naše dni". To je tiež normálne :D Včera som bola cvičiť a keď MR. Dukan píše, necvičte priveľa v prvej fáze, má pravdu :( Bolo mi zle, musela som si dať ešte večer teplé mliečko s otrubami. Ale podľa mňa v tvojom prípade nie je dobré držať tak dlho prvú fázu. Organizmus predsa len bojuje. A kam cestuješ? :)
Odpovedať
3. deň, 56,5 kg, -1,9 kg, do cieľa - 6,5 kg :) včera som si upiekla super placky :D 4 mám na dva dni. 3 PL otrúb, 1 dl mlieka, 1 vajíčko, nastrúhaný syr Pierko (BILLA) a jeden plátok extra špeciál hydinová šunka 1% tuku (BILLA) :D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky moje krásne, dlho som tu nebola, akosi nič nestíham :-( DD ešte držím, i keď som si ju upravila tak, aby mi vyhovovala, dnes ráno 64,9 kg, tak som celkom spokojná. Pred vianocami sa mi tam historiky ukázalo 63,9 ale po vianociach 66,5 kg :-D :-p Ale nevadí, treba si aj užiť, nedržať v hlave stále len chudnutie ;-) Začala som jesť už pečivo, celozrné, tak je to hneď lepšie, človek keď je zamestnaný a má kopec iných starostí, tak pečivko je úplne super voľba. Ešte som nezačala jesť prílohy (zemiaky, ryža, cestoviny) ,ale bielkovinové dni som si zaradila už len tak 1 - 2 dni v týždni, váha zatiaľ ide ako tak dole, tak jupiiii. vy sa ako držkáte????
Odpovedať
@zuzika_tr do rakúska:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj,no konecne......uz som si myslela ze si zmizla na veky,ja mam dnes 6-ty den utocnej,zuzi,lezia mi to hore krkom :-D :-D :-D :-D ale juli sa chystame na svk,tak nemozem ist jak vrece zemiakov,no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj stratena,ja mam tiez utocnu :-D ,no behat po snehu v botaskach.....neviem-neviem,aj mi tu mame sneh,a poviem ti pravdu ze mam z toho panicky strach,len maleho nesiem rano do skoli a sa bojim ze spadnem a to skola je hned oproti,ja ked vidim sneh tak ani vonku neidem ked netreba,este dobre ze to neni kazdy den
Odpovedať
Tak som sa dnes rano vazila a vaha stale stoji - len jedno kg dole po 8 dnoch. Tak som si povedala, ziaden skrob, ziaden syr, ziadne sojove mlieko... Moj dnesny jedalnicek: R: otrubova kasa z 1 PL otrub, biela kava D: biely jogurt O: Tuniakovo-vajickovy salat, chlieb z 1 PL otrub Ol: dve varene bielka, kuracia sunka Dulano V: pecene horne morcacie stehno na horcici a gyros koreni V2: jahodove mlieko A k tomu 3l tekutin a 40 min rychla chôdza. V sobotu idem na ples a ani sa mi nechce skusat tie saty, budem v nich ako panak v reklame na pneumatiky Michelin:-)
Odpovedať
@olovo80 ahoj, no mam sa celkom fajn...vcera som jedla toliare, cinu a vecer som si naliala mlieko a hodila syr rozpustit do mikrovlnky...dnes toliare a potom neviem co. Ale pila som trocha viac zato dnes len 1 kava...fuu to ti islo dost hore za 3 mesiace ale viem ako to je pred dovolenkou dam dole 5-6 kg a po dovolenke su nazad...takze to strasne rychlo vybehne...neboj das to dole. :-p Aj ked to clovek zacina po nejakej prestavke ma dost toho jedla este ani poriadne nezacal :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?