Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 kupila si grilovane kura?to lubim aj ja :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 bola to mnamka a dala som si aj kolecko kuracej sunky mnaaaam .Teras som mala naj pokusenie a to svagrova varila svieckovu mnaaaaam ale odolala som . :-D :-D :-D :-D :-D Taaaak som rada ale to pretp lebo som si povedala ze ked to zvladnete vy tak preco nie jaaa .Dakujem vam :-D
Odpovedať
@olovo80 No tak puding je z kukuričného škrobu určite..Ale neviem z čoho všetkého ešte. Každopádne, puding je povolený, ale množstvom si nie som ístá, či 1 PL alebo tak nejak.. No pobalená čiastočne, akurát ešte sedím v práci, nemám úplne dokončené svoje veci. :-D Dnes sme ešte behali a vybavovali kvoli hypotéke, no jedna paráda, už len fakt konečne vypadnúť z toho kolotoča.. Ideme poznávať Turecko. :-)
Odpovedať
@15nisa no zohrejem mlieko, necham roztopit taveny syr, keď to zovrie , zahustim, nechám trochu vychladnut pomaly primiesam rozslahane vajíčka, a bylinky z balkóna, a šup do truby.
Odpovedať
@miluju123 a tie vajíčka sa ti nikdy nesekli ? ja mám v tomto vždy smolu :-D
Odpovedať
@15nisa nie, trik je v tom,že ich najprv rozhabarkujes až sú take napenene a najlepšie v nejakej zavaraninovej flasi, pridas trochu vody/mlieka a pomaly(ale vážne pomaly) prilievas do hrnca a rýchlo miesas. Teda aspoň ja to takto robím a vytvorí sa z toho jednoliata omacka. No nemalo by to seknut, pretože to mlieko už nevaris a je trochu odstate.
Odpovedať
@denka7483 ano zijem na Slovensku...to je dobry tip...dakujem pojdem si ich tam kupit...lebo tu v meste to je zabite...ked idem do obchodu tak sa ma spytaju ci dukanova dieta? a potom poznamka...odkedy sa tym baby poblaznili tak ich musime furt objednavat lebo akonahle ich dostaneme hned ich vykupia :DD
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa bez bez ja uz mam 6balickov v zasobe hehe :))) len sa este musim naucit nejake recepty kde ich mozem vyuzit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj, pozerám, že si z MT - ja tiež. Otruby úplne bez problémov chodím kupovať do Tulip centra, je tam predajňa zdravej výživi, tam ich majú za 1,-€ stále, ešte sa mi nestalo, žeby ich nemali .-) Kde v MT bývaš???
Odpovedať
@denka7483 no veru tie recepty by aj mna zaujimali...:D musim cosi vyskusat...raz som skusala taky chlebik - nebol najhorsi ale nebol to chlieb :DD no nic nejak si na to uz zvyknem :))
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko,strasna zima,idem vonku so psom,nechce sa mi,zamrznem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 vazne? tam som bola raz a nemali...Mozno odvtedy sa to uz zlepsilo...konkretne som z Priekopy a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj zlatko - nemôžeš tak chudnúť, bo nám vonka fakt zamrzneš...ťa nebude žiadny tuk hriať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zeny,dnes bielko den,uz teraz som hladna,dnes kuracie prsia(jek stale) :-D :-D :-D :-D :-D ,a potom neviem,nieco dobre,idem robit kardio,potom sa vratim,piste co nove u vas,ci je ubytok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa jaky chlieb si skusala?ten z mikrovlnky a potom ohriankovat?Ja som robila toto a bolo perfektne
Odpovedať
Profilova fotka
akurát vyjedám dukanovské tiramisu od svokričky :-p výýborné, už som veru dlho nemala..mesiac isto * mne tie chleby tiež moc nechutia, skúšala som rôzne, najviac mi chutí ten "rascový chlebík"
Odpovedať
Tak dukanky dobre ranko všetkým, váha ma dnes zase potesila, ďalšie pol kilecko je fuc. Takze 4 dni - 4 kila. Jupiiiiiiiiiiiii. Dnes na obedik budu plnene sunkove rolky. Ale teraz hor sa najprv navarit pre deturence. Ale zatiaľ som sama prekvapena, že ma to vôbec nedráždi jesť zakázané a nie som hladna.Asi sa telicko dostalo do ketozy :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
4 den -2 kg :-) pomaly ale isto :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,okamzite recept na tyramisu a rascovy chlieb 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Rascový chlebík: 1 vajce *3 lyžice bieleho jogurtu 0% *4 lyžice ovsených otrúb *1 lyžicu maizény *1 lyžičku kypriaceho prášku do pečiva *1 lyžičku rasce *1 lyžičku majoránu - aj viac *na špičku lyžičky grilovacieho korenia na kura :o)
Odpovedať
Profilova fotka
TIRAMISU::: TIRAMISU POTREBUJEME : Na piškótu : *4 vajcia *3-4 lyžice škrobu *3-4 lyžičky umelého sladidla *1 lyžičku kypriaceho prášku do pečiva *vanilkovú aróma Na tvarohový krém : *600 g odtučneného tvarohu *150-200 g bieleho jogurtu 0% *1/2 pohára horúcej vody *2,5 lyžičky želatiny *5-10 lyžíc tekutého umelého sladidla POSTUP : Piškóta: 1. Žĺtky vymiešame za pomoci mixéra s umelým sladidlom a vanilkovou arómou. 2. Pridáme škrob a prášok do pečiva. 3. Na konci do cesta pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. 4. Pečieme 20 až 25 minut pri teplote 180°C. 5. Po upečení a vychladnutí piškótu zvlhčíme silnou kávou a vanilkovou arómou. Tvarohový krém : 1. V horúcej vode rozpustíme umelé sladidlo a želatínu. 2. Po vychladnutí rozmixujeme s tvarohom a jogurtom. - Piškótu nakrájame na pásy a niekoľko pásov uložíme na dno nádoby. - Potom na piškótu pridáme časť tvarohovej plnky a znova uložíme pásy piškóty. - Postup opakujeme pokiaľ neminieme všetky pásy piškóty a tvarohovú plnku. - Vrch koláča posypeme kakaom a necháme na niekoľko hodin odstáť v chladničke. RADA : Tiramisu môžeme dať do väčšej nádoby alebo do pohárov.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
baby,velky pokrok,skoro po dvoch tyzdnoch sa pohla vaha,alebo po tyzdni?ja uz ani neviem,dnesna vaha 58.9,velmi sa tesim,uz tam nebude zavadziat aspon ta 60-ka
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 suuuper moc sa tesim s Tebou co by som dala ja za taku vahu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 no vidis uy sa to pohlo a si sa balaa a kolko chces dat este dole?:) ja zajtra idem na druhu fazu a tiez skoro 4kg doleeeeeeee juchuu:P
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 neboj,budes mat,mojim cielom bolo 57,ako pred druhym tehotenstvom,no moj konecny ciel je 50kg,lebo som dost nizka @denka7483 no 4kg je tiez krasne,drzim ti palce,pre mna zostava este 8kg dole, a budem spokojna,no neviem ci sa to podari,to by som mala zivotny rekord
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 a zatial si kolko dala dole? ale das to urcite radsej pomalicky ako vobec:)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 akasi vysoka?Ja mam 164 a ked som zacala s dietou tak tam bolo 78,1 kg a pred dvomi tehu som mala 55 kg
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 no ja som pribrala 30kg presne,a 29 uz je dole(dnesnym dnom) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?