Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 ryby zboznujem,hlavne tie krabie tyčinky,ale neviem či sú vhodné lebo tie tiež obsahujú sacharidy,neni to čisté rybie mäsko.A za to vínko nemôžem,kamoska mala zlý deň,chcela niečo na nervy a bolo mi blbe aby u mňa som len jej naliala.Ja to fakt nepotrebujem.Zajtra máme oslavu,syncek má 7rokov,tak neviem ako sa vyhovoriť,že piť nebudem.Nechcem každému vysvetľovať,že držím dukana.Nechcem počúvať tie blbe pripomienky.
Odpovedať
@prezidentka ahoj. Lulian ti už odpovedala, ja som už na konci 3.F. Tam už môžeš cestoviny. Dukan odporúča zdravšiu variantu celozrnné. Musela som si zvykať na ich zvláštnu horkastú chuť. Ale ide to. Aspoň ich nezjem veľa. Dám si k ním pečienku na cibuľke, alebo light kečup a nastrúham syr. Príhoha k paprikášu alebo perkeltu, .....existuje veľa variant čo si k nim dáš. Striedam to s natural ryžou. Čert jak ďábel. Tú zas musíš variť vyše pol hodiny a chutí na kočku. Ale ja nie som fajnovka. Má to výhodu, že sa nenažeriem ale len v norme najem . Haha.
Odpovedať
@layte krabie tyčinky môžeš. neobmedzene. Zajtra si zarob biely strik a dolievaj stále minerálku. Potom nemusíš nič vysvetlovať. Hmm?
Odpovedať
@prezidentka očistim si ju, aby tam neboli tie horke casti, neviem ako sa to vola, zohrejem si teflonovu panvicu len tak trolilinku oleja vytreteho servitkou a najskor ich trosku zprudka osmahnem zomeliem trosku rasce, a prikryjem nech sa pomaly cela robi, po chvili ju odokrijem a necham stavu ktora z nej vytiekla odparit takze sa opeka akoby nasucho opat a potom uz ked si myslim ze je, este ju zakryjem a necham na platni... dojst :) mam varnu dosku tak na nej to teplo este je, ale dala som si trosku cibulky najskor trosku opiect a potom som davala tie pečienky... trosku osolim a je to...
Odpovedať
@11xena11 :-) minerálku nemám rada,tak si to zalejem vodou.A kašlem na to.Piť mi nechutí a zo zdvorilosti...tak to na to kašlem.
Odpovedať
Ked mám pravdu povedať aj sa do toho rakúska teším:-( aj ked mi bude chýbať rodina,ale tam je aspon väcsi výber potravín a BIO;-) :-D ...zartujem,nechce sa mi ísť.Od utorka sa ozvem až za dva týždne,dúfam,že sa pochvalim;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby miesto pierka odporucam aj dumbier light, ma presne tolko tuku co pierko a ked je v hypernove v akcii, tak stoji cca polovicu ako pierko v terne...aspon u nas...
Odpovedať
@cukrik580 písala som,ze sa na vabú nepostavim,no neodolala som teraz po tych dvoch dňoch a pohári vína 2 kila dole,Sranda a jak sa poznám ráno bude este viac dole.Super...normalne cítim jak sa "odvodnujem":-D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte vyborne :) ja 4 :D aj ja to nevydrzim rano sa nepozriet :-p to sa proste neda :) to je vsetko voda zatial, potom sa to spomali, ale pojde to...MUSIIIIII x-) x-) x-) drzim pasticky x-)
Odpovedať
@cukrik580 žiadna voda,žiadne že sa to spomali:-D ...chudneme a to je hlavne;-) sak myslime pozitivne.Jaj mňa to tak potešilo už zhruba roj som bilancovala medzi 58-56kg a nie a nie klesnúť.A teraz:-) ...super,zajtra ráno idem behať,aj keď tu kopa snehu,nevadi;-) .
Odpovedať
Dakujem vam za odpoved baby.. :-) tiez som sa silno "zažrala" do tejto diety a za 8 dni mam dole 2,40kg, tak ma to aj celkom motivuje, len ma strasili stale ze pozor na ladviny atd........ale ja pijem 1,5 - 2 litre denne...tak snad vsetk OK :-))) dakujem.
Odpovedať
dobry,, drzim dukanovu dietu este len treti den :) nemam skoro ziadne problemy,,, lenze mi moj priatel povedal, ze mi zapacha z ust. Citala som o tom aj v knihe,,,, pravidelne si umyvam zuby, pouzivam ustnu vodu a zuvacky tiez, ale stale to vraj citit.. co proti tomu robite???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby,kde ste?Konecne mam otruby,takze dnes je treti den utocnej fazy,dufam ze budem uspesna jak prvy krat ked som to robila
Odpovedať
Profilova fotka
@sulkahasi1987 ahoj,to je normalka,moj muz ma ide za to obesit a stale sa pyta ci som uz jedla,no mne pomahaju zuvacky,no zapach ide aj zo zaludka ale len vtedy ked zaludok neni dobre akoze "uzavrety",no citala som ze zapach z ust pri hocjakej diete je normalka,ze vraj je to reakcia pecene,tak neviem,nie som doktorka ale aj ja s tym mam problem,a kava s cigaretou je u mna vrazedna kombinacia,vtedy mam vojnu v puse ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 kde su nase "stare" baby??????
Odpovedať
@sulkahasi1987 aj ja mám dnes treti deň...dnes mi je o.k.len manžel mi včera v noci ked som sa k nemu pritulila povedal,ze si mám dať ponožky lebo mám moc ľadové nohy.Nezabudol dodať,že aj rukavice;-) no na zozratie je.Ale vážne aj teraz mám nohy a ruky ľadové.
Odpovedať
Profilova fotka
@sulkahasi1987 bohuzial nic, ale mne to preslo v druhej faze, ked uz sa prida aj zeleninka :)
Odpovedať
Fuj kočky začína mi byť poriadneeeee spatne.Raz mi je zima,raz horúco,potom ma obchádza triaška.Nič sa mi nechce a dnes musím ešte nachystat 2šaláty,misu a nejaky ten zakusok pre návštevu.Neviem kedy to chcem stihnúť,kto ma z toho gauca zdvihne a dokope do kuchyne;-) ...
Odpovedať
tak baby po 5 zeleninových dnoch moja vaha 68 kg od zajtra idem rýchlo na bielkoviny !chcem svojich 66 !!!
Odpovedať
ja som v tom treťom dni :) a zatiaľ sa mi nezdá, žeby som niečo schudla,, riadim sa podľa knihy, jem len povolené potraviny... :(
Odpovedať
@sulkahasi1987 To znamena, ze dieta je ucinna...inak aj ja to citim ale len pri cisto B dnoch...pouzivam zuvacky, ktore mi pomahaju aj proti hladu ... heslo pri tejto diete: bez zuvacky ani na krok... :-D Inak raz som citala o tomto clanok a mal nadpis ze: SMRDIS DUKANOM :-D :-D :-D Vystizne...
Odpovedať
@olovo80 no mám taký dojem, že to už zavesili na vešiak. Alebo sa nám už vymodelovali na modelky.
Odpovedať
@layte tie stavy ťa prejdú. Bráni sa ti celé telo. To je obranný mechanizmus. On si zvykne a zasa budeš OK.
Odpovedať
@sulkahasi1987 to sú tie bielkoviny. Ten zápach v druhej fáze zmizne.
Odpovedať
@cukrik580 už som o tom Ďumbieri počula ale ešte som ho nikde nevidela. U nás hypernova nie je.
Odpovedať
Ahojte baby :-) hlási sa ''stará'' dukanka, nezavesila som to ma kliniec :-) dokonca od pondelka zacinam zase s jillien ...citam vás stále, len sa mi nechce uz pisat :-/
Odpovedať
ahoj, i já vás zdravím.jen, jak se teď furt učím, tak dost hřeším, tak nejsem dobrým příkladem.. Váha se drží (ze dvou vyžraných vánočních kil mám jedno dole, takže mám teď 64).. Dnes jsem si byla koupit něějaké věci, tak je super, že můžu zas nosit mikiny S, kalhoty jsem si koupila č. 27.. Je to fajn.To už jsem na sobě přes 6 let neměla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no to moze byt,po dlhsom case som naspat a same no ve baby su to,hladam tie stare a neviem ich najst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj moja,ako?drzis stale dukan?Ja mam dnes 4 den utocnej,som hladna jak svina,no nevzdavam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj,no konecne........udrzala si vahu?.....naposledy co som ta citala"videla"tak si mala hadam 62,jak si na tom teraz?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?