Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@melbe @hamajka Kočeny nebláznite.Nevzdávajte to. Ja ťahám už 8.mesiac. Veľmi mi pomáha toto fórum.Hlavne zo začiatku. Boli tu skutočne poctivky baby a vďaka nim som to dotiahla až sem. Veď na to sme tu, aby sme sa podržali a ťahali to spolu. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 si velmi zlata ale ja som jej prave pisala ze keby nahodou na nu dakedy daco doslo alebo na mna ze sme v tom spolu aby sme sa podporovali a fuhaa 8 mesiacov tak to sklanam klobuk dolu pred tebou zena si obrovska hrdinka a moj vzor si uzasna
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem - kočeny, 3 strany ste zapísali, supeeeeer, len škoda, nestíham to všetko čítať (predsa len som v robote :-p ) ale dúfam, a verím, že sa vám všetkým darí lepšie ako mne :-) Ja už dlho stojím, tuším aj mesiac to už je, lieta mi stále hore dole +/- 0,5 kg, ale čo už. V posledné dni sa necítim ani moc dobré, stále ma niečo bolí, raz noha, raz rameno, raz kríže, ešte sa mi začali aj obličkové kamene čo mám hýbať, teraz mám už dva dni zaťatý krk, nemôžem sa na ľavú stranu otočiť, v piatok mi v krčnej chvrbtice zacvaklo nerv, tak som asi hodinu mala ľadovú a nehybnú ruku, mamina už išla volať sanitku, tak sa ruka asi zľakla a začala sa prebúdzať k životu...no čo vám budem, ako 100 ročný hypochonder už som :-p :-N =-) 8-( Včera sme boli na návštevu, a už som bola taká ubolená a nervzna z toho, že som zjedla 2 šľahačkové koláče, asi 5 pizzových koliesok, zapila medovinou a večer dorazila slanými čipsami...ach jo....ale poviem vám baby moje, lepšie mi nie je ani tak :-p takže dnes mám BZ deň, tak idem sekať dobrotu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnešný BZ deň - R: káva s mliekom, otruby D: otrubové pečivo, syrokrém Karička light,dva paradajky; čaj O: zelenina a ak bude v jedálni, tak kuracie mäso Ol. : káva + niečo dbrobné V: zo soboty grilovaná cuketa, šampioný, kápia (na suchej panvici, na malé kocky), k tomu som našklbala pečené kurča a zaliala paradajkovou omáčkou s basilikom - fajnovéééééééé
Odpovedať
@melbe dakujem za radu ;-)
Odpovedať
@11xena11 No ahooooooooooj moja. tak áno je to 4,5 kíl :-N a cítim sa fajn, mám plno energie a aj okolie si to všimlo čo ma teší. Takže budem musieť skočiť do obchodu po tie ovsenné. No nič. Ty si ako na tom? Ja som si myslela že to nepôjde tak ľahko keďže zo začiatku som dole toho veľa nedala ale opak je pravdou a to ma teší je to fakt super :-D :-D :-D :-D :-D :-D pekný deň ahoooj
Odpovedať
@11xena11 Ja a vzdať to? :-.To teda nie ved konečne som našla dietu ktorá naozaj funguje a pri ktorej sa nemusím týrať :-D
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa zatial drzim, aj ked sa musim priznat, ze v posl. dobe som zacala obcas porusovat drobnostami. Tak som si cez vikend vstupila do svedomia a uz to mam v hlavicke urovnane. Vaha zatial stoji, uvidime po BD. Tak dnes sa chystam cvicit a papat ani neviem co, na ranajky som mala dukanovsku babovku, na obed asi kurca zo vcera a vecer ? uvidime...a co vy idete dnes papat? PS: V poslednom case sa mi priserne zhorsila plet, myslite ze to moze byt nasledok tejto stravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahojky moja no a chváľ sa, koľko si už dala dole kg??? ja mávam často s pleťou problémy, momentálne ale nie (čo ma teší), ale osobne si myslím, že to môže byť touto diétou, nakoľko si organizmus musí zvyknúť na takú zmenu - a priznajme si, DD je zo začiatku asi riadny šok pre naše telo....a vnímam to aj z toho hľadiska, že táto diéta nie je vhodná pre každého, myslím zo zdr. hľadiska, tak sa to isto musí niekde prejaviť, ako mne na vlasoch, tebe na pleti, niektoré majú problémy s ďasnami....
Odpovedať
@zuzana018 a nedostatok akeho vitaminu ma nasledok tie dasna ? lebo to je presne moj pripad zacervenete a citlive mierne opuchnute tak si dodam vitaminy asi vo zvysenej miere
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe neviem presne čo spôsobuje problémy s ďasnami, a nechcem trepnuť len tak do vetra, ale viem, že aj na tomto fóre boli baby, ktoré s tým mali problémy a zhodli sa na tom, že to majú len ako začali DD - určite to chce vitamíny dodávať, ktoré nám teraz chýbajú, nedávno som počúvala rozhovor s kožnou lekárkou, ktorá ale radila všeobecne, keď je napr. problém so zníženou imunitou a podobne, tak odporúčala multivitamíny, tie sú vraj správne vyvážené a dodávajú telu komplexné vitamíny a minerály, tak asi by bolo fajn niečo také užívať.
Odpovedať
@zuzana018 ja uzivam komplex vitaminov ale to je asi nic moc ked mam s tymto problemy no asi zvysim davku tabletiek namiesto jednej dam dve
Odpovedať
Článok sa načítava...
želám krásny upršaný dní, babenky, veď ďasná, to je stará námornícka choroba - scorbut , čiže nedostatok vítamínu CCCCCCCCCCC !!!!!!! Hor sa na vitamíny, ja ich užívam od začiatku - kombinujem Mega céčko s Multivitamínmy a na hormonálnu nerovnováhu Jodis-koncentrát. A musím podotnúť, že ani vlasy nepadajú, ani ďasná nebolia a to mám sklony k paradentóze, a menzes mi haproval iba raz :-) Som na dukanke 5 mesiacov.
Odpovedať
@zuzana018 zuzička, mne z tvojich signálov tela vychádza málo vitamínov a minerálov, začni piť okamžite cviklovú šťavu v pomere 1 dcl šťavy+1 dcl vody. Každý deň počas dvoch týždňov aj keď máš čisté bielkoviny. A samozrejme mega dávky vitamínov + KALANETIKA ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, tak u mna celkovo padlo - 5,5 kg. Hodnotim to pozitivne hlavne ze som si tento tyzden obcas doriala vecer pivo/malinku sladkost ]-( ale uz som to nemohla vydrzat :-p No neuveris ale rano som sa zobudila so strasnou bolestou dasna...neviem ci mi ide stolicka ci to je zapal...dufam to nema ziadny suvis s DD. Inak mamine to ide dobre...chudne jedna radost - uz to aj vidno. Ale ako citam tvoj prispevok ty sa nemas az tak dobre...Si asi riadne zmorena vsak? Veru mala by si sa ponatahovat asi ako ti pise pinetka26 to by ti pomohlo ;-) A to ti zacali te problemy len tak?
Odpovedať
@melbe ahoj, prosim ta aj ta te dasna bolia? ja som sa rano tak zobudila ako som uz pisala Zuzke...mam navrete dasno, je to bolestive a boli ma z toho aj cela strana chrupu...mas to aj ty nejak tak podobne? mozno zistime ci to mame z DD ci nie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 si zlatá, ďakujem pekne, veru, zajtra idem do Tesco, tam majú tieto šťavy, tak to skúsim - som akási celá dolámaná a nevládzem nič, ani brušáky robiť :-p A musím povedať, že mám aj stresy kvôli mladšej dcérke, a ešte len stresy prúdu keď budeme čakať na výsledok z historlógie po biopsii :-N |-| :-( ach jo, to zasa vypadne vlasov ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 akurát som si dala active vitamín C - 500 mg s postupným uvoľnovaním , mám ich ťapa v šuflíku v práci a zabudla som na ne :-p
Odpovedať
@zuzana018 Neboj moja, dobre to dopadne...hlavne nemysli na zle. Uz mate aj po operacii? Asi ked si bola vtedy doma vsak...drzim vam palce...zvladnete to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa si zlatá, ´dakujeme..nie, po operácii nemá, musia jej vybrať ešte nosnú mandľu, ktorú má napadnutú, a tak sa dohodli lekári, že ke´d ju uspia, spravia jej aj tu biopsiu, aby ju nemuseli uspávať 2x v krátkej dobe..takže 30.11. nás to čaká :-N
Odpovedať
ahojte.To je ale počasie. Nečudujem sa keď má niekto jesenné depresie. To budeme teraz takto stále moknúť? Hlavne, že v lete bolo zasa sucho. Dnešné menu: R-celozrnné cereálie(som zvedavá dokedy ma budú baviť), káva,čaj D-ochutený nízkotučný tvaroh(jablko,cereálie),jablko,čaj O-musím dojesť rajčinovú polievku,káva OL-kaša,čaj V-otoustované chlebíky+tavená karička Zistila som , že nemám doma kúska zeleniny. Asi nabehnem na nákup. Včera konečne prišla MS, takže už je aj po chúťkach na sladké. Konečne!!! :-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj.Chúďa ty náš "hypochonder". To mi je teda ľúto všetkých tvojich bolestí. Ty si skutočne môžeš povedať, že na posraného aj hajzel spadne. Predpokladám, tvoja energia je asi nulová. Doplň sa sladkým a vitamínmi, aby sa na teba neprilepilo ešte niečo navyše. :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D ..že aj hajzel spadne, som sa zasmiala :-D som prišla akurát z obeda, juj, som si naložila teda - kuracie kúsky mäsa, 2 kyslé uhorky, šalát z bielej kapusty, 2 hlavičky z dusenej brokolice a moje milované baranie rohy. A kapustnicu polievku :-) no a dostávali sme ako "reklamné" také guličky od Milka crispella, tak to si nechám ku kávičke :-p
Odpovedať
@zuzana018 no ale teraz už idem naozaj nakúpiť tú zeleninu.Toto bola čistá provokácia :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 moja, mňa netreba provokovať, ja sladké proste milujem :-p
Odpovedať
@radushkaa ahoj moja ano aj ja to mam a nikdy predtym som to nemala len na jednej strane a na prednych zuboch zo spodu citim navrete jasno nad okraj zubu proste napuchnute skusim si teda pridat tych vitaminov aj chora som asi je to sok pre to telo
Odpovedať
@melbe dakujem pekne:) takze nam vyslo ze to je asi z tej DD. Ja som si dala brufen a prestalo ma to aspon boliet...ale skusim zvysit davku vitaminov aj ja...tak skore uzdravenie prajem aby sa nam to lahsie potom drzalo ;-)
Odpovedať
@radushkaa dakujem tebe podobne hlavne teda to Cecko asi treba dodavat
Odpovedať
@zuzana018 Vitaj v klube.Ja som na tom podobne. :-( :-( :-(
Odpovedať
Ahoj holky, já vás pročítám, ale nějak nestíhám psát.. Musím se dost učit do školy, děti jsme měli nemocné a já jsem to taky chytla. Beru antibiotika po kterých je mi dost špatně, doktorka říkala, ať je zkouším dál brát, ale zítra za ní zajdu, jestli mi nemůže dát jiné. Mám asi zánět průdušek.. Jinak dnes je to tři týdny, co jsme s manželem s DD začali. Protože mi váha klesá hl. po BZD :-))) tak jsem začala držet 2 BZD a jeden BD. Už mám pro sebe i manžu domluvený odběr krve, kvůli krevního obrazu a cholesterolu, jater, ledvin. Chtěla jsem vědět, zda nám nic nechybí. Manžela pobolívají ledviny, tak nevíme jestli se nachladil (což určitě taky) nebo to může být i dietou. Moc mě mrzí holky, že máte zdravotní problémy. Dlouhodobé držení této diety asi není moc dobré, co? @zuzana018 Zuzi, být Tebou, tak už jdu do třetí fáze, však už si stejně chtěla tak 2, 3 kila, ne? (doufám, že si to nepletu :-)) zdraví je nejdůležitější a co jsem tak různě pročítala fora, tak holky něco zhubly i ve třetí fázi. Jinak- Manžel měl před DD 96,8 kg, dnes měl kolem 91 kg(nejníž minulý týden 90,7kg), takže hodně zhubnul, šikula můj. a já jsem měla 73kg a dnes 68,3kg (o víkendu dokonce 67,6kg). Takbych byla moc ráda, kdybych do konce listopadu mohla mít těch vysněných 65kg a jít do 3. fáze.. švagrová začala o 3 dny později a má dole skoro 3kg. Jinak furt něco pečeme. Mňam. Např. můžu doporučit tvarohový koláč celý z tvarohu :-) http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-... nebo perníkovou mňamku http://dukanovadieta-forum.bb-fr.com/... nebo včera manžel upekl vynikající koláč. Udělal piškot z 6 vajec (zvlášť bílky vyšlehat, žloutky se stévií do pěny) a dal tam 3 pudinky, lžíci kakaa a kypřící prášek. Piškot potřel tvarohem(cca 350g) vyšlehaným se třemi lžícemi odtučněného sušeného mlíka, 2 lžícemi bílého jogurtu a lžící kakaa (chutnalo to výborně, jako termix) a nahoru udělal želé, které jsme vymysleli z bolera. Děkuju holky za to bolero, mají ho i u nás a je to bomba!!;-) To želé děláme tak, že do 400ml vody smícháme půl bolera, dáme skoro celé přivést k varu, trochu si v hrnku necháme na rozmíchání pudinku a ten puding do toho vlejeme a chvilku povaříme, dokud nezhoustne. Je to výborné. To "želé" jsem použila i místo marmélády na ten perník, co je odkaz výe, nebo i do rolády, ktero jsem udělala z piškotu a nutelý (dala jsem tam pomerančové želé, mnam.) No, jen o tom píšu, mám zas na něco chut :-) Holky, sníte taky tak moc vajec za týden? s cholesterolem jsem neměla nikdy problém, ale troku se bojím, po té vajíčkové mánii, co teď máme :-)) (do moučníku, chleba, leča, omelety, lívanců...) hezký večer holky, děti i manžel, který se za chvíli chystá na noční, spí, tak se jdu učit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?