Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 ja mam len 158,a po prvom porode som schudla na 52kg,potom po troch rokoch som pribrala na 62,lebo som vobec nedavala pozor,a zas schudla na 57,a po druhom tehotenstve som uz vazila 87kg,bola to nocna mora pre mna,mala som strasne depresie z toho a vobec skoro tristrvte roka som ani vonku nechodila,ale teraz uz je to ok,podari sa aj tebe schudnut,neboj,a to je jedno kolko mame deti aj keby sme mali 5,ale da sa,no vela zien sa vyhovara na deti,ale vobec to tak neni,nie tehotenstvo je na vyne ale mi s nasim papkanim
Odpovedať
Profilova fotka
no koksooooo dobraaaaaaa a odkedy drzis ? ja chcem tak 10 dufam ze sa mi to podari ale som prekvapena ze zatial je vsetko okej :)
Odpovedať
@olovo80 jeeeej super, aj ti v dobrom zavidim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala krízu ale prežila som to :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zeny,takze dnes na ranajko obed si dam chlieb dukan s kuracou sunkou a s paradajkami,a neskorsie poobede urobim spenat a vajicka na tvrdo,milujem spenat,ale este pred tym idem na kardio,zajtra den bez cvicenia,oddych,a vy ako pokracujete?
Odpovedať
@olovo80 ahoj :-) super váhu už máš :-) dnešná váha 62.1 ;-) zatiaľ môj rekord :-D som zvedavá ako sa to pohne do Vianoc :-) a akurát som dojedla kašičku a na obed ešte neviem , asi čosi od mäska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa super,takze ti to ide dole,na kolko chces schudnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 no ja som nedala vsetko dole s dukan,predtym som drzala atkinsonovu dietu,to som drzala stale aj pred rokmi,no nikdy som nevydrzala,a dukan drzim asi tak neceli mesiac,a jak som zacala mala som tusim 62-63kg
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 aha ja som myslela ze si dlhsie v dukanke .. ja som zatial spokojna aj ked vcera vecer ja neviem ci je to mozne ale prislo mi zle taka nevolnost ako keby mi chybalo fakto to sladke :D lebo ja to uplnem ilujem strasne moc a zrazu nic.. ale tak dnes je to uz lepsie a rozmyslam co si urobim na obed som rozmyslala tiez nad tym spenatom.. ale nemam si nato ako spravit vajicko lebo bez oleja to enviem :d
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 ja mam mrazeny spenat,to len hodim do maleho hrnca,tak pocas varu sa to rozmrazi,dolejem trosku mlieka a pridam cesnak,a potom vsetko rozmixujem,olej nedam ani ja,uvarim 2 vajicka na tvrdo a prepolim na polovicku,naberem na tanier a dam do toho 1 vajicko,je to dobre,no na oleji s cibulou oprazeny spenat je samozrejme lepsi a ktomu este zahusteny,no nemozme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby nestiham,musim este popratat lebo cakam hosti okolo tej 4:00 a vtedy pride aj manzel z roboty a este ani uvarene nemam,pomoooc
Odpovedať
@olovo80 ja by som chcela ísť pod 60 kg podľa toho ako mi to pôjde ale tak do Vianoc tých 59-58 kg a potom už tretia fáza , keby som i v nej dala čosika málinko dole by som bola pyšná :-) a ty ako ? však tebe to ide ukáážkovo dole ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caute dukanky, tak ja sa hlasim s ďalším ubytkom -0,5kg. Takze bilancia od začiatku: 5 dni -4,5 kg. A ešte ma čakáju 4 dni 1. Fázy.
Odpovedať
@mona12071 už dávam menej mlieka :-) v mikrovonke ? :-) super sa teším ako ti to ide :-) koľko si už dala dole ? ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) je tu niekto kto začína v pondelok ??? som to tu čítala , len neviem kde a kto :-( by sme sa mohli podporovať navzájom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa hej ide mi to dole,ale vela sa byciklujem,kazdy den,tento tyzden som zvysila na hodinu,predtym to bolo len 40min,tak si myslim ze toto velmi dopomaha
Odpovedať
@olovo80 no ty si aká športovkyňa :-) ja každý deň jillian ;-) len 1 krát do týždňa mám pauzu , som včera som ju mala , som nestíhala :-| idem si akurát zacvičiť :-) inak môžem sa spýtať koľko ti tak cca vydrží sladidlo ? :-) :-)
Odpovedať
@olovo80 to som ti ja odpovedala :-D sestra sa registrovala a sa neodhlásila , prepáč :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa hej do mikrovlnky ja sa kazdy den tesim co si to dam mnamka moc mi to chuti:))skoda ze nemozem viac :-D inak hlasim vaha z 78,1 po 5 dnoch na 75,5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a moj chlap mna podporil hovori mi noooo uz je to na tebe vidiet aj ked pochybujem hahaa ale potesilo:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@marhulkaa sladidlo tabletky davam len do kavy ,tak mi to teraz vydrzalo asi 4-5mesiace 1200 kusov,a praskove sladidlo asi tak 2 mesiace mozno niekedy menej,praskove sladidlo je 75g,vo velkej flaske
Odpovedať
@mona12071 super pokrok ;-) inak máme rovnakú výšku i vysnívanú váhu :-D zajtra vyskúšam v mikrovonke :-) lebo ja varím a ešte tám dávam lyžicu pudingu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,shirataki cestoviny daju sa kupit v obchode?Alebo len cez net objednavka?Kde to hladat ked to maju aj v obchodoch,su jak cestoviny?
Odpovedať
@olovo80 to by som aj ja rada vedela , hmm také cestovinky by som si dala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa pondelok idem patrat kde to dostat,je to bez sacharidov a bez lepku no a samozrejme bez skrobu,idealne na dukan od prvej fazy
Odpovedať
Profilova fotka
baby,dnes bielkovynovy den,moc sa na to netesim,no co uz,vydrzim,vy ako?Este spinkate?
Odpovedať
@olovo80 dobré ránko :-) skúsim sa aj ja opýtať kdesi ;-) ja mám dnes BZD , budem mať kur. závitky z brokolicovo -šampionovo - syrovou plnkou a asi k tomu hlávkový šalátik len :-) ty máš čo dobrého ? dnes váha 61,9 x-) och už by som chcela 5 vidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa neboj uvidis :-D ,ta to je paradny obed,no ja som tak trosku patrala,u nas dostat shirataki len v Bruseli,a to je 65km od nas,takze ostava objednavka cez internet,jedno balenie stoji 3.85,ale kym to pride postou tak to vychadza na 10eur,a zeny co pisali vraj ze to neni dobre chutovo,no da sa zjest
Odpovedať
@olovo80 to je dosť peňazí za cestoviny :-| myslím že vydržím bez nich :-) no už sa teším na obedík x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj...da sa to jest,je to trosku slizke,ale ked to preplachnes tak to mas ako ryzove cestoviny,ked si k tomu oprazis napr.masko na kari,alebo kurkume,podlejestrosku vodou a zahustis,pripadne tam oprazis aj zeleninku v bz dni tak je to dobre...mas take cinske rezance,alebo som si to robila aj s vajckom oprazene a maskom...:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?