Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 ja cvičím už v 2hej Jillien :-) neviem či poznáš , občas chodím plávať a do sauny sa vypotiť ;-) ja som mala 68, 2 kg teraz čosi cca 62 kg neviem presne ale chcem mať do Vianoc 59 uvidím či to bude aj reálne :-D
Odpovedať
@11xena11 že 14 kg to si musela byť na seba riadne prísna , presne ako xena :-D super úspech ti gratulujem :-)
Odpovedať
@15nisa ďakujem ti. Snažim sa byť stále prísna aj keď nie vždy to ide.Čím viac si budeš dávať pozor na to čo ješ, tým skôr budeš v ďalšej fáze. A prídu super hody raz do týždňa. Ale vtedy nevieš čo skôr do seba.:-D Veľa dievčat cvičí Jillien aj si to chváli. Aj ja by som chcela ísť pod 60kg.
Odpovedať
Práve som sa dozvedela niečo z iného fóra. Vraj by sa večer nemala jesť otrubová kaša, vždy je z toho ráno nejaké to+. Na to som neprišla,vážim sa 1krát do týždňa. Nemáte s tým niekto skúsenosť? Takže po 15hod žiadne sacharidy?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, tak ako sa dnes máte? Ja by som ešte spala a začína ma bolieť hlava, tak fasa, "pekný" deň pred nami :-( Mňa posledné dni hnevá váha, najskôr riadne zletela hore a počas jednehé dňa +2 kg, z ktorých sa mi tam kilo stále drží, najskôr mi to bolo jedno ale teraz ma to už štve ]-( ]-( Asi dám pár dní (3) len bielkoviny) nech sa zasa naštartujem, bo takto do tretej fázy kedy prídem??? a ja už chceeeeeeeem!!!!! :-p :-p :-p Včera som večer skúsila zapiecť kuracie medailónky v rúre, potom som ich preliala : 1 vajce, trošku mlieka, soľ, mleté chilli, a 2 trojuholníky syrokrému - pomixované - sa mi to zdalo ako dobrý nápad, no ale čo ja viem - urobilo to takú "omeletu" cez to mäso a všetko to bolo také suché :-S :-S :-S Už mi začína šibať, čo jesť len počas B dňa....ach jo...
Odpovedať
@11xena11 Dobré ráno. :-) Tak črevná je dúfam za mnou. Neviem z čoho ale cela família sme ju mali. Dnes je to už lepšie. Takže hurá na 5 deň. :-) Bude znova vybehaný keďže v práci máme toho trošku viac. Mám menší problém. Ked som bola na nákupe tak som si nekúpila syr keďže nevedela som ktorý je najlepší a keď som si pýtala tak povedala mi predavačka že pod 10% nemajú. A to isté je aj so šunkou. a cítim že mi tieto suroviny dosť chýbajú. :-( Ktoré si kupuješ ty? Ja sa cítim tak prázdna od kedy som na diéte. Tak zvláštne ale nič strašne to zasa nieje. Ja mám radšej meter ako váhu najmä v poslednom čase, keďže som len priberala. :-( Ale včera som len tak zo zvedavosti vytiahla meter a začala sa merať a mám úbytok niekde viac, niekde menej. Ale aj z toho mála sa teším. Takže s tými otrubami sa nedá prekročiť denný limit aj ked som sem čítala jedálničky tak niektoré boli na raňajky kaša z otrub a večer šunka, syr a pečivo z otrub. Takže to sa nemôže? Ďakujem a pekný deň pa
Odpovedať
Profilova fotka
moje menu - B-deň (pridajte sa a posielajte aj vy, samé uvidíte, že je to fajn ;-) ) R: biely jogurt 0% + otruby D: káva s mliekom O: syr mozarella light, neskor o 14,30 hod. hov. guľáš Ol: káva + nlieko V: omeleta = teľacia párka opražená na panvici, 2 plátky syra Kleopatra, 2 plátky šunky, preliate s vajcom a 1malou lyžičkou cereal. múky (na zahustenie vajca) V2 : čaj, potom mlieko
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano,ja napr kazdy den sa snazim po tej 16:00 len cisto bielkovinove veci jest aj ked mam zeleninovy den,na veceru uz ziadne ine veci okrem jogurtu,kuracej sunky,tvarohu,a otrubovu kasu alebo chlieb otrubovy no proste vsetko otrubove jem pred obedom a take sacharidove veci ked si dam tak stale okolo obeda max do tej 16:00
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj zuzi,ja by som napisala tiez jedalnicek ale poznas ma,ja sama neviem co urobim v dalsej minute :-D ,takze ranajky tie otrubove toliare s kuracou sunkou 2ks,zo vcerajsku mi zostala polovica omelety so sunkou a s mozarellou,to asi budem mat na obed,mozno urobim aj dukan palacinku jednu,no a na veceru tvaroh so skoricou a so sladidlom,nemam iny napad,ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 vidis dam si aj ja kavicku s mliekom,dobry napad,a ja ze co mi chyba..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ako sa mate?Ja celkom fajn snazim sa 2 dni nevazit sa a odvazim az o tyzden :-D je to tazkeeee :-) ja som si kupila hov.masko mletetak si ho niako urobym v trube
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 moja, však ja tiež vždy píšem jedálniček z predošlého dňa, keď to už mám aj strávené :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, prosim vas myslite ze by som si mohla do bieleho nizkotucneho jogurtu pridat nejaku diabeticku marmeladu alebo nieco take ? som v 1.F...tie jogurty z kauflandu sa samotne nedaju jest ake su kysle. Diky
Odpovedať
Ahojte :-) tak ja som včera mala R: jogurt O:mäso morčacie +polievka ol.:jogurt + neodolala som gum. mackom majú 0,O1 % tuku čo myslíte je to moc zle ? :-| v: pohár mlieka +párok cvičila som Jillien a večer chodím upratovať tak tam sa inak tieˇž zapotím :-D
Odpovedať
@11xena11 áno Jillien viac dievčat cvičí je to také živé , ma to aj baví x-) ževraj cvčením spáliš 400 KJ tak nvm :-D by bolo fajn x-) a aj si nejaké koláčiky pečieš ? niektoré dievčatá robia neskutočne zákusky :-) len si musím objednať stéviové sirupy a také veci ..
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prejem ;-) RADKA - myslím, že marmelády by sa nemali, ani tie DIA, kvôli ovociu - to je povolené až od 3.fázy, viem, že dievčata v 3.f. už jedávali - i keď poznáš moje preavidlo x-) x-) (=malá lyžička v jogurte by ťa nezabila x-) ) 15NISA - ja vyjedám medvedíky takmer každý deň...ale len nedávno som si všimla, že síce tuk nemajú, ale je tam vyrátaná CAL na tuším 10ks macíkov, čo ma zarazilo, že bolo celkom aj dosť.....a známa mi vravela, že ju macíky neskutočne zapekajú, tak som ich prestala jesť, lebo s tým mám fakt problém..tak uvidíme, čo to spraví ;-) HAMAJKA - tvrdé nízkotučné syry majú v Bille - volá sa pierko, má 3% tuku, a u nás ho majú najčastejšie už nakrájaný a balený na tácke, tak sa popozeraj. Potom je v Kauflande syr Kleopatra, ten je chuťovo veeeľmi dobrý, ale ten má už tuším 17% ako som si tam všimla. Z nízkotučných má najmenej Karička = 7% tuku.
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa upeč si Tiramisu, je fakt chutné, ja ho nerobím už vôbec, lebo som sa ho jeden čas doslova že prejedla - a stévia nie je zlá, ale do týchto zákuskov by som ju nedávala - jednak tam ide sladidla celkom aj veľa, a Stévia je drahá, tak "škoda" míňať. Ja som "piekla" aj také našľahané koláče, musím vám kuk recept, tie sú fakt že dobré, len trochu piplačka s tým je.
Odpovedať
@zuzana018 dakujem :) tak to teda este budem musiet vydrzat. V sobotu zaciname 2F. tak sa tesim. Vcera som urobila tie pralinky a boli super - ako ladova cokolada :D Mimochodom vaha stale stoji ale povedala som si ze sa odvazim az v sobotu - asi malo pijem...zacala som vcera viac pit tak uvidime. @15NISA - aj ja som mala strasnu chut na medvediky, dokonca som ich drzala v ruke v obchode ale potom som si povedala, ze nejdem riskovat. Ale predavaju ich aj na dukan stranke pokial viem tak to asi nebude az take hrozne.
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzana 018 ďakujem za odpoveď :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa PRALINKY? to znie dobre,...v poslednej dobe mám fakt príšernú chuť na sladké a stále v práci hreším s čajovým pečivom....prosím, ktorý recept na rpalinky to bol. Ak máš čas, pošli - dík ;-)
Odpovedať
@zuzana018 Čokoládové pralinky 1., 2. a 3.fáza 1 lyžicu kakaa 3 lyžice sušeneho nizkotučneho mlieka 1 žĺtko umele sladidlo trochu nizkotučneho mlieka 1. Všetky suroviny dobre zamiešame, dame do nadoby na ľad a vložime do chladničky. 2. Keď pralinky v mrazničke stuhnu, možeme ich konzumovať. len neviem kolko ich mozes zjest...to ma mamina vcera naviedla ze ma strasnu chut na sladke, ja som zatial len strasne unavena a slaba ale predtym som strasne vela sladkeho pojedla - telo si ziadalo tak mozno mi chyba energia. Tak nech chuti :) (inak ten recept je z tych co si mi posielala)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj zuzi,vcera mi muz kupil nizkotucny syr,a teraz to jem so s kuracou sunkou a s tymi toliarmi,velmi dobre,dnes uz druhy den som zaspala,a strasne ma boli hlava,ja nikdy nezaspavam,a dnes a vcera o hodinu neskorsie som sa prebrala,este dobre ze malemu skola zacina az o pol deviatej,takze sme to stihli,ja neviem co je somnou,co budes papat?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 žeby jesenná únava? ;-) mňa zasa bolí hlava, pomooooc čo dnes idem jesť??? no, ani sama šte neviem, čo postíham - ale už mám v sebe káu s mleikom, bielu activiu s otruba,i. mám nachystaný čoko-puding, a doma si chcem spraviť praženicu s hríbami, včera som bola cez 2 hodiny na hubách a krááásne pravé hríby som doniesla x-)
Odpovedať
@zuzana018 No keby mám obal z nich by som ti aj presne povedala koľko kcal majú ;-) ale tak lepšie ako napr. nejaká 3-bitka :-) no a neviem či ,,zapekajú,, ja som mala teraz hnačky tak som mala s tým problém :-D a tú tiramisu vyskúšam. A myslím tieto sirupy http://dukanovadieta-eshop.com/sk/67-... stoja síce 4,90 ale poštovné stojí 3,60 to ma dosť odrádza :-( by ysom si spravila taký mätový koláčik x-)
Odpovedať
@olovo80 mozno si vycerpana z toho ze prijimas malo zivin a mas malo energie...ja to teda drzim este len 9 den ale vcera som nebola schopna nic robit aka som bola unavena...akoby niekto zo mna vysal vsetku energiu :D Vecer zaspim rychlo a rano som zase unavena...asi nam treba nejake vitaminy. Naposledy som mala taketo stavy pri Atkinsonovej ale to som tyzden nemohla ani stat na nohach co sa mi tak tocila hlava a bola som slaba...organizmus to asi dost pocituje...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tak neblázni, aby si si viac neuškodila ako pomohla. Ja vrelo odporúčam BION3, už sme sa o tom bavili, že? Kúp si to hneď, netreba čakať. Aj v knihe Dr. Dukan píše, že najmä v prvej fáze treba doplniť vitamíny v takejto forme..a ešte píše, že s pohybom opatrne, že telo je v škoku, tak ho netreba presilovať ;-)
Odpovedať
@zuzana018 kupim si ich este dnes ked hovoris ze ti pomahaju...a cvicim poctivo kazdy den tak asi trochu polavim...ale myslim ze od soboty kedy budem v 2F to uz bude OK...tesim sa na zeleninovu polievku :)
Odpovedať
Profilova fotka
objednane uz sa moooooc tesiiiim http://www.mydukandietshop.co.uk/heal...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,aj ty si drzala atkins,ja som to robila hodne dlho,a musim povedat ze som sa citila zle niekedy az na vracanie mi islo a strasne som bola nervozna a unavena ale vkuse,ale pri dukan je to ok,ja uz som prisla na to ze kedy tak zaspavam a boli hlava,mavam to ked mam svoje dni a nic nezjem co neni dovolene :-D ,ako dlho si drzala atkins? ja som to robila asi 2 roky ked nie viac,a pomohlo,len strasne zle vplyvalo na telo
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi ja milujem hriby,aj sampiony(preto mi hniju uz druhy tyzden na spodku chladnicky :-D )ale vazne,ja som prisla na to ze preco stale jem dookola tie iste jedla,lebo som leniva,ale nie pripravit jedlo,ale popratat potom bordel,no zuzi somnou je to horsie nez zle,toto uz neni jesenna unava ale ja uz idem normalne na zimny spanok :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?