Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@evicka333 tie zemle som dnes prvy krat skusala bolo to celkom ok,robila som slanu a sladku variantu sladka mi chutila lepsie 100gr tvarohu, 1 vajce, 75gr proteinoveho prasku(nemala som doma bez chuti tak som dala susene mlieko odtucnene) pol balicka prasku do peciva a trosku soli vsetko vymiesat malo by to byt hustejsie cesto,ale ja som to mala riedke.a z toho by si mala formovat zemle a dat na plech piect,kedze som to mala riedke dala som to do formy na muffiny a tak som to piekla
Odpovedať
Zdravím všetky Dukanky, dávam do pozornosti recept na Vianočné lososové roládky: 500 g filiet z lososového pstruha 2 PL horčice, soľ, mleté korenie filety očistíme, narežeme na osem menších rezňov, potrieme tenkou vrstvou horčice a zvinieme do roliek. Osolíme a okoreníme. Rolky poukladáme na parák a varíme v pare približne 10 minút. Podávame s omáčkou ( hubovou, syrovou, brokolicovou, špenátovou, chrenovou, horčicovou......) a čerstvou zeleninou. Brú chuť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, treti den a mne ukazuje vaha -3,3 kg...je to mozne? ze by som mala v sebe tolko vody? Je pravda, ze toho moc nenajem, ale nie preto, ze by som to cele chcela urychlit, len moje telo ma uz asi teraz plne zuby tych bielkovin, lebo vecer som sa pozrela na moj kolacik a normalne ma naplo :-D
Odpovedať
Kočky prave som dojedla palacinky s tvarohom boli fantasticke :) po mase a mozzarele prijemna zmena :)
Odpovedať
Ahojte. Po bielkovinovom štvrtku krásne i naďalej 62kg.(už 4mesiace)Úplne rovných a to mám svoje dni. Uvidím čo mi váha ukáže po. Ale po skúsenostiach, po menzese mám vždy kg dole(voda). Žeby to tááááhlo na 61?Po týždni uvidím, Dnes som mala na obed špenát, namiesto zemiakov varený kaleráb na kocky a 2 uvarené vajcia.
Odpovedať
@11xena11 ahoj kolko to drzis celkovo ? dobre si pamtam 8 mes ?
Odpovedať
@melbe od apríla.Začala som 9.mesiac. Dobre si pamätáš.
Odpovedať
@melbe co moja ako?
Odpovedať
@tami263 to s tou vahou je super u mna to prvy krat tiez tak super slo,teraz to drzim uz 2.krat a uz to tak super nejde,ked ti to uz ide hore krkom daj si uz zeleninu,lebo sa ti to rychlo zunuje ta dieta
Odpovedať
@lokalistin ahojky vcera som skusala palacinky a sa podarili som az jednu zjedla :D stahuje s ami zaludok uz nezjem tak vela ako predtym a teraz som mala 3 dni po sebe 67 kg ale vcera bol prehresok boli sme sa trhoch tak dva pohare vareneho vinka plus diabeticka horalka nechapem ako to moze mat 1100 kJ ked to neobsahuje klasicky cukor no nevadi zlopla som ked bolo toho mikulasa :D dnes dam asi bielkovinovy den aj vcera som mala ty co moja ako co dnes papas ? vaha je ako ?
Odpovedať
@melbe este musim skonstatovat nech sa trochu povzbudim dnes to drzim presne 2 mesiace zajtra idem do tretieho a -6 kg ale vies co daj si na youtube transformation alebo body transformation ja to kukavam su tam ludia co strasne vela zhodili a to ma tak motivuje :D moj priatel ked ma vidi ako to sledujem si uz mysli ze mi uplne sibe :D ale man to bavi
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin no ja mam momentalne ten problem, ze mi trochu byva tak cudne, niekedy aj zle, okrem toho som strasne unavena, spim jak drevo a predtym som pritom mala problem zaspavat a nebudit sa v noci...tento spanok je inak celkom fajn, ale ta unava, neviem ci to je tym, ze sa zo mna vyplavuje ten "odpad" ale dufam ze to prejde...o tom jedle ani nehovor, uz sa nemozem dockat, kedy si spravim zeleninovu polievku a dam si cerstvy salat, nikdy som nemala taku chut na zeleninu ako teraz :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe no u mna sa teda nic nescvrkuje ja by zjedla aj vola no a dneska som na hambu sveta peciem vianocne tak cely den len sladkosti :-p
Odpovedať
@lokalistin vobec sa netrap ja som zjedla dalsi cely balik keksikov s umelym sladidlom s hodnotou 2800 kJ ani nechcem vidiet zajtra vahu radsej :D
Odpovedať
@melbe tak sa odvazime radsej az cez tyzden ja som zajtra v mekaci tak asi to bude tiez kaloricke tesim sa na hermelin :-D
Odpovedať
Ahoj holky, @tami263 no, špatně Ti může být, když člověk tak najednou vynechá cukry. Hlavně jez pravidelně, ať nemáš hlad a hodně pij. A jak dlouho budeš v první fázi? Mi taky bylo slabo. No, já jsem ještě v pátek zas hřešila, v sobotu váha super (64,9), včera jsem nehřešila, měla jsem celý den bílkoviny kromě kapusty a dnes 65,4.. Tak nevím, jestli hřešit, aby to spadlo :-) Si dělám srandu.. Dnes zas poctivě ;-) Hezkou neděli holky!
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 hej hej mas pravdu, tie cukry strasne chybaju :-) Ja sa zatial drzim, aj ked vcera u svokry to bolo utrpenie sa pozerat na kazdeho ako papaju dobroty a ja iba s poharom vody pred sebou, ale vydrzala som :-D Dnes mam konecne posledny 5. den prvej fazy!!! Tesim sa, lebo ta zeleninka mi strasne chyba...vaha mi od prveho dna poklesla o 3,5 kg :-)
Odpovedať
@tami263 ja som zacinala 4 dni 1.fazy a tak som sa tesila na zeleninu a ked som konecne zjedla zeleninu vobec mi nechutila bolo mi zle zo vsetkeho,ale potom som si zvykla Baby ako som spominala nezijem s frajerom,on nevie,ze drzim dietu a nevideli sme sa tyzden a vcera dosiel a spytal sa ma ci som schudla,ze do tvare vyzeram schudnuto,ked ma potom chytil za slaninku som sa spytala ci si este stale mysli,ze som schudla povedal,ze postava nie,ale ze v tvari som nejaka schudnuta ;-) . Tak sa trosku tesim :-) vcera dneska u mna katastrofa,ale od zajtra sa zase snazim ]-(
Odpovedať
@lokalistin aj ja som dnes strasne hresila ale od zajtra idem na pevno :D dnes som mala ale 30dkg pecenych gastanov :)
Odpovedať
ahojte kocky, tak po 5 dnoch kazenia DD som tu :-x Rano som sa vazila, bola som zvedava co to urobilo s tou mojou 61...no a predstavte si + 2kg na vahe - A to prve dva dni som skoro nic nejdela takze za 3 dni normalneho jedenia to takto skocilo... ]-( :-( To som si mohla mysliet...a myslela som ze do vianoc to bude 60. Tak od dnes bielkoviny, aj ked vam poviem cez vikend sa mi to uz strasne ziadalo, citila som sa strasne plna a tak cudne vycitavo, ze normalne jem ale cez vikend sa inak nedalo. Tak drzte palce. P.S. cez vianoce neviem neviem, ak to pojde takto rychlo hore tak mi po salate skocia aj 3 kg :-p (A salat vynechat nechcem ci je DD ci nie)
Odpovedať
@tami263 Ahoj, ja som mala prvu fazu 10 dni a tiez mi byvalo tak cudne...dokonca zo 2 dni som mala totalne tocaky, ze som len lezala. A to bol nedostatok cukrov. Dokonca raz som si musela dat jeden bonbon z bonboniery a potom to preslo - na vahe nebola ziadna zmena. Na zeleninu som sa tiez strasne tesila no teraz drzim povacsine len same bielkoviny. Uz som si tak asi zvykla - tej zeleninky je malo, aj ked potesi napr. taka dobra polievocka.
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa Ahoj, tak to teda klobuk dole pred Tebou, 10 dni by som nevydrzala...to si chcela tak vela schudnut? kolko sa Ti podarilo? Inak minule som aj ja mala tocaky, ale potom to preslo...dnes uz idem na zeleninku, velmi sa tesim :-)
Odpovedať
@tami263 ja som chcela cca 10 kg ale drzala som 10 dni kvoli mamine, ona potrebuje vela tak aby sme to mali narovnako. Zatial som schudla 7,5 kg (ked neratam co mi vyskocilo teraz), Takze este nejake te 2,5 - 3 kg, podla toho ako budem vyzerat 8-) Tak nech sa ti dari :-p A kolko mas v plane zhodit?
Odpovedať
@radushkaa fakt bílkoviny? TO bych asi nedala. Já zas právě skoro denně BZ.. Ale já už se každým dnem chystám do 3. fáze. Jen, abych měla tak 3 dny za sebou 65,0kg a jdu. Ale dnes mám 64,9, ale včera jsem měla o půl kilo víc. Tak mi to furt skáče. Až se to ustálí, jdu.. A na štědrý den se taky těším, to budu mít hody celý den :-) Snad den na to nebudu mít ty 3 kg nahoře, ale ani bych se nedivila :-D @lokalistin tak to je pěkné, to potěší, že?! Jsi šikulka! Holky, já vám hodím fotku, jak jsem vypadala loni na podzim a teď v listopadu :-) Pobavilo mě to..
Odpovedať

Odpovedať
@evicka333 ty brdooo to je ozaj maximalna zmena je z teba kocka gratulujem a obdivujem tvoju silnu volu :)
Odpovedať
@evicka333 Vyzeras super :-o Uz vobec nepotrebujes chudnut, si totalne stihla. Pravdupovediac ja by som bola najradsej keby som sla tiez uz do 3 fazy. Po vianociach resp. v polke januara by som chcela ist, no ktovie ci sa mi to podari.
Odpovedať
Profilova fotka
Evička, vyzeráš úplne super, wow, i keď podľa mňa ani pred tým si nevyzerala zle - podľa bábätka si bola krátko po pôrode, tak niekoľko kilečkov navyše sa ani neráta. Kľudne bežkaj už do tretej fázy! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj noo niic zacim tiez asi ked sa tak pozeram na evku motivacia je veeelkaa :D a hlavne je to uz potrebnee .. a mozem sa opytat za aky cas si toto zhodila ?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaxx4 kolkooo siii schudla???? na 36 velkost achhh : ;-) aj ja chceeeem :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?