Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby zajtra chcem zacat ..poradite mi nejake fajne papaniicko na prvu fazuuu?? prosiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina1406 dukanovská pizza ;-) Je to dobré, sýte, ľahké... držím palce a pevnú vôľu prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas aj receptik?bude to mat ucinok ked prvy den uz budem pucit pizzu ?? :D :D pevnu volu budem potrebovat dnes sa este planujem poriadne posledny krat napraskat :D posledna vecera a je so mnou ameen :D
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina1406 tak je to recept čisto dukanovský .- cesto z otrúb, kuracia šunka, nízkotučný syr, vajce..a trošku pretlaku, čo je síce "zeleninový pokrm" ale myslím, že neuškodí. Momentálne som ešte v práci a recept tu žiaľ nemám. Ja som si v 1. útočnej fáze robievala kuracie prsia, zapečené so syrom, k tomu troška horčice, alebo chrenu,proste aby to malo lepšiu chuť. Upeč si napríklad cibuľové žemličky (ja som ich robievala s cesnakom, a cibule len troška), k tomu som zvykla údenú makrelu, alebo tuniak. Tak isto ti môžem poradiť upiecť dukanovské pečivo, a spraviť nátierku z cottage = cottage+horčica+uvarené vajcia+syrokrém+soľ+korenie, alebo tuniaková nátierka = tuniak vo vl.štave + hročica + syrokrém light + korenie a soľ, neskôr môžeš aj viac cibule.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem krasnee :) nooo v podstate ked tu pises taketo receptiky takto ani nevyzera ako dieta :) ok tak ked prides z prace dufam ze este poto pokecme :) ako dlho si bola v tej prvej faze ?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina1406 no, nechcem strašiť, ale budeš potrebovať silnú vôľu...receptíky znejú celkom lákavo, ale nie všetky sú také dobré :-p Nedávno Radka dávala foto rolády pudingovej, vyzerala viac než chutne, a keď sme to s maminou spravili, tak som zjedla cca 2 lyžice a zvyšok som po 3 dňoch hodila celý do koša, mne to proste nechutilo. A zunuje sa ti aj mäso, preto ti vrelo odporúčam hneď od začiatku striedať veľa rôznych receptov, inak ťa rýchlo prejde trpezlivosť. ja som bola v 1.fáze 6 dní, zatiaľ som dala dole 15 kg, musím sa však bez mučenia priznať, že takmer každý deň mám malé prehrešky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina1406 Pauli, z domu moc nepokecáme, ako internet mám, ale doma na PC chodím minimálne - jednak mám PC z práce viac než dosť a vôbec ma to neláka a potom ešte dve deti (10 a 5 r.) takže tak... ale z práce sa tu hlásim takmer každý deň :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa ti priznam ze uz sa na to chystam od stvrtka :D rano si dam nizkotucny biely jogurtik a poviem si taak dnes uz to zvladnem :D alee prd :P pride obed a ja uz rozmyslam co fajne by som spucilaa saak coo zacnem az od zaajtra :D alee tak dnes uz som pevne rozhodnuta pevnejsie ako nikdy ze zajtra uz zacinam isto :) v ktorej si uz faazee jaaj ta tebe je faajne ja b som tiez aspon 05 potrebovala aj viaac :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 15 som chcela napisat :D
Odpovedať
@zuzana018 Zuzi vazne ti nechutila? A mamine? Ja som mala teraz krizu, dnes bilkovinovy den ale uz mam chut na cosi dobre :-D no ovladam sa...pojdem skoro spat a zajtra uz bude fajn. Dnes chcem upiect nejake to pecivko.
Odpovedať
Profilova fotka
aa baby nevadi to ked fajcim???? :-D
Odpovedať
@paulina1406 Na dietu nevadi, na zdravie asi trosku ano :-) Ak to naozaj chces drzat, nemozes na obed rozmyslat co budes jest. Nakup si veci - tvaroh, biele joguty, tofu,sunku,zavinace, udenu makrelu, tuniakove konzervy, upec si kurca a upec si otrubove pecivo alebo chlieb a napis si cca 6 - 7 jedal, co budes jest na druhy den. Potom to prestriedaj kuracou pecenou, omeletou, surimi-vajickovym salatom a mas prvu fazu za sebou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lulian moje zdravicko si na to uz zvyklo :-| dakujem dufam ze to vydrzim ked tak citam kolko z toho baby pochudli tak motivacia je peknaaa ja uz tieez potrebujem zhodit som za ten rok co prcujem v rakusku ako opatrovatelka pekne nakysla ako nikdy :-( ty ju tiez drziis?
Odpovedať
@evicka333 ahoj. ty si ale kosť ty brďo. Úplná vyžla je z teba. Evička úplne smele choď do 3.F. Ak čakáš, že sa ti to ustáli, tak neustáli. Veď vieš, že to stále behá hore-dole. Stačí keď sa viac napiješ a hneď máš +pol kg.Určite máš digi váhu. Keby si mala obyčajnú, bolo by to už stálo. Tá tak nebehá. To foto je neuveriteľné!!!!!!!Gratulujem ti.
Odpovedať
@paulina1406 ahoj. Vítam ťa medzi nami. Pomôžem trocha Zuzke, ja mám tento recept: : PIZZA: CESTO:2 PL ovsených otrúb,1PL pšen. otrúb,1 vajce, 2 lyžice jogurtu. Piekla som 10 minut na 180 stupnov. Potom som vybrala, potrela kečupom, posypala pizza korenim, dala šunku, paradajku, papriku, cottage, šampiony, posypala Kleopatrou(tvrdý syr)(alebo mozarellu) a ešte som to piekla cca 10 minút. Ty keď si v 1.F. daj si len 1,5 PL ovs. otrúb. Alebo si to rozdel na 2 dni. Zeleninu si tam daj až keď budeš v 2.F. Nechaj si len šunku a syr. Držím ti palce a želám ti veľa pevnej vôle. Ak chceš naozaj schudnúť, tak sa ti to podarí. A hlavne aspoň prvý mesiac to ber poctivo!!!!!! Toto je rada nad zlato. Bude to ťažké ale ide to. A pi, pi a veľa veľa pi. Nezabúdaj denne na vitamíny. Aspoň cez bielkovinové dni.
Odpovedať
Moje dnešné menu: O- špenát+ 2varené vajcia OL- otrubová kaša V- pečené kura, chlieb, miešaná sterilizovaná zelenina Včera som obedovala zajačí perkelt a na večeru som trocha hrešila. U susedov sa varil Mikulášsky guláš. Zjedla som malú misku, 2moravské koláče som doslova zhltla. Ale ani kvapka alkoholu. Aspoň niečo. Haha. S váhou to chválabohu nič neurobilo.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem velmi peknee :) dufam ze to zvladnem :) v podstate uz sa aj tesim az budem badat prve vysledky :) do silvestra by som chcela aspon daco zhodit ..a ked sa to podari tak mam inspiraciu do noveho roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a este s achem opytat ci mozem pit radsej caj bilinkovy alebo zeleny namiesto vody lebo z cistej vody mi je blboo :-p
Odpovedať
@paulina1406 ja pijem čaje na chudnutie, na nervy, ginko, mäta, zelené čaje. Môžeš všetky okrem ovocných. Aj mne je blbo z čistej vody. Kúp si dia šumienky bolero, tie môžeme. Ja mám tú šumienku na 3L vody.Zarobím si ju do 1,5L fľaše(2krát), Musím tú fľašu vypiť, to som si dala rozkaz, okrem toho liter čaju a 2-3kávy. Musíš veľa piť, lebo bielkovinami trpia ladviny. A môžeš si ju nasypať aj do jogurtu a máš ovocný jogurt. Len málinko, je to dosť sladké.Ovocné jogurty tiež nemôžeme. Toto je náhrada.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeem za rady keby si mi nenapisala o tom ze nemozem ovocne jogurty tak ja ich do seba zajtra veselo trepem :-D .. tak zajtra zacneem .. ;-)
Odpovedať
@evicka333 o moj boze ved to je uplne iny clovek a kolko merias prosim ta ved vyzeras totalne vyziabnuto a ze 65kg ja mam 67 teraz a vyzeram jak ty pred schudnutim :-(
Odpovedať
@vvictory kde si zmizla? chybaju mi inspiracie ;-) Baby moj dnesny obedik a vecer a---uuuuuzzzzassnnn aaaa gyros pizza
Odpovedať
@paulina1406 vitaj v klube odporucam zacat fakt poctivo a prve dni aj ked je trosku cibulky a pretlak,skroby tolerovane nedavaj si viac schudnes a bude ta to motivovat,ale ja osobne by som ti radila pockaj az po vianociach. Ja som zacala minuly rok v oktobri slo to dole jak po masle 2 mesiace 10kg a prisli vianoce porusila som a viac som sa nevedela k tomu donutit pribrala som 12kg teraz som zase zacala v oktobri a vobec to nejde dole ako prvy krat ide to strasne pomalicky na kila ok ale cm skoro vobec a verim tomu,ze vianoce nevydrzim, lebo aj ked to znie vsetko lakavo mne skoro nic nechuti,ked je zeleninka je to ok . Ja mam dneska sice bielkovinovy den ale dala som si na tu pizzu malinku cibulku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin ja uz som zacala dnes .. nemozem to uz odkladat bo zase len nekysnem :-D a cez vianoce som v robote v rakusku takze ma ziadne dobrotky nezlakaju .. :-D dufaam teda :-p
Odpovedať
@paulina1406 ahoj. Nie je to až tak s tými jogurtami. Sú vraj povolené 1-2denne ovocné nízkotučné. Ale v prvej fáze by nemalo byť nič čo by ťa spomalilo. Lepšie ťa to nakopne. Ovocie sa normálne môže až od 3.F kvôli fruktóze, ktorú v prvých dvoch fázach nemôžeme. Ja som napr. ovocné jogurty začala jesť až v tretej fáze. To bolero je super náhrada.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahooj mojaa tak uz som dnes zacala .. celkom sa mi dari a zatial som ani nepocitila chut na "zakazane ovocie" :-D tesiim sa ked sa po takom tyzdni postavim na vahuuu..ale dufam ze ked bude striktne dodrziavat pravidla tak budu pekne vysledky :) a este sa chcem opytat ake polievocky mozem v 1.faze? :-N
Odpovedať
Takže konečne som sa odhodlala vyskúšať cestovinky shirataky a som milo prekvapena velmi mi chutili , ako normálne cestovinky , špagetky :-) .... a tu pre inšpiráciu prikladam fotečku :-) shirataky s kuracim mäskom , sladkou kapustou, porom , mrkvou a sojovou omačkou ...mnamkaaa ;-)
Odpovedať
@melbe @radushkaa @zuzana018 @paulina1406 @11xena11 @lokalistin @paulina1406 Holky, vy jste mě tak potěšily!!! Moc vám děkuju! Fakt moc!! Zuzi, já jsem měla před porodem s malou 93,5 kg, po porodě mi kolem 87 kg zůstalo.. Na 78kg mi to šlo celkem pěkně, to znamená pomalu, ale jistě, kojením (to byla moje váha před oběma těhu), ale z těch 78kg to šlo hodně těžce. Ze 78 na 73 vynecháním sladkostí, začla jsem sladit stévií a jíst otruby. No a ze 73kg na těch 65 (dnes 64,5 :-)) to šlo s dukankou. Začala jsem 15.10. a rozhodla jsem se, že 15.12. nastupuju do 3. fáze ;-)......Ještě jednou moc děkuji, jste zlaté!.. @lokalistin já mám 180cm. (do svatby, než jsem se během půl roku vyžrala na 78kg jsem mívala 58kg, to jsem byla vyhublá. Teď myslím, že jsem tak akorát. Ale potřebuju cvičit, zpevnit se.. To je moje novoroční předsevzetí :-).. Ty máš jaký cíl? Kolik měříš? (už jsem se asi ptala, ale jsem sklerotik)
Odpovedať
ešte pripájam dnešný obedik , restovane šampinony s jarnou cibulkou a paradajkou a kuracii hamburger ala lidl :-)
Odpovedať
@paulina1406 v 1.F.môžeš vývary. Napr. zajačí, hovädzí, z kuracích pŕs. Len tak naholo bez zeleniny. V 2.F sú super zeleninové polievky, rajčinová, smotanová, a vývary so zeleninou. Pauli budeš mať možno tak o deň alebo o dva troška točáky a budeš slabá(a možno nie). Vydrž to, to je deficit cukru. Veľa pi a nezabudni na vitamíny. Nech ťa to neodradí, organizmus si musí zvyknúť. S prvou zeleninou sa to stratí. Vydrž!vydrž!vydrž! Ak by tie točáky boli veľké, kľudne si daj 1-3tabličky minimálne 74%horkej čokolády(nie, že schrúmeš celú). Pomôže a neublíži. To je moja skúsenosť. Možno teba to obíde. :) Môžem sa spýtať kde tam v AT si?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?