Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 tak kazdy pohyb prospeje, neboj aj to tvoje sportovanie sa prejavi :) inak ja ked som citila, ze to je uz lepsie tak som si bezala kupit nove rifle a za odmenu aj topanky :) A do rifli som sa tiez celkom dobre napasovala, hlavne netrcali ziadne mantinely nad riflami :-D to mne vzdy boky vyliezali. Inak Zuzi, vcera som sa uz kooonecne chystala na to tiramisu, ze uz tolko o tom hovorim a kuknem do chladniciky a ziadne vajicko :-| tak som vecer sla este do kauflandu a dnes to spacham x-) a zajtra BD tak aspon nejake to ozivenie bude ...
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 bože baby, ako sa namotivovať, aby som začala cvičiť aj ja?????? pomoooooooooooc, čo sa pohybu týka som neskutočne lenivá..jedine ten banbiton ma baví :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa počkaj, príde domov drahý, a ťa nespozná, a tej mladej slečny (teba) sa opýta, že kde je Radka :-D :-D tak vopred dobrú chuť k tiramisu - ja budem zatjra robiť tie šampiony, si ma inšpirovala, prídu gratulovať malej, tak aspoň budú dukanovské pochúťky, pretože okrem deti a môjho muža sme všetci účastníci oslavy na DD :-p
Odpovedať
inak to je super...obdivujem Vas ze ste sa nato takto spolocne dali:) Aspon nemusis nic vymyslat a vyhovarat sa ze nemozes papat lebo si na DD...to ja mam taky problem ked nechcem pit alebo jest nieco mimo diety. nikomu nevysvetlujem ze som na DD ale tak nejak sa musim vzdy povyhovarat. Drahy prisiel uz vcera a poviem ti ziadna slava ]-( Akurat mi povedal ze vidno ze cvicim, ale myslim, ze to neni zas este nejak eeextra vidiet...ked to uz bude pod 60 oj to bude :-D To ty si iny pripad na tebe to uz musi vidiet aj slepy ked si uz tolko dala dole, si sikovnica :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa hmmm, škoda, ale ide zasa preč, že? neboj, potom keď príde, padne na zadok :-) tak vidieť, hej, 14kg, ale ja mám dosť probém s tými prsiami a s bruchom, síce aj tieto partie sú teraz oveľa menšie, ale aj tak...najviac som schudla v zadku, bokoch, stehnách a chvalabohu aj dvojitá brada je preč, čo ma veeeľmi teší, a aj tie zadné faldy-pneumatiky , na chrbte pri krížoch, tak tie tiež odišli :-p ale to brucho...to brucho...to mi je jasné, že inak, ako cvičením preč nedám |-|
Odpovedať
@zuzana018 neboj to zvladnes :) Ale ked to cvicenie zabera toolko casu ]-( takze treba si najst nieco co ti bude vyhovovat a nebude narocne na cas...a pocuj Zuzi ked si tak schudla napr. ze sa ti stratila dvojita brada tak ta koza sa ti vstrebala? mamina zacala totiz tam stracat a ostava jej taka ovisnuta koza na krku :-S no ide prec ale asi az po vianociach, a dokonca vcera mi oznamil ze ak by si tu nasiel robotu s perspektivou tak uz by nato kaslal x-) tak som vyskerena...ale viem ze sa tesit nemusim, pri dnesnej situacii s pracou urcite na jar zas odide...ale teraz sa idem tesit ze je doma.
Odpovedať
@zuzkoo ahojček. Takže máme rovnaký sen 60kg. Ja mám 172cm. trocha menej ako ty. Po včerajšom bielkovinovom štvrtku je moja váha 61,5kg. Teším sa, lebo dnes mám na pláne hody. Takže po hodoch predpokladám zasa 62kg :-) Kočky nebojte sa 3.F. Je úžasné mať jeden škrobový deň, jedny hody(od polky novembra už môžem dva krát), každý deň dva krajce celozrnného chleba.A nepriberiete. Ja som toho ukážka. V 3.F som druhý mesiac a dnešným dňom som dala dole ešte -1,5kg. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. Ja som mala košíčky 90DD-E. Katastrofa.Pekne mi to zliezlo na 75B-C,záleží ako je šitá podprda. Je to krása, keď už ma nemá čo ťahať do zeme :-D :-D Ale to pochopia len prsaté, že nie vždy je to výhoda :-D :-D :-D Kvôli nim som mala číslo 46-48. Teraz mi je úplne v pohode voľná 40-tka. :-) :-) Síce už na sebe necítim tie uslintané pohľady :-D :-D ale cítim sa lepšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak úplne moja reč, presne tak, ako píšeš - je to oveľa lepšie a príjemnejšie, a tých pohľadov sa vzdám veľmi ale fakt veľmi rada, ja som z toho mala úplne depku - a to musím napísať, že pracujem vo firme, kde je 90% mužov, sedím v kancelárii sama žena a 12 chlapov :-) :-p Ja som si kvôli prsiam tiežm musela kupovať č. 44-46, potom to vyzeralo divne, lebo zasa to viselo, a proste, celé zle... tak hor sa ďalej do chudnutia, nech sa cítime ešte lepšie :-D
Odpovedať
@radushkaa Tak ja som sa prave teraz odmerala a sice nemam uplne začiatočne miery lebo som sa zabudla odmerať na začiatku ale tak potom asi po mesiaci som sa merala a vyzera to takto : brucho 86 - 76 čiže -10 cm prsia 91 - 89 - 2 cm boky 102 - 95 - 7 cm PN 59 - 55 - 4 cm ĽN 58,5 - 55,5 - 3 cm Takže su tu nejaké výsledky , ale aj tak sa mi to ešte nepáči , asi si dám taký plan že začnem cvičit , kalanetiku , pilates alebo juliian ...a stale zotrvam v tej druhej fáze (plus sem tam ovocie ) a na vianoce sa dam do tretej fazy , do vtedy by som mohla ešte to kilečko abo dva dat dole ...vychádza mi to tak že kilo za mesiac :-D haha ja mám ale tempo :-D
Odpovedať
@11xena11 no keby som ja mala 61,5 tak som happy .. :-) Ale u mna je to zle , že asi na mne to nevidno že chudnem, alebo neviem , lebo moc nepočujem chvály ako dobre vyzeram a že či som schudla ... okolie nereaguje a to ma troška demotivuje , lebo potom sa mi to zda , že je to zbytočne kedže to nie je vidieť ]-( ....... samozrejme okrem mojho priatela ktorý mi v posteli povie , ty maš už fakt malý zadoček :-D ale tak to by mi povedal aj keby som nosila veľký kufrisko so sebou :-D
Odpovedať
@zuzkoo tempo...no hadam sa to este rozbehne ci? Ty mas rozdielne vysledky na nohach? :-D Ale inak sa mi te cm pacia :) A te boky mas teraz paradne miery - to ja mam cez 100cm stale. to ovocie trocha chyba aj mne...hoci som nikdy nemala rada jablka teraz by som za ne vrazdila :) A taktiez na vianoce by som chcela byt uz v tretej faze...uvidime ale to su este 2 mesiace skoro, tak neviem. Na kazdeho ta dieta posobi inak :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzkoo jej,to dobre si napisala ze kufrisko :-D :-D :-D :-D ,moj muz tiez hovori,ze jaj jake kyptiky tenke(ruky),ale to su chlapy,a moj brat stale hovori,ze do velkeho kufra sa dobre bali ale hanba je sa vydat na cestu s takym kufrom,ale neboj ani mne okolie nic nehovori a to som zhodila 30kg
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa za si nemala rada jablka....ja som ich neznasala,a teraz by som si ich dala,ja ti hovorim..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa dnes si uz pila?lebo ja som mala rano o siedmej len jednu kavu a odvtedy nic
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 jaj zuzi,vsak vies jak,aj ja som mala komplex z velkych prs,ale uz ma to preslo,teraz sa mi zda ze mam velky nos,vlastne nezda sa mi,ale som nosata,aj ked mi to nikdo nehovory,takze co mam robit??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 nehovor :-D :-D :-D Mam dopitu kavu od rana...uvazujem ci si dam druhu...vodu som dnes este nevidela. Pocuvaj mali by sme sa nad sebou zamysliet lebo takto to daleko nedotiahneme :-p
Odpovedať
@radushkaa No tak v tej prvej faze by to malo ist najrýchlejšie , no ja som tam schudla asi tak kilo a pol a to som bola 5 dni v nej :-D ale tak hadam ti to pojde ako po masle ;-) @olovo80 ja už mam za sebou 1,2 litra za sebou :-) ale dnes ma čaka cesta vlakom domov 4 hodinky , tak vo vlačiku asi nebudem vela piť , lebo nerada navštevujem tie luxusne toalety vo vlaku :-| Inak neviem ani čo budem dnes papat , ranajky som ešte nemala , nemam chut ..alepojem si urobit nejaku omelerku so sunkou , ciibulkou a lososikom ...a to si zoberiem aj do vlaku ...plus mam ešte tiramisu asi 1/4 ..tak to tiež zbaštim vo vlaku a doma si potom urobim asi palacinky alebo nejake mäsko :-) tak pekný den vám prajem ...doschudnutia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak sa pridávam dievčence k vám, tiež mám len kávu - aj ja veľmi málo pijem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa @zuzana018 @zuzkoo baby ja neviem,ja fakt nemam potrebu pit tu vodu,jak na silu?Idem si dat kavu,este ani cola light dajak neide dole hrdlom,jak sa naucit pit?Povedzte,ked viete :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 ja som na začiatku doslova nasilu pila ...ale teraz ked niekde idem a nemam vodu , tak ma chyta panika a stres a hned si musim ist kupit ...už to mam nejak v hlave !!!
Odpovedať
@olovo80 @zuzkoo @zuzana018 ja som jeden cas poslusne rano postavila na stol 2l flasu vody z vodovodu a na obed som ju mala vypitu...citila som sa fajn, len som chodila furt cikat. No potom prislo volno v praci ja som porusila ritual a div sa svete voda mi vobec nechybala...dokonca teraz aj ked si napustim te 2l tak mi pride studena a nepijem ju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak je to vraj najlepšie - napustiť fľašu,alebo džbán a poctivo piť. Raz som aj čítala, aká je voda pre náš organizmus dôležitá a ako málo si to človek uvedomuje a podceňuje tento fakt - napriek tomu sa ju neviem donútiť piť, dokonca ani v lete keď je teplo :-( :-. Ale snažím sa piť aspoň Rajec, bylinkoví, najviac mi verie šalviová príchuť - viem, že to nie je najdietnejšie, ale zasa si vravím, že lepšie ako nepiť vôbec. A preto som si bola teraz kúpiť v bufete a pijem :-D Nazdravie :-)
Odpovedať
@zuzana018 a vies co...dnesnym dnom si davam zavazok, ze budem od pondelka pit dva litre vody :-S Rajec je najprijatelnejsie riesenie len som nevedela ci sa smie pri DD. Ale ked si nan zvyknes a chcela by si ho kazdy den pit aspon jednu flasu tak skrachujes :-D Ja to teda skusim s vodickou nasou zdravuckou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak to hej, nie je to lacné a je to len 1,5 l, ale keď už fakt cítim, že som smädná, Rajec to istí :-D zaujímave je, že ten viem vypij aj 2 fľaše denne...tak v čom je chyba?
Odpovedať
@zuzana018 v tom ze ta voda obycajna nam nechuti :-) Rajec je lahodny, nearomaticky a dokonca chuti fajn. Vraj ked viac pijes tak to ide aj lepsie dole... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no, to hej, to je pravda ktorú asi nevyvrátime ničím =-) ale Rajec je tiež fajn, však bylinky sú zdravé :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ja som tiez tak s vodou,prychystam a potom vylejem :-D
Odpovedať
@lulussy to sa ti ako podarilo? =-)
Odpovedať
@zuzana018 a môže sa piť rajec? lebo ja som ho pila pred dietou a teraz nepijem kedže neviem či sa môže. Najleopšia je materiná duška
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?