Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim ze ste uz isli spinkat,nikdo nepise,som tu sama,tak dobru noc,sladke snicky
Odpovedať
@olovo80 Odpovedam hned.Tak tie otruby su najmensia polozka,za 800 gr.2,50 dol.,ale ten zbytok? Uf. ]-( Ked chcem tvaroh,tak si musim kupit grecky jogurt a z toho si ho urobim.Ale dost o tom.Konstatovanie:"Keby som bola disciplinovana a jedla zdravo,tak by som schudla aj bez DD.Moja chyba. 8-( Inac vysledky mam len v cm a nie v kg.Prsia - 11 cm,Boky - 15 cm,pas -10 cm. No a vaha len - 6 kg a stagnujem.Asi je to tym, ze uz 9 rokov cvicim denne 1 hod./teraz momentalne nie,lebo ma boli chrbat,ale chyba mi to./Takze tak.Ty mas krasne vysledky,ani uz hadam nemusis tak striktne drzat tu DD. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver jej,ty nespis,ale mohlo ma to napadnut,u vas je iny cas,no "akoze"nemusela by som,ale ja dokazem taky zazrak ze za tyzden viem pribrat az 3-4kg,musim si davat velky pozor co jem,sladke by som vobec nemala,ale asi je to v genoch,lebo mam taku istu postavu jak moja mama,a az teraz to vidim na sebe jak som porodila druhe babo,tvar brucha a bokov mam take iste jak mama moja,a na moje prekvapenie aj prsia co ja som nekojila vobec,a ona dva deti a dost dlho,ona celi zivot mala tych 57-58kg,teraz ma 64,no z toho dovodu ze ma sklerozu mumtiplex a ma postihnute pravu cast tela,cize malo pohybu,takze ja to zhadzujem teraz na geny,no neviem,a ty jak si na tom,kolko kg a vyska tvoja a deticky kolko?
Odpovedať
Profilova fotka
taj spolubojovnicky za 16 dni -6 kg :-)
Odpovedať
@hamajka No, čo ti ukázala váha? Už som zvedavá. Ja som dala v 1.F 3,5kg. A v druhej išlo každý týždeň jedno kilečko.
Odpovedať
@olovo80 wau 3,75? Ja ich kupujem za 0,87.Tak moja nehnevaj sa, máš pravdu ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj, váha ma nepotešila. Schudla som 2 kila za 7 dni. To je málo. Koľko by sa malo schudnuť v prvej fáze?
Odpovedať
@hamajka drahá, hlavu hore.To sa nedá povedať, že koľko máš schudnúť. To záleží od veľa iných faktorov. V 1.F sa vlastne len odvodníš. Tuky spaľuješ pomaly v 2.F. To znamená, že si nebola moc naliata. Kočky čo majú nad 100kg dajú dole aj 6kg. Ale to nie je tvoj prípad. A teraz pomaličky hor sa do boja bez prehreškov. V pondelok je vraj NOV. Tak potom nepreháňaj, len tak jemne s jedlom. Držím palce.
Odpovedať
@11xena11 keď je nov sa priberá ? =-) lebo toto až tak moc neovládam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja sa nehnevam,preco by som mala,jak pokracujes,vidis dnes som zabudla na otruby,lebo rano som mala 2 vajicka s tou falosnou majonezou,obvykle rano jem otruby,ale idem si ich dat
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka podla mna je to uplne ok,ze 2 kg dole,ja som v prvej schudla 3kg a drzala som 10dni,asi nemas velku nadvahu,tak preto to ide pomali a menej
Odpovedať
@15nisa keď je Nov, tak ti ide aj voda na úžitok. Viem to z iného fóra. Tam kočky mávajú nejaké vodové alebo mliečne dni. Ale podla mňa s tým by asi Dukan nesúhlasil. To už nie je Dukan. On nenariadil žiadne vodové dni. Ale očista nikomu nezaškodí :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 sem-tam sa aj mne stane, že večer prídem na to, že som zabudla na otruby. Asi to budú bývať moje raňajky(sladká otrubová kaša). Stáva sa mi to odvtedy ako môžem celozrnný chlieb. Prv som si musela piecť len dukanov. Teraz už nie. Celozrnný je lepší :-D :-D
Odpovedať
toto som našla: Nov. Mesiac stojí pred Slnkom, obidve planéty sú v jednom znamení zverokruhu a spoločne pôsobia na zem. Mesiac aj Slnko vychádzajú aj zapadajú spoločne, preto Mesiac na oblohe nevidíme. Aj táto fáza zaťažuje organizmus, pôst v tomto čase je pre zdravie a ako prevencia. Príťažlivá sila Slnka a Mesiaca pomáha vyplavovať škodlivé látky z tela, je potrebné veľa piť. Pôst alebo hladovku začnite 12 hodín pred a ukončite 12 hodín po vrchole novu. Dorastajúci Mesiac. Od novu po spln (pripomína písmeno D), predstavuje nádych, je to vhodný čas na dopĺňanie látok, ktoré nášmu organizmu chýbajú (enzýmy, vitamíny, minerály) podľa psychického a fyzického stavu organizmu, podľa ročného obdobia. Cúvajúci Mesiac. Od splnu po nov (pripomína písmeno C), predstavuje výdych, čas vhodný na čistenie tela a zbavovanie sa škodlivých látok, čas vhodný na návštevu kožného či zubného lekára.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no moje skusenosti,ok?Tak,ked je spln cize mesiac sa chysta na splna cize nov,tak ja sa prejedavam jak diva svina,komplet vsetko,a ked je mesiacik tak ze "chudne",tak vtedy najlepsie viem drzat dietu,a vtedy aj najviac chudnem,neverila som nikdy na tieto veci,ale v poslednej dobe som to pocitovala na sebe a jak som to zacala pozorovat tak toto som si vsimla
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja zatial mozem robit chlebik len z otrub,zavidim ti ze uz mozes celozrnny :-D ]-( ,jak ti fajn,takze ty si v tretej faze vlastne,dosiahla si svoju visnivanu vahu?Kolko mas kg a cm?Mozno som sa ta uz pytala,ale ja rychlo zabudam alebo neviem co som pisala a robila pred 5-mi minutami,takze nehnevaj sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 som chcela napisat vysnivanu,s y :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, hlasim vysledky dnes 1.den 2.F - rano som sa vazila aby som vedela kolko som schudla po prvej - 3,5 kg. Dnes som mala na obed pizzu a hlivovu polievocku. Vcera som skusala palacinky a boli vynikajuce, dnes som vymyslela plnku do sunkovych roliek ak niekto budete chciet hodim vam recept mozte skusit.
Odpovedať
@11xena11 ďakujem moja, veľmi si ma tým potešila a aj povzbudila. :-) Zajtra začínam s 2 fázou tak som zvedavá ako to pôjde. Dúfam že dobre a budem sa môcť pochváliť nejakým tým kilečkom. Ani nevieš ako si ma veeeeeeľmi potešila tvojou správou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Hor sa do boja s kilami ]-(
Odpovedať
@olovo80 ďakujem za povzbudenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no daj tu plnku,na zajtra bude dobre,mam sunecku kuraciu
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka neni zac x-)
Odpovedať
@olovo80 ;-)
Odpovedať
chcela by som sa opytať, či sa môže papať sojová tyčinka?
Odpovedať
@olovo80 inspirovala som sa z receptu ale doplnila som ho lebo sa mi zdal "nemastny neslany". 200g nizkotucneho tvarohu, pazitka, koreniny (sol, korenie, cervena paprika), 1 trojuholnik syrokremu karicka, 2 uvarene posekane vajicka, cesnak alebo cibula na malinke kusky. Vsetko zmiesat. S plnkou naplnit sunky a zrolovat, dat do chladnicky na 1/2 hodiny. Ja som dala cesnak ale nabuduce dam asi radsej cibulu.
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa diky,ale karicku a podobny syr mam len nie nizkotucny ;-( ,ale skusim nieco ine,no je dobry napad ten recept,to skusim
Odpovedať
Ahojte Dukanky , tak po vyše mesačnej prestavke som sa zasa odhodlala , potrebujem ešte nejaké 3-5 kil dat dole , ide mi to už strašne pomaly , ale verím že to dam :-) Včera som robila dukanovu babovku (mam novu silikonovu formu z lidlu :-D ) a na obedik falošný zamiakový šalatik , robila som ho prvý krat a fakt chuti skoro ako zemiakový a k tomu som si dala plnené šampiony :-) pre inšpiráciu prikladám foto :-) peknú nedelu prajem
Odpovedať
@zuzkoo neboj, aj mne to ide pomalšie, ale ide a to je hlavnéééééé. Bábovku som robila aj ja, ten šalátik vyzerá fajnovúúúčko mňam. 3 až 5 kg, to si rozhýb metabilizmus štyrmi bielkovinovými dňami a kilo možno aj kilo a pol máš dolu. Mám vyskúšané. Ide hlavne o motiváciu, lebo keď váha stojí, to je NA NERVY!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 Rozmýšlam , že si dam bielkovinove dni aspon 4 ale ja som ani na začitku cez tu prvu fazu vela neschudla tak neviem :-D ... a chcem sa opýtať , ked maš bbielkovinový den , papaš aj tolerovane potraviny , alebo vtedy vynechávaš aj tie ?? Niekedy mam pocit , ze po nich vlastne vaha nejde dole , ale na druhej strane ked nejem tolerovane tak mam dost obmezdený jedalniček ...hmm ?? No a pravda je to na nervy , už by som isla najradšej do tretej fazy ...vrrrrrrrr !!!
Odpovedať
@olovo80 ahojky. Ja som nedosiahla svoju vysnívanú váhu. Už mi to seklo a len som sa trápila. Tak som prešla do 3.F. Mám 172cm a 62kg. Do 3.som prešla keď som mala 63kg. Iné kočky mi poradili, že mám ísť do 3.F keď sa mi to dlho nehýbe. Pôvodne som chcela 60kg. Vraj idú kilá dole aj v 3.F. Tak možno sa k tej 60-tke dopracujem. Ak sa mi to nepodarí, tak si dám po 3.F znova prvú . Nebude mi to vadiť, baví ma táto dietka. :-D :-D Ty to ako zvládaš?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?