Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin takže dnes bielkovinový štvrtok :-D Dnešné menu: R-otrubová kaša so škoricou, káva, čaj D-palacinky +tvaroh, kyslé ryby O- zajačia polievka+mäsko, káva, čaj OL,V- ešte neviem, ale mám v pláne údenú makrelu Ja neviem, čo by som do seba natlačila. Mám všetky chute. Cez bielkovinový štvrtok mávam hrozné točáky, vidím hmlu a tlačí ma do zeme. Bože, to sú stavy. Vypila som už 2L vody, takže dehydratácia to nebude. Mávam to každý štvrtok. Vie mi niekto poradiť? Je to niečoho deficit? Čoho? :-(
Odpovedať
@zuzana018 ako my ho pouzivame len ked ideme varit cosi na sladko (do kolacov, kase a nejakych sladkosti podla receptu). Ale ked tak rozmyslam tak ked papame maso tak ho vobec nepotrebujeme. ved toto uz som pocula ze teto sladidla su dost skodlive. Ale tak hadam tych par lyziciek do tyzdna nemoze ublizit. Pojdem dnes do jednoty a samy a nieco uz vyberiem. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa a ty si už koľko vlastne kg dala dole???
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 nemôže to byť psychika??? že po takom dlhom období si už prešla na niečo, čo ti chýbalo, a aj inú stravu a teraz máš v hlave že zasa príde tvrdý bielkovinový štvrtok??? alebo sa vždy vo švrtok meni tlak vzduchu a si proste meteosenzitívna :-p :-D
Odpovedať
Ahojtee tak už mám za sebou 115 minút kardio +posilňovanie ;-) moje menu : tvaroh, pohár mlieka : otrubová kaša : ryba, vajíčka : večer ešte neviem buď tvaroh alebo jogurt :-) a čo vy dievčatá ako sa Vám daríí ? :-)
Odpovedať
@zuzana018 :-D :-D :-D to akože psycho???? :-D :-D :-D Ja pri zmene počasia mávam problémy s nízkym tlakom. Žeby aj pri zmene jedla? :-D :-D :-D Práve do seba tlačím cottage, a dúfam,že mi tie zatlačené oči vytlačí von :-| :-| :-|
Odpovedať
@15nisa nisa prosím ťa, a to ti akože stačí, aby si bola sýta?wau. Teda mne nehrozí. :-| Chvála za tých 115 minút!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 ja keď si zacvičím tak ani moc nemám chuť jesť :-| ale mne sa nezdá , že by ostatné papali viac, alebo ? a ďakujem však som sa statočne spotila :-D
Odpovedať
@radushkaa tak čo ša týka toho sladidla tak odporučam sladidlo na prirodnej báze , ja som si kupila steviu ale ta sa mi zda malo sladka a taká iná chut ako cukor a ešte k tomu dosť drahá , teraz mam xylitol a ten chutí celkom ako cukor , je drahší ale je to zdravšie ako tie umeliny ...a ked si robim sem tam kávu tak si pridam jednu lyžičku aj trstinového cukru , ved celý život nebudem iba tie náhradné sladidla :-) prikladám ti jedno video odporúčam pozrieť http://www.stream.cz/peklonataliri/76... inak ja som dnes troška zhrešila dala som si croasant a ešte aj normalne pečivo ...fajnučke čerstve a chrumkave :-D nevadi ..aj tak rozmýšlam že pomaličky pojdem do 3 fázy ...len mi je luto ....že tie posledne 2 kilka nechcu ist dole ]-(
Odpovedať
@zuzkoo ja som mala podobnú situáciu. Váha mi dva mesiace stagnovala, :-( tak som prešla do 3.F, aby som sa toľko netrápila, lebo ma to začalo demotivovať. V 3.F. som druhý mesiac a dala som dole 1kg. :-) 3.F mám do konca januara. Tak dúfam, že ešte niečo zlezie. Rada by som 60kg. Teraz mám 62kg.
Odpovedať
@zuzana018 poviem ti v nedelu :D V prvej faze slo dole 3,5 kg, potom som mala pred svojimi dnami a teraz ich mam tak sa nevazim...chystam sa nato v nedelu. Ale dnes som si merala pas a -3cm. celkovo sa citim schudnuto uvidime co povie vaha :)
Odpovedať
@zuzkoo bola som dnes v kauflande a videla som tam kadejake sladidla ale ani jedno som nekupila. Viem ze su to riadne svinstva poniektore, vynorila som nazov toho co sme mali doteraz a bolo to: norbi update 1. Skusim asi tu steviu. Inak to si uz dobre natom ked ides do tretej fazy, gratulujem :) Kolko si dala dole a za kolko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 a akú maš výšku ??? moj tajný sen je mať 60 , ale kedže ide to tak ako ide tak čakam na 62 ...ale to mi treba ešte 2 kilečka , lebo vaha koliše stale pri 64.... :-(
Odpovedať
@radushkaa no ja som v tom obchodiku update kupila aj nutelu aj to sladidlo , aj vanilkový cukor a dokonca aj džem (viem ze ovocie sa nesmie v 2. fáze , ale ja si ho sem tam dám ) a do palaciniek je vynikajúci :-) No o 3 fáze rozmýšlam lebo neviem či to vydržim s týmto tempom ....tak začala som v máji čiže nejakých 6 mesiacov , ale stým že som celý august bola ako keby v 3 fáze , pretože som bola na dovolenkach a tam sa to tak nedalo dodrziavat .... takže v septembri som sa naštartovala opät ... Začinala som s váhou 71,8 a teraz mam tak 64 (už som videla na vahe aj 63,niečo :-D ) a výšku mam 174...ale musim povedať že ja som dost často porušovala , že ked som mala chut na sladke tak som si dala troška čokoladky a tak .. a cele leto som jedla hrozno a melon :D takže sa ani tak nečudujem že mi to islo tak pomaličky a vlastne aj ide ...ale teraz sa už viac kontrolujem :-)
Odpovedať
@zuzkoo takze mi to schvalujes :)no aj tak si pekne dala dole...ja mam o 1 cm menej, isla som z vahy 68,5 a v prvej som dala dole ako som uz pisala 3,5. teraz momentalne neviem ale citim sa fajn. snazim sa neporusovat aj ked niekedy mam chaos v tych tolerovanych potravinach...ale tu ma ukludnujete ze to neni take strasne ked clovek porusi :) aj si cvicila pocas diety?
Odpovedať
@radushkaa tak to ti ide celkom dole 3,5 kg :-) ... mne sa zda že mi to islo pomaličky , ked si čitam ine dukanky ako dali za dva mesiace 10 kil a podobne ...ale tak na mne to nebolo až tak vidno tie kilečka ale teraz to je naopak teraz vidim aj to čo by som pred tým nevidela a zda sa mi že ssom stale tučna ...ale to som už asi mimo :-D Ja osobne si myslim , že ked sem tam porušiš tak ti to len pomože lebo aspon nebudeš istý čas myslieť na tu čokoladku alebo neviem čo ..... ale netreba to prehanat !! a čo sa týka cvičenia tak začala som civičiť asi tak 2 týžden a vaha mi začala stupať , tak som to nechala tak, ale chystam sa začat ked prejdem do 3 fazy , lebo podla mna tie moje faldiky už len cvičenim pojdu dole ... ja mam problem hlavne s bruchom ale tým bočným ako keby či ako sa to vola, neviem ako inak mam to nazvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dukanová dieta je super ja ju držím od 1,9.2012 a 11,5 kg dole.......... :-)
Odpovedať
Hallo Cherrymania ,kde si? Chybujes tu. :-x x-)
Odpovedať
@olovo80 Ty si sa kde stratila?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak psycho isto nie si, tak som to nemyslela :-D :-D :-D :-D :-D ale čo mi vieme, čo si naše telo "myslí" keď ho takto šokujeme? :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež pomaličky premýšľam, že prejdem do 3.F, každý ma chváli, ako teraz dobre vyzerám, ale čo ja viem..podľa mňa mi ešte treba dať dole a hlavne, keď čítam, koľko vážite, alebo chcete vážiť vy, tak mi isto ešte treba dať dole - teraz mám presne 66kg, (už bolo aj 65,8 :-p ), pôvodne som chcela na 65 kg, čiže dole -15kg, ale asi sa nechám vami inšpirovať a motivovať a pôjdem na 60-62 kg .- čo vy na to? Len keby to šlo rýýýýýýýýýýýchlejšie x-)
Odpovedať
@zuzkoo tak ty si nepotrebovala az tak vela zhodit, mozno preto ti to slo aj pomalsie. Aj ja si myslim, ze ked sa rano v nedelu odvazim nebude to nijaky zazrak. Ja cvicim tiez, tu kalantiku co ju tu tak preferujem :D A pod zadkom na stehnach som mavala take vacky - uz sa mi zmensuju, skoro ich ani nevidiet. To je mozne ze si mala viacej, ked sa tuk meni na svaly tak to vacsinou na vahe ukazuje rucickou smerom hore. Ale baby pisu ze dolezite su cm...len skoda ze te cm idu najprv vzdy z prs a tam ja teda chudnut vobec nepotrebujem skor naopak :DD No co narobime...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak mne išlo z prs -11 cm, a keby išlo ešte raz toľko, budem len rada - včera som si konečne kúpila podprsenku 80C - pred dukankou som už mávala košíky D, niekedy už DD (ešte kúsok teda väčšie) A áno, cm sú dôležité! Napríklad aj moja mama už stojí na váhe tretí týždeň, ale centrimetrami ide dole, tak isto aj kolygyňa, váha sa moc nehýbe ale krásne vidieť, ako z postavy ubúda - a podľa mňa to jednu výhodu má = keď dospeje cm k postave, s ktoru bude spokojná, a kg nepôjdu dole tak, ako by chcela, o to menej dní bude v 3F :-D :-D :-D - ak sa mne podarí dať dole tých 20kg dokopy, tak v 3F budem 200 dní :-p
Odpovedať
Inak dobre ranko baba...tak co dnes idete papat? Ja som vcera skusala te sampiony @zuzana018 - boli dobre ale urobila som hlupost, mamina ma nahovorila aby sme ich nepiekli ale dali na elektricku panvicu. Urobili sa fajn, len zo spodu ich trocha chytilo a mali taku horku korku. A ta vypln z nich komplet vytiekla :D Ale neva potom som to pozbierala dala nazad, kozku orezala a boli fajnove. Nabuduce uz budem vediet :) Dnes klasika na piatok asi palacinky a vcerajsiu zeleninovu polievku. Prave teraz papam toliare so syrokremom a s kavou. Ale co na veceru to vam veru nepoviem...uvidim co chladnicka da :))
Odpovedať
ze baba :-D :-D :-D myslela som vas vsetky ako baby
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ja ich veru pečiem normálne na plechu ;-) inak minule som dala do každej hlavičky jedno koliesko domácej klobásky :-p :-p kvôli chuti ale aj kvôli tej šťave, čo z nej vyšla..no mňamkove to bolo
Odpovedať
@zuzana018 fuu, tak ty si opacny pripad ako ja :D Ja do kocikov 85B ani nemam co dat...ale tak uz som sa s tym zmierila co sa budem kvoli tomu nervovat. Vies co, mama dala dole sice 4,1 kg ale na brusku jej to fest vidno dokonca zapne kabatik co pred dietou vobec nezapla - takze cosi natom bude. Inak ta tretia faza depta trocha aj mna...je to dost dlho vsak :D To mamina bude kolko v 3 ked chce schudnut tak 20 - 30 kg. Vlastne sa to stane jej zivotnym stylom. Jedine ma ukludnuje ze ta 3F uz neni taka drasticka. A ozi si spominala ze chces zacat cvicit, si cosi podnikla? Ja som vcera zhresila a dala si posledne 2 mozzartove gulicky, ktore som mala od draheho. No nechaj ich zostarnut :D :D :D
Odpovedať
@zuzana018 nevadi, nabuduce budem vediet...to je prva vec som nam troska nevysla - ale na chut aj tak boli dobre. Som sa smiala ze pri dukanke sa naucim aj varit :-D :-D :-D tomu som sa doteraz permanentne vyhybala a od dukanky stojim v kuchyni kazdy den :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa jasné, že nenecháš zostárnuť...veď to by bol hirech, jedlom sa neplytvá :-D :-D :-D Veru, stane sa to akosi životným štýlom, človek to už potom vníma úplne inakšie. Nevravím, že nemám dni, kedy mi to lezie už na nervy, hlavne keď si nestíham nič nachystať alebo kúpiť, ale inak v pohode, neriešim a už to neberiem hororovo, vždy si poviem, že nik ma nenúti, sama to predsa chcem, lebo je to fajn pre mňa. A včera som si kúpila zasa novú košieľku, na vešiaku sa mi zdala úzka, ale reku idem - skúsim - a je super, krásne som do nej vliezla :-) A aj rifle nové (zo septembra) su mi zasa voľnejšie, tak paráda. No, s tým civčením...žiadna sláva :-S :-( :-| V stredu som išla na banbiton behom, bežala som ako o život, potom hodina hra, no skapatá som ešte dnes a svalovica na stehnách :-p Včera, kým bola dcéra na tréningu som bola ešte s jednou mamičkou pozrieť na "dhodníku zdravia", takže sme sa cca 40 min. prechádzali rezkou chôdzou , a dnes zasa banbinton. Ale nič také, ako napr. ty, kalanetika a podobne - to sa musím ešte naštartovať, lebo mi to fakt je treba, koža je už chabá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @radushkaa @lokalistin @15nisa ahojte kocky,vcera som nemala sancu sa priblizit ku pc,ale dnes som tu,dakujem za vsetky odpovede,dnes este neviem co bude,no chystam sa na kalanetic a kardio,a vy co?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?