Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Dobré ráno dievčatá. :-) Tak hlásim sa posledný deň pred dovolenkou, podľa ranného váženia mám - 16,1 kg... Uvidíme koľko budem mať po dovolenke, kde dukanku dodržiavať nebudem, snáď to nestúpne,..alebo aspoň nie veľmi. :-N Tak sa tu majte pekne a úspešné chudnutie Vám želám, o 2 týždne sa znovu pripojím k Vám. :-)
Odpovedať
Teda už asi nie dobré ráno, ale dobrý deň. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll kraaaasa ako dlho ti to trvalo schudnut????Ja som dnes uz ok ani mna nic nelaka prve 2 dni boly najhorsie ale snazim sa varit to co nemam ja rada a moje deti s muzom ano .Neznasam hriby tak som im robyla hovadzinu na hriboch mne to smrdi a moj muz mi hovori to mozes byt stale na diete lebo on hriby miluje :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočeny moje - hlásim príchod z doby kamennej :-D :-D :-D ani neviete ako ste mi chýbali :-) samozrejme, zdravím aj nové dukanky a prajem veľa pevnej vôle a rýýýýchlo ubudajúce kilečka. no ako sa mi máte??? povezdte mi, kedy ja vás idem akože prečítať???? ha?
Odpovedať
@mona12071 Ahoj, 23. 6. som začala držať diétku. :-) Takže tie 3 mesiace cca.. No ja potrebujem ešte takých 20 cca a bude to ok. :-D Ale zmena už aj teraz veľmi super. :-) Veď možeš kľudne tak, že mäso spravíš pre všetkých, tak diétnejšie a rodinke k tomu dorobíš prílohu a Ty si to dáš len tak alebo so zeleninkou. ;-) Ja som hrozne na sladké, ale našťastie pri dukanke mi nechýba, veď koláčiky a pravidelná dávka nutely to istia. :-N
Odpovedať
@sophiesxoll to ako normálne nutella? Alebo nejaká špeciálna. Ináč super vahovy úbytok.
Odpovedať
A pridávam dnešné vazenie: tretí deň: -1kg, takze zatiaľ -3,5kg. Takze spolubojovnicky držte sa.
Odpovedať
@miluju123 Ďakujem, hrozne rýchlo mi to ubehlo, len teraz som začala a zrazu už to má svoje výsledky, fakt som spokojná s touto diétou, aj keď kuracie mäso mi nejak prestáva chutiť. :-D To je tá dukanovská nutella - sušené mlieko, kakao, sladidlo a kúsok mlieka. Zo začiatku mi veľmi nechutila, ale teraz najväčšia lahodka podľa mňa. :-D A jedávam fakt (skoro) každý večer, aj keď by sa toľko sušeného mlieka a kakaa nemalo... Ale čo už, je to asi najmenšie zlo, takže radšej takot, ako sa "trápiť" a potom zjesť celú Milku, nie? ;-)
Odpovedať
@miluju123 Za 3 dni - 3,5 kg? Tak to je parádička. :-) Ja som toľko mala za celú prvú fázu - 10 dní. Ale asi a preto, že som jedla tolerované potraviny. =-)
Odpovedať
@miluju123 super úbytok :-) môžem sa spýtať na tvoj jedalníček ? ;-)
Odpovedať
@sophiesxoll nápodobne :-D ani ja som nemala taký úbytok :-| som zvedavá na sobotnajšiu váhu :-) a čo máš dnes dobrého na obedík ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no konecne,uz som si myslela ze si sa stratila uplne,chudneme moja babika,dnes som mala palacinky na ranajky,bolo to dobre,zuzi kolko takych palaciniek sa moze denne?ja som robila lyzica pudingu vanilka a 1 vajicko,podla teba mozem zjest aj viac nez ten jeden,vlastne ta davka je na jednu palacinku
Odpovedať
Článok sa načítava...
@15nisa Ja sa vážim každý deň. :-) A včera sa mi nechcelo nič robiť a ani som nemala chuť na nejaké kuracie mäso na šťave, v poslednej dobe si len upečiem kuracie nožky a toto jem často. No takže som nerobila nič, ráno som si upiekla palacinky, teraz ich pojdem zjesť, potom mám ešte párky a jogurt. A na večeru doma makrelu. Snažím sa 5x denne jesť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si dnes kupit uz ugrilovane kuratko v obchode je super :-)
Odpovedať
@15nisa no ráno klasika Rajo Acidko1% (dobre3dcl), na desiatu syr 17% a sunka, na obed kuraciu polievku, olovrant activia 0% s ovsenymi otrubamia večer? Čo chladnicka dá: sunku, tvaroh alebo syr. Vajíčka som ešte nemala, pretože tie mi samé o sebe nechutia, na tie si pockam až keď budem môcť zeleninku. Straaaaaasne lubim zapekanu zeleninu- more zeleniny s nakrajanou sunkou alebo uvarenym mäsom a zaliate syrovo-vajcovou omáčkou. Už sa teším. Ale ešte musím vydržať týždeň. Ale zas deti sa postarajú o to aby som nemala čas myslieť na mlsanie ;-) . A veľmi má motivuju kocky čo za tri mesiace dali 15 kg dole.
Odpovedať
Len na upresnenie: toho syra zjem veľmi malo- nakrajala som 100gramov na mini kocecky vyšlo a to mám na celu 1.fazu - 10dni. Niekde na začiatku tohto fóra dukanka schudla 6 kg, tak zbozne dúfam že aj mne to tak vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 a stratíť sa? to ma ešte nepoznáš :-D :-D :-D moja dnešná váha 67,1 kg, tak to pekne pomaličky klesá, čo ma fakticky teší, moc moc moc x-) , ľudia, ktorí ma dlhšie nevideli otvárajú oči a nechápu, veľmi to poteší... o nových, oveľa menších číslach oblečenia ani nevravím :-) Ale aj tak si myslím, že ešte nejakých 5-7 kg dole by bolo fajn :-) a teším sa veeeeľmi preveľmi do druhej fázy, bo keď je čisto bielkovinový deň, začínam byť zúfala, čo už jesť.
Odpovedať
Profilova fotka
teda do tretej fázy sa teším veľmi preveľmi :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 jaj to je super ze ti to ide dole,ja stale stepujem na jednom mieste a to na 59,teraz idem obedovat kuracie prsia,zuzi ale moze sa viac tych palaciniek?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 nemôžem ti to povedať so 100% istotou, ale všetko sú tam len povolené potraviny, a tie v DD môžeš prijať v neobmedzenom množstve, tak si myslím, že môžeš viac ako jeden kus. Ale neviem, či máš taký recept, ako ja - vajce, mlieko, gustin...tuším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 asi hej,namiesto gustin,som dala puding(prasok)jednu lyzicu a jedno vajicko a sladidlo,tak som urobila na panvici a plnku som dala tvaroh tiez so sladidlom,ja sa to pytam kvoli tomu pudingu,lebo vlastne je to skrob ako taky,ci mylim sa,ja neviem idem sa pozret co to je
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ja neviem nepisu nic,ale som pozrela tak to ma strasne malo cal,na 50g,a 50g je jeden sacok a ja som z toho dala len jednu lyzicku takze je to asi ok,idem zrobim este jeden a potom sa ukludnim :-D
Odpovedať
@miluju123 A ako robíš prosím tú omáčku ? :-)
Odpovedať
@miluju123 a máš pravdu motivácia je silná ;-)
Odpovedať
@olovo80 ja si robievam tie lievance a tiež ich všetky zjem :-D myslím že z toho vôbec nepriberieš ;-)
Odpovedať
@olovo80 Ja keď robím palacinky z 3 PL kukuričného škrobu, tak si ich delím na 2 dni. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa diky,uz akurat to jem,dnes som dostala uz chute na sladke,a toto je prve co som vyskusala dukan palacinky,aj na veceru si spravim aspon 2,a budem tu jest pred tv,totiz vcera vecer o desiatej manzel si objednal pizzu,a stale mi hovoril:vsak si daj aspon kusok,to ti neublizy,a smeje sa pod nosom,tak dnes ja mu ukazem ze aj ja viem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll ano chapem,ale to neni kukuricny skrob ja neviem co to je,nepisu na krabici,len cal,a to ma strasne malo,diky,uz si pobalena?Kde ides na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby , tak ako dukanovú mate niektorá ? ja ano už 2 deň :D
Odpovedať
Profilova fotka
@angelika23 co?jak to myslis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?