Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver no, teda...čo budeme robiť ako babky na dôchodku??? =-) :-.
Odpovedať
čaute babenky, už som po raňajkách - omeletka s nízkotuč. syrom + šunka a kyslá uhorka. Obed netuším, asi kuracie pečienky na kyslo a večera - údenáč. Otruby boli v omelete (2 lyžice) a ešte ich šupnem do placiek - to bude príloha k pečienke. Teraz idem cvičiť, lebo spojenie Jillian s Kalanetikou je fantastické. Úplne sa mi formuje pás, čo teda u mňa bol večný problém (vôbec ho nájsť) xi xi xi. :-) :-) :-)
Odpovedať
@zuzana018 zuzi hlavu hore, už si si dala cvikl. šťavu? A skús rozhýbať telo. Uvoľnia sa endorfíny a život je hneď veselšíííí :-D Každý deň nám prináša kvantum nových starostí a výziev, ale s tými endorfínmi sa to lepšie znáša :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko,baby nehnevajte sa ze tu ani dnes nebudem,zachvilu idem ku zubarke,takze dnes je idealny den na dietu :-D ,strasne sa bojim @zuzana018 tebe laska napisem ked sa vratim poobede,alebo na obed,som prijemne prekvapena..... ;-)
Odpovedať
Ahojte ženičky. Asi mi neuveríte. :-| Tak to vyzerá že ja od začiatku DD neberiem ovsenné ale pšeničné otruby. Ked som začala s dietou tak mi brat kupil otruby. na etikete bolo napísane že ovsenné no po kedže mi teraz došli tak som si v nedelu kupila v dmku otruby a znova na etikete kde bola cena bolo napísané ovsenné ale na balíčku je že pšeničné. Tak mi to nedalo a dala som si kupiť dalšie ale ovsenné u nás v obchode so zdravou výživou a neuverite čo mi drahý doniesol. Doniesol ovsenné ale tie vyzerajú úplne inak ako pršeničné. Normálne som ostala zarazená. Čo teraz? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 si zlatá, ďakujem za podporu ;-) tieto dni som fakt tak K.O., že sa nezmôžem na nič...ani učiť na skúšku sa akosi nevládzem, myšlienky sú stále niekde mimo :-| Prosím ťa, doma som mala (snáď ešte aj mám) knihu kalenetiky, ale má asi 15 rokov :-) Ty ju cvičíš podľa čoho? vieš mi poradiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 eeeeeeech, zubárka :-p Drž sa moja! ;-) budem čakať na správičku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka fakt???? moje ovsené sú drobné, také pomleté maličké kúsky, a pšeničné otruby mám také väčšie, cca veľkosť nechtu na malíčku, taký tvar, a tenučké ako papierik - hádam som ťa teraz nedoplietla ešte viac teraz :-D
Odpovedať
@pinetka26 ahojky, prosim ta odkial cvicis to Jillian? ja cvicim kalanetiku ale ked hovoris ze to pomaha mozno by som to skusila...Ako to kombinujes resp. cvicis oboje v jeden den? dakujem :)
Odpovedať
@zuzana018 ved to že tie pšeničné su väčšie a su také žlčšie a tie ovsenné su také bielohnede také maličké no ja som si to všimla až teraz. Myslíš že bude z toho nejaký problém? :-(
Odpovedať
dievčatá, toto sú "moje" otruby. Biele vľavo sú ovsené a vpravo hnedé sú pšeničné.
Odpovedať
no a na tejto fotke predstavujem moju knihu Kalanetiky.... chi chi. Ešte vám dievčence pridám linky, podľa ktorých cvičím Jillian..... :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 tak moja, knižku som ti vyfotila a cvičímčím podľa linku, čo sem zavesila radushka http://www.ulozto.cz/xEpWEHo/callanet.... Kniha je veľmi dobrá v tom, že tam máš vysvetlený systém cvičenia a hlavne, čo môžeš od toho očakávať. Video je zase super v tom, že len pozeráš a nemusíš počítať opakovania. Callan všetko odpočíta a ukáže :-) :-) :-)
Odpovedať
@radushkaa ahoj, najlepšie mi vyhovuje, keď si dám pol hoďku s Jillian a nasledujúcu pol hodinku - taká pekne zohriata - ponaťahujem svaly Kalanetikou. Aj mám pekne spálené cal zvyknem dať tak 300 až 400, podľa toho, ktorý level si dám :-) :-) :-) , aj si pekne tvarujem postavičku 8-) Jillian cičím už tretí level, ale striedam aj druhý. Podľa chuti :-D Nájdeš ju na Ulož to a najvhodnejšie je začať s prvým levelom http://www.ulozto.sk/xgHiJnu/jillian-..., po 10 dňoch prejdeš na druhý http://www.ulozto.sk/xAjTdFM/jillian-... a ak budeš vládať, po ďalších 10 dňoch na tretí :-N http://www.ulozto.sk/xr26yNK/jillian-... je tam toho spúúúústa, stačí si vybrať
Odpovedať
@pinetka26 Dakujem pekne, stiahnem si to a pozrem...ci to budem zvladat. Asi to prestriedam na dni - este uvidim. Zatial dakujem, potom podam spravy ako rychlo a ucinne to slo 8-)
Odpovedať
Ahojte.Kočky závidím vám tú vôlu cvičiť. To ja by som musela mať niekoho vedľa seba, kto by ma donútil a hnal. Na toto som lenivec lenivý. Ja len to plávanie. To ma aj baví. Tam sa aj celkom odreagujem. Zabudnem na celý svet. Práve som si dovarila obed. Takže je to špenát+varené vajcia. Chýba mi k tomu nejaká príloha. Rozmýšľam, aké by to bolo s tvarohovými guľkami. Len nemám tvaroh. Prv som si k tomu dávala cukyňu, ale je po sezóne, už som minula. Máte niektorá nejaký nápad? Halušky som skúšala robiť, ale celé sa mi vo vode rozvarili, rozprplali, takže do koša.
Odpovedať
@hamajka pokračuj s ovsennými akoby sa nič nestalo. To je super, keď si chudla aj na pšeničných :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja si k špenátu zvyknem robievať kuracie mäso na menšie kocky, dusím na šťave a potom si to prelejem do hrnca so špenátom a ešte chvíľku spolu nechám variť... ;-) čo sa cvičenia týka, tak väčší lenivec ako ja je málokto...fakt :-p ja si aj poviem že "idem na vec" ale skutek utek :-p
Odpovedať
@zuzana018 noooo, s mäsom to tiež môže byť dobré.Nabudúce to vyskúšam tak. Zajtra chcem skúsiť segedín s knedlou. Ešte som to nerobila. Na knedlu som našla toto: Knedľa: Bielka so štipkou soli vyšľaháme na tuhý sneh. V pohári rozmiešame žĺtka, droždie a otruby. Zmes opatrne zmiešame so snehom. Cesto potom vlejeme do silikónových formičiek na muffiny. Formičky plníme o trochu viac ako do polovice, malo by ich vyjsť šesť. Otvoríme hrniec s gulášom a vložíme parák na ktorý uložíme formičky. Hrniec potom opäť zakryjeme a dusíme ešte cca 15 minút. Hotový guláš môžeme zahustiť kukuričným škrobom. Radšej si to pripravím večer, ak by to náhodou nevyšlo, aby som zajtra nehladovala. :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 ahojky, ja robím knedle podobne, vyšľahám dve vajcia, prisypem ovsené asi 5-6 lyžíc, trocha sušeného droždia a cca 1/2 dcl zakysanky. Dám to do silikonovej formy na mafiny a šupnem do mikrovlnky na 4 minúty. Rýchle a jednoduché :-)
Odpovedať
@pinetka26 no áno presne mám aj ja také už :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 no ale je to možne? normálne som mimo z toho :-D
Odpovedať
@hamajka drahá dnes je všetko možné.V tomto stres živote sa nečudujem ničomu :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 prosím ťa ty nerozdeluješ bielka a žltka? Netreba to?Keď to vytiahneš z tej MV nestvrdne to? Nezoschne?Je to ako parené?
Odpovedať
@11xena11 ak poriadne vyšľaháš vajcia aj keď sú celé, je to fajnové a tiež svoje urobí aj droždie. Cesto robím skôr redšie, ja už to mám za tých 5 mesiacov "v oku" :-) , lebo ich robím dosť často. Občas pridám trošku vegety, inokedy zase grilovacie korenie. Je to zmena a ja často varím omáčky, alebo mäso "na kyslo" a je to veľmi vďačná príloha (hlavne keď môjmu chlapovi potrebujem naplniť bruško :-p )
Odpovedať
@zuzana018 Chi,Chi,Chi, :-D :-D :-D :-D :-D Budeme si ""uzivat dochodok.""" ;-)
Odpovedať
@pinetka26 ty si moje zlato. Mňa to parenie knedly odrádzalo, takže knedlu som mala prvý krát po 8.mesiacoch. Šup do MV a hotovo.Mám silikónový srnčí chrbát, vyliala som to do neho. Bola úžasná. Práve som dojedla a v duchu som ťa oslavovala. :-D :-D :-D :-D Aby som neprekročila dávku otrúb, dala som 4PL ovs. a 2PL. pšen., nemala som zakysanku tak som dala kefír(to je asi jedno). Dávka na dva dni. ;-) ;-) Dnešné menu: R-cereálie s mliekom, káva,čaj D-nestihla som, káva O- segedín+knedla, čaj Ol- jablko, káva V- ešte mi zostal špenát s varenými vajcami Dnes mám plávanie. konečne trocha odreagov.
Odpovedať
Ahojte, dnes je tu akosi prazdno...v posl. case nestiham ziadne varenie a tak jem co vidim v chladnicke (dukanovske). Vcera som si naordinovala trojitu davku multivitaminu + C ale plet sa mi neupravila, dokonca rano to bolo este horsie, dasno pobolieva uz len trochu ale zato mam dnes neskutocne tocaky v hlave ani ju poriadne neviem drzat v rovnovahe. Asi je zly tlak :-| Vazit som sa nevazila ale citim ze to stoji. Kalanetiku som cvicila v pondelok a dnes neviem ak mi bude takto tak vynechavam asi aj dnes....To je asi tak vsetko odo mna...A co idete papat dnes vy? ako vam to ide?
Odpovedať
@olovo80 ahoj :-) tak ako držíš sa ? ja som sa do toho znovu dostala :-D dnes ráno tuniak a morčasie maso ( ostala mi polka závitka z domu a nechcela som až sa mi to pokazí) potom posilka 1,15 kardio ;-) a teraz som mala otrubovu kašu s tvarohom naviac a pohár mlieka :-) a už si len čajík vyváram , večer ešte nejaký jogurt/mozarela/cottage cheese na čo bude už chuť x-) na intráku mám zásoby tak sa hladu nebojím :-) @11xena11 @zuzana018 a ako vy ostatné dievčatá ? Vám sa ako darí ? :-)
Odpovedať
@11xena11 ahoky, normálne som cez obed cítila tú tvoju dobrú energiu :-) :-) :-) som rada, že sa ti knedľa podarila a máš úplnú pravdu, kefír alebo zakysanka, hlavne, aby to malo správnu konzistenciu :-p Doteraz som mala sedenia, teraz letím na Zumbu a pripínam si pás na meranie spál. cal. Potom podám správu. aaahhhooojjjjkkyy x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?