Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 no ahoooj. Prepáč zanedbávam net kedže je toho teraz trochu veľa či doma tak aj v práci. Ako pokračuje chudnutie? Ja sa chcem odvážiť v nedeľu tak uvidíme ako to pôjde. Včera som si robila pizzu kedže som mala BD a bola fajna. Dnes to vidím asi na lievance ked dojdem domou. :-)
Odpovedať
Zasa raz je tu mŕtvo .....tak ja sa dnes trošička nudim tak pečiem cheese cake , samozrejme podla dukana :D trošička soms i ho prisposobila a potom ked ho dokončim a ochutnam tak vam dam vediet či chutil :) ..okrem toho som robila zeleninovu polievočku a mam ešte kuracie prsicka , ale neviem čo z nich urobim :-| ..tak pekný víkend prajem :-)
Odpovedať
baby prave som ochutnala moj kolačik a je neskutočne dobrý , asi to najlepšie čo som za dukana jedla :) mnamka velka
Odpovedať
@zuzkoo Tak ten kolacik vyzera neskutocne dobre.Asi je tam tvaroh?/Tu nie je./ Ale hod prosim Ta receptik. :-p A je tu trocha mrtvo,to je pravda.Asi kazda sedi pri teplej piecke. :-)
Odpovedať
@vancouver Takže receptik : cesto som robila ako na tiramisu ale v menšej davke (podla velkosti formy ) Piškót: 4 vajcia 2 zarovnané PL kukuričného škrobu 2 PL mletých otrúb 1 lyžička prášku na pečenie 10 tabl. umelého sladidla, vanilková aróma plnka : 500 g riccota ( alebo tvaroh) 250 g jemneho odtučneného tvarohu 2 cele vajička plus jedno žltko sladidlo citronova štava a kôra (podla chuti , ale nemusí byt ) vanilkový cukor so sladidlom ( alebo aroma ) Postup : Cesto si urobime tradične ako na tiramisu . Riccotu, tvaroh , vajcia , sladidlo, citronovu koru , štavu a vanilovu aromu/cukor vyšlahame všetko spolu a nalejeme na upečenu piškotu , dame piect na 150 stupnov , na 70-80 minut ....ked bude hotova tak kraje budu miene zlatiste . Na vrch som poukladala malinky a černice a zaliala želatinou so sladidlom (zelatinu som varila podla návodu ) Dobru chut !! a musim uznat je to asi najlepšia vec čo som za dukana jedla :D a to som na dukanovi už pol roka :-D
Odpovedať
@zuzkoo ahoj len sa chcem spytat ty si uz v tretej faze ?
Odpovedať
drzim a odporucam tento webik http://www.topdieta.sk/ kde sa dozviete vsetko potrebne ohladom dukanovej diety
Odpovedať
@melbe ahoj , nie nie som ešte v 3 fáze ..stale bojujem v 2 :-(
Odpovedať
Ahojte kočeny, robila som aj ja koláčik - Tropezine z www.dukanovadieta.com a je fakt bohovský mňam :-)
Odpovedať
@zuzkoo a to sa moze jest aj kondenzovane ovocie ? inak uzasna torticka mnam hned by som si dala sikulka :)
Odpovedať
@melbe ovocie by sa nemalo v 2 fáze vobec , ale tak ja si sem tam dám ..a na tej toričke su mrazene malinky a černice a želatina z vody a sladidla ....a myslim si že pár bobúľ nam len pomože a neuškodi ...ved to su vitaminky :-)
Odpovedať
@hamajka ahoj. No čo ti tá váha dnes ukázala? Dnešné menu:R-celozrnné cereálie+mlieko, káva D-jablko O-2 kuracie stehná, káva Ol-čaj V-kelový prívarok+hydinová fašírka Dnes som bola v shopingu, takže prehrešok citrónová zmrzlina.A vôbec nemám výčitky svedomia.Mňaaam :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 Ahoj takže váha Je taká necelých 73. som rada že to neni viac kedže som mala problem s chuťami :-( Ja som dnes papala R: kaša D: aktivia biela O: Morčacie prsia na paprike O: káva s mliekom V: asi si dám mlieko so skoricou Mám problem s pečivom,..už som skušala robiť chlebiky aj tie toliare no vždy boli modre a také splasnuté :-( neviem v čom robím chybu
Odpovedať
@hamajka ja keď som upiekla žemle alebo chlebík, položila som to na papierové kuchynské utierky. Oni tú vlhkosť vytiahli. Splasnuté? Dávaš droždie alebo prášok do pečiva? Ja som to dávala do srnčieho chrbáta a pekne mi to tam narástlo. Tento sa mi osvedčil najviac, aj chuťovo,aj výzorovo: 1.miska: 6PL ovs.otrúb 3PL pšen.otrúb 4PLsuš.mlieka 1,5KLprášku do pečiva soľ, drtený kmín, granulovaný cesnak 2.miska: 2PLtvarohu 1PLjogurtu 2vajcia 2PLteplej vody 2KLsuš.droždia 2.misku necháme 20minút trocha nakysnúť a potom zmiešame s 1.miskou. Pečieme 45minút pri 150 stupňoch. Ja som mala toho pekne plný srnčí chrbát. Je to na 3dni. Robíš tento? Ak nie, skús.
Odpovedať
ahojte tak ja som vcera zhresila na plnej ciare v piatok som piekla tortu s ovocim a vela ovocia mi zostalo tak reku co s tym? urobila som peceny caj a tak reku hned skusim vypila som liter ale tak cukru tam bolo strasne vela a aj ovocia potom dosiel drahy a naliali sme si on pil vodku a ja kokosovy likerik no a nakoniec som to dorazila celym sackom popcornu :-( :-( :-( hambim ale dneska som zase pekne podla pravidiel,ale tesila som sa na kasickua ja truba som zabudla kupit mliecko ]-( rest co som mala som dala do paprikasu, musim zajtra kupit
Odpovedať
inac nemozeme popcorn?ja ho mam strasne rada
Odpovedať
@hamajka daj pls recept na tie toliare
Odpovedať
@zuzkoo Dakujem,mozno sa mi to podari nejako urobit bez tvarohu.Ale ani ricottu som nikde nevidela.Ma to aj iny nazov?No v najhorsom to pokazim./No a zjem aj take/ :-D Nie je ricotta cottage ?Dakujem. :-)
Odpovedať
@vancouver ricotta nie je cottage tud mas obrazky jak by mala ricotta vyzerat u vas hladaj pri mascarpone https://www.google.de/search?q=ricott...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko všetký - no aké fajnovučké receptíky tortičkové - kráása, ste šikulky! mne sa momentálne moc nedarí, váha už dobré 2 týždne stojí, ale to mám trest za to, že neviem odolať pokušeniam ;-( ;-( Od dnes si idem zasa stúpiť do svedomia a snažiť sa, nech to zasa začne pekne klesať, hádam to vydržím, pretože tie prehrešky sú vždy také mňam x-) Tak ale už to trvá dosť dlho (5 mesiacov), je najvyšší čas sa pohnúť ďalej, dať dole ešte cca 3 kg a prejsť do 3F. :-)
Odpovedať
ahojte, dobre ranko :) Tak sa hlasim, v sobotu som sa odvazila a cakalo ma nemile prekvapenie -4,3 (ale za 2 tyzdne som zhodila len 0,80) je to mozne? mozno preto ze som sa vazila po zeleninovom dni. No poviem vam malo to dosledky - bola som z toho taka nas...a, ze v nedelu som normalne jedla :( Ranajky sice boli toliare ale na obed pecena hus s kapustou a knedlou, a na veceru 3 trojuholniky pizze + cez den asi 2 kusky kolacika waaa ked to pisem vyzera to hrozne :-| Teraz od strachu tyzden nevstanem na vahu...ale od dnes sekam dobrotu...slubujem :-) PS: V sobotu som robila tiramisu - bolo super, cesto uplne ako piskoty ale dala som trocha malo cukru...
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi, ja som tiež postála veru asi aj mesiac, ale je to všetko v hlave.... minulý týždeň som sa riadne nakopla a veru 4 bielkoviné dni zase pohli váhu smerom dolu :-) sa teším... tak som včera vypekala a torta Tropezine je ozaj dobrá. To som mala za odmenu :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj, tak dávam normálne prášok do pečiva,..ked to bolo v rure tak to bolo pekne ale ako náhle som to vybrala tak to splaslo, Vyskúšať tvoj recept no nemám psenične otruby bude vadiť ak ich nahradím ovsennými?
Odpovedať
@lokalistin Ahoj tak recept je z dukanovej stránky 1 žĺtok 3 lyžice bieleho jogurtu ½ lyžice kukuričného škrobu 4 lyžice ovsených otrúb 1 lyžičku kypriaceho prášku bylinky podľa chuti – oregano, majorán, rascu..... prípadne soľ (nemusíme) POSTUP : Urobíme si hustejšie cesto a kávovou lyžičkou robíme kôpky na plech. Pečieme pri 200 °C cca 20 minút. RADA : Toliare musia byť pekné tmavšie, potom sú chrumkavé.
Odpovedať
Ahojte zienky , tak stratena cherrymania je spat! :-D :-D :-D vidim ze vypekate veselo, kopec novych dukaniek :-) super! drzim vsetkym palce! Ja som na tom v podstate stale rovnako, az na to, ze som asi 2 tyzdne kaslal na dietu , naskocili mi naspat 3 kila, ale potom som si dala 3 dni bielkovin a 3 kila boli dole, tak si myslim, ze to bolo vsetko iba v bruchu :-D ale musim vam povedat, ze tak som si to uzila,nejako sa stale drzim na 62 kg, nechce to ist nejako dole, neviem, mozno som uz dosiahla svoje minimum a telo nechce povolit viac chudnutia, uvidime, drzim sa v druhej faze , neporusujem nic uz zase :-) a tak uvidime, ja som uz davno nic dietne nepiekla, nejako sa mi nechce, ale dnes mam volno tak premyslam, ze aspon nejaku babovecku alebo nieco take jednoche..uvidime... @zuzana018 uz som teda tu, si zlata, ze si na mna nezabudla :-) musim sa teda polepsit a chodit sem castejsie :-) mozno sa mi ta vaha spolu s vami pohne :-) pekny den vsetkym prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no konečne si tu :-)))) O nedodržiavané diéty mi niečo hovor :-p ja síce neruším tak napríklad že knedľa, zemiaky a podobne, ale každý deň malé prehrešky, malé čajové koláčiky, Be-Be keksy a podobne...ale váha stojí na 66kg :-S
Odpovedať
@vancouver Tak ja som kupovala v Sintre tu Ricotu a bola v priesvitnom sačku pol kilove balenie a stal len 1,30...čo som bola milo prekvapena :) a podla mna to chuti uplne ako tvaroh :-)
Odpovedať
@zuzana018 zuzi, mam ti povedat co som v priebehu 2 tyzdnov jedla? kebab z fast foodu, potom som piekla medovy cheesecake s javorovim sirupom, potom nutelovu tortu, boli 2 party cize vela tvrdeho alkoholu , cokoladu,chipsy, kolace, sisky, croasanty s maslom, kacicu pecenu, ach co ja viem , uz si nespomeniem co vsetko :-D kolko uz stagnujes? zacina mi to liezt na nervy , ze som tak s tou vahou stopla :-D tak ale mozem sa cudovat po takychto 2 tyzdnov? :-D :-D nevadi :-) na cm som som nepribrala, co je dolezitejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fuuuu, tak si si krásne dopriala...až tak dobre bolo čo? Aj mne to už začína liesť na nervy, stále dookola to isté, no ale čo narobíme, keď chceme byť krásne :-p Ja sa už asi tretí týždeň pohybujem stále medzi 65,9 aý 66,4 kg, takže pol kg mi lieta hore dole...ale nechcem,, aby si moje telo "povedalo" že to je minimum, lebo minimum to ani zďaleka isto nie je, postava sa mi síce fajn zmenila, ale stále je čo dávať dole a to moje brucho :-p :-S ]-( Tak som si povedala včera, že zasa zabojujem, chcem sa dostať tak na 62 -63 kg, a potom postupne 3F, tá je vraj už celkom OK, tak sa na ňu teším a obávam sa jej zároveň, lebo ak nastane jo jo efekt, tak ma asi fakt že švihne o zem :-N
Odpovedať
@zuzana018 no ved toto , ked som sa po tych 2 tyzdnov postavila na vahu, normalne som sa zhrozila :-D takze jojo efekt zaruceny ! to ti poviem, ziadne prehresky ani ja , skusim este chvilu potiahnut, uvidime, nemam nejaku motivaciu uz chudnut neviem , raz si poviem ze ved som uz ok, idem do tretej fazy a potom sa zase pozeram, a zda sa mi ze mam stale tucne stehna za zadok :-D tak neviem, najviac sa ale bojim vianoc :-D a co , nejako to dame :-) no inak 3 tyzdne na tej istej vahe, to poznam aj ja , ja to mam vlatne tak isto... ach jo , co len s nami bude? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?