Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
Registrovala sa 6. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 706 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @vancouver no, teda...čo budeme robiť ako babky na dôchodku??? emoticon emoticon
6. nov 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
Registrovala sa 12. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 čaute babenky, už som po raňajkách - omeletka s nízkotuč. syrom + šunka a kyslá uhorka. Obed netuším, asi kuracie pečienky na kyslo a večera - údenáč. Otruby boli v omelete (2 lyžice) a ešte ich šupnem do placiek - to bude príloha k pečienke. Teraz idem cvičiť, lebo spojenie Jillian s Kalanetikou je fantastické. Úplne sa mi formuje pás, čo teda u mňa bol večný problém (vôbec ho nájsť) xi xi xi. emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 zuzi hlavu hore, už si si dala cvikl. šťavu? A skús rozhýbať telo. Uvoľnia sa endorfíny a život je hneď veselšíííí emoticon Každý deň nám prináša kvantum nových starostí a výziev, ale s tými endorfínmi sa to lepšie znáša emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olovo80
Registrovala sa 15. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 585 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 dobre ranko,baby nehnevajte sa ze tu ani dnes nebudem,zachvilu idem ku zubarke,takze dnes je idealny den na dietu emoticon ,strasne sa bojim
@zuzana018 tebe laska napisem ked sa vratim poobede,alebo na obed,som prijemne prekvapena..... emoticon
6. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
Registrovala sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Kežmarok.
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
Registrovala sa 23. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 98 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Kežmarok.
 Ahojte ženičky. Asi mi neuveríte. emoticon Tak to vyzerá že ja od začiatku DD neberiem ovsenné ale pšeničné otruby. Ked som začala s dietou tak mi brat kupil otruby. na etikete bolo napísane že ovsenné no po kedže mi teraz došli tak som si v nedelu kupila v dmku otruby a znova na etikete kde bola cena bolo napísané ovsenné ale na balíčku je že pšeničné. Tak mi to nedalo a dala som si kupiť dalšie ale ovsenné u nás v obchode so zdravou výživou a neuverite čo mi drahý doniesol. Doniesol ovsenné ale tie vyzerajú úplne inak ako pršeničné. Normálne som ostala zarazená. Čo teraz? emoticon
6. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @pinetka26 si zlatá, ďakujem za podporu emoticon tieto dni som fakt tak K.O., že sa nezmôžem na nič...ani učiť na skúšku sa akosi nevládzem, myšlienky sú stále niekde mimo emoticon
Prosím ťa, doma som mala (snáď ešte aj mám) knihu kalenetiky, ale má asi 15 rokov emoticon Ty ju cvičíš podľa čoho? vieš mi poradiť?
6. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @olovo80 eeeeeeech, zubárka emoticon Drž sa moja! emoticon
budem čakať na správičku emoticon
6. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @hamajka fakt???? moje ovsené sú drobné, také pomleté maličké kúsky, a pšeničné otruby mám také väčšie, cca veľkosť nechtu na malíčku, taký tvar, a tenučké ako papierik - hádam som ťa teraz nedoplietla ešte viac teraz emoticon
6. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
Registrovala sa 13. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 214 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
Registrovala sa 13. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 214 príspevkov. Má 3 priateľov.
 @pinetka26 ahojky, prosim ta odkial cvicis to Jillian? ja cvicim kalanetiku ale ked hovoris ze to pomaha mozno by som to skusila...Ako to kombinujes resp. cvicis oboje v jeden den? dakujem emoticon
6. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
 @zuzana018 ved to že tie pšeničné su väčšie a su také žlčšie a tie ovsenné su také bielohnede také maličké no ja som si to všimla až teraz. Myslíš že bude z toho nejaký problém? emoticon
6. nov 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 dievčatá, toto sú "moje" otruby. Biele vľavo sú ovsené a vpravo hnedé sú pšeničné.
6. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 no a na tejto fotke predstavujem moju knihu Kalanetiky.... chi chi. Ešte vám dievčence pridám linky, podľa ktorých cvičím Jillian..... emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018 tak moja, knižku som ti vyfotila a cvičímčím podľa linku, čo sem zavesila radushka http://www.ulozto.cz/xEpWEHo/callanetics-10-years-younger-in-10-hours-avi. Kniha je veľmi dobrá v tom, že tam máš vysvetlený systém cvičenia a hlavne, čo môžeš od toho očakávať. Video je zase super v tom, že len pozeráš a nemusíš počítať opakovania. Callan všetko odpočíta a ukáže emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @radushkaa ahoj, najlepšie mi vyhovuje, keď si dám pol hoďku s Jillian a nasledujúcu pol hodinku - taká pekne zohriata - ponaťahujem svaly Kalanetikou. Aj mám pekne spálené cal zvyknem dať tak 300 až 400, podľa toho, ktorý level si dám emoticon emoticon emoticon , aj si pekne tvarujem postavičku emoticon
Jillian cičím už tretí level, ale striedam aj druhý. Podľa chuti emoticon
Nájdeš ju na Ulož to a najvhodnejšie je začať s prvým levelom http://www.ulozto.sk/xgHiJnu/jillian-michaels-30-day-shred-level-1-avi, po 10 dňoch prejdeš na druhý http://www.ulozto.sk/xAjTdFM/jillian-michaels-30-day-shred-2008-level-2-dvdrip-xvid-fico-avi a ak budeš vládať, po ďalších 10 dňoch na tretí emoticon http://www.ulozto.sk/xr26yNK/jillian-michaels-30-day-shred-2008-level-3-dvdrip-xvid-fico-avi je tam toho spúúúústa, stačí si vybrať
6. nov 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 @pinetka26 Dakujem pekne, stiahnem si to a pozrem...ci to budem zvladat. Asi to prestriedam na dni - este uvidim. Zatial dakujem, potom podam spravy ako rychlo a ucinne to slo emoticon
6. nov 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 808 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 Ahojte.Kočky závidím vám tú vôlu cvičiť. To ja by som musela mať niekoho vedľa seba, kto by ma donútil a hnal. Na toto som lenivec lenivý. Ja len to plávanie. To ma aj baví. Tam sa aj celkom odreagujem. Zabudnem na celý svet.
Práve som si dovarila obed. Takže je to špenát+varené vajcia. Chýba mi k tomu nejaká príloha. Rozmýšľam, aké by to bolo s tvarohovými guľkami. Len nemám tvaroh. Prv som si k tomu dávala cukyňu, ale je po sezóne, už som minula.
Máte niektorá nejaký nápad? Halušky som skúšala robiť, ale celé sa mi vo vode rozvarili, rozprplali, takže do koša.
6. nov 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @hamajka pokračuj s ovsennými akoby sa nič nestalo. To je super, keď si chudla aj na pšeničných emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
fotoportrét
fotoportrét
zuzana018
 @11xena11 ja si k špenátu zvyknem robievať kuracie mäso na menšie kocky, dusím na šťave a potom si to prelejem do hrnca so špenátom a ešte chvíľku spolu nechám variť... emoticon

čo sa cvičenia týka, tak väčší lenivec ako ja je málokto...fakt emoticon
ja si aj poviem že "idem na vec" ale skutek utek emoticon
6. nov 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @zuzana018 noooo, s mäsom to tiež môže byť dobré.Nabudúce to vyskúšam tak.
Zajtra chcem skúsiť segedín s knedlou. Ešte som to nerobila.
Na knedlu som našla toto:
Knedľa:
Bielka so štipkou soli vyšľaháme na tuhý sneh. V pohári rozmiešame žĺtka, droždie a otruby. Zmes opatrne zmiešame so snehom.
Cesto potom vlejeme do silikónových formičiek na muffiny. Formičky plníme o trochu viac ako do polovice, malo by ich vyjsť šesť.
Otvoríme hrniec s gulášom a vložíme parák na ktorý uložíme formičky. Hrniec potom opäť zakryjeme a dusíme ešte cca 15 minút. Hotový guláš môžeme zahustiť kukuričným škrobom.

Radšej si to pripravím večer, ak by to náhodou nevyšlo, aby som zajtra nehladovala. emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 ahojky, ja robím knedle podobne, vyšľahám dve vajcia, prisypem ovsené asi 5-6 lyžíc, trocha sušeného droždia a cca 1/2 dcl zakysanky. Dám to do silikonovej formy na mafiny a šupnem do mikrovlnky na 4 minúty. Rýchle a jednoduché emoticon
6. nov 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
 @pinetka26 no áno presne mám aj ja také už emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
fotoportrét
fotoportrét
hamajka
2
 @11xena11 no ale je to možne? normálne som mimo z toho emoticon
6. nov 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @hamajka drahá dnes je všetko možné.V tomto stres živote sa nečudujem ničomu emoticon emoticon emoticon
6. nov 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pinetka26 prosím ťa ty nerozdeluješ bielka a žltka? Netreba to?Keď to vytiahneš z tej MV nestvrdne to? Nezoschne?Je to ako parené?
6. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 ak poriadne vyšľaháš vajcia aj keď sú celé, je to fajnové a tiež svoje urobí aj droždie. Cesto robím skôr redšie, ja už to mám za tých 5 mesiacov "v oku" emoticon , lebo ich robím dosť často. Občas pridám trošku vegety, inokedy zase grilovacie korenie. Je to zmena a ja často varím omáčky, alebo mäso "na kyslo" a je to veľmi vďačná príloha (hlavne keď môjmu chlapovi potrebujem naplniť bruško emoticon )
6. nov 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
vancouver
Registrovala sa 28. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov. Má 2 priateľov. Vancouver, Kanada.
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzana018
Chi,Chi,Chi, emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Budeme si ""uzivat dochodok.""" emoticon
7. nov 2012 o 04:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
11xena11
1
  • Nevie kedy bude svadba
    Trenčín
 @pinetka26 ty si moje zlato. Mňa to parenie knedly odrádzalo, takže knedlu som mala prvý krát po 8.mesiacoch. Šup do MV a hotovo.Mám silikónový srnčí chrbát, vyliala som to do neho. Bola úžasná. Práve som dojedla a v duchu som ťa oslavovala. emoticon emoticon emoticon emoticon
Aby som neprekročila dávku otrúb, dala som 4PL ovs. a 2PL. pšen., nemala som zakysanku tak som dala kefír(to je asi jedno). Dávka na dva dni. emoticon emoticon
Dnešné menu:
R-cereálie s mliekom, káva,čaj
D-nestihla som, káva
O- segedín+knedla, čaj
Ol- jablko, káva
V- ešte mi zostal špenát s varenými vajcami

Dnes mám plávanie. konečne trocha odreagov.
7. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
fotoportrét
fotoportrét
radushkaa
3
 Ahojte, dnes je tu akosi prazdno...v posl. case nestiham ziadne varenie a tak jem co vidim v chladnicke (dukanovske). Vcera som si naordinovala trojitu davku multivitaminu + C ale plet sa mi neupravila, dokonca rano to bolo este horsie, dasno pobolieva uz len trochu ale zato mam dnes neskutocne tocaky v hlave ani ju poriadne neviem drzat v rovnovahe. Asi je zly tlak emoticon Vazit som sa nevazila ale citim ze to stoji. Kalanetiku som cvicila v pondelok a dnes neviem ak mi bude takto tak vynechavam asi aj dnes....To je asi tak vsetko odo mna...A co idete papat dnes vy? ako vam to ide?
7. nov 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
15nisa
Registrovala sa 30. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 161 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @olovo80 ahoj emoticon tak ako držíš sa ? ja som sa do toho znovu dostala emoticon dnes ráno tuniak a morčasie maso ( ostala mi polka závitka z domu a nechcela som až sa mi to pokazí) potom posilka 1,15 kardio emoticon a teraz som mala otrubovu kašu s tvarohom naviac a pohár mlieka emoticon a už si len čajík vyváram , večer ešte nejaký jogurt/mozarela/cottage cheese na čo bude už chuť emoticon na intráku mám zásoby tak sa hladu nebojím emoticon

@11xena11 @zuzana018 a ako vy ostatné dievčatá ? Vám sa ako darí ?
emoticon
7. nov 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pinetka26 (44 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @11xena11 ahoky, normálne som cez obed cítila tú tvoju dobrú energiu emoticon emoticon emoticon som rada, že sa ti knedľa podarila a máš úplnú pravdu, kefír alebo zakysanka, hlavne, aby to malo správnu konzistenciu emoticon Doteraz som mala sedenia, teraz letím na Zumbu a pripínam si pás na meranie spál. cal. Potom podám správu. aaahhhooojjjjkkyy emoticon
7. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš