Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe treba počkať, baby ťa pridajú ,ked budú na nete a ak nechceš nemusí nikam prispievať,ale samozrejme môžeš,my sme tam už tak spoznali,že sa už riešia aj iné témy ako dukan..ale ved uvidíš. ;-)
Odpovedať
@satanka1 ale keď nie som registrovaná, musím sa zaregistrovať. Že? Ja som sa z FB asi 2roky dozadu odhlásila. kvôli súkromiu. už ma to až obťažovalo. @melbe moja my máme všetky orechy zakázané kvôli tukom(okrem iného aj soli). Viem, že orechy náš organizmus potrebuje, preto denne do seba tlačím vitamíny a minerály, vápnik, horčík,zinok. bez toho by som už asi bola plešatá, pupáková a neviem ešte aká(bez nechtov, haha). Počkaj si na hody a potom chrúm. Vidíš, to ma ešte nenapadlo.
Odpovedať
@11xena11 tak myslim ze ta hrst pisatci z ktorych bola kazda druha prazdna :D ma nezabije ale asi moju vahu hej :D dobre ved uz teda bez porusenia idem tvrdo na to :D aj na vianoce musim vydrzat lebo budem celej rodine na smiech lebo ked som zacala drzat vsetci sa len pousmiali ze to nedas to nevydrzis to je blbost ty nemas pevnu volu tak nemozem ani na vianoce zhresit nech im len pekne ukazem aku pevnu volu mam :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe budem na teba myslieť a držať ti palce!!!!!! :-)
Odpovedať
@zuzana018 dakujem si zlata :)
Odpovedať
@melbe ja som tiež musela všetkým dokázať, že mám pevnú vôlu. Nikdy som ju nemala, preto mi nikto neveril, že to zvládnem. Preto som tu s vami, lebo doma ma nikto nepodporil, a okoliu som bola na smiech(to tým kamarátkam s veľkým K).
Odpovedať
@satanka1 si zlatá.Ďakujem ti, idem hneď nato!!!
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem se též přidala na ten Face.. No, zítra mám bílkovinový čtvrtek, tak už mám doplněné zásoby v ledničce ;-) Hezký večer! Já se jdu učit..
Odpovedať
@evicka333 ja som si na zajtrajší bielkovinový štvrtok tiež bola dnes nakúpiť.Mám všetko, ale zabudla som na acidko. Pre mňa dôležité. To je moje dosycovadlo. Účinné!! Tresku klasika som nemala už 9mesiacov. Myslíš, že ju môžeme sem-tam?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky - tak asi vaceré sa dnes potrápite s bielkovinovým štvrtkom, však? ja som si dala pondelky, že po víkende trochu teror :-p :-p :-p Dnes máme vianočný večierok v takom super hotely, výborne tam varia, tak som zvedavá, čo dobré si dám - asi asi bude vraj hovädzia panenka x-) x-) Zhreším čiernym pivom, ktoré tam sami varia :-p a kočeny - dnes rovných 64,00 kg som šťastná ako blška, ja som už ani nedúfala, že sa k tomu prepracujem :-)
Odpovedať
@zuzana018 gratulujemmmm si uzasnaaa krasne ti isla dolu uzi si ten pocit ze si chuda chod do obchodu a kup si nieco pekne na seba odhod tie velke saty a nasat nieco vypasovane nech kazdy vidi aj dnes vecer ako krasne si schudla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe jej, si zlatá, ďakujem. Fakt ma to potešilo, lebo aj hreším, a prešla som do medzifázy 2-3, lebo už som veľmi dlho stagnovala, žiadný efekt to nemalo, teda demotivácia veľká preveľká :-| Ale tieto dni to krásne kleslo, veď posúď - po dlhom čase v sobotu ráno 64,4 - poobede sme mali susedovskú predvianočnú párty, kde som vypila cca 3 poháre vareného vína, zjedla kus bábovky, potom som to zabila hranolkami s kečupom, no a na obed takmer celú pizzu :-p V nedeľu to trochu podskočilo hore,vravím si, fajn, také zlé to nie je, zato v pondelok ráno rovných 66 kg, skoro som váhu vyhodila von oknom. A dnes 64 kg - aj preto taká radosť. Na večierok idem v nohaviciach, a v blúzke, nie som šatový typ, i keď sa mi to moc páči..ale aj tak sa mi pokaziličižmy na opätku a nové som si ešte nestihla kúpiť, takže ku šatám by som si nemala čo obuť :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 nevadi aj bluzka a gate su fajn :) uplne poznam ten pocit s vyhodenim vahy :D fiha a s tym jedlom si si dopriala tusim by som mala aj ja vyskusat ci sa to dako nerozhybe :D ja som mala vcera tiez dva pohare vina takze tiez som zhresila to ja idem vzdy na vianocne trhy alebo s kamoskou si sadnut a potom no nedaj si :D zato dnes davam prisny bielko den a uvidime co povie vaha zajtra :D
Odpovedať
@zuzana018 ty si vydata ci zadana ? soms a chcela spytat ze co na tu velku premenu hovori partner sak ten to musi citit najviac aj pohlady muzov zmena tvarov a tak :D neziarli?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe som vydatá už 12 rokov, a nejakých 18 rokov sme spolu ako pár (začali sme spolu chodiť, keď sme mali 17 rokov x-) ) máme spolu dve dievčatá, 5 a 10 r. ;-) Je spokojný, on si už dlhšie prial, aby som začala so sebou niečo robiť, ale vždy videl, ako začnem a vzápäti stroskotám...dukanka je zatiaľ jediné, čo mi pomohlo. A myslím, že tie chváli mu na jednej strane lichotia, ale na strane druhej, keďže robím s chlapmi (12 v kancli) a zvyšok firmy cca 80% mužov, tak mu to asi príjemné moc nie je...ale sú tu odo mňa oveľa chudšie baby, tak ja to neriešim, či žiarli alebo nie ;-)
Odpovedať
@zuzana018 fiha taky dlhy cas uz ste spolu tak to je krasne ze to tolko vydrzalo aj deticky mas uz velke teda mamina uz dosiel konecne cas mysliet aj sama na seba ze ? iha to je ale dobre ze si muzskom kolektive to tam potom asi nemate moc intrig ci ? a muzik ma miernu neistotu to je len dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 tak dufam ze v tejto vahovej kategorii sa uz konecne ocitnem v lete. Este mam co robit! este nejakych minus 14 kg (a po vianociach mozno aj viac) si pre mna velka inspiracia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Zuzanka povedzte mi ako ste schudla ked ja pozrem vzorovy jedalny listok dukana tak su tam take veci co ja nemma sancu kupit u nas v obchode.. mozte mi napisat vas recept na prvu fazu - utocnu.. pokial sa nenahnevate :-) DO SVADBY MUSIM DAT DOLE 8 KILO.. DAKUJEM ESTE RAZ
Odpovedať
@zuzana018 Zuzik aspoň si môžeš do sýta užiť ten večierok. Dopraj si za odmenu trocha maškrty. Si šikulka.
Odpovedať
Baby moje nech už je zajtra. R-polovicu kelimku cotagge, káva,čaj D-voda,voda,voda O- druhá polovica cotagge, káva Ol-treska, dukan toust, čaj, voda, voda.....(tú tresku som asi nemala, nezvládla som to) V - toust, praženica so šunkou Do 15 hod som kmitala, takže hlad veľký nebol. Horšie to bude teraz do večera. Idem ešte spraviť grilašky, to ma trocha zabaví, nanosila som drevo do krbu, musím si hladať nejakú činnosť, lebo len tak zvládnem tento nekonečný B štvrtok. Uff!!!
Odpovedať
@miska1251 ahoj.Pomôžem Zuzke, asi už je na večierku. Pozri si na dukanstránke povolené potraviny, je ich cez 100. A kombinuj si ich hákom - bákom ako chceš. Podľa chuti. Nezabudni na mäso a ryby, tie sú dôležité. Keď budeš kombinovať, nezabudni na to, že mliečnych výrobkov by si mala denne do 1kg. A pi aspoň 2L vody denne. Zaujíma ťa ešte niečo konkrétne?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 No vieš ja som pozerala povolene potraviny len ja viem povedat ze potom sa prezeriem.. lebo ja zjem tolko toho
Odpovedať
@11xena11 tak jsem zjistila, že si člověk na to jezení samotných bílkovin nějak rychle odvykne (jsem skoro denně pak v druhé fázi měla BZ dny) no, tak už jsem se těšila, až ten čtvrtek zaspím :-) :-D ale zvládla jsem to bez přehřešků a dala dolů půl kila :-) takže jsem druhý den měla 62,9 kg, dneska 63,1kg.. Cíl byl 65kg, tak jsem ráda, že mám na vánoce takovou rezervu :-D (a snad bude stačit :-))) A tresku určitě můžeme, ne? myslela jsem, že ryby klidně.. Holky, přeji vám všem krásně prožitý Štědrý den!! A nestresujte se s přehřeškama, třeba se pak o to víc metabolismus nastartuje a půjde to pak s BD dny rychleji dolů ;-) (jen vy, co jste teď začly, doporučila bych to vydržet, ono to jde ze začátku fakt krásně dolů, tak je to škoda zbrzdit hřešením ;-) - to je jen můj názor, svět se samozřejmě nezboří..já jsem se ze začátku snažila nehřešit a myslím, že se to vyplatilo! Tak pevnou vůli holky ;;-)) Já budu mít normální br. salát a švagrová donese i dukanovský z cukety, dám si i smažené ;-) a cukroví.. Snad váha nepůjde moc nahoru.. Jo, ale všimla jsem si, že normálně teď po té druhé fázi sním rozhodně méně jídla, malé porce oproti tomu, co bylo před dietou, tak jsem ráda.. Zatím papa
Odpovedať
Dukanečky moje, Ja Vám želám krásne a pokojné Vianoce!!!!!!!!! Vôbec sa netrápte nad prehreškami, sú Vianoceeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Ahojte. Takže po dvoch dňoch sústavného prežierania sa , som sa odvážila postaviť sa na váhu. Povedala som si najskôr, že to skúsim tak o týždeň, keď sa dostanem trocha do normálu , ale nevydržala som to. Takže drahé moje, je to o kilo viac. 62kg. Ale keď zoberiem do úvahy všetko to, čo som zjedla(alebo doslova zožrala), a to, že som pred menzesom(čo mám vždy o kilo viac), tak som spokojná. Verím , že po týždni po menzese budem tam, kde som aj bola. Takže konštatujem, že osobne mne tie sviatky neublížili, a nemala som ani milimeter pohybu.hahaha. Už sa teším ako sa tu zasa všetky stretneme. Som zvedavá ako ste dopadli vy. papá
Odpovedať
@11xena11 si dobrá!!!! Ja sa vážiť budem ozaj asi o týždeň :-D :-D :-D Mňa dokonca tak skolila chrípka, že už druhý deň ležím totálne death :-( Zajtra bežím do lekárne a vitamíny a minerály budem pojedať asi v tonách :-D Veď ja som nebola chorá minimálne 10 rokov. Aj pri dukanke som stále chrumkala dáke doplnky, ale zrejme je to málo. Citrónový čaj už pijem na hektolitre a istím to Paralenom. Do vyzdravenia :-) :-) :-)
Odpovedať
@pinetka26 želám ti skoré uzdravenie. Dnes sa trápim nad bielkovinovým štvrtkom. Neviem čo to malo ráno znamenať, ale asi sa telo bránilo(už asi vie kedy je štvrtok), išla som k zemi.Neviem či tlak, alebo nevyspatosť, netuším. Skončila som s vyvesenými nohami. Našťastie to nikto nevidel, všetci spali. Bola to len chvíločka. Už som v pohode. Práve som dojedla kyslé ryby. Dnes žiadna vára. Studený odchov.
Odpovedať
@11xena11 no pekne, tak ja som už dnes celkom fit, ale tlak mávam veľmi nízky. Myslím, že to bude obmedzením soli. Nemerala si si tlak? Ja tiež dnes bielkovinujem a chystám sa aj zajtra, lebo nechcem vidieť vysoké číslo na váhe. V sobotu ráno sa odvážim. Kamoška mi poradila vitamíny a doplnky pre seniorov, vraj sú najviac nadopované a ona robí vrcholový šport, má to odskúšané. Včera a dnes som pochrúmala všetko Céčko, čo som doma našla, plus imunitné posilňovače a má to záber. Daj aj ty telu dáke doplnky, a snáď aj trocha soli, alebo viac kávy? :-D
Odpovedať
ahojte babeny, som tu dlho nebola, pretoze ma sviatky max vytazili.. ;-) dakujem za gratulacie k mojim zhodenym kileckam, aj ja som za ne rada, nohavice mam volne, brucho mensie, ale este ma caka dlha cesta... momentalne som sa zastavila na tej istej vahe, pretoze som si dopriala trosku sladkeho a nepijem tolko vody, tak som sklamana zo seba a musela som sa sem prist trosku naladit na dietkovu vlnu a naladu, nech sa dam opat do formy... :-)
Odpovedať
Ahojte. Sledujem, že ste sa kočky ešte po sviatkoch nedostali do normálu. Zíva to tu prázdnotou. Dnešné menu: R - cereálie,mlieko, káva, čaj D - mandarinka O - kurací kebab s udusenou zeleninou v langoši Ol- chlieb, light perla, rajčina, vajíčko na tvrdo V - asi ovsenná kaša( asi budem musieť vymyslieť čo z otrúb, prestáva ma tá kaša baviť) Dnes som vypila asi 5 káv. Návštevy si u nás podávajú kľučku. Celý deň sa u nás varí víno. Odolala som. Ani kvapka!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?