Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
ahojte tak ako vam to ide? co budete dnes papat? ja som mala vcera BZ den, urobila som zapekanu brokolicu - bola super a ostalo mi este aj na veceru. Dnes je uz B den a tak na obed planujem palacinky...tento tyzden nenormalna chut na sladke...rozmyslam nad nejakym kolacom zatial to riesim pralinkami :))
Odpovedať
Ahojte dneska 15-ty den. -2,6kg, Pas -3cm,Prsia-1cm,Zadok-3cm, Stehna nic, Boky-2cm. No pomaly, ale ako sa hovori pomaly dalej zajdes. Moje prve pralinky,skuska na vianoce
Odpovedať
@lokalistin Ďakujem ti za ukľudnenie. A držím ti silno palce. Teraz ti to už možno pôjde trocha ťažšie, ale tu nájdeš vždy podporu a dokážeš to. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Tak a inspiracia moj obedik shirataki nudeln s tuniakovo rajcinovou omackou a miffin plneny dukanovou nutelou
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin Ten muffin vyzerá super. :-) :-)
Odpovedať
@pidanka_ je úžasné keď to niekto odfotí. Ako chutia tie shirataki?Dá sa to? Ja mám dnes špenát.
Odpovedať
@lokalistin ahoj, to patrilo tebe. Prepáč pidanka-
Odpovedať
@lokalistin tuším ťa pochytila vypekacia nálada :-D :-D :-D
Odpovedať
@lokalistin vyzera to super, prosim ta aký recept si použila na ten muffin ??? a tie shirataky ti chutia ??? nechutí to nahodou ako ryžové rezance ?
Odpovedať
@11xena11 ahooj :) ja by som chcela hlavne brucho spevniť :-) tak uvidím č to spraví , včera som bola tiež v posilovni 50 minút behu x-) jój až sa mi tak dobre spalo ;-) tak budem zo 3-4 krát chodiť do posilky a ostatné dni b týždni jillien to istí :-) dnes som si dala to bolero do kaše fakt je to sladké :-D som to prehnala troška =-) zajtra sa teším čo ukáže váha :-) teda dúfam, že sa budem ,,tešiť,, :-) a ty ako postupuješ ?
Odpovedať
@lokalistin Ahoj prosím napíšeš sem receptík ? :-)
Odpovedať
@11xena11 @olovo80 Dobré ránko :-) čo dnes plánujete ? ja som sa akurát vážila 61,6 x-) -1kg za týždeň ;-) idem si spraviť kašu a upracem a idem sa učiť mám toho veľa :-( jooj už teraz sa mi nechce :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@15nisa ahoj,ten hlavny plan je uz zamnou,mam za sebou kardio,820cal dole,a menu na dnes este neviem,zatial som mala len kavu rannu a cola light,este som nejedla,no mam v chladnicke nizkotucny tvaroh,dnes idem na nakup ked pride manzel z roboty,tak nieco si nakupim
Odpovedať
@olovo80 že 820 kcal to je aký super výkon :-) koľko stráviš času na tom bicykli ? ja som akurát dojedla tvaroh ;-) a váhu si stále udržuješ či ti klesá ? :-)
Odpovedať
@15nisa ahoj. No ja mám dnes super deň.Dnes mám hody. Takže som dnes navarila modľa mojej chuti, na čo mi už dávno tiekli slinky. som zvedavá čo to spraví na váhe. Lebo naválala som sa teda statočne. Aj som piekla :-D :-D :-D Teraz zasa sa budem celý týždeň tešiť na ďalšie hody. :-( Aj ja chcem také kilá ako máš ty. Koľko meriaš? ;-)
Odpovedať
@11xena11 hmm hody si dám až na Štedrú večeru :-) no meriam len 164 cm :-| som dosť nízka , isto si vyššia . Potom daj vedieť čo s tebou spravili tie ,,hody,, som zvedavá ;-) ale myslím si , že na váhe sa to neodrzrkadlí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa na bycikli som presne hodinu,a 40-42km za hodinu(rychlost,jak slapem),a je to presne tych 800cal,a 40km,vahu si udrzujem,neklesa,lebo som sa rozjedla,ale uz je to ok,dnes som varila kuraciu polievku,takze stehna uz som davno zjedla,a aj na zajtra zostalo masko,a dnes som aj nakupila mliecne vyrobky 0% :-D
Odpovedať
Ahojte dievčence , tak ako vam ide chudnutie ??...ja som si dnes asi po sto rokoch urobila tiramisu , v sposlednom čase som bola leniva na všetko , tak zajtra tiramisujem :-) ..inak vaha stale koliše 64-65 ]-( .....chcela som sa vás spýtať , či doržujete tie tolerovane potraviny v povolenom množstve ????? ...mne sa zda že to kvoli tomu vaha stoji :-| ...prajem vám ešte pekný večer :-)
Odpovedať
@pidanka_ @11xena11 @zuzkoo no tie rezance mne celkom chutia podla mna maju trochu taku rybaciu chut,aj ked ich stale umyvam ja to citim tak po rybe, ale tra konzistencia sa neda vobec opisat. Ryzove chutia uplne inak tieto su take no neviem ako by som to nazvala,ale mne celkom chutia. A tie muffiny?Dam vam recept iny ako bol tento,tie ine mi chutia lepsie Ja robim 12 takych mensich Pre 6 muffinov 4 vajcia 4 lyžice nízkotučného tvarohu 2 lyžice sladidlo (Stevia typ)(ja som dala tekute podla chuti tie dve lyzice stevie mi bolo malo) 12 lyžíc ovsených otrúb 2 lyžice čučoriedkové aróma( ked davam nutelu tak nedam aromu,iba ak trochu skorice) 1 čajová lyžička prášku do pečiva PRÍPRAVA Predhrejte rúru na 180 ° C. Oddeľte vajcia a vaječné bielky vyslahat do tuha na sneh. Ostatne prisady zmiesat: vaječný žĺtok, ovsené otruby, tvaroh, prášok do pečiva, sladidlo. Potom primiesat sneh. Dat prichuť a všetko dobre premiesat. V silikónovéj forme na muffiny pečieme 20 až 30 minút pri teplote 180 ° C Dam aj ten druhy vyskusajte a posudte same,ktory je lepsi: 4 vajcia 12 lyžíc ovsených otrúb 3 lyžice sušeného nizkotucneho mlieka 4 lyžice tvarohu (0%) 1 lyžica tekuteho sladidla 3 lyžice maizeny 1 sáčok droždia dukanova nutela príprava Predhrejte rúru na 200 ° C.(ja peciem pri 150,zalezi na trube :-D) Oddeľte bielky od žĺtkov Vymiesat žĺtka s tekutym sladidlom, tvaroh, mlieko, droždie, maizena, ovsené otruby.Vmiesat bielka vyslahane na sneh. Dat za lyzicu do foriem trochu nutely a na to zase za lyzicu cesta. piect asi 20-30 minut podla truby Ja robim 12 muffinov tak mam na den 2 kusy su trochu nizsie ale neva ;-) Dobru chut
Odpovedať
@15nisa recept je hodeny ako robite tu kasu?
Odpovedať
@lokalistin Ahoj ale myslela som na tie pralinky ;-) a tá kaša dám si do pohára 2lyžice otrúb +lyžicu pudingu +sladidlo a do vrchu dolejem mlieka , zatrepem vlejem do kastrolíka a varím kým to nezhustne :-) a hlavne to stále miešaj lebo vie sa to nepekne prihárať :-| vlejem do tanierka dám si na to škoricu a dobrú chuť :-) super raňajky sú to :-)
Odpovedať
@olovo80 tak hlavne je , že váhu si udržuješ :-) a to bicyklovanie musí byť riadna makačka ;-)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj, konečne som sa dostala k netu,....musím sa pochváliť dnes váha 15 deň váha 73 :-) teším sa ako mala,....som prekvapená že to fakt funguje a musím sa ale priznať zopár prehreškov tam bolo ale polepším sa. No najviac ma teší že si okolie všimlo že fakt chudnééém hurááááá :-D :-D :-D
Odpovedať
@hamajka gratulujem ti k úspechu :-) teším sa s tebou :-) i ja som konečne zažila ten super pocit ;-) a z akej váhy ideš dole ? a koľko už držíš dukanku ? :-)
Odpovedať
@lokalistin ahoj. Ja robím kašu bez pudingu.Len otruby sladidlo a mlieko. Dám 2dcl mlieka a 2PL otrúb. Sem-tam premiešam. Nechám to variť dovtedy kým to nezhustne. Bez pudingu to neprihára. Mne chutí takto ;-) ;-)
Odpovedať
@hamajka no jasnéééé, že to funguje. Čím menej prehreškov, tým rýchlejšie budeš v cieli. Aj keď ten prehrešok sem-tam musí byť pre ukojenie našich chúťok, na ukľudnenie mozočka(lebo tam to všetko je). ;-) ;-) Ja mám dnes udusenú zajačiu pečienku na cibuľke a na večeru palacinky plnené tvarohom.
Odpovedať
Dievčatá prosím vás, viem, že sa pýtam už neskoro, ale môže sa zajačia pečienka? O kuracej viem, že áno, ale zajačia sa akosi nikde nespomína. :-|
Odpovedať
@11xena11 ahoj myslím si , že tá zjačia sa môže :-) veď to je chudé mäsko lepšie ako kurča ;-) zajtra sa vážiš ak sa dobre pamätá však ? ;-) isto budeš mať úbytok , však máš vzorový jedálníček :-)
Odpovedať
@15nisa jaj no tak na tie pralinky tod: http://www.dukanovadieta.com/products... ale no neviem nie su to ozajstne pralinky da sa to zjest,ale ozajstne su lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky - dlho som tu nebola, a poviem vám, normálne mi chýbate :-) a pozerám, že je vás tu kooopec nových, tak vás vítam a prajem veľa síl ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?