Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
ok,idem si dat kavu taku dobru silnu,baby kde ste? aj u vas svieti krasne slnko a je stiplava jesenna zima?tak napiste
Odpovedať
@olovo80 fuu to si dlho vydrzala...ja som drzala atkins asi pol roka, bola uciina - schudla som tolko kolko som chcela ale takisto ako ty mi z nej nebolo dobre a ked som prestala mala som strasny deficit ostatnych potravin takze ako rychlo som schudla tak rychlo som to mala aj nazad. dufam ze dukanka bude lepsia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ja si myslim ze dukan je ovela lepsie a by som povedala ze sa neda ani porovnat,hoc je to skoro to iste ale predsa uplne ine,ja som bola v prvej faze 10dni,a nic mi nebolo,a co sa stalo dobreho je to ze mi prestali vypadavat vlasy a nemam zapal dasien,a to som uz pisala aj zuzke,a ty aj cvicis?lebo ked hej tak to mas ovela lepsie,kg rychlejsie pojdu dole a budes sa citit ovela lepsie po cviceni
Odpovedať
@olovo80 asi je natom nieco pravdy lebo unavena sice trocha byvam ale nie som taka plna, nafuknuta...cvicim, teda snazim sa kazdy den len vcera som vynechala lebo som nestihala. A citim sa potom super, uplne oddychnuto a zacina to byt aj vidiet na tele - kalanetika ma velmi rychle ucinky na posilnenie svalov. Som videla ze aj ty bicyklujes takze to mas odskusane ze to ide potom rychlejsie?
Odpovedať
@olovo80 si ma inšpirovala kávičkou, už aj ja popíjam a dala som si mrkvový koláčik. Včera som vyberala mrkvu v záhrade, som si večer načistila a ráno upiekla. Recept aj foto som dávala na strane myslím 334. Mňam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no ty si moja krvna skupina asi,lebo mna v minulosti strasne lakala ta kalanetika,aj knizku som mala,no dakomu som pozicala a nevratili,cvicil to aj moj otec a uplne stratil brucho a boky,viem ze je tam pohyb asi na 1cm,a asi 100krat,ked sa nemylim,mozes mi blizsie napisat o tom?Ja by som sa na to aj dala,len treba odhodlanie,knizku uz sice nemam ale na nete tiez sa to da najst
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 no ja som spravila ku kave aj dve palacinky dukan s plnkou tvarohovo skoricove,a uplne stacilo,no ja by som vedela zjest celu skrinu sladkosti co maju deti :-D ,idem sa pozriet na ten mrkvovy kolac
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 no sikovne a jednoduche,to musim vyskusat,a rebarborovu dzem mam aj ja doma,len som to robila v lete a vtedy som este nerobila dukan,takze vsetko je to s cukrom,a to nemozem,aj ten bryndzovy kolac by bolo ok,ale bryndza nepatri medzi bielkovyny,aspon tak viem,ale da sa nahradit s tvarohom,no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 joj mojenko nestiham, citam ale nepisem. Stale len praca, rodina... od kedy som sa vydala na nic nemam cas :-) momentalne ani na dietu. som ju vypustila ale postupne nabieham...
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 som veruze spokojna s tym strojom. Akurat ho "neofajcis" :-) ked si tam navolis cas cvicena napr. 60 min a pojdes sa na 5 min napit on zastavi odratavanie, cize az zazvoni zvoncek, vies ze mas za sebou 60 minut poctivej makacky. A pokial nechces mat svaly ako Schwarzeneger tak ti to kludne staci aj na jednotke, maximalne dvojke zatazi.
Odpovedať
Profilova fotka
nedá sa mi neprilepiť to sem, aj keď je to mimo témy :-)) Zobudila som sa, rychlo som sa umyla, podojila som kravu, zakurila, dala zrat sliepkam a kralikom, vyviedla kozy a kravu na pasu, zobudila deti, urobila ranajky, skontrolovala veci do skoly, odviezla deti do skoly, naklepala kosu, nakosila travu, isla do prace, pohadala sa s podriadenym, vyhodila podriadeneho, zarabala peniazky, zarobila peniazky, prisla domov, narubala drevo, pripravila jedlo, zbehla po deti, nakrmila ich, spravila danove priznanie, isla na pole a okopavala zeleninu az do tmy, stihla este zajst ku kozmeticke, objednala novy balzam, vratila sa domov, isla po kravu a kozy, pripravila veceru, vymenila poistku, nakrmila deti, vykupala ich, ulozila spat, dala prat, isla na internet, cez banking poplatila ucty, pozrela si postu, dala susit pradlo, schmatla zo stola krajec chleba, zahryzla a uz-uz idem spokojna spat, ked tu mi zrazu -HROZA! - prislo na rozum: muz moj - cely den lezi na gauci nepomilovany! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa hod si tam trochu sladidla a kvapku vanilkovej, al.. mandlovej aromy, alebo skoricu alebo bolero - to dostat v x prichutiach, ale s tym opatrne lebo je dost silne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@eitsirch to ako ty?Je to vtip alebo naozaj?Lebo ked naozaj,tak dole klobuk a ked je to vtip tak si ma dostala :-D
Odpovedať
@hamajka ahojky. Včera som nestíhala, bola som plávať.Prišla som KO, ale tak príjemne KO. Tie syry majú ako ti napísala Zuzka. Niekto tu hovoril, že chutia ako guma, ale keď dlhšie nemáš syr, tak je ti to jedno a zješ ho aj s topánkami :-D :-D :-D V kauflande som kúpila, majú aj plátkový, toustový light.Značku si nepamätám. Mal myslím okolo 5%tuku.Robíš si tousty? Buď rada, že sa cítiš prázdna, keby si sa cítila nafúknutá to by bolo horšie :-) Pre mňa je to lepší pocit. Už si aspoň nenadávam, že som krava, že som sa zasa prežrala, a vtedy je nechutne ťažko. ]-( Keď čítavaš tie jedálničky, a vidíš tam viac krát niečo z otrúb, to znamená, že si to kočky rozdelia tak, aby mohli aj chlieb aj kašu. Ja to mám už lepšie. Ja už môžem 2krajce celozrnného chleba, preto jem z otrúb len kašu. A sem-tam mi príde chuť na dukantousty. Ako napr. dnes ráno. Inak niečo mám proti tomu pocitu prázdnoty. ;-) Vyhraď si pre seba miesto v chladničke a naplň ho povolenými potravinami, aby si kedykoľvek mohla uzobkávať a zaplniť žalúdok. Ja tam mám vždy údenú makrelu, kyslé ryby, morčaciu šunku, karičku light, pierko, jogurty, tvaroh, tuniaka vo vlastnej šťave, zeleninu, acidko, mlieko. Táto diétka ide troška do peňazí, ale s tým musí každá rátať.Čím si chudšia, tým si chudšia aj v peňaženke! :-D :-D :-D Ale čo neurobíme pre krásu a zdravie? :-D
Odpovedať
@olovo80 ah jaj. keď mne to sladké chutí vždy navečer. Aj do toho jogurtu si nasypem Bolero. Originál ovocný jogurt som ešte počas tejto diéty nemala. Ale ochutený nízkotučný tvaroh áno. Budem sa už snažiť aj ja po tej 15-16hod žiadne sacharidy ani škroby. Len bielkoviny. možno preto mi už dva mesiace stojí váha. Hlavne že nie je + :-)
Odpovedať
@15nisa ahoj. mňa už to vypekanie akosi prestalo baviť. Jeden čas som sa doslova nevedela dožrať tiramisu, ale už asi 2mesiace ho nemôžem ani cítiť. Z koláčov som si piekla tvarohový koláč, piškóty, a robila som škoricové šúlance. Teraz už len palacinky plnené tvarohom+ nutela. A numero2 je jogurt s bolerom. Možno je to tým, že už začala deťom škola a mám viac iných povinností ako si vypekať. alebo som zlenivela ]-( A tebe čo sa osvedčilo? BBkekse si robila? Tie možno ešte vyskúšam. :-p
Odpovedať
@11xena11 Ahoooj :-) . tak včera som si upiekla dukanov chlebík, v rúre vyzeral krásne ale ako som ho vybrala tak spľasol,. nevadí na prvý krát to ujde a chudí fakt dobre. Môj miláčik mi kúpil šunku takže som si ju vychutnala. Rozmýšľala som že cez víkend si niečo sladké upečiem a zajtra si chcem urobiť palacinky bez otrúb. Miesto v chladničke už mám a mám tam veci ktoré papkám len ja. Teraz som tam pridala aj tuniakovú pomazánku :-) Kedy si začala cvičiť? Už v prvej fáze? Trhá ma postaviť sa na váhu no povedala som si že až v sobotu keďže to bude týždeň čo som začala. Len dúfam že ma ten pohľad poteší. Drahý mi povedal že už niečo vidieť a drží mi prsty aby som si plnila sen tak dúfam že sa toho dňa aj ja dožijem :-) Inak plávanie fakt pomáha. Ked sme boli v lete na dovolenka tak som sa nemohla doplávať a fungovalo sa mi oveľa lepšie. pa :-)
Odpovedať
@olovo80 no ano presne ako hovoris...malinke pohyby a vela opakovani. A strasne rychlo to tvaruje telo...citis po 1 raze ze si pevnejsia. na ulozto su nejake videla s callan pinkleyovou ja som si stiahla tie a podla nich cvicim. Niektore cviky mi nevyhovuju a tak som ich vynechala ale inak sa to da. Tu knizku som mala aj ja pozicanu z kniznice ale na tom videu je presne to co v knizke. To video sa vola: Callanetics 10 years younger in 10 hours - trva 1 hodinu. Skus je to fajn :)
Odpovedať
@eitsirch diky, to ma teda nenapadlo...ked si tam dam vanilkovu aromu to bude super...Staci obabrat chutove pohariky a hned sa mi bude lepsie jest :)
Odpovedať
@olovo80 kľudne si nahraď tvarohom, ja som mala nízkotučnú bryndzu myslím 7 % nú a niekde na začiatku tohto fóra baby písali, že bryndzu občas konzumujú. Len nezabudni na cesnak, dodáva tú pravú chuť ;-) Dobrý nápad s kalanetikou, zajtra mrknem na ulož.to, dnes už sa mi nechce :-p
Odpovedať
@11xena11 prosím a kde to bolero kupuješ ? :-) ho nemôžem nájsť :-(
Odpovedať
@11xena11 Ahoj.Si moja krvna skupina.Na druhom fore o DD,som dala takuto otazku : " Mozno vsetecna otazka,ale myslim si, ze na mieste.Dievcata,kolko Vas ta DD dieta vyjde financne na mesiac?No ako ratam,tak ratam,tak je to dvojnasobok normalnej stravy/ a kvalitnej/.Poradte,asi robim nieco zle. :-x :-( " Nuz odpovedala mi len jedna dukanovka,ze to neratala,ale ze sa jej nezda,zeby mala vyssie ucty za jedlo.Tak uz sa ich nepytam nic. Okrem mlieka,zeleniny,morcacej sunky,jogurtu a tuniaka v konzerve,musim vsetko hladat v specialnych obchodoch,alebo nenajdem to nikde.Tvaroh,ani nevedia co to je.Nuz tazko sa tu ta DD drzi,ale snazim sa.Vysledky nie su idealne,lebo hresim s ovocim,ale ide to.Tak Ti drzim prsty,aby si bola na tom lepsie ako ja.A aj ostatnym ,co sa snazia. :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 dobré ránko , včera mi net sekal tak ti dnes odpisujem :-) tak BEBE keksy som neskúšala vôbec .. čo si robím sú kinder rezy občas , to sú kakaové platy a medzi tým je tvaroh ;-) ale chcem takéto niečo x-) pepermitovy kolacik: suroviny na korpus: 1cokoladovy puding v prasku, 4PL OO, 4PL suseneho mlieka, 1 PL kakaa, 1PDP.. xylitol podla potreby, mata cerstva vymiesana so xylitolom, pepermitovy sirup, troska mlieka nieje potreba lebo tam ide sirup aby to nebolo riedke postup: zltka vymiesame s xylitolom do penista pridame vsetky suroviny a na koniec pridame vyslahane bielka jemne zapracujeme ...pecieme na 150stupnoch asi na 15min davat velky pozor aby nezhorel rychlo sa to pecie ...dat do mensej nadoby aby to bolo vyssie .....po upeceni som to este poliala sirupom aby to nebolo suche plnka: pistaciovy puding uvarime z 0,4l mlieka aby to bolo hustejsie nechame vychladnut a vymiesame s matovym sirupom podla potreby aj sladislo podla potreby ja som moc nedavala mozte to vylepsit tvarohom :-) vylejeme na korpus a nechame v chladnicke asi tak na dve hodinky aby to stuhlo na vrchu ozdobime tenkou vrstvou 85% cokolady čo povieš ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 caves, jasne ze to je vtip, doma nechovam kozy ani ovce, stacia mi pes a macka, dieta mam, zahradu tiez, drevo rubem, kosit tiez obcas kosim, zeleninu aj kvety pestujem, podriadenych nemam, s nadriadenymi sa nevadim a to s manzelom je tiez obcas pravda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa tak ten pepermintovy kolac nema chybu! len kde zozeniem peperm. sirup?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no vies co,ja sa dam aj na kalanetiku,no budem robit aj kardio lebo s tym stracam calorie,no nejak to neformuje telo,ale ta kalanetika je uplne dobra,skusala som aj pilates v minulosti ale mne sa to zda prilis zlozite s tym dychanim pocas cvikov a neviem to dodrziavat,cize tym padom je to neucinne,no mozno dnes uz zacnem kalanetiku,mam cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver ahoj,vies co,s tym jedlom ci je to drahsie,nemyslim si,zijes v kanade?Ja som v belgicku,a tu napr ovsene otruby stoja 3.75 a na svk baby za to davaju max 1euro,ja neviem,sladidlo tiez len centy a bielkoviny ako maso a ryby a zelenina to kupujes aj tak bezne,no nie?Podla mna neni to az tak financne narocne,no vsade je to ine,aj tu u mna su plno veci co musim hladat alebo vobec nepoznaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch no ty si svetova,fakt si ma dostala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi kde sa flakas?
Odpovedať
Profilova fotka
Inac dobre ranko baby,dufam ze sa drzite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?