Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, chcem si objednat cestoviny shirataki. Nemate nejaky e-shop, kde maju dobre ceny? Mala som rezance aj penne a osvedcili sa mi hlavne v BD, ked si nemozem dat ako prilohu zeleninku.
Odpovedať
čaute baby, ja som tu zas po asi pol roku. minulý rok moj priatel vdaka dukanke schudol za dva mesiace 13 kíl...potom už ju nedržal, ale kedže nadobudol lepšie stravovacie návyky už ich nikdy spať nepribral. Ja som tučko bombička furt, pretože ja neivem držať dietu...večer mam žravku a tak to potom vyzerá. Ale teraz som sa znova rozhodlala že to musím zvládnuť...tak hurá do boja... meriam 170cm a vážim v dnešné ráno presne 67kil... na ranajky som dala dukan chleba s cottage cheesom obed bude pečený pstruh olovrant activia večere pečene kuracie kridla..
Odpovedať
@prezidentka rada ťa tu zasa vidím, aj keď ty si tu asi zasa nerada. :)) Pri tvojich mierach si tučko bombička? e e Drahá moja tie tvoje krídelká sa mi moc nepáčia. Samá koža. Čo ty na to? Také prsíčka by ti nestačili ? :)) Večer tie kože už asi nespáliš kurátko naše !!!!
Odpovedať
Ahojte, zdravím všetky. Moje dnešné menu: R - cereálie+mlieko D- jablko O - guláš z diviny, chlieb OL- otrubová kaša V- údenáč, chlieb V poslednom čase som si zvykla tie otruby len tak zapiť vodou. Kaša mi už pomaly začína liezť ušami von.
Odpovedať
@rebeca2 dve polievkové lyžice.
Odpovedať
@11xena11 ahoj, no nerada sa tu zas vidím :-) a ja som sa tak tešila na tie krídelka...ach jo...tak nič..:-) čo ty si dávaš na večeru? otruby, rybu aj jogurt som už mala...a prsia je moja najneoblubenejšia čast kurata pretože sú taaak suchééé.
Odpovedať
zdravím kočeny, ja mám dnes chuť na sladkééééééé :-D :-D :-D Konečne som kúpila Bolero, sypem si to do tvarohu a je to celkom v pohode. Určite moje chute majú na svedomí "moje dni", ešte dnes vydržať, zajtra už bude lepšie ... :-) :-) :-)
Odpovedať
Cavte kocky, od zajtra idem nato - poctivo. Doteraz trvali moje vianoce...priznavam sa :-S Ale dam si 3 BD a pojde to dolu...a vy ako sa mate? dlho som tu nebola tak nemam prehlad...
Odpovedať
@prezidentka čo na večeru? Dnes som mala na pláne údenáča, ale zistila som , že mám v chladničke zajačie pečienky. Takže som ich udusila na cibuľke, paprika, korenie, majorán a super papena.+chlieb Ak sú pre teba prsíčka suché, sprav si z nich paprikáš alebo perkelt(nakrájaj si ich pekne na slížiky)-ako prílohu si daj knedlu, alebo čína so zeleninou. Takto si to suché mäso celkom obľúbiš. Ja si ich zvyknem robiť aj s gyros korením + langoš + cesnakový drésing.-toto je totál sýte. Večeriavam ešte cotagge, a vždy keď potrebujem doplniť to moje črevo , dolejem ho acidkom. Z rýb jem už len udenáče a kyslé ryby, iné už nemôžem ani cítiť.
Odpovedať
@olovo80 Cavko, tak ako ti to ide? Vydrzala si ten ocistny den? Ja nad nim rozmyslam dnes - uvidime ci mi to vydrzi az do vecera :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka Tučko bombička? :-D Tak to ja sa potom môžem ísť zakopať s takou istou váhou ako máš Ty, na mojich 158 cm. :-p (A to som za tú váhu rada, keďže pred pól rokom, než som začala DD, som mala 87 kíl :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, smiem sa pridat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cukrik580 ani sa nepýtaj a rovno poď na to :-D :-D :-D vitaj v klube pozitívne naladených kočiek, ktoré tu zhodili už veľa, veľa kilečiek. To by ma fakt zaujímalo, koľko kíl sme dali dolu spoločne - všetky.
Odpovedať
@pidanka_ ahoj, tak ty už máš vdaka dukanke aj výsledky..to ja povedať nemôžem...ale ako tučko bombička sa fakt cítim :-/ snad sa to čoskoro zlepší @11xena11 no tie tvoje rady na jedlo znejú super a udenáče normálne také z lídla čo sú v kelimku alebo hocijaké?
Odpovedať
Ahojte,privitate ma medzi seba?Čítala som vela o dukanovej diete,ale jedalnicky sa dost lisi.Napr.v prvej faze je tuniakovy šalát.To ako si ho mám pripravit bez zeleninky?
Odpovedať
@layte Napr. tuniak, cibula, varene vajicko na kocky :-) A jedalnicek si urob svoj z povolenych potravin.
Odpovedať
Na večeru som si vytiahla z mraziaka kralika. Vzdy som ho robila spikovaneho slaninou:-) tak neviem, ked ho len tak upeciem, ci to nebude suche. Nemate vyskusany nejaky recept? Napadlo ma potriet ho jogurtom s cesnakom, ale neviem...
Odpovedať
@layte A este ma napadlo, ze k salatu si mozes dat tofu placky (vajicko alebo len bielko a nastruhane udene tofu - upiect na olejom poprskanej a servitkom vytrenej panvicke). Robievam ich, ked som uz otruby zjedla v kasi alebo v chlebe na ranajky.
Odpovedať
Luliana...dakujem.Zacinam rozmýšľať,ze je moc tazke to dodrziavat.Dať si rano biely jogurt ked mi je z neho zle je tazke.Asi je lepsie zjest rano ovocny jogurtik,obed trocha zeleninky s bielkovinami a veceru nejaky ten bielkovinovy drink.Asi je to hlupost,ale co uz.Ja som pred dvomi rokmi schudla na 46kg,teraz pri vyske 158cm mam 56kg.Pre mňa je to uz moc.Nejem vela a tak som pribrala.Moze to byt a urcite to je aj z obcasneho pohara vinka.
Odpovedať
Lulian....mas pozitivne vysledky s dukanovou dietou?Nejake to kilecko odislo;-) .
Odpovedať
@lulian. A za ten recept na tuniakovi salatik ďakujem.Určite vyskusam:-)
Odpovedať
@prezidentka môžeš hociaké údenáče. Mne chutia ala Lidl. Určite majú lepšiu chuť ako tie z Tesca.
Odpovedať
@lulian ahoj. My sme na zajacoch odchovaní. Normálne ho tiež robievam na slaninke, ale nie pre mňa. Teraz ho len tak uvarím. Máš aj vývar aj mäso, ktoré nie je suché. A potom je tu perkelt alebo paprikáš. To tiež nie je suché. Takže takto ho robím ja. Alebo ho uvareného pomel a sprav si fašírky.
Odpovedať
@layte do bieleho jogurtu si môžeš dať napr. škoricu, nízkotučné kakao, alebo ak ho chceš ovocný, prisyp si tam Bolero(to môžeme). Inak ovocie až v 3.F. Nízkotučný ovocný jogurt vraj už v 2.F, ale ja som si počkala až do 3.F. Predsa fruktóza je fruktóza.
Odpovedať
Dnešné menu: raňajky a desiata klasika ako vždy O - kapustový prívarok, fašírka, chlieb OL- otrubová kaša V- celozrnné špagety, zajačia pečienka na cibuľke ( dnes mám škrobový deň)
Odpovedať
@layte z bieleho vínka vraj spaluje. Horšie sú rôzne likéry a drinky. Kvantum cukru.
Odpovedať
@11xena11 dakujem,dobry nápad.A schudla si uz niecomne neni problem sa zatat a vydržať,len nechcem niečo robiť zle;-) ..Chcem zhodit 8-10 kíl.Niekedy som s tym nemala problém,jedla som dva mesiace máličko a kilá boli fuč.Teraz ma čosi brzdí,asi stres;-)
Odpovedať
@11xena11 neni pravda,ja mala stresove obdobie,tak som to riešila tým vinkom a dopracovala som sa k tej váhe.Naliala som sa vodou,nič viac.Stres už odišiel,týmpádom aj vínko...začínam sa pomaly odvodnovat:-P ..aspoň si to nahovaram...Musím schudnúť jak kedysi;-)
Odpovedať
@layte ked tak teraz premýšľam dosť som vtedy poľavila aj v jedle.Jedla som všetko aj ked v mansich množstvách.Keď som vtedy tak schudla,tak som nejedla žiaden chlieb....len tak som občas cez deň niečo zobla.Ale tá dukanka;-) sa mi páči.Nemôžem existovať,že nebudem nič jesť,vlastne len zobkat.Občas mám pocit,že sama neviem čo chcem;-) chichi
Odpovedať
@layte ja idem od 1.2.do 4.F .Schudla som viac ako som dúfala. 16kg. Musíš ešte vedieť, že dukanka nie je o zobkaní. Musíš jesť. A stále. Nesmieš pociťovať hlad, lebo vtedy si začína telo ukladať zásoby. Základ je nakúpiť si povolené potraviny a jesť len tie. A hlavne poctivo si ísť za svojim. Ak od začiatku začneš s prehreškami, nemá to význam. Musíš to chcieť VEĹMI !!! Nikdy som nemala takú pevnú vôľu ako teraz. Vyplatilo sa, a aj vďaka týmto úžasným kočkám z fóra. Odporúčala by som ti prečítať si toto fórum postupne od začiatku. Keď prídeš po stránku 417 budeš profesionálka. Garantujem !!! :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?