Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny, ahojky idem sa pochváliť, dnes váha normálne že 64,4 kg :-D a to som tu pár dni dozadu plakala, že sa na 65 asi nikdy nedostanem - fakt som medzi 65,3 do 66 chodila asi mesiac...alebo hádam to bolo aj viac ako mesiac :-p a zrazu šup, ako pekne dole...a to som mala aj hranolky, aj pizzu, aj lasagne :-p Tým nechcem povedať, že máte hrešiť tak ako ja, ale ono ten organizumus a trávenie asi treba z času na čas vyšokovovať a tým znova nakkopnúť už asi lenivejšie trávenie.
Odpovedať
@zuzana018 no ako si uz citala asi ja mam ten isty problem ked mi klesne vaha ma to vzdy strasne potesi a ked zasa vystupi ma to uplne demotivuje lebo skutocne s jedlom som za dva a pol mesiaca este neporusila ked tak alkohol vinko ale inak nie no nic ja este pevne zotrvam len sa bojim lebo idu vianoce snad nebudem rusit a vazne by som bola stastna keby mam konecne tych 65 kg a ide to este dalej :)ty mas aky ciel ?a prepacte baby ze vam tu takto vyfnukavam a nepisem povzbudive veci aby som motivovala baby ale raz si hore raz dole ...
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe u mňa to fakt veľmi dlho stagnovala, to som prešla do takej medzifázy - ani druhá ani tretia fáza, lebo už som mala normálne depku z tých bielkovynový dní každý druhý deň, a vtedy som viac nejedla ako jedla a možno aj to bolo zlé - tak som si spravila vlastnú medzifázu, a som takto spokojnejšia, kľudnejšia a nehladujem. Fakt neviem, či preto sa váha konečne pohla, ale fakt som mala pocit, akoby som priberala, do bokov a do brucha, tak som si tak pomyslela, že z toho, že málo jem si telo začalo robiť zásoby a ukladať tuky na horšie časy - fakt neviem či netrepem somariny, ale proste som to tak začala cítiť, že môjmu telu to prestalo vyhovovať a začalo mu to doslova vadiť. A možno aj tá demotivácia, že tak málo jem a váha nie a nie klesnúť. Tak som si povedala, kašlem na to, zdravie a psychika mi je prednejšia. Možno niečo ako pri otehotnení - keď žena doslova tlačí na pílu, tak sa jej nedarí a 2 pásiky nie a nie prísť...a keď si kývne rukou,že asi to tak má byť, tak to vytúžené príde. Píšem z vlastnej skúsenosti pri druhom bábu ;-) tak hlavu hore, neberme to kočky tak vážne, možno to "tlačenie na pílu" nám nerobí dobre :-)
Odpovedať
@zuzana018 to s tym nejedenim neni blbost ale fakt ja som si tiez na sebe vsimla ze ked nejem priberam ale ja jem a casto a aj s tym babom mas pravdu je to skutocne tak :) tak ty uz ides do 3F. ci este nie ?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe vieš čo? ja som začínala na 80 kg, a keď mám byť úprimná, neverila som sama sebe,že to zvládnem a vydržím, vždy som ľahko pribrala a potom schudnúť nie a nie, tak som mala vážne pochybnosti. Môj prví cieľ bol 70 kg...keď to celkom pekne klesalo, tak som si povedala, že ak dám na 65 kg, budem šťastná ako blcha, a snažila som sa ísť na 65kg, teraz som to dosiahla (s DD som začala 7.6.), takže ťahám 7 mesiac (príde mi to veeeeľmi dlho, najmä keď si spomeniem, že môj svokor dal dole 20 kg za 9 týždňov, ja to nedám ani za 9 mesiacov :-S ). No, a teraz, síce som so sebou spokojná, ale myslím si, že ešte je čo dať dole, tak teraz mám cieľ 62 kg - ale ak sa nepodarí, nevadí. ;-) A ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 perfektný výsledok aj tak...ja už 2 mesiace stojím s váhou ..tiež mám takú medzifázu a na milion % je toto jediný spôsob stravovania,kt.na mňa platí.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 baby na FB je skupina dukanky..pridajte sa...je tam aj kopec receptov aj na vianočné koláče,kopec fotiek s úspechmi v chudnutí a každopádne kopec dobrých ľudí,ktorí vždy s úsmevom poradia.
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 a tvoje výsledky?
Odpovedať
Profilova fotka
od mája do septembra -10kg ,ale odvtedy nič :-(...snád to rozbehnem po novom roku,prestala som striedať BD a BZ..asi kvôli tomu stojím
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 a keď si prestala striedať, tak si to nahradila ako??? a 10 kg je tiež super! ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Gratulujem :-p Takze uz nastupujes do 3 f ? Radujem sa aj za teba...ja mam 2 den B, dnes na obed zase kura :-D sa smejem ze mi uz kridla narastu. Cez vianoce ides dietovat ci papat normalne? A OLOVO co strajkuje zase?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no práveže nijako...v tom to bude...nedávam pozor,kedy jem zeleninu a kedy nie...tak ako príde
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 fuu tak to si ma rtiadne povzbudila si uzasna ako aj xena ja vas baby tak obdivujem to neoceni nikto tu snahu len ten kto to naozaj drzi a vie co to je fu ze 7 mesiacov no ja to drzim uz druhykrat prvy raz som to drzala tri tyzdne potom prisli vianoce a prestala som dala som dole hned 5 kg ale asi aj viac lebo som vazila 64 a sla som asi z takej vahy ako teraz no nie som si ista celkom potom som to obratom hned pribrala s5 ale do mesiaca zacala som druhykrat teraz 8.10 a do dnes som dala dole myslela som ze 7 ale len 5 kg kedze zas mam 68 idem z vahy 73 a moj ciel je 58 v maji idem na svadbu a chcem si konecne kupit take saty ake sa mi pacia a nie len take ake zozeniem to bude moja odmena za mesiace driny ked na seba obleciem tie krasne saty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe úplne s tebou súhlasim - ja som bola na svadbe v septembri a už vtedy to bolo oveľa lepšie pri kupovaní šiat :-D cítim sa oveľa lepšie, oveľa zvodnejšie, a veľa ľudí ma už chváli, tak je to super pocit. Ja osobne oceňujem fakt, že mi odišlo z pŕs cca 14 cm, a zmizla dvojitá brada..toto som fakt že rada. A super mi pomáha aj toto fórum...vždy, keď sa demotivujem,tak sem prídem hľadať nové podnety, a keď kočky píšete, ako sa vám darí, tak si vždy poviem, do pekla, toto musím zvládnuť predsa aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 tak ja jem zeleninu tiež každý deň, teda dala som si bielkovinové pondelky :-))) dúfam, že 1 deň bude stačiť aby som nenabrala späť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 na udržanie určite... :-)ja by som ešte do leta chcel DAť DOLU 5 KG..TO NIE JE NEJAKá KATASTROFA,ALE PRáVE TIE POSLEDNé KILá IDú NAJHORšIE DOLU.uvidíme,držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 som si istá, že do leta to dáš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 :-)...tak stále lepšie ako ked osm potrebovala dať dolu 20.( pred DD som schudla 7 a počas DD ešte 10)
Odpovedať
@zuzana018 veru to je dovood preco sem aj ja pisem aj ked s ami dari aj ked s ami nedari :D tych 14 cm z prs by si mi mohla poslat :D mne by sa docela zislli :D ale ja by som ti kludne odovzdala tych 14 z brucha :D
Odpovedať
@zuzana018 a nemas dake fotecky pred chudnutim a po akoze teraz so sucastonou vahou su super tie foto aj pri evicke ked to clvoek hentak vidi
Odpovedať
@melbe ahoj. no je mi to ľúto, že si momentálne tak trocha demotivovaná. Veš, čo si myslím? To bude to, že si v tom už druhý krát. Čo čítavam baby, ktoré nabehli na diétu druhý krát, majú problém, že neskutočne dlho stagnujú, behá im to, robí si to čo chce. Alebo nedávaš si viac čerstvej zeleniny? Tá ťa vodou doslova zaplaví. Ja zeleninu viac dusím ako prílohu. Napr. prívarky, polievky, dusená kapusta. V podstate čerstvú zjem mrkvu, čínsku kapustu a rajčiny. Nemám takú možnosť prísť denne k čerstvej zelenine. Ješ dosť? Neukladá si to telo? Piješ aspoň 2L? To je na porazenie, keď to berieš poctivo a hup ho o 2kg viac. Ja našťastie tak maximálne stagnujem, ešte sa mi to nestalo. Ale v podstate ja už len udržiavam, nechudnem. Asi ma to čaká v 4.F.
Odpovedať
@zuzana018 ahoj.Ten jeden deň ti skutočne stačí. Aj keď náhodou kilečko lieta hore-dole, ten bielkovinový deň to vráti pekne späť.Ja mám dnes hody. Dala som si to nápočne, lebo zajtra mi to bielkovinový štvrtok(ja som si dala štvrtok)vyrieši. Potom som kľudná do ďalších hodov cez víkend.Haha.
Odpovedať
@satanka1 prosím ťa na Face sa musím aj prihlásiť? Asi nemôžem byť len taký pozorovateľ a len tak si čítať?! Hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
11xena11 je to uzamknutá skupina,len si tú stránku pridaj a nemusíš tam nič písať,,,kludne len čítaj,,,je tam viac ako 580 báb a píše možno 5%
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 je to uzamknutá skupina,len si tú stránku pridaj a nemusíš tam nič písať,,,kludne len čítaj,,,je tam viac ako 580 báb a píše možno 5%
Odpovedať
@11xena11 no na porazenie to teda je a riadne som povedala ze sa nebudem uz vazit ze kaslem na to ze do aprila budem na diete a potom ale to nevydrzim kazdy den hupnem na vahu a potom ma ide roztrhat od zlosti :D jem zeleninu vatsinou mrazenu a varenu alebo dusenu cerstvu nie ale rozmyslala som aj ci to nemoze byt predsa len som trochu zhresila a zjedla par pistacii ze by to bola ta sol ale to nemoze byt za hrst pistacii dve kila vody ze yb som drzala no uvidime teraz som si uvarila polievku nakoniec tak dam dva dni zeleninove a dva bielkovinove auvidime :D ci sa to na tej 66 neustali :D
Odpovedať
@11xena11 to s tym fb aj mna zaujimalo lebo nechcem aby kazdy vedel ze to drzim :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe kludne sa pridajte...je to uzamknuté ,takže nikto z vašich "normálnych " priateľov nebude nič čítať
Odpovedať
@satanka1 a ktora to je stranka tam co je taky losos ? alebo tam kde je tvar tej zeny co prva preloziza dukana na svk ?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe daj si hore do vyhľadávača na FB slovo dukanky..je to skupina a v nej niečo vyše 580 členov..nemáš sa kde pomýliť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?