Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som robila francuzke zemiaky a tak mi tu rozvoniavali ach :-p by som zjedla cely pekac asi :-o alee niic baby odolala som a v pondelok sa aj odvazim tak som zvedava .. este som od utorka nemala ani jeden prehresok ;-)
Odpovedať
@paulina1406 Pauli tak to je parada, moc ti drzim palce...ja som sa uz vazila..musim sa priznat :-p uz mam dole 4kg...parada...a dnes som skusala aj varit a teraz dopekam chlebik...a tiez som nemala prehresok...:)) cvicis pri tom ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzizi nie moja necvicim az ked schudnem potom zacnem cvicit :-D ale sakra som sa dopustila prehresku :-D som bola na vianocny punc :-D :-p alee som aspon nic nepapala tam :-N
Odpovedať
@paulina1406 tak to je dobre, ked prehresok, tak aspon minimalny...ja by som tam asi nevydrzala vsetky tie vone a mnamky...:)) ale ja mam teraz aspon dobru motivaciu odolavat...ty si sa este nevazila? ved si sa mala vcera vazit..:D
Odpovedať
Profilova fotka
nee mojaa az v pondelok :) este mam svoje dnii troskuu :-D ale vies jak my bolo tazko ked kamosi okolo mna pucili a ja jak trubka sa tvarim ze nemam hlad a ritom by som zjedla aj stanok s predavacom :-D 8-)
Odpovedať
@paulina1406 :-D hihi si viem zivo predstavit..tazko sa odolava...ja som teraz doma a vsetci len pchaju sladkosti, pernicky, mnamky, a tak... ;-) uz sa celkom aj tesim do 2.F na polievky, trosku zeleninky...ako dlho budes vlastne v 1.F Pauli??
Odpovedať
Profilova fotka
saak aj ja :-D ta zeleninka bude pre nas vykupenie :-D polievocky mi straasne chybaju.. no 10 dni by som chcela takze este do stvrtka... co ty moja??
Odpovedať
@paulina1406 ahojte a kolko chces schudnut,ked chces byt v 1.faze 10 dni?
Odpovedať
Profilova fotka
co najviac :D alee nee aspon tak 15 kil by som chcela :)
Odpovedať
@paulina1406 no Pauli ja budem 9 dni a to kvoli tomu, aby mi na stedry den potom vysiel bielkovinovo-zeleninovy a mohla som si dat rybku so zeleninkou...:))
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj :) noo ja tak do predu neratam niesom na sviatky doma tak mi to ani tak chybat nebude :-D zajtra sa vazim moja som zvedava kolko mam dole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko spolubojovníčky moje :-) tak ja som v sobotu ráno výskala v kúpeľni ako malé dieťa, konečne nové číselko, moje vysnívané 64,9 kg, jupii. Zato od dnes rána sa s váhou zasa nebavím - dnes ráno rových 66 kg (to tam nebolo už dlho), ach jáj, tak mi treba ]-( Dnes tvrdý bielovinový deň =-) Dúfam, že vy ste na tom lepšie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko aj Tebe... tak ja som sa rano vazila a mam dole 5kg za 6dni, ale zatial som len v 1. F 8-) asi zacinam byt aj ja zavisla na vahe a bojim sa ked zacnem jest aj zeleninu., ze mi bude vaha skakat, ako pisu ostatne kocky...joj :-| :-D ale za ten pocit, to aj tak vsetko stoji..ked vam zacinaju byt volne nohavice a rodina zacina pomaly ale isto zavidiet tie kilecka, co idu dole... ;-)
Odpovedať
Čaute baby. Toto bol ale víkend. Mali sme zabíjačku, upiekla som tri druhy vianočného pečiva, a to najhlavnejšie: DALA SOM DOLE 1KG!!!!!!!!!Takže 3.F. druhé kilo dole. Mám 61kg. Hurááááááááááááááá. Dnešné menu: R- celozrnný chlieb, tavený syr, šunka, rajčina D- jablko, tvaroh ochutený ananásom ala Lidl O- sviečková, dukan knedla, mäso Ol- párky, chlieb, horčica V - sviečková
Odpovedať
@paulina1406 no čo? Čo ti ukázala váha? @zuzizi 5kg za 6dní? Ty si čarodejnica? To ako sa ti podarilo? Gratulation!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
taak baby mam dole 6,5 kg od utorkaaa :-D by som sa na to najradsej opila :-D
Odpovedať
@paulina1406 Wau!!!!! No nie je to super motivácia?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 och no co ti poviem :-D som nebola taka stastna uz daaavno daavnooo :-D sa tesim na dalsi tyzden ;-)
Odpovedať
baby poradte mi .... už asi mesiac a pol stojim na váhe ..nehýbe sa to na dukanke som 6 mesiacov a schudla som len 8 kíl ...a neviem či mam prejst do tretej fázy alebo ešte ostať v druhej ..chcela by som ešte dva kila dat dole ...hmm??? čo myslite ?? :-| inak športovať moc nemozem, čaka ma operacia kolena takže je to na figu !!!! a musím uznať že už ma nebavi vypekat tie tukan chlebiky a podobne ...som z toho všetkeho už prejedena :-(
Odpovedať
@zuzkoo ahoj. V takomto prípade Dukan odporúča vyhodiť na pár dní tolerované potraviny, a viac minút chôdze. Keďže ty máš pohyb obmedzený, takže asi z chôdze nebude nič. Niektorým kočkám pomohlo šoknúť telo. Normálne sa napráskať zakázanými jedlami, a potom sa im to znova naštartovalo. A do tretice, na inom fóre si baby dávajú čisto biele dni.Len biele povolené potraviny, a vyhodiť tolerované a zeleninu. Skús niečo. Verím, že ťa to už nebaví ale zatni sa. Môj prípad - ja keď som už mesiac stagnovala, prešla som do 3.F.(nie a nie zhodiť posledné kilo) V tretej som schudla zatiaľ ešte 2kg. Takže už mám o kilo menej ako som chcela. Drahá moja vyber si. (ja by som skúsila ale 2 biele dni, a keď nič, šup do 3.F.)
Odpovedať
@11xena11 dakujem za rady :-) a čo znamenaju biele dni ??? akože mlieko, jogurt, vajcia, kuracina ??? ufff..... to bude tažkéé !!! ja to nechápem každému to ide tak rýchlo a mne sa to vlečie ....achhh jaaaaj :-(
Odpovedať
@zuzkoo áno. Mlieko, acidko, jogurt, tvaroh, kuracie mäso, ryby, cotagge, vajcia, mozarella, a pi, pi, pi aj 3L. Mne to tiež išlo ťažko. práve idem 9.mesiac. dala som dole 16kg. niekto do dá za 5mesiacov. Viem ako ti je.
Odpovedať
@11xena11 no mam ešte v chladničke nejaku zeleninku a nema ju kto spapat tak zajtra si dam ešte BZ den ...a streda stvrtok si dam bielkovinove !!! ....a uvidim .......no asi neuvidim kedže mi idu dni :-| a ked to nepojde dole tak sa dam do tretej fázy a budem dufat , ze tam tie 2 kilečka dam dole ;-) ....a ked nie tak budem tučo naveky ]-(
Odpovedať
@zuzkoo ty si celý tučo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dáš to! Ver si!My ženy sme silné stvorenia!!!!!! Keďže čakáš svoje dni, skutočne nič neuvidíš. Ja mám vždy pred +1kg a po -1kg. To je klasika.
Odpovedať
ja som cez vikend jedla len zeleninu, zeleninovu polievku a salaty, rajciny papriku uharku ladovy salat a dneska na vahe? +1,5 kg no netrafi ma? ale mam este polievku tak to dojem. Baby tymto sa na neurcity cas s vami lucim a prajem prijemne stravenie vianocnych sviatkov drzte sa ja zajtra od rana do noci makam, potom trochu romantiky so zlatusikom v stredu idem na rannu a povedala som sefovi,ze o13:30 vypadnem odovzdam tortu a letim k sestre,ideme trosku nakupit posledne darceky a vo stvrtok zavcasu rano SMER SLOVENSKO MOOOOC TESIM ozvem sa vam po vianociach papapapapapapappappa :-D
Odpovedať
Ahojte, tak ja som tu uz dlho nebola...v posl. dobe sa mi akosi nedari. Uz dva tyzdne som nedrzala dietu - obcas hej obcas nie. Ale jedla som asi aj menej ako pri diete, takze vaha 62 t.j. o 0,5 kg menej jak po tom mojom poslednom vycinani. Dnes som dala BD dufam vydrzim aspon do nedele, nech na vianoce nepriberem vela - rozhodla som sa ze na vianoce budem jest normalne...mozno priberem ale nepotrebujem schudnut do nejakeho terminu...a to by pre mna bol velky problem pri taktom dobrom jedle :-p
Odpovedať
@zuzizi @paulina1406 gratuluju holky ke shozeným kilečkům. Tý jo, to vám to ale pěkně letí dolů, to je motivace, co? ;-) @zuzana018 super! tak to už se za chvíli na té 4 ustálí, když už se Ti ukázala;-).. A chápu, že 66 naštvalo, ale ono to tak skáče..(asi si měla v sobě víc vody nebo nebyla pořádně na wc ;-)) @11xena11 gratuluji ke shozenému kilču. Tak to je fajn při zabíjačce ještě shodit :-D To, abyste ji měli častěji, co? :-D Ale, tak ty už si v cíli, či kilo pod, že? tak to ta zabíjačka nemusí být tak často ;-) @lokalistin tak to máš v sobě jistě vodu, to bude zítra pryč ;-) ale naštve to, znám to.. Užij si krásně svátky! a po vánocích ahoj!!!!!!! ;-) @radushkaa tak to je fajn, že to šlo ještě i dolů, když si nedodržovala DD.. ;-) Já jsem zjistila, že se mi váha celkem drží (no i klesla) i když jsem hřešila, ale zásadní bylo jíst pravidelně a malé porce.. Já musím jet taky bez přehřešků, aspoň do víkendu, protože na vánoce taky budu jíst celkem normálně, tak ať nenaberu moc..;-)
Odpovedať
@lokalistin krásne Vianoce na Slovensku. Určite ťa tu budeme čakať!!!!!!Chýbala by si nám. Papá.
Odpovedať
Ahojte. Myslím, že sviečkovú tak skoro variť nebudem. Jedla som ju včera aj dnes. Musím si zajtra skočiť na nákupy. Moje zásoby sa akosi blížia ku koncu a bielkovinový štvrtok sa blíži, hrom do toho! @evicka333 to bola prvá zabíjačka, kde som sa vôbec ničoho nedotkla(teda okrem roboty).Aleluja!
Odpovedať
@11xena11 ahoj chcem sa ta opytat ci si aj ty mala pocas diety taky problem ze ti klesla vaha a potom z nicoho nic sa ti vyhupla o 2 kg lebo ja uz vazne neviem co mam robit zasa mam 68 aj ked som uz mala 66 nehresila som nic ja sa na tych 65 nikdy nedostanem este aj vianoce :( mam cisto BD ale nic sa nedeje
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?