Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania som rada ze som mohla pomoct :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania inak aj na ebay najdes niake veci
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 jej, presne takehoto kamosa mam doma. Si mozme dat preteky, virtualne samozrejme :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch moja, ty si tu tiež pekne dávno nebola...kde sa túlaš???? ako ti to ide, chváľ sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch spokojna????? http://limetka.info/temp/kvetadukan.pdf
Odpovedať
Ahojte tak konečne doma :-) len vždy keď prídem nejak poruším sa tu dobroty varia, aj teraz robí sestra marcipánovú tortu.. musím ale odolať :-| .. dnešné menu : R: otrubová kaša D: jogurt O: škvarenica (3vajcia) +pohár mlieka Ol: jogurt V : oco ide grilovať , tak si idem vytiahnuť prsíčka a k :-) tomu bylinkový dressing si spravím x-) a čo ste mali vy dnes dobrého ?
Odpovedať
Želám peknú sobotienku, už som prečítala všetko zameškané a zdravím aj nové "členky" Dukan - tímu :-) :-) :-) Navrátila som sa z "pracovnej" dovolenky v Itálii, kde som porušovala dietku cestovinami, napriek tomu ešte kilo išlo dolu yes! :-) V nedeľu budú presne 4 mesiace môjho Dukanovania (myslím že rovnaký začiatok so Zuzanou018?) a úbytok mi vychádza zo 69 - 7 na 62 kg. Samozrejme ovociu neodolám ale snažím sa kontrolovať v množstvách a jem ho viac-menej doobeda. Teraz som práve robila tuniakovú nátierku, je vynikajúca a už ju mám vymakanú. Môžete vyskúšať :-) 1 konzerva tuniaka (celého, nie drť) vo vlasntej šťave 1 roztierateľný syr nízkotučný v črievku 100 g 1 nízkotučný tvaroh 250 g 1 lyžica horčice trocha mletého korenia 1 strúčik pretlačeného cesnaku ( alebo 1 malá nadrobno nasekaná cibuľka) Poriadne vymiešame a natierame na dukan chleba. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko tak pomocnika mam uz doma avecer som cvicila:))) dneskajsia vaha?11 den ; -5kg huraaaaaaa :-D uz som si dala otrubovu kasu to je prve ked vstanem milujem ju chlba a ani pecivo mi nechyba takze super dneska si chcem uvarit nieco na sposob kapusnice :-) prajem peknu sobotu mne najmensi ochorej tak budem mat pekne cvicenie okolo neho:(((
Odpovedať
Profilova fotka
tak zmena dala som zapiect do truby rybu s kapustou a nizkotucnym syrom ,plus jedno vajicko je to mnamka tu je fotka
Odpovedať
Dobré ránko :) @mona12071 tebe to ide ako pekne dole ;-) ja som dala 5 kg dole za 2 mesiace :-| ale ako som spokojná ešte chcem dať 4 kg do Vianoc tak uvidím ako to pôjde ;-) a koľko denne cvičíš ? a ako vyzerá tvoj jedálníček až sa inšpirujem :-)
Odpovedať
@olovo80 a tebe sa ako darí ? :-) akosi sem už menej chodíš :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ja mamrada ryby takze su skoro stale v mojom jedalnicku :-D vcera som mala -otrubova kasa -jogurt -kura v trube -jogurt -udena makrela
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cherrymania ,no este to by mi chybalo aby moj muz o tom vedel :-D :-D :-D ,to by mi zarazil hned vsetko komplet :-D ,ale drzim sa,vaha 58.8,takze je to ok,a som rada ze aj ty si vo forme a ze si nepribrala,takze aspon vieme ze dukan a plus nejake cviky su ok a neni jojo
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj moja,od stvrtka som bola strasne zaneprazdnena a tiez demotivovana,ale uz je to ok,stale sa drzim,teraz som dojedla ranajky :-D ,a zachvilu si urobim moninu omeletu(mona12071 )tak to volam lebo ona mi dala ten napad ze v rure to spravit a je to super,a prosim ta nemysli si ze som sa stratila ja som tu stale,len fakt som nemohla a dnes a zajtra este musim sa ucit s malym na pondelok a je to dost narocne pre mna po francuzky nieco vysvetlovat takze s tym prejde cele poobedie
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 aj ja by som ju mohla stale jest tak ako to je moze sa kolko chce vajicok alebo len 4 za tyzden viete poradit???
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 len zltka mas obmedzenee bielka mozes neobmedzeneeeeeee :))))
Odpovedať
@mona12071 i ja mám moc rada rybky :-) a každý deň aj cvičíš?
Odpovedať
@olovo80 ja len tak , že si tu písala častejšie , teraz nemám ani čo pomaly čítať |-| no som ti vravila , že to bude ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa teras som zacala cvicit pred 2 dnami mi prisiel stroj :-D
Odpovedať
Dobré ránko prajem :-) kde ste všetky ? ;-) ja som akurát hodila do rúry zapiecť morčacie prsia a spravím si k tomu hokaido hranolky :-) a vy čo dnes dobrého vyvárate ?
Odpovedať
@15nisa držím to od polovice apríla.Odporúčam ti prečítať si toto fórum od prvej stránky. Začala to písať jedna kočka Sokoro. Tá nám bola všetkým príkladom. Všetky sme sa riadili podľa nej. Bola super prísna, mala úžasné výsledky pre motiváciu nás ostatných. Držím to poctivo, len keď bola sezóna melónov, tým som neodolala. V 3.F budem do konca roka. Stále si držím 62-63. V januari chcem nabehnúť do 1.F a skúsiť 60kg. Držím ti palce. Keď budeš SKUTOČNE chcieť, tak to dokážeš. ;-)
Odpovedať
@hamajka ahoj. Samozrejme, že ti pomôžem. Toto je úžasný nový životný štýl. Cítim sa perfektne. A teraz som zistila kto sú skutoční priatelia. Tí skutoční vám hneď povedia ako úžasne vyzeráte.Tí falošní len zazerajú a nič nepovedia. Verím tomu, že toto zažili aj ostatné dukanky a dajú mi za pravdu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby predám knihu dukanova dieta po slovensky za 8,5 e. poslem na dobierku ja som ju kupila za 10 v tescu a mam ju asi tri tyzdne z som si ju prestudovala a je super je tam aj jedalnicek vsetko rozpisane a aj recpty na jedla masa ryby, omacky.. :) kto by ste mali zaujem hlast esa :P
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 áno áno, presne tak, začali sme naraz ;-) To už budú 4 mesiace??? =-) =-) ako to letí, že? ja mám váhu -13kg, i keď v sobotu som padla skoro na zadok, rána stúpne na váhu a že 66,4kg, ste mali vidieť, normálne som odtancovala zadokom a la Shakira :-p :-p x-) , takú radosť som z toho mala...no, ale večer, veeeľka katastrófa, presne + 2 kg, normálne som sa tomu smiala, že ako je to možné ( i keď som v ten deň faaakt po dlhej predlhej dobe poriadne a z chuti jedla obed aj večeru), ale 2kg???!!!!! Rána tam ostalo už "len" jedno a a to sa tam teraz drží stále, tak som napálená :-S :-S Tu tuniakovú tuším vyskúšam...len najskôr musím dostať chuť na dukan chleba, lebo mne moc dole krkom nejde :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sobota, bielkovinovo-zeleninový deň: váha 66,4 kg :-) x-) R: mleiko s otrubami + káva s mliekom D: kaleráb, reďkovka, čaj O: kuracie prsia v paradajkovej omáčke, kde boli rozvarené cukety, baklažán a červená paprika (som si z dovolenky z IT doniesla a som to nie že zjedla ale zožrala, takéééé mňám to bolo :-x ) Ol. :káva s mliekom V: praženica na jubkách, čo sme poobede našli v lese :-) nedeľa: bielkovinový deň 67,4 kg - sledujete? +1 kg :-p R: mlieko + otruby, + káva s mliekom (moja klasika) D: 2x čaj O: kuracie prsia na horčicovej omáčke, kečup, po malej som dojedla 1 a pol slivkovej gule :-p Ol: úd. makrela, kúsok cibule V: čaj, bola som asi po tej sobote taká prejedená, že som ani jesť nemala chuť
Odpovedať
@11xena11 ďakujem krásne, :-) ...začala som v sobotu, takže dnes tretí deň,..cítim sa tak zvláštne,...no som zvedavá či som ľahšia aspoň o deko,...inak chcem sa opýtať tie otruby musia byť v celku? lebo len mleté som dostala kúpiť. A čo sa týka nejakého pečiva vieš mi niečo poradiť? robila som taky chlieb za 4 minúty v mikrovlnke ale vybrala som z nej takú placku chrumkavú :-D Inak mam dosť problém vydržať bez sladkého. Najmä cez víkend keď brat oslavoval a mal chlebíčky a veterníky :-( . ale musím sa priznať ani som si nelizla načo som veeeeeeeľmi hrdá :-)
Odpovedať
Ahojte, tak sa vam hlasim aj ja :) Po 5 dnoch - 2kg (neviem ci je to malo...), v sobotu som skusala dukan pizzu a tak som sa z nej najedla a navyse bola vyborna, v nedelu som mala masko nalozene v jogurtovej omacke upecene v rure...na ranajky a veceru som mala bud vajicko alebo toliare s nizkotucnym syrokremom. Vcera sme doma piekli kolacik ... taku chut som nan mala...ale odolala som :) Jediny problem je ze musim zacat viac pit.
Odpovedať
dobré ránko :-) moja váha +1kg to mi naskočí pred ,,svojími,, dňami ale najbližšie sa budem vážiť až v sobotu ;-) @zuzana018 z toho si nič nerob to ti rýchlo zbehne dole, i mne to hapruje teraz :-| do Vianoc hádam stihnem svoj cieľ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa a veď ja si z toho nič nerobím, len mi tie +2kg počas pár hodín prišli smiešne, len som krútila hlavou, že teda, to som požrala 2kg jedla za pol dňa???? :-D :-D :-D :-D ale vieš čo? fakt som si tak z chuti zajedla, výborne som sa cítila, takže som to fakt neriešila...teraz by to mohlo ale zasa začať klesať dole, nie? x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ZEEENY,ahojte,som rada ze ste tu,neviem co budem dnes jest,v chladnicke vyprazany syr,v mraznicke hranolky-nic pre mna,do obchodu nepojdem,vonku je 5 stupnou,takze vajicka len mam :-D :-D :-D :-D , @zuzana018 ahpj zena,ako sa mas?vidim ze si pisala ze 66kg,tak to jaka parada,ja mam svoje dni,tak na vahu sa ani nepostavim az ked bude koniec :-D ,no pis :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?