Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby moje, u nás neskutočne husto snežííííííííííííí :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no, čo len s nami bude.... tak ale ja som už aj tak rada, pretože ja som vždy bola bacuľka, fakt som nikdy nebola chudá, a ak neberiem do úvahy DD, tak som mäso nejedla takmer vôbec, a ak, tak len kuracie, jogurty a tvaroh tak cca 1 za mesiac, šunky vôbec..takže u mňa je úspech už aj to rozhodnutie dať sa na DD :-))) dnes zatiaľ v sebe mám len kúsok dukan-chlebíka, suchého, a 1 kávu s mliekom :-p
Odpovedať
@hamajka ahoj.ak by si to náhodou skúšala a nemáš pš.otruby, nenahrádzaj ich ničím. Jednoducho ich tam nedaj.
Odpovedať
Ahojte. Dnešné menu: R-cereálie+mlieko D-jahohový nízkotučný jogurt,káva,čaj O-zajačí perkelt OL-chlebík, šunka, syr, paprika V-mozarella, acidko
Odpovedať
@11xena11 ok, dakujem za radu a budem musieť si upiecť chlebík kedže pečivo som už dlho nemala taká aké má byť :-(
Odpovedať
vitaj stratená Dukanka som myslela, že si schudla dostratena :-) :-) :-) ja sa tiež motám okolo 62, ale vôbec mi to nevadí. Zuzi, ty si riadna bojovníčka, veď si dala 14 kg myslím? to je krásny výsledok, už to len udržať a pocvičiť. Ja som dala Jullian aj Callan, mi to vyhovuje ako hodinový blok. Spálila som okolo 400 cal a večer ešte Zumba. Obed : hovädzinka od včera + dresing z jogurtu Večera: zapekané rybie filé so syrom :-D :-D :-D
Odpovedať
@hamajka dakujem ;-)
Odpovedať
@melbe ahoj moja ako? vazila si sa cez vikend? ja ako som uz pisala v sobotu som zhresila na plnej ciare tak neviem ako bude zajtra sa odvazim ja som lemra lemrava nechce sa mi ist do obchodu kupit mlieko tak som si upiekla chlebik urobila vajickovy pomazanku, upiekla moravske kolaciky su mnamkove este tam mam paprikas a vecera bude zase chlebik s vajkovou pomazankou medzitym asi nejaka mozarella
Odpovedať
@pinetka26 no bodaj by si mala pravdu ze schudla do stratena :-D :-D haha som sa zasmiala :-D Baby , dnes skusam novu zmrzlinu , uz je v mrazaku, som zvedava :-) mam vanilkovu aj cokoladovu mnaaam , dufam,ze bude dobra. :-p
Odpovedať
@lokalistin Ako si robila vajičkovú pomazanku?..vyzerá mňamky :-)
Odpovedať
@lokalistin awojky no nevazila som sa teraz sa budem vo stvrtok ale mam svoje dni tak predtym som sa ani nechcela lebo som cela nafuknuta a nevidim ziaden vysledok ale na obleceni trosku vidiet gate mi padaju takze uvidime ked sa vo stvrtok odvazim a ty co moja ako ti to ide ja uz mam miestami pocit ze zhresim ale potom si poviem ze nemozem ! musim to uz dokazat a si sikovna skvele kolaciky mnam tie moravske das mi pls recept?
Odpovedať
@lokalistin Dakujem,ale naozaj som to nikde nevidela.Mozno niekde v specialnych obchodoch.No nic,budem hladat dalej./Divoky zapad./ :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cherrymania Nezufaj pre par dkg.Ty to das dole raz dva. ;-) ;-)
Odpovedať
Dievčatá čo plánujete zajtra na meníčko?Neviem na čo by som mala zajtra chuť.
Odpovedať
@lokalistin a ty ,že si lemra-lemravá?Ten moravský koláč je úžasný.
Odpovedať
@hamajka no velmi jednoducha nasla som recept na nete 1 teglik cottage cheese 4 natvrdo uvarene vajcia(ja som mala len dve tak boli dve a myslim, ze stacia) kavovu lyzicku horcice, sol korenie(ja korenie nelubim tak nedavam) ale je dobrucka.Hodila som chlebik do toustera a taky teply s tou pomazankou mnam
Odpovedať
@melbe no vies ja mam zas nervy,aj prvy krat,ked som ju drzala sa mi moje dni celkom zhovadilia teraz zase mam dostat az buduci tyzden a uz dneska som chytila nejaky vytok, tak mam nervy, ale minule ked som to zacala bolo to to iste a bola som na gynde a mi povedala,ze je to normalne lebo je to sok pre organizmus, no ale vtedy som schudla 6kg a teraz ani len 3 :-p zajtra mam stres v robote musim ist na rannu mame velku kontrolu musim predvadzat nieco tak hodim jeden bielkovinovy navyse a vazim sa az v stredu. receptik na moravske: Ja som mala len jedno vajko tak som si recept prisposobila,ale su dobre Suroviny 6 PL ovsenné otruby 2 PL pšeničné otruby 3 ks vajcia 250 g tvaroh nízkotučný škorica sladidlo umelé al. Stevia 1 PL mlieko nízkotučné 2 ČL kypriaci prašok do pečiva Postup receptu Žĺtky vymiešame s polovičkou tvarohu, pridáme otruby, sladidlo podľa chuti, prášok do pečiva, mlieko a vyšľaháme. Z bielkov vyšľaháme tuhý sneh a jemne vmiešame do otrubovej masy. Na fóliu na pečenie vrstvíme kôpky ďalej od seba. Cesto sa roztečie. Druhú polovicu tvarohu vymešiame so škoricou a sladidlom. Na každú otrubovú kôpku navrstvíme tvaroh. Dáme do vyhriatej rúry piecť na 30 - 40 min. Po upečení, necháme vychladnúť priamo na plechu. Prajem dobrú a sladkú chuť :). Z tejto dávky mi vyšlo 12 koláčikov
Odpovedať
@11xena11 no lemra som ist do obchodu. Chcela som mat zajtra zeleninovy den, nasla som recept zase nejaky na internete,ale mam stres v robote musim ist na rannu tak bude bielkovinovy a podojedam, co zostalo odo dnes nebudem mat cas varit. O 9:00 uz tam musim byt a ostanem asi do nejakej 18:00 :-p a po robote pojdem nakupit a potom v stredu ieco vyskusam a ak bude dobre tak vam sem hodim obrazky a eventualne receptik :-) idem hajat |-| za chvilu vstavam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky, ako sa dnes máte? lokalsitin : tak ty aká kuchárko-pekárka :-) Tie koláče vyzerajú naozaj veľmi veľmi jedlé :-) Ja budem dnes večer bez detí, tak si upečiem chlebík, fakt si nespomeniem, ktorá kočka sem včera dala recept, ten som ešte nerobila, tak vyskúšam a spravím si aj ja nátierku vajíčkovú. Včera som dojedla tuniakovú :-) dnešná váha 66,2 ..a pred 3 týždňami bola 65,9 :-( :-| inak poviem vám kočky, včera som bola v tom, že idem s DD skončiť, bola som u kaderníčky a vraví mi "zuzi, niečo ti ukážem, ale neľakaj sa" a ukázala mi neskutočnú plešinku na mojej hlave, normálne kruh asi cca o 2 cm úplne bez vlasov - ona si myslí, že je to kvôli tejto diéte, lebo už mala takú zákazníčku, a aj tu na fóre bolo pár kočiek, ktoré museli kvôli vlasom prestať...tak neviem, chcem teraz pár dní ešte zabojovať prísnou DD diétou, chcem veľmi ešte tie 3 kg dať dole a potom prejdem do 3F - dala som si taký svoj tichý záväzok, že 1.12. prechádzam do 3F - lebo zdravie je predsa na prvom mieste.
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, tak to mas pravdu, ze zdravie je dolezitejsie...mozno by si mala jest viac ryb a takych vyzivnejsich veci...sestre tiez strasne padali vlasy - s dietou uz skoncila (ale dosiahla vahu co chcela). Dufam to nestihne aj moju mamcu ked to ide tak dlho drzat :-| Ja som sa po sobotnajskom prehresku rozhodla ze nasledujuce 2 BZD nahradim BD. uvidime co to urobi s vahou...inak uz dva dni som necvicila som akasi mrtva. Vcera som robila chlebik z mikrovlnky ale trocha som to prehnala s vegetou - so syrokremom je fajn. Dnes by som chcela vyskusat Tuniakovu pomazanku... Babule, neskusali ste niekedy cesto na toliare dat v kuse zapiect ako velky chlebik? Mna to napadlo ze by som to vyskusala...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahojky - uvidím, ako to pôjde ďalej, nasadila som ďalšie komplexné vitamíny k tým probiotikam, a ešte osobitne zinok, tak som zvedavá - ale ak sa padanie neustály, končím :-( Sestra kedy prestala držať DD??? nedostavil sa Jo-jo efekt??? Z tohto začínam mať panický strach =-)
Odpovedať
Vies co ona je trocha iny pripad...najprv jedla na pocty kalorii asi rok, potom presla na DD a tu drzala asi tak pol roka ale len do 2 fazy. Zacali jej padat vlasy a bola strasne slaba - dosledok podvyzivy a nedostatok vitaminov co jej aj povedali ked sa informovala kdesi. Skoncila 2 fazu a pribrala asi 2 kg ale jedenie obmedzuje no je uz takmer vsetko aj sladkosti. Avsak ked chcela nabehnut na normalnu stravu tak mavala strasne krce az plakala. To, ze pribrala si myslim ze to je tym ze nepresla vsetkymi fazami a ked jej bolo lepsie mala asi 2 tyzdne doslova zrave... Aj nasa upratovacka to drzala, uz je v tretej faze ale taktiez porusuje a je vsetko - pribrala 4 kg. Tak podla mna to zalezi aj od toho ako sa vie clovek ovladat - nehovorim ze furt nejest ale nie ze cely tyzden vyjedat sladke slane vsetko a stvrtok bielkovinovy - podla mna sa toho kontrolovania nikdy nezbavime ]-( Inak jojo efektu sa bojim aj ja...ale myslim, ze ked priberes nejake te 2 kg tak sa ti v hlave zapne kontrolka a automaticky si hodis bielkovinovy... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa áno, určite to záleži od sebadisciplíny, kontroly ale aj organizmu, ako reaguje - ja o sebe viem, že mám tendenciu k veľmi rýchlemu priberaniu, ja som za 4 roky pribrala 20kg ]-( Veľmi ma to štve, niekto môže ako sa vraví zožrať aj vola a nepriberie a niekto priberie aj z toho, že sa nadýcha viac vzduchu :-p a ja patrím samozrejme do tej druhej skupiny - veď ja mávam po BZ dni aj 1 - 1,5 kg hore...
Odpovedať
@zuzana018 ja som zistila ze cim je clovek starsi tym to ide horsie dole a lahsie hore. Moja mama je tiez druha skupina - priberie fakt aj zo vzduchu. Ale ja verim v to, ze ked to prestaneme drzat tak sa budeme drzat na uzde :-S ine nam ani neostava. Vies co BZ dni su svine...teda tie rana potom - clovek by neveril, ze to tolko spravi. A to mas pravdu - moje sesternice su kost a koza a mozu zjest co chcu, uz maju aj deti a su chudsie ako ja bezdetna :-| Nuz geny su geny...
Odpovedať
@lokalistin a tak ale zasa sa to o kusok pohlo :) vidis ide to sice pomaly ale ide no ja ti poviem zajtra sa odvazim a poviem aj ked najradsej by som sa az stvrtok alebo v piatok ked budem mat po ale uz nevydrzim som zvedava ci aspom o kilo za tyzden idem dole a s tymi dnami je to riadna zataz na telo ked teraz funguje bez sacharidov vies ako ... a este si mi predtym neodpovedla aky je tvoj ciel a z akej ides vahy lebo u mna je to dost 73 pociatok a chcem 58 ale na teraz si davam prvy velky ciel 65 tak snad do vianoc to bude realita
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzik. Ja si od začiatku dukanky dávam vápnik, zinok, fosfor ešte okrem vitamínov. To je na pokožku, nechty a vlasy. Niekto to radil ešte na začiatku tohoto fóra. Som rada, že mi toto info neušlo. Pretože mne zasa úplne prestali padať vlasy. A to je vraj na jeseň normálne, vtedy enormne padajú vlasy. Vždy na jar a na jeseň treba niečo brať na vlasy.(revalid)na posilnenie. Aj tvár sa mi prečistila. Zmizlo mi veškeré akné. Mojej mame sa začali tiež robiť takéto plešinky asi 3roky dozadu, bola u doktora, brala nejaké vitamíny a nakoniec jej povedal, že takéto veci bývajú psychyckého pôvodu+nedostatok minerálov a vitamínov. Tak ak máš fofry, tak spomal,klídek, vyber sa na nákup do lekárne a nenechaj sa dukankou demotivovať. ;-) ;-) ;-) Možno to bude aj tou jeseňou. Uprednostňuj čerstvú zeleninu pred tepelne upravenou. ;-) ;-) Držím ti palce,začni to riešiťskôr ako bude neskoro!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Moje dnešné menu: R-cereálie s mliekom(klasika ako vždy),káva,čaj D-jablko O-kurací gyros, dukan langoš,cesnakový drésing,káva, čaj OL-2 tousty, acidko V-asi to bude otrubova kaša V pondelok má prísť MS. Začínam to už cítiť. Som nafúknutá ako lopta. Dnes som mala šport v záhrade. Konečne je všetko zazimované.
Odpovedať
vancouver dakujem, avsak neviem ako dodrzat cas 3hodiny medzi jedlami. Raz to mam 2, inokedy 2,5 a niekedy 4hodiny.
Odpovedať
vancouver a mona12071 dakujem, avsak neviem ako dodrzat cas 3hodiny medzi jedlami. Raz to mam 2, inokedy 2,5 a niekedy 4hodiny.
Odpovedať
Baby ja som dnes zasa trošku vyvarala a vypekala tak pre inšpiráciu : kuracia rolka , dukanovksý chlebik a tvarohový struhaný kolaš so snehom :) a ešte cenakovu pomazanočku to som ale nefotila ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?