Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @radushkaa pleť sa ti upraví po užívaní klíčkového oleja. Dostaneš v tobolkách ....myslím aj firmy Klas to má... pohľadaj. emoticon
7. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
Registrovala sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Kežmarok.
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
Registrovala sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Kežmarok.
 @11xena11 ale som rada že aj napriek tomu to funguje a tešííííííííííííím sa veeeeeeeeľmi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. nov 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pinetka26 čao, čao. no čo ti ukázal tvoj čarovný pás?
7. nov 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @radushkaa ahoj. dávaj si pozor na predávkovanie vitamínmi, to tiež nie je OK. Bože aj tie točáky?! Nemala by si zájsť k lekárovi? Nie si meteosenzibilná? Jesenné počasie dá niekomu riadne zabrať. emoticon
7. nov 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 moja, no ...... tipni si emoticon môj čarovný pás ukázal - 630 cal emoticon emoticon emoticon a ty ako, čo cvičíš?
7. nov 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @15nisa ahoj.Kde si sa stratila?
Ja mám momentálne svoje dni, takže som nafúknutá ako lopta. Na váhu sa postavím až v pondelok, keď mi skončia.
Cítim sa celá nejaká naliata.
Zajtra dúfam trocha odpuchnem emoticon , mám bielkovinový štvrtok. Po ňom vždy trocha splasnem emoticon
Zajtra plánujem studený odchov: jogurt,údenáč, acidko,cottage,tvaroh.
15.11. mám polovicu 3.F.Počas tej prvej polovice mám zatiaľ -1,5kg. emoticon emoticon emoticon musím sa pochváliť, v to som nedúfala, ale teším sa tomu emoticon emoticon emoticon
7. nov 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pinetka26
Ja som dnes hodinu plávala-to neviem koľko som spálila, 45min.infrasauna- -800cal, a 30min som sa nechala vytrepať v perličke, zo všetkých strán ako selátko. Cítim sa príjemne ubitá emoticon emoticon emoticon
7. nov 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pinetka26 mňa Zumba bavila asi mesiac. Keď ma tam neustále fackali moje prednosti, tak som s tým prestala emoticon emoticon emoticon
7. nov 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
Registrovala sa 13. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 214 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
Registrovala sa 13. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 214 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @pinetka26 dakujem, buducu sobotu mam ist na ples...dufam sa mi to dovtedy upravi. zajtra sa opytam v lekarni, dufam to budu mat emoticon
7. nov 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 @11xena11 jasne, vcera som si supla viac to len aby sa mi upravila rovnovaha emoticon dnes mi tie tocaky stale neprechadzali a tak som sa nastvala a otvorila si bonbonieru, dala som si par kuskov a uz na vecer mi bolo uplne dobre - takze som mala asi privelmi znizeny cukor. Kedze predtym som cukru prijimala priam dost a teraz nic asi to je pre telo privelky sok...meteosenzitivna nie som...teda aspon o tom neviem emoticon jedine pocitujem jesennu lenivost ci unavu emoticon
7. nov 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 Ahoj emoticon mala som teraz veľa učenia a ešte aj budem mať emoticon že 800kcal za 45 minút ? ja som bola na stepperi dnes tiež 45 minút a -500kcal a ešte som mala 30 minút beh a tam sa neukazuje že koľko som spálila ..zajtra neviem ešte čo budem jesť , ráno asi jogurt, alebo tvaroh ale na obed neviem čo mám vajíčka tam buď škvarenicu alebo natvrdo a k tomu mozarellu také čosi , na intráku sa tu nedajú robiť jedlá de luxe :D a gratulujem ti k tým kilám čo si zhodila v tretej fáze emoticon to je inak super emoticon ja som zvedavá na sobotnajšiu váhu , kedže mám pred ,,dňami,, tiež som ako balón emoticon no čo už ..tak nech máš zajtra pekný deň , ahoj emoticon
7. nov 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 Ahojte, v poslednej dobe to tu nejako flakate emoticon emoticon kde sa tulate? Ja som vcera na obed zjedla len 2 vajicka, potom som otvorila tu bonbonieru, ktora zabrala a na vecer som robila pizzu. Dnes rano konecne toliare - po 2 tyzdnoch, taka pochutka ze az. Pri robeni cesta som tam hodila jedno cele vajicko, som sa akosi zabudla ale su ovela lahsie, lahodnejsie a maksie uz ich budem robit len tak. Dnes na obed? tazko povedat, stihnem asi veceru...A vy?
8. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 caute baby,som tu,len v poslednej dobe mam strasne malo casu,dnes mam za sebou jednu kavu ranajsiu a jednu terajsiu,v chladnicke nemam nic co by bolo pre mna,jedine jogurt a tvaroh 0%-ny,no neviem,vobec neviem co si mam dat
8. nov 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 @olovo80 cavko a cvicenie stihas? urob si ten domaci milacik z tvarohu to je celkom chutne aj sa z toho celkom najest.
8. nov 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 ahojte kočeny, ako sa mi máte? ja som ešte stále seknutá a už ma to značne otravuje a znervózňuje...až natoľko, že som včera doslova zožrala kebab a večer syrovú pizzu emoticon
8. nov 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 @zuzana018 emoticon emoticon to neva ... aj tak si uz daleko a vela si schudla...mala by si asi navstivit doktorku alebo aspon ist na masaz....ja som akasi cim dalej viac prechorena a vtedy sa to tazko dodrziava a este tazsie cvici...tato jesen emoticon
8. nov 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @radushkaa no, už to aj mňa napadlo, len neviem, čo by mi s tým spravili a kde by som s tým mala ísť okrem všeobecného lekára......včera som sa aj nahrievala s teplými soľnými obkladmi, ale žiadna zmena.....

k tým prehreškom : tak ako schudla som, to áno, ale ešte mi treba a takéto prehrešky....hned bolo ráno + 1 kg - baby, týmto chcem povedať, že ma berte ako odstrašujúci príklad emoticon
8. nov 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte emoticon tak dnes ráno som si dala jogurtík a pohár mlieka a doteraz som ešte mala tuniaka, pol cottage cheese, 1 vajco, a jogurt na mňa prišla akási pažravosť emoticon idem do posilky o hodku a potom otrubovu kašu emoticon a dovečera si dám len mlieko max jogurt/ tvaroh emoticon asi veľa jem , že ? emoticon ale že aspoň povolené veci inak neviem neviem emoticon bolí ma akosi hlava idem si čaj spraviť emoticon a vy ako ?
8. nov 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @radushkaa ahoj,ze cvicit?uplne som to zanechala,ale zajtra uz by som mala mat viac casu,a hned calanetika a kardio,bohuzial v chladnicke co som mala jogurty sa pokazili emoticon ,aspon vidis jak som dietovala,a nemam doma ani otruby,len psenicne co som este kupila v septembry a odvtedy som ani neotvorila,a tak som si vymyslela ze na dva lyzicky dam do 2dcl tepleho mlieka a sladidlo,uz to jem,ale mam pocit jak keby som jedma sacok natrhane na male kusky emoticon ,ale citala som zaujimavy clanok akurat o tychto otrub,tak uvidim jak zaposobia
8. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 @olovo80 a pocas prestavky od dietovania si aj pribrala? ja idem na vikend k sestre a uz teraz viem ze DD bude v haji emoticon Ale od pondelka si zas dam aspon 4 dni cisto B. ja som tiez dva dni necvicila...v posl. dobe je to cim menej casto co mam cas...mam z toho vycitky ale co narobis ked o 22,30 sa ti uz fakt nechce cvicit...
8. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
  • Nevie kedy bude svadba
 @radushkaa ze pribrala????Jasne ze som pribrala z 58 na 64,dobre co?brucho mam jak v 5-tom mesiaci tehotenstva,to mi pojde dole za dva tyzdne ked budem vsetko dodrziavat,ale nie som nahnevana az tak,lebo na ine partie mi neprisli naspat faldy ani tuky,len brucho mam nafuknute a zostatok je voda,tak uvidime,ale uz sa nechce dotoho ale vobec,ja neviem co sa somnou deje
8. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @olovo80 +6 kg???? fuuu, tak to by ma teda naštvalo emoticon
ale ako ťa poznám, čo nevidieť to dáš zasa dole, že? emoticon
8. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @olovo80 ahoj. No bodaj by to bolo len v tom bruchu. Krkolomne dávame faldy dole, a pozri 6kg. Ako sa ti to podarilo?
Len jo-jo nie. Skutočne som tejto diéte verila. Dúfajme, že si len naliata a stečie to z teba emoticon
8. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Kočky ja neviem čo sa to s nami deje. Nie je v tom JESEŇ? Veď my to porušujeme len taký fikot. Neviem na čo ešte by som to zviedla emoticon emoticon
Dnes som pekne začala bielkovinový štvrtok a krásne, pohodička až do 18hod, a trt ho opekané rezance z ázie reštiky.Moje nervy.Toto sa mi ešte nestalo. Vždy ten štvrtok pretrpím, ale raz do týždňa sa to dá. Ale čo to malo dnes znamenať, nechápačky emoticon emoticon emoticon
Takže robím to nerada, teraz si nadávam, ale zajtra si ten bielkovinový štvrtok zopakujem a ako trest si dám tento týždeň žiadne hody emoticon emoticon emoticon .Myslím, že je to dostatočný trest, a druhý krát si rozmyslím, či zožeriem vo štvrtok rezance. Ťapa strelená!!!! emoticon emoticon emoticon
Musím takto natvrdo, lebo by to išlo dole vodou. emoticon emoticon emoticon
8. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 dobré rýnko kočeny,
dnes som sa potešila, moja váha konečne kúsok klesla, takže dnes ráno čo sa celého obdobia DD týka najnižšia váha = 65,8 kg emoticon
Chcem si vstúpiť do svedomia, a držať sa čo najviac na uzde, veď zo začiatku, tie cca 2-3 mesiace som to zvládala fakt ukážkovo, neporušovala som princíp diéty, a ak, tak fakt len máličko a nič katastrofálne. Zato táto streda ma asi zasa nakopla, veď som v jeden deň zjedla obrovský kebab a večer celú pizzu emoticon

A veru, kočky moje, akási kríza nás postihla emoticon
čo tak sa dať v pondelok znovu pekne svorne do boja??????
9. nov 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @11xena11 juuuuj, len prosím prosím prosím, JO JO efekt nieeeeeeeeeeeeee, tohto sa strááááááááášne desím emoticon
ale viete čo? moji svokrovci sú už dosť dlho v 3. fáze a ešte aj tam sa im podarilo schudnúť nejaké tie kg, a svokra začala aj každé ráno trocha cvičiť, a fakt je to už pekne vidieť. No a aj môj ocino je v 3.fáze, ten síce neschudol, ale ani nepribral a to teda aj zhreší. Tak už len dúfam, že práve MY budeme patriť tiež do skupinky, čo nás JO JO obíde emoticon

ZVLÁDNEME TO SPOLU!!!!! SÚHLASITE????
emoticon
9. nov 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
melbe
Registrovala sa 10. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 209 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
melbe
Registrovala sa 10. apríla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 209 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Nové Mesto nad Váhom
 Baby co ste v 3.faze neblaznite uz to ze ste sa dostali do tej trojky svedci o vasom sebazapreni a dokazali ste zhodit kilogramy no len co my co sme v druhej faze to je horsie ked clovek porusuje ...
9. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evicka333 (29 r.)
Registrovala sa 31. januára 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 52 príspevkov. Má 9 priateľov.
  • Svadba bola 21. júna 2006
fotoportrét
fotoportrét
evicka333 (29 r.)
Registrovala sa 31. januára 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz pridala 52 príspevkov. Má 9 priateľov.
  • Svadba bola 21. júna 2006
 holky, prosím, může se toto? připomíná mi to trošku ty shirataki, ale složení je jiné-vaječné bílky a brambor. škrob. děkuju za radu emoticon http://www.smacker.cz/produkty/stihle-nudle/
9. nov 2012 o 09:32  •  Svadba bola v júni 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lokalistin
Registrovala sa 2. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 217 príspevkov. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
lokalistin
Registrovala sa 2. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 217 príspevkov. Má 12 priateľov.
 @evicka333 co je to smakoun a je tam zemiakovy skrob tak neviem
9. nov 2012 o 12:11  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lokalistin
fotoportrét
fotoportrét
lokalistin
 @melbe ahoj ako si na tom? ja no som momentalne na vazkach ci robit dalej. Bola tu sestra nechcela som aby niekto z rodiny vedel,ze to drzim, lebo mi to zakazali.Samozrejme to zistila a poriadne mi vynadala. Mala zakaznicku minuly tyzden,ktora si touto dietou skazila zaludok bola u doktora a ten jej to vyslovene zakazal,ze je to velmi nezdrave. Schudla 8kg a pribrala 16kg.A sestra praxuje teraz v nemocnici a stale mi rozprava co vsetko sa mi moze stat. Tak ja neviem. V utorok som sa drzala a na vecer som zaviezla sestru do roboty a jej kolegyna robila pyrozky a este nieco a nabalila mi tak som to zozrala mnam,v stredu poctivo a vcera ma chytila taka chut na sladke (mam svoje dni) mala som so sebou dukanove keksiky tak som zjedla dva a stale chut na sladke tak reku dam si jeden cukrik no po nom este väcsia chut na sladke a zozrala som celu horalku a normalne som chcela zjest este jednu,ale som sa zastavila.A dneska furt myslim len na sladke uz som zozrala za lyzicku dukanovej nutely a upiekla som nejake citronove briosky ale este sa chladia. Dnesna vaha 68,4kg-celkom dobre na to, co som pojedla a mam dni emoticon
9. nov 2012 o 12:17  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš